Здравей Гост

Общи астрологични въпроси

• 508 Отговора
  • 92591 Прегледи
*

remedeos

• **
  • 1038
Re: Общи астрологични въпроси
« Отговор #440 -: Февруари 28, 2014, 11:11:40 pm »
Бебенчо ,ако бебето тръгне към 14h,майката да си го зачука обратно и след 16 да гръмне шампанското. ;DИначе Лили, като знам предният разпопен арменски поп във Варна какъв пиян побойник беше Бебен да не си изпроси кроше :P

*

remedeos

• **
  • 1038
« Отговор #441 -: Февруари 28, 2014, 11:15:48 pm »
Ако мислите, че животът е само щастие и дебелеене...  :P мъка трябва да има, мъка на тоя свят!  ;D
А мъка, стига с тая мъка :P...кака Венера и чичо Юпи си правят парти, останалите уволнени ;D
Внимавай кво плямпаш,да не те чуе Плутон,че ще  има сицилианска чистка. ;D

« Отговор #442 -: Февруари 28, 2014, 11:20:12 pm »
Той Плутон като видя че Юпито и Венера Миловска ще мърсуват и веднага кацна ;D  :P

« Отговор #443 -: Март 01, 2014, 12:41:40 am »
lillie i prez um ne mi minava da si pravq maitap jenata savsem qsno mi zaqvi 4e ot 14 do 16 ne trqbva da se rajda

Е, то като те напъне...тапа ли да си сложиш ;D ?!

Приятелят ми е роден по това време, нищо му няма.

« Отговор #444 -: Март 03, 2014, 07:36:47 pm »
Здравейте! Не по мое желание ( даже трудно го преживях ) и двете ми деца са родени чрез секцио. Това, което от тогава до днес ме вълнува и не ми дава мира е дали хороскопът на такива хора ( родени чрез секцио) отговаря на тяхната личност, съдба и пр. Всъщност кое е важно - момента на зачеване или на раждане? Може ли така да се надхитри съдбата - като планираш след консултация с астролог дата за планово секцио ( аз не съм правила такава консултация)?

*

Марая

• 28287
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #445 -: Март 03, 2014, 08:02:38 pm »
Здравейте! Не по мое желание ( даже трудно го преживях ) и двете ми деца са родени чрез секцио. Това, което от тогава до днес ме вълнува и не ми дава мира е дали хороскопът на такива хора ( родени чрез секцио) отговаря на тяхната личност, съдба и пр. Всъщност кое е важно - момента на зачеване или на раждане? Може ли така да се надхитри съдбата - като планираш след консултация с астролог дата за планово секцио ( аз не съм правила такава консултация)?

Избор на духа...как да се роди душата.
Всичко  важно.

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

« Отговор #446 -: Март 04, 2014, 01:28:35 pm »
В моя случай не съм сигурна, че е избор  на душата, защото ми откриха заболяване заради което било по-добре да родя чрез секцио. Дали душата на бебето е решила така и е избрала мен за майка? Или пък подсъзнателно ми е нашепнала коя дата да избера? Но, защо е нужно да ми нашепва, когато би трябвало още при зачатието да си е избрала дата, на която да се роди вагинално? Защо душата ще избира материята да се появи чрез операция? Хороскопите и на двете ми деца нямат нищо общо нито с моя, нито с на съпруга ми натала. Чела съм, че обикновено хороскопа на децата има сходства с този на майката. Ако сте правили хороскоп на хора, родени чрез секцио отговаря ли им?

*

Марая

• 28287
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #447 -: Март 04, 2014, 04:17:08 pm »
Наивно е да си мислим че не е избор. Разбира се,че е ....
Какво значи няма общо с твоя хороскоп?

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

« Отговор #448 -: Март 04, 2014, 07:33:21 pm »
В моя случай не съм сигурна, че е избор  на душата, защото ми откриха заболяване заради което било по-добре да родя чрез секцио. Дали душата на бебето е решила така и е избрала мен за майка? Или пък подсъзнателно ми е нашепнала коя дата да избера? Но, защо е нужно да ми нашепва, когато би трябвало още при зачатието да си е избрала дата, на която да се роди вагинално? Защо душата ще избира материята да се появи чрез операция? Хороскопите и на двете ми деца нямат нищо общо нито с моя, нито с на съпруга ми натала. Чела съм, че обикновено хороскопа на децата има сходства с този на майката. Ако сте правили хороскоп на хора, родени чрез секцио отговаря ли им?

не знам за другите, но ... какъв е точно проблема? дали има сходство между картите ли? Или душата и секциото?

« Отговор #449 -: Март 04, 2014, 09:08:33 pm »
Това, което конкретно ме интересува е - ако някой от вас е правил хороскоп на човек роден чрез секцио, отговаря ли този хороскоп на живота, съдбата, характера и пр. на въпросния човек?

« Отговор #450 -: Март 04, 2014, 09:09:48 pm »
Въобще, има ли смисъл да се прави хороскоп на човек роден по оперативен начин?

« Отговор #451 -: Март 10, 2014, 06:56:15 pm »
Здравейте, преди около 5-6 години за известно време се интересувах от астрология и тамън бях навлезнала в основите, донякъде можех да разчитам наталната си карта, транзити и др основни неща, но ме хаванаха задачи и грижи и спрях да чета.
Още тогава, направих карта - транзитна, ако не греша, на един конкретен ден от миналото, който и до днес смятам за един от най-важните в живота ми. Мисля, че картата беше съобразена и с рождения ми час и съответно - наталната.
Бих искала да кача съответната карта и да помоля тези от вас, които имат повече яснота и разбират, да ми съобщят най-важното и значимото, което се вижда на нея. Помня че обърнах внимание тогава на един съвпад - на северен лунен възел с нещо.. Интересува ме доколко важно е това и в какво се изразява.
Извинявам се за невежеството ми към момента, но се е загубила цялата информация и оскъдни знания, които имах по разчитането.. пазя няколко карти, които тогава направих и наистина много ще оценя вашата помощ.

