Здравей Гост

ЖЕНСКА ЗОНА - Забранено за мъже!

• 48 Отговора
  • 5372 Прегледи
ЖЕНСКА ЗОНА - Забранено за мъже!
« -: Август 04, 2013, 12:32:51 pm »
Темата се посвещава на една форумка с вид на кукла!
Тук жените ще могат да си говорят за чисто женските си проблеми и неволи в живота, които нямат никаква връзка с мъже, флиртове или срещи
и касаят единствено тях! Неща от рода: противозачатъчни, месечни цикли, ...и т.н.
Те си ги знаят по-добре от нас! ... няма нужда да им подсказвам аз.
Подарявам ви тази свободна женска зона!

Нямате ли си тук тема за женски "проблеми"?
Ако нямате - да ви направя една.  :blink:
Колко благородно от твоя страна! Да,можеш да пуснеш тема посветена на женските неволи,а аз от благодарност ще посветя първата си глътка кола обогатена със сочни и щастливи червеи на теб!  :blink:
Вече съм другаде!  На по-артист-ично място! Лесно ще се сетите къде....

Re: ЖЕНСКА ЗОНА - Забранено за мъже!
« Отговор #1 -: Август 04, 2013, 01:54:18 pm »
Щом темата е посветена на мен-редно е аз да и направя сефтето. Пак повтарям,трогната съм от жеста на Калоян! Толкова се впечатлих,че замалко да се задавя с белия мазен шоколад,който сладко похапвах изпълнена със смесени чувства! (радост и вина)  :blink:
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

« Отговор #2 -: Август 04, 2013, 03:11:43 pm »
А аз се гордея със страхотния си тен. Идеално се връзва с рижавата ми коса и луничките ми. Обмислям идеята да си сложа изкуствени мигли. 15 лева е поставянето им и издържат до месец.  :blink:

*

irina

• **
  • 587
« Отговор #3 -: Август 05, 2013, 01:03:21 pm »
Да поговоря и аз тогава за женски пробелми и неволи, под мотото на темата - освен генетична, има ли астро предпоставка за малък бюст??? Живо ме интересува, щото моя си изчезна прогресивно, тийн периода беше добре, ама и аз бях повече кг, че тренирах, като спрях отслабнах и оттогава е много зле  :(

*

Нова

• 3491
« Отговор #4 -: Август 05, 2013, 01:11:35 pm »
Да поговоря и аз тогава за женски пробелми и неволи, под мотото на темата - освен генетична, има ли астро предпоставка за малък бюст??? Живо ме интересува, щото моя си изчезна прогресивно, тийн периода беше добре, ама и аз бях повече кг, че тренирах, като спрях отслабнах и оттогава е много зле  :(

Може венера или луна в мъжки знак да дават такава "изява". Моите и двете са.
Би трябвало да има връзка с намален естроген, но пък моя цикъл е за завиждане - сигурно половината форумистки биха ме убили да имат толкова урегулирано работещи хормони в това направление. Казвам го, защото знам от реалния живот колко жени са с проблеми в тази сфера. Та допускам, че донякъде естрогена ми е ок - светлите цветове са женска характеристика, въпреки усилени тренировки трудно оформям мускулатура, фалцетен глас.

*

irina

• **
  • 587
« Отговор #5 -: Август 05, 2013, 01:15:31 pm »
И Венера и Луна, всичко в овен... надежда всяка тука оставете май е работата  ;D
И моя цикъл си е чудно точен, откъм способност за оформяне на мускули съм екстра и гласът ми си е май жив алт. Все ми се щеше мааалко от малко да са по-големи, но уви  :(

« Отговор #6 -: Август 05, 2013, 01:33:25 pm »
Чела съм, че аспект на Сатурн върху Луната давал малки, но издължени гърди. Но не го приемайте като правило.

*

Нова

• 3491
« Отговор #7 -: Август 05, 2013, 01:35:56 pm »
Чела съм, че аспект на Сатурн върху Луната давал малки, но издължени гърди. Но не го приемайте като правило.

