Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: починал бивш съпруг и християнските празници  (Прочетена 1477 пъти)

серуд

• Новак
  • Публикации: 1

сънувам бившия си съпруг който е починал 2002 г.сънувам го в оределени дни от годината на християнски празници свързани с исус христос-на разпети петък,на рождество,на спасов ден,на 6 август-преображение господне.той никога не е вярвал в господ,ние се разведохме 1985г от тогава до неговата смърт не подържаме никакви отношения,имаме дъщеря от брака си с която той беше отчужден,но когато се е разболял е искал да се прости с нея но никой не ни информира и така той почина без да се сбогува с нея.другото му семейство умишлено не информираха дъщеря ми за състоянието на баща и,за да  уредят наследствените имоти към които дъщеря ми може да предяви претенции,без да предположат ,че за дъщерями човешките отношения имат по-висока стойност от материалните.след смъртта му от 2007 г до ден днешен аз го сънувам на християнските празници,като стои в някаква затворена стая и се интерисува от нас и иска да помогне на дъщеря ми.може би съня ми да е в резултат от това че не позволиха да се сбогуват баща и дъщеря не знам,но защо винаги съня ми е съпътстван с образа на исус,който умря на кръста за да изкупи грехове те ни.това ли е отговора?моля ви обяснете ми!благодаря предварително.
Активен

Ace_of_Pentacles

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 233
Re: починал бивш съпруг и християнските празници
« Отговор #1 -: Юни 19, 2013, 09:03:21 am »

Имал е да каже нещо специално на дъщеря ти, което така и не е успял, заради това го сънуваш. Опитай се преди някой голям празник да му кажеш като дойде, да каже какво е имал да казва на дъщеря ти, направо. По-лесно ще е, ако посетиш гроба му, ако живееш в същи град, в който е погребан той. Иначе празниците - християнски или от която и да е било друга религия, не са случайни дати, а бележат дните на "изстъняването" на физическата матрица и с това увеличават възможността ни да се докоснем до духовният свят.
Активен

Crabby

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1460
  • I will carry your world
« Отговор #2 -: Юни 19, 2013, 09:14:06 am »

Интересно...

И аз имам подобен случай, приятелят ми с когото бях 2 години почина 2011, от тогава го санувах няколко пъти, но само на определени дати, като рожденият ми ден, или на 40 дни, на 9 месеца и т.н, само определени дати и всички бяха с послания.

Какво точно сънуваш, има голямо значение...

При моите сънища, посланията бяха доста интересни... Ако ти е удобно, сподели някакви примери?
Активен
I wish I could leave this behind,
fly free like the air would do,
burn like the fire would do,
feel stable like the earth would do,
but at the end of the day I know I am made to do differently,
I am made to be like the water...
feel like the water and love like the water...

babage

• Новак
  • Публикации: 1
« Отговор #3 -: Септември 16, 2013, 08:41:34 am »

Имал е да каже нещо специално на дъщеря ти, което така и не е успял, заради това го сънуваш. Опитай се преди някой голям празник да му кажеш като дойде, да каже какво е имал да казва на дъщеря ти, направо. По-лесно ще е, ако посетиш гроба му, ако живееш в същи град, в който е погребан той. Иначе празниците - християнски или от която и да е било друга религия, не са случайни дати, а бележат дните на "изстъняването" на физическата матрица и с това увеличават възможността ни да се докоснем до духовният свят.
Активен
zahid