Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Бижута от глина  (Прочетена 1155 пъти)

Just_a_Dream

• Редовен участник
  • Публикации: 3190
Бижута от глина
« -: Юни 17, 2013, 06:14:53 am »

Миналата година се запалих по глината и реших да си взема кафява въздушна глина,но нещата не ми се получаваха особено и зарязах.Пък и кафявия цвят не ме вдъхновява особено...Сега обаче отново съм вдъхновена и съм решила сериозно да се заема с новото си хоби.Този път обаче ще взема бяла въздушна глина.За тези които не знаят въздушната глина изсъхва сама,докато полимерната трябва да се пече.Върху бялата глина ще мога да рисувам каквото си поискам и отново ще развихря фантазиите си както когато бях дете.Тогава рисувах с часове....Искам да създавам красота-това изпълва живота ми със смисъл.За съжаление обаче не съм съвсем наясно как точно да работя с глината.Дали задължително трябва да я разточвам с машинка за глина или може и по друг начин.А вие правите ли такива бижута? Бихте ли споделили някакви тънкости? Ще се радвам и ако качите снимки,за да се насладим всички заедно на красивите ви произведения!
Активен
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

mohsinj677

• Новак
  • Публикации: 1
Re: Бижута от глина
« Отговор #1 -: Август 13, 2013, 02:00:43 pm »

:-\ This post is so great and nice   :wub:

Сега обаче отново съм вдъхновена и съм решила сериозно да се заема с новото си хоби.Този път обаче ще взема бяла въздушна глина.За тези които не знаят въздушната глина изсъхва сама,докато полимерната трябва да се пече.Върху бялата глина ще мога да рисувам каквото си поискам и отново ще развихря фантазиите си както когато бях дете.Тогава рисувах с часове....Искам да създавам красота-това изпълва

Braindumps   Braindumps
Certkiller 642-902 dumps   Certkiller 642-902 dumps
Certkiller a+ certification training   Certkiller a+ certification training
Certkiller 220-702 dumps   Certkiller 220-702 dumps
Certkiller 350-050 dumps   Certkiller 350-050 dumps
Certkiller 220-701 dumps   Certkiller 220-701 dumps
« Последна редакция: Август 29, 2013, 10:05:03 am от mohsinj677 »
Активен
{{{{{{{{ MOHSIN }}}}}}}}