Сиреч виснали?

Аз съм с такъв аспект и бих могла лесно да съм с такива печени чушки по-нататък. Плюс това сваляне-качване на килограми си дава торбички.

« Отговор #8 -: Август 05, 2013, 01:58:30 pm »
Може би по-скоро с форма, наподобяваща лимон.
Така съм чела, не го приемай буквално. За някои жени може да се окаже вярно, за други - не.

*

Нова

• 3491
« Отговор #9 -: Август 05, 2013, 02:03:49 pm »
Може би по-скоро с форма, наподобяваща лимон.
Така съм чела, не го приемай буквално. За някои жени може да се окаже вярно, за други - не.

Ми то ква да се обижда човек, лъжи не си говорим, а женски истини в женска тема.
Виж какво, лимоните са твърде едри за моя сутиен ))))

Но да, съгласявам се, че имам такава многоразходяща опозиция и вероятно тенденция. Най-лесното нещо в живота е да ти виснат циците. Обратното е мъчнопостижимо.

*

Нова

• 3491
« Отговор #10 -: Август 05, 2013, 02:05:22 pm »
Нали луната и Ракът управляват гърдите, следователно е важно дали имаме планета в рак и как е поставена луната по дом. Ако е близо до ац, мц. дава по-голям бюст, както и ако е водна.

Според мен в който и дом да е светила в рак дават бюст. Венера не задължително.
Цицести са още телец, лъв, риби. Последните пак не задължително. При останалите знаци е тука има, тука няма.

« Отговор #11 -: Август 05, 2013, 02:06:42 pm »
Нормално е бюста да намалява като отслабваш. През пубертета бях 80б сега съм 75б Но така се харесвам повече  :blink:

*

irina

• **
  • 587
« Отговор #12 -: Август 05, 2013, 02:08:22 pm »
И кво излиза, ако нямах телешко Слънце, нямаше и сутиен да ми се налага да нося  ;D
Дрийм и аз така, само че напоследък и тая чашка ми идва много голяма ...

*

Lillie

• 30532
« Отговор #13 -: Август 05, 2013, 02:08:42 pm »
И аз съм 75б, но не заради големи гърди, а защото съм с по-широк гръден кош.

В нашата рода по майчина линия всички жени са с малък и стегнат бюст, няма цицорани.  :-[

А за гърдите ще ви кажа - не е важен размерът, а формата. Има малки гърди, но с много красива форма - предпочитам такива пред някое виме.
« Последна редакция: Август 05, 2013, 02:15:31 pm от Lillie »
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Нова

• 3491
« Отговор #14 -: Август 05, 2013, 02:15:33 pm »
Шшшш
Че аз с моите лимончета само задължително на спорт слагам такова нещо. Зависи и от дреха и повод.
Днес съм без.
А това лято си купих и страхотен топ или понашему потник и напоследък се пускам с него на работа по лимончета и нослета. Кеф. Да зяпат. Не е вярно, че не се оценят малките гърди.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #15 -: Август 05, 2013, 02:17:52 pm »
По принцип съм от срамежливите, но навремето се престраших да ходя на плаж по монокини именно поради тази причина - сметнах, че щом не са големи, никой няма да се впечатли и да ме зяпа и така ще мина незабелязана. И така срамът отпадна.  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

irina

• **
  • 587
« Отговор #16 -: Август 05, 2013, 02:18:41 pm »
И на мен размерът на сутиена ми се крепи вече само на гръдния кош, само чашката вече не е пълна :)

*

Нова

• 3491
« Отговор #17 -: Август 05, 2013, 02:25:16 pm »
Да не си посмяла, Сънили!

*

Lillie

• 30532
« Отговор #18 -: Август 05, 2013, 02:26:42 pm »
Дай малко насам!  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #19 -: Август 05, 2013, 02:32:06 pm »
И аз съм фен на малкия бюст. Не харесвам прекалено изразената женственост,нито разни  вимета.