Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Хората,които просто не харесваш  (Прочетена 4880 пъти)

Enigma

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1077
  • http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://hotnews.
Re: Хората,които просто не харесваш
« Отговор #20 -: Юли 25, 2013, 01:13:49 pm »

Комбинацията на Слънце в Овен и ретрограден Мерк в Риби ражда изключително... умствено НЕнадарени същества.

Слушай сега приказки от свои хора )))))
Новичка, любимо мое детенце  е с такова слънце в овен и меркурий в риби, за тази позиция един лектор каза,че дава интуиция
А ИНАЧЕ-ХОРОСКОПЪТ НЕ ПОКАЗВА РЪСТА НА ДУШАТА НА ЧОВЕКА, така че твърденията тук не са общовалидни

Нова

• Редовен участник
  • Публикации: 3491
« Отговор #21 -: Юли 25, 2013, 01:16:48 pm »

Карай, бе, майтап да става, че заспа форума. Пък и моят не е ретро )))
Активен

BlackBetty

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 470
« Отговор #22 -: Юли 25, 2013, 01:40:16 pm »

Дали Меркурий ще ти е ретрограден в натала или директен не определя проявата му в Риби, като "умен" или "глупав". Всяка планета във всеки знак си има достойнства, както и отрицателни черти, но за това си трябва четене  :blink:
Активен
„Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.“
„Да действаш, значи да бъдеш.“
Под небето всеки вижда красотата като красота, само защото има грозота. Всеки познава доброто като добро, само защото има зло.

Нова

• Редовен участник
« Отговор #23 -: Юли 25, 2013, 01:43:35 pm »

Дали Меркурий ще ти е ретрограден в натала или директен не определя проявата му в Риби, като "умен" или "глупав". Всяка планета във всеки знак си има достойнства, както и отрицателни черти, но за това си трябва четене  :blink:

Определя си проявата му и още как, както и дома, в който попада определя проявата му.

Впрочем меркурий в риби не чете.
Активен

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #24 -: Юли 25, 2013, 01:53:05 pm »

Определя си проявата му и още как, както и дома, в който попада определя проявата му.

Впрочем меркурий в риби не чете.

Забелязах.
Активен
Под небето всеки вижда красотата като красота, само защото има грозота. Всеки познава доброто като добро, само защото има зло.

Нова

• Редовен участник
« Отговор #25 -: Юли 26, 2013, 08:05:11 am »

Тук мога да поспоря, защото кумът ми е овен с мерк. в риби, завършил е право и много чете, но може би при него меркурий е най-високо издигнат и управлява асц. близнаци :blink:

Ха! Аз мислих, че ще поспориш в моя защита, пък ти пак кума ))))) Че на моя мерк какво му е?
Активен

Oceanborn

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1312
« Отговор #26 -: Септември 29, 2013, 10:13:42 pm »

Тая историята с първото и второто впечатление, през годините винаги е била предизвикателство за мен.

Обаче, аз още с първото някакси го усещам човека. Когато започнахме новите лекции в университета през Юни, веднага ми се наби на очи една много дразнеща лелка на около 50 години, която искаше да командва всичко и всички, да е винаги права. На всичкото отгоре ме прекъсваше на няколко пъти. В последствие започна да прави някакви коментари, но всичко това с усмивка. Изключително мръсна и лицемерна гад. На всичкото отгоре, обяви как мразела много лицемерието. Иначе е много любезна и мазна, особено с преподавателите, винаги им се усмихва и пуска леки шегички, хи-хи-хи.

И разбира се, за мое голямо не-учудване, се оказа Рак. Юлски. Сори, мразя ги тея мръсни гадини, просто съм GPS за тая порода. И това което най-много мразя е как бавно и устремено убиват жертвата си, попивайки я в съскания, тихички забележки, мръщене, коментарчета, примесени със усмивки и добро държание пред публика. Как мръсно могат да ти направят такава интрижка, че после да се обясняваш,че нямаш сестра, а накрая тя излиза жертвата и светицата в очите на другите...