Картата се отнася за 12 януари 2008г.

Някой ще може ли да даде мнение? Интересувам се само за най-основното, има ли нещо по-специфично и важно,според вас на тази транзитна карта?

« Отговор #452 -: Март 12, 2014, 03:30:14 pm »
Здравейте! В ведическата ми карта имам раху в скорпион 2ри дом, и кету в телец в 8ми. Това лошо ли е за финансовото ми положение или не? Намерих в интернет доста противоречиви статии, за това реших да питам тук.

*

mit53

• 43
  • Тук и сега, навсякъде и никъде...
Re: Разлика между хирург и месар
« Отговор #453 -: Март 13, 2014, 11:57:35 am »
По отношение на професиите Шестопалов въвежда един вид формули, даващи указания за способности в определени професии. Самите формули се базират на връзките между определени домове (управители, сигнификатори, планети в дом ...) и съответни професии. Като за всеки от домове трябва да има поне 3 връзки с останалите.
Ето формулите за хирург:
1) Формула за лекар
III +IV + IX + X + XII
2) Формула на болестта
VI/VIII/XII – VI/VIII/ XII
3)Аспект между Марс и Плутон (но не винаги);
4) Формула на насилствено причинена вреда (болка, убийство):
I/X – VII – VIII – XI
Ако липсва XI дом – непредумишлено убийство;
5) Абсцисора да поврежда Хилега и VII дом.

*В тези формули „+” е положителен аспект; „–„ е отрицателен аспект; „/” е „или”.

Във Формулата на месаря ще липсва на първо място формулата на интелектуалната дейност :
III + IX + X

*

Kler

• **
  • 576
« Отговор #454 -: Март 13, 2014, 03:37:16 pm »
Въобще, има ли смисъл да се прави хороскоп на човек роден по оперативен начин?
о това ми прозвуча все едно родил ли се е някой въобще или не  ;D ми след като този човек се е родил в определен момент, значи това си е неговият Велик момент. и съответно - неговата натална карта.
никой няма как да ти каже със сигурност душата сама ли си избира родителите или не. всеки си избира в какво да вярва.
много хора се допитват до астролог за дата на секцио. има и тук във форума въпроси. дали ще се допиташ и какво ще решиш отново е въпрос на изобр.

*

remedeos

• **
  • 1038
« Отговор #455 -: Март 13, 2014, 04:41:06 pm »
Абе за тези,които се раждат по 7,8 близнака/деветака,съмнявам се родителите да имат предварително думата ;DСигурно горе си правят заседание,кои 8/9 душици са навити да населят/завладеят корема на майка си ;D ;DДо тук със свободния избор :P

« Отговор #456 -: Март 14, 2014, 11:24:08 am »
Абе за тези,които се раждат по 7,8 близнака/деветака,съмнявам се родителите да имат предварително думата ;DСигурно горе си правят заседание,кои 8/9 душици са навити да населят/завладеят корема на майка си ;D ;DДо тук със свободния избор :P

Според мен това е отговора на природата за нашата наглост да се бъркаме в природните/вселенски закони. Тепърва предстои да видим, как ще се развиват животите на такива близнаци. Не знам това да се е случвало по естествен начин.

« Отговор #457 -: Март 15, 2014, 12:19:36 am »
А какво мислите относно Уран квадратура Юпитер, Слънце и Меркурий в наталната карта? Мен лично ме притеснява Уран квадрат Слънце, а и У1 и У7 са в квадрат - те са отново Слънце и Уран, което означава неуспешен брак??? Има и интерсептиран знак в седми дом? От друга страна 1-ви и седми дом са във фиксирани знаци и Слънцето образува секстил с Луната?
« Последна редакция: Март 15, 2014, 12:32:48 am от Karla8 »

*

3apa

• **
  • 829
  • Няма истина, която да боли повече от лъжата...
« Отговор #458 -: Март 15, 2014, 05:56:16 am »
Мен лично ме притеснява Уран квадрат Слънце, а и У1 и У7 са в квадрат - те са отново Слънце и Уран, което означава неуспешен брак??? Има и интерсептиран знак в седми дом?

Два брака. По натал има заложен развод и интерсептираният знак, говори за втори брак. Но всичко е въпроса на личен избор. Имам позната с натално каре между У1 и У7, за момента не се е развела, но бракът й не е хубав, според моите виждания.

« Отговор #459 -: Март 15, 2014, 10:06:14 am »
Мен лично ме притеснява Уран квадрат Слънце, а и У1 и У7 са в квадрат - те са отново Слънце и Уран, което означава неуспешен брак??? Има и интерсептиран знак в седми дом?

Два брака. По натал има заложен развод и интерсептираният знак, говори за втори брак. Но всичко е въпроса на личен избор. Имам позната с натално каре между У1 и У7, за момента не се е развела, но бракът й не е хубав, според моите виждания.
Да, притеснителен фактор.  :( А кое ни дава информация за първия и втория съпруг - 7-ми и 11-ти дом? Слънце и Мерк в Дева в седми дом звучи добре, ретро Нептун в Козирог в 11-ти дом  :-\?