Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Хората,които просто не харесваш  (Прочетена 4881 пъти)

mail

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 233
Хората,които просто не харесваш
« -: Юли 03, 2013, 02:33:56 pm »

Видях темата на Last_Kiss "Привличане между душите" и се замислих,че на мен не ми се е случвало май да усетя някой по този начин,но за сметка на това ми се е случвало няколко пъти да видя някой и без да съм го опознала да знам че този човек не го харесвам и не го искам в обкръжението си.
Активен
:sun: :sa::moo: :ta:  :mer: :sa: :ven:  :sa: :mar:  :ge: :jup: :le: :sat: :cp: :plu: :sc: :ura: :cp: :nep: :cp: :chi: :ca:

Нова

• Редовен участник
  • Публикации: 3491
Re: Хората,които просто не харесваш
« Отговор #1 -: Юли 03, 2013, 02:35:01 pm »

Видях темата на Last_Kiss "Привличане между душите" и се замислих,че на мен не ми се е случвало май да усетя някой по този начин,но за сметка на това ми се е случвало няколко пъти да видя някой и без да съм го опознала да знам че този човек не го харесвам и не го искам в обкръжението си.

Ах, колко нестрелешко, бе момиче )))))))
Активен

Crabby

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1460
  • I will carry your world
« Отговор #2 -: Юли 03, 2013, 02:41:12 pm »

Хм интересна тема, и аз съм имала такива моменти, последният беше едно момче, Стрелец в Слънце, Луна не помня, Меркурий в Скорпион, беше фен на драмата, много ми лазеше по нервите!!!
Активен
I wish I could leave this behind,
fly free like the air would do,
burn like the fire would do,
feel stable like the earth would do,
but at the end of the day I know I am made to do differently,
I am made to be like the water...
feel like the water and love like the water...

mail

• Нов участник
  • *
« Отговор #3 -: Юли 03, 2013, 02:45:25 pm »

при мен са две момичета със Слънце в Овен

Ах, колко нестрелешко, бе момиче )))))))
Не мога да харесвам всички  :rolleyes:
Активен
:sun: :sa::moo: :ta:  :mer: :sa: :ven:  :sa: :mar:  :ge: :jup: :le: :sat: :cp: :plu: :sc: :ura: :cp: :nep: :cp: :chi: :ca:

Нова

• Редовен участник
« Отговор #4 -: Юли 03, 2013, 02:46:44 pm »

Ти задаваш тема, пък не даваш пример на съфорумистите. Нищо не си казала по въпроса кой и заради какво не харесваш.
Активен

mail

• Нов участник
  • *
« Отговор #5 -: Юли 03, 2013, 02:53:33 pm »

Ти задаваш тема, пък не даваш пример на съфорумистите. Нищо не си казала по въпроса кой и заради какво не харесваш.
Говоря за хората които още с първото виждане не харесваш искрено. Примерно запознах се с едно момиче и веднага ме отблъсна.Така се стекоха обстоятелствата, че се наложи да отида с нея на море и наистина не си допаднахме като хора.
Активен

Нова

• Редовен участник
« Отговор #6 -: Юли 03, 2013, 02:55:13 pm »

Говоря за хората които още с първото виждане не харесваш искрено. Примерно запознах се с едно момиче и веднага ме отблъсна.Така се стекоха обстоятелствата, че се наложи да отида с нея на море и наистина не си допаднахме като хора.

И аз за това говоря. Били сте на море. Поне "зодията" й не научи ли? Опиши я, ние ще се пробваме да познаем аспекти )))))
Активен

Crabby

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #7 -: Юли 03, 2013, 02:56:55 pm »

Хаха, прегледай фейса за дата на раждане, ако не аз да и пиша, ще кажа че съм от някоя лотария и ми трябва точен час на раждане, дата и населено място  ;D ;D ;D
Активен

mail

• Нов участник
  • *
« Отговор #8 -: Юли 03, 2013, 03:08:20 pm »

Хаха, прегледай фейса за дата на раждане, ако не аз да и пиша, ще кажа че съм от някоя лотария и ми трябва точен час на раждане, дата и населено място  ;D ;D ;D
аууу колко си умнааа
 25.03.199г. малка е ама... :-X :-X :-X
« Последна редакция: Юли 03, 2013, 11:01:30 pm от mail »
Активен

Crabby

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #9 -: Юли 03, 2013, 03:11:04 pm »

аууу колко си умнааа
 25.03.1994г. малка е ама... :-X :-X :-X

Теле, с луна във Везни и Овен в Меркурий. Земно, земно и твърдоглаво. Че и венера и марс в телец и овен, ух такива безчувствени сухи натали не харесвам. Их че квадрти ама, Луна с Уран, Луна с Нептун, Меркурий с Уран и с Нептун... Леле
Активен

Crabby

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #10 -: Юли 03, 2013, 03:14:24 pm »

