Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Общи астрологични въпроси  (Прочетена 56411 пъти)

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
Re: Общи астрологични въпроси
« Отговор #500 -: Юни 02, 2014, 02:07:38 pm »

Мина отдавна, Луната е в 6-ия градус на знака. Миналата година по това време направо се търкалях и цяло лято бях така, започнах да смъквам рязко наесен.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Karla8

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 87
« Отговор #501 -: Ноември 13, 2014, 07:57:07 pm »

Моля помагайте преди да съм се влюбила :)  Харесах си мъж със Слънце в Овен, Венера във Водолей, Луна в Стрелец и Марс в Риби.  Май е крайно неподходящ за мен - Луна съвпад Венера в Скорпион, Марс в Козирог, Слънце в Дева и АЦ Водолей. Какво мислите? Дали е много непостоянен, свободолюбив?  :blink:
Активен

Londa

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 561
« Отговор #502 -: Март 03, 2015, 04:28:16 pm »

Здравейте,

Най-вероятно ще ми правят операция на щитовидната жлеза.
Интересува ме какво трябва да гледам за подходяща дата?
Луната да не е в Телец, след Новолуние ли да бъде?..Имате ли някаква идея?

Karla8

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 87
« Отговор #503 -: Април 05, 2015, 03:03:25 pm »

Здравейте!  :blink:
Отдавна не съм се включвала във форума.  :rolleyes: Вече понапреднах в изучаването на западната астрология, дори и скоро се консултирах с астролог.
Скоро в България ще идва индиец, който се занимава с ведическа астрология и ще дава консултации, но понеже нищо не разбирам от ведическа астрология, искам да ви попитам има ли разминавания между ведическата и западната и дали според вас си заслужава такава консултация?

Благодаря!
Активен

taninka

• Новак
  • Публикации: 2
« Отговор #504 -: Ноември 24, 2016, 11:05:12 am »

Тук всичко,което смятате , че Ви интересува и вълнува на астротема би било добре да намери място.
Ще го закърфича...,за да се вижда и който иска да пита, които иска да отговаря... :P
Активен

taninka

• Новак
  • Публикации: 2
« Отговор #505 -: Ноември 24, 2016, 11:07:37 am »

Здравейте! Имам един хорарен въпрос към вас. Заинтересован ли е мъжът,в който съм влюбена ,от мен?  10.58ч. Гр. Бургас, 24.11.2016. Благодаря ви!☺
Активен

Lexa

• Новак
  • Публикации: 1
« Отговор #506 -: Януари 27, 2017, 01:48:08 am »

Много Ви моля за съдействие и помощ
Предстои ми първа среща с мъж. Общували кме само във фейсбук и по телефон. Решихме, че се харесваме (само от снимки) и че имаме общи желания за брак и деца. Мислехме да се видим тази събота (28.01.2017), но преди малко прочетох, че на новолуние първа среща не е препоръчителна. Според таблицата за първи срещи най-добре би било това да стане във Втора лунна фаза. Кога се пада това като период? Незнам...иска ми се да е искренна и дълготрайна връзка със страст и любов:)) Всеки би го желал за себе си. Той е Овен аз Риби. Кажете ми дата за 1ва среща, много Ви моля..
Който разбира от това...
Сърдечно благодаря!
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
  • Публикации: 3190
« Отговор #507 -: Май 29, 2017, 07:06:30 pm »

Искам да попитам кое в Натала показва дали даден човек може да спечели награда от конкурс, демек как да се разбере дали има рожден потенциал за това? Примерно ако се гледа 11-ти дом (така си мисля) спрямо 1-ви. Как да тълкувам опозицията на Управителя на първи спрямо управителя на 11-ти? Ако изобщо това са правилните управители...
Активен
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд