Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Пророчествата на Слава Севрюкова за България  (Прочетена 21454 пъти)

Yaya

• Редовен участник
  • Публикации: 2265
Re: Пророчествата на Слава Севрюкова за България
« Отговор #20 -: Септември 13, 2013, 09:15:29 am »

Прочетох всичките книги на Христо Нанев за пророчествата й. Много са интересни. Задължително трябва да се прочетат.

Ето извадки:

http://www.otizvora.com/2011/03/2516/
http://www.otizvora.com/2011/03/2528/
http://www.otizvora.com/2011/03/2553/
http://www.otizvora.com/2011/03/2618/

Христо Нанев доста си е поукрасил историите, според мен. Той е хлъзгав, аз също съм се срещала с него.
Относно Слава - със сигурност познава и пророчествата й се сбъдват.
Но има и друго - какво ни е прокълнатото на племето, каква карма изкупваме? Оглеждам се около себе си и виждам едни продажни, меркантилни и евтини хорица. Да има война тук акто в Сирия? Да са избити последните 100г стотици хиляди души? Не. Проблемът си е в нас, а не в някаква карма. Както се казва - всичко е човешка направа.
Ние като сме си некадърни, и Господ да слезе, няма да може да ни помогне. Сами трябва да се организираме, а не да се надяваме да пребъдем ей така, от въздуха.
Активен
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

Ropotamo

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 753
« Отговор #21 -: Септември 15, 2013, 09:17:45 pm »

Аз го четох внимателно. Смятам че е много слаб писач. Разводнява книгите със собствените си размисли, които не са ми интересни на мен лично. Но си направих извода, че е бил съвестен, когато е предавал нейните думи. Мисля си, че там е действал почтено. По какво съдя ли? По това, че нейните думи, така както са предадени имат един стил навсякъде: прост, изключително мек и хуманен, без никакви  силни изрази, без съдене, без обвинения, без грубост. Така говорят високо развитите хора със самодисциплина на мисленето и на изказа. Това не може да се фалшифицира от друг човек, който няма качестватар защото и да иска няма да може. Наблюдавала съм такъв изказ у изключително малко хора и знам, че те са го постигнали съзнателно. Разпознавам го. Това обаче трудно ще се подправи от човек, който не е развил самонаблюдение, той дори няма да разбере как да го направи. Така, че моето мнение е,  че какъвто и да е авторът, той си е записвал и предавал думите на Слава Сиврюкова съвсем съвестно.
Активен

Yaya

• Редовен участник
« Отговор #22 -: Септември 17, 2013, 02:55:10 pm »

вероятно е така  ;D
Аз обаче си спомням един израз в частта с евреите - щели да се скрият в една пещера "....и там, УГНЕТЕНИ ОТ ПОГРОМА, ще открият...." - не помня точно, но прекалено литературно ми е  ;D
Активен

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

Ropotamo

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #23 -: Септември 18, 2013, 08:04:40 am »

Възможно е. Да точно литературно звучи това. Но като цяло смятам , че  се е въздържал и е предавал думите й едно към едно където може.

Само едно ми е болно. Тя е казала много повече през годините. Тъй ли не се намери някой да записва всичко. В тия книги трябва да ровиш и извадките с нейните пророчества  са като зрънца в плява. Общо взето всичко , което тя е казвала, се свежда до няколко страници чист текст и е извадено  от четирите книги в интернет. Друго няма. За цял един живот, това ли е? Къде е другия там, който уж бил с нея и щял да пише? Прахосана е дарбата й, ако не е останлао за поколенията. Защо не са си свършили работата хората край нея?
Активен

Yaya

• Редовен участник
« Отговор #24 -: Септември 18, 2013, 02:33:59 pm »

Много си права.... Извадките от нета съм ги чела преди години, може би 3-4 още. Тогава Нанев споменаваше, че ще/пише книги, но не знаех, че талантът му се е излял в цели 4 книги за 2стр пророчества.  :rolleyes: Грехота е било такова прахосване, но някъде бях чела, че повечето пророчества тя не искала да се свеждат до знанието на обществеността.
Нищо де, надявам се да се поучим от тях и да ги имаме предвид, колкото и малко да са.
Активен

А Шопенхауер

Veselin

• Редовен участник
  • Публикации: 2737
« Отговор #25 -: Септември 20, 2013, 06:45:34 pm »

Относно Христо Нанев, срещал съм се на живо с него преди повече от 3 години. Честно казано, очаквах да ми каже някои неща за хиромантията (нали казва, че разбира от нея), а не може да ми обясни за някои странни линии на лявата ми ръка. И за Слава Севрюкова стана дума по едно време и ми каза, че леля Слава е казала, че България ще бъде добре и след много години за разлика от много други велики сили. Неговите книги за преражданията съм ги чел, но някак не ми допаднаха, като че ли малко повърхността изследва нещата, но може и да греша.
Активен

Ropotamo

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #26 -: Ноември 10, 2013, 01:11:43 pm »

ти си образовано и интелигентно момче - сещай се сам и не се връзвай на всичко прочетено в нета.

Хаха ха ся сети се де ...
Активен

Афект

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 200
« Отговор #27 -: Ноември 20, 2013, 09:46:31 am »

Досега нито едно от известните предсказания на  Слава Севрюкова не се е оказало погрешно. .
.
.
.

Едно от най-страшните пророчества на Слава Севрюкова е изречено пред ограничен кръг хора през 80-те години …. то гласи, че ще се направи опит части от Североизточна България и Югоизточна България да бъдат откъснати по мирен път в началото на 21-ви век. „Леля Слава” беше категорична, че  тези в Североизточна България няма да успеят, но за онова, което ще се случи в Югоизточна България, казваше буквално следното:„Виждам как без пушка да пукне, по мирен път, ще се отцепят към съседната нам югоизточна съседка”. Слава Севрюкова  дори не казваше Турция, то е ясно.”,

ОФИЦИАЛНО - ПРОДАДОХА ЧАСТ ОТ БЪЛГАРИЯ
Активен

Афект

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 200
« Отговор #28 -: Ноември 20, 2013, 09:46:49 am »

:-X   :'(  :-X
Активен

venerra

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1416
    • http://hristu.net/
« Отговор #29 -: Ноември 20, 2013, 11:02:06 am »

" ОФИЦИАЛНО - ПРОДАДОХА ЧАСТ ОТ БЪЛГАРИЯ"  -  това са глупости на търкалета! така се продава, айде моля ти се, веско, пак се връзваш на разни статийки. сензационно заглавие- супер- ще се чете !
Активен
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

zikovu

• Редовен участник
  • Публикации: 2311
    • Блог на Линда
« Отговор #30 -: Декември 21, 2013, 03:17:04 pm »

Путин за да си гепне милиардите от България (които вървяха по старите схеми- Белене-мелене- реактори, консултанти, петролопроводи, чудесии и още 1000 бизнеса) има нужда от подкрепата на Доган, той пък си иска териториите щот си има договорки с Ердоган. Русия и Турция са си направили териториална поделба на България, като Русия претендира само за икономическо влияние, Турция за територия.
Обработката на населението вече почва- с уж случайно изпуснати фрази на Ердоган...уж бежанци...уж интеграция..уж втори майчин...ето наскоро регистририраха и помашка партия- което е противоконституционно. Как се случи?

Колкото и да ми е болно ще видите, че така ще стане, Сава ще се окаже права.

А Бойко за това е по- нисък от тревата и ни протести води, ни се изявява и говори- щото на Путин да се перчиш като не си на власт- не си е работа..
Активен
"Любовни антагонизми- all day, every day"

Veselin

• Редовен участник
« Отговор #31 -: Декември 21, 2013, 04:41:41 pm »

Слава Севрюкова се оказа права: Турция вече има териториални претенции към България.  :-X
Активен

zikovu

• Редовен участник
  • Публикации: 2311
    • Блог на Линда
« Отговор #32 -: Декември 21, 2013, 05:11:13 pm »

Слава Севрюкова се оказа права: Турция вече има териториални претенции към България.  :-X

еми- това е. комунизма нищо добро не може да роди, а в България сега е още по-отвратително защото се прави република с демократична маска, ама създадена с комунистически похвати от рода на опорни точки и други мизерии.

Турците все повече си се осъзнават като турци и бягат от идеята, че са български граждани, нямаме шовинистка партия, която да отбранява националните интереси без да изпада в нелепици, кайности и нацизъм.
Бойко и Цецо са най- големите 2 проблема на всяка дребна опозиционна сила...КГБ похвати- никво единение.
И Русия си краде от България и Турция си краде от България...и те така.
Активен
"Любовни антагонизми- all day, every day"

neo

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 72
« Отговор #33 -: Декември 22, 2013, 12:48:24 am »

Някакъв линк за това? Да имат териториални претенции към държава от ЕС е неземна глупост и не вярвам да я изтърсят някъде или обмислят сериозно. Иначе в болния мозък на някои техни лидери, като нищо я има, но това не значи нищо. Те и македонците може да искат да възстановят Македония по времето на Александър но няма как да стане...

Иначе България е малка и слаба страна и всеки който мисли, че може да стои сама за себе си е завършен идиот. Някой ще диктува нещата, дали ще ЕС, САЩ или Русия. Който си мисли, че едните са по-добри от другите също е завършен идиот. В крайна сметка те ще ни изберат, не обратното. За съжаление това е реалността, и сме толкова зле, че ще се радваме някой да ни спаси от самите нас...
Активен

Veselin

• Редовен участник
Активен

venerra

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1416
    • http://hristu.net/
« Отговор #35 -: Декември 24, 2013, 11:44:59 pm »

темата заприлича на онази за края на света през 2012 г. веско май пак беше публикувал разни пророчества на ванга, нострадамус, маите и т.н.  ;)
Активен
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

neo

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 72
« Отговор #36 -: Декември 27, 2013, 02:09:07 pm »

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2593643

Това е някакво недомислено предизборно изказване, което само писачите му знаят какво са искали да кажат... Може идеята да е тръгнала от това да поставят Турция в Европа (където реално е била навремето). Резултатът е точно обратния и с подобни неща само се отдалечават. Като се има предвид и Турция какъв политически/демократичен опит имат, не бих правил от несериозни неща сериозни, каквото се опитват медиите и хора без друга работа...
Активен

Veselin

• Редовен участник
« Отговор #37 -: Декември 27, 2013, 02:33:29 pm »

Да се надяваме наистина да е имал предвид това. При положение, че точно Турците са дошли след нас и са се самонастанили на Балканите (макар