Ето това са хората които не харесвам.
Активен

Ropotamo

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 753
« Отговор #27 -: Септември 30, 2013, 07:08:57 pm »

И разбира се, за мое голямо не-учудване, се оказа Рак. Юлски. Сори, мразя ги тея мръсни гадини, просто съм GPS за тая порода. И това което най-много мразя е как бавно и устремено убиват жертвата си, попивайки я в съскания, тихички забележки, мръщене, коментарчета, примесени със усмивки и добро държание пред публика. Как мръсно могат да ти направят такава интрижка, че после да се обясняваш,че нямаш сестра, а накрая тя излиза жертвата и светицата в очите на другите...

Ето това са хората които не харесвам.

И аз. Нямам нерви да водя такива войни, не мога да се преструвам непрекъснато. Изтощително е. Има такива хора, живеят си така и си се чувстват добре. Ден след ден.

Не знам защо, нямам против мъжете Раци и Риби, но жените Рак и Риби са ми най-трудно смилаеми. Аз имам една Риби такава, не съм мразила човек толкова, даже се учудвам на себе си колко мога да мразя изобщо някого. Такова лицемерие и егоизъм, цялото ми същество се обръща. Не понасям тази жена.

П.п. Давам си сметка, че не всички жени Раци и Риби са гадни, моля да ме извинят тук четящите и  пишещите. Въпреки това за мен жените от тези зодии винаги са виновни до доказване на противното ;D
« Последна редакция: Септември 30, 2013, 07:13:12 pm от Ropotamo »
Активен

BlackBetty

• Нов участник
  • *
« Отговор #28 -: Октомври 01, 2013, 01:39:30 pm »

;D по повод последните два коментара... И аз не ги понасям раците и мъже и жени, направо моята козирожко-плутонова натура  иска просто да ги сплеска, за да не ми говорят дори. Другия влудяващ момент са мъжете риби, от жените имам много приятелки но не бих казала че мога да понеса онези, които се смятат за акули! И въпреки всичко и от двете зодии и двата пола имам познати и приятели :)
Активен

Freya

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1178
« Отговор #29 -: Октомври 01, 2013, 11:12:40 pm »

Хм... сетих се че преди седмица видях един чичка в автобуса, който адски ме отблъскваше. Някой по-нагоре дето писа... все едно имаш усещането че е убивал хора или животни.. Е, едва ли чак хора.. ама изражението му беше злобно, нагнетено, мръсно и долно. Имаше такова излъчване, иначе изобщо нямаше да го забележа и да се загледам.

Наистина, по същия начин по който понякога усещаме положителните хора на пръв поглед, по същия начин е и с негативни личности.. и то понякога дори без какъвто и да е контакт с тях, но усещането е силно и явно..

...не мисля че е до зодията, едни недолюбват раци, риби, други близнаци, това не е от значение, защото добра и лоша зодия няма.
Активен

Oceanborn

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1312
« Отговор #30 -: Октомври 02, 2013, 04:27:31 pm »

Хм... сетих се че преди седмица видях един чичка в автобуса, който адски ме отблъскваше. Някой по-нагоре дето писа... все едно имаш усещането че е убивал хора или животни.. Е, едва ли чак хора.. ама изражението му беше злобно, нагнетено, мръсно и долно. Имаше такова излъчване, иначе изобщо нямаше да го забележа и да се загледам.

Наистина, по същия начин по който понякога усещаме положителните хора на пръв поглед, по същия начин е и с негативни личности.. и то понякога дори без какъвто и да е контакт с тях, но усещането е силно и явно..

...не мисля че е до зодията, едни недолюбват раци, риби, други близнаци, това не е от значение, защото добра и лоша зодия няма.

Права си,просто това е лично мнение от личен опит. Жени Раци не обичам!
Активен

valiastankova

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 577
« Отговор #31 -: Ноември 12, 2013, 01:11:00 pm »

На няколко пъти ми се е случвало да видя някого, и да не го харесам. Повечето пъти става обратното,смятам някого за свестен и добър човек,а се оказва отвратителна особа. Имах сблъсък с две-три Луни в Телец и не ми харесват, ама грам,но пак е относително.
Активен
Бедата е там, че пределите на разумното се налагат от малоумните.