То сигурно и тя не се харесва  :haha: :rolf:
Активен

mail

• Нов участник
  • *
« Отговор #11 -: Юли 03, 2013, 03:20:18 pm »

То сигурно и тя не се харесва  :haha: :rolf:
Факт да , ама слънцето и е в овен  :-\
Активен

ini

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 597
« Отговор #12 -: Юли 03, 2013, 03:21:01 pm »

Тя е Овен с много планети в Риби, нещо си се объркала Crabby.
Активен

sladurkata

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1504
  • Риба въдичар
« Отговор #13 -: Юли 03, 2013, 03:21:11 pm »

На 25 март родена - по-скоро е слънчев овен, ретро меркурия май.... ;)
Активен

Crabby

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #14 -: Юли 03, 2013, 03:24:32 pm »

Ayy аз защо разбрах Април хаха, е ако познавате някого на 25 април, на него не му е леко

Дай сега нея да я видим, Овен , ЛУНА В ЛЪВ... и меркурий в Риби.. И да има доста Риби..

Иначе пак има опозиции, луна с меркурий, луна със сатурн, квадрат на луна с плутон, и на Венера с Уран и нептун
Активен

Veselin

• Редовен участник
  • Публикации: 2737
« Отговор #15 -: Юли 03, 2013, 05:11:16 pm »

За себе си съм установил, че е по-добре да избягвам хората, които имат Сатурн в съвпад или в твърд аспект с моя Уран (той ми управлява асцендента и ми е точно на МЦ). Също така не обичам много да се занимавам с раци, някак много ми идва на рачешката Луна. Както и Козирози и Деви. Но все пак всичко си е индивидуално. Телците обаче по принцип са ми по-симпатични и някак по-близки (особено ако са и с Луна в Телец).
Активен

neo

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 72
« Отговор #16 -: Юли 04, 2013, 11:52:12 pm »

"Няколко пъти"... Минимум 90% от хората се вижда от пръв поглед че са тотални боклуци. Аз затова пиша повече в интернет, да не мога да ги гледам... И това при условие, че мнозинството от тях полагат специални усилия да изглеждат по-добри и приветливи. Т.е. разиграват усмивки и поведение, които ако не могат да покажат нещо наистина положително, то поне поскриват отрицателното. Човек се познава какъв е когато го видиш в спокойно състояние, без маска на лицето, когато не те познава и ти не го познаваш. Но по тия теми е изписано достатъчно...
Активен

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #17 -: Юли 16, 2013, 06:52:14 pm »

"Няколко пъти"... Минимум 90% от хората се вижда от пръв поглед че са тотални боклуци. Аз затова пиша повече в интернет, да не мога да ги гледам... И това при условие, че мнозинството от тях полагат специални усилия да изглеждат по-добри и приветливи. Т.е. разиграват усмивки и поведение, които ако не могат да покажат нещо наистина положително, то поне поскриват отрицателното. Човек се познава какъв е когато го видиш в спокойно състояние, без маска на лицето, когато не те познава и ти не го познаваш. Но по тия теми е изписано достатъчно...

Няма интернет няма реал... :blink: всичко се разпознава в тези времена...Но е прекалено да кажеш "тотални боклуци"...по би отивало живи мъртавци....
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

BlackBetty

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 470
« Отговор #18 -: Юли 25, 2013, 12:50:53 pm »

Ayy аз защо разбрах Април хаха, е ако познавате някого на 25 април, на него не му е леко

Дай сега нея да я видим, Овен , ЛУНА В ЛЪВ... и меркурий в Риби.. И да има доста Риби..

Иначе пак има опозиции, луна с меркурий, луна със сатурн, квадрат на луна с плутон, и на Венера с Уран и нептун

Познавам едно подобно същество, хич не искам и да говоря, но са изключително нетърпими. Комбинацията на Слънце в Овен и ретрограден Мерк в Риби ражда изключително... умствено НЕнадарени същества. Луната в Лъв иска цялата емоция да е навън и всички да харесват всеки емоционален изблик, но квадратурата със Сатурн според мен няма да даде желаното удовлетворение, може да изглежда неадекватна в емоционалните си изблици според околните. И квадратурата с Плутон не е много хубава, труден напрегнат аспект, може да получава подсказки от шестото си чувство, но едва ли ще им обръща внимание.
Активен
„Който побеждава другите е силен; победилият себе си е могъщ.“
„Да действаш, значи да бъдеш.“
Под небето всеки вижда красотата като красота, само защото има грозота. Всеки познава доброто като добро, само защото има зло.

Нова

• Редовен участник
« Отговор #19 -: Юли 25, 2013, 12:53:15 pm »

Комбинацията на Слънце в Овен и ретрограден Мерк в Риби ражда изключително... умствено НЕнадарени същества.

Слушай сега приказки от свои хора )))))
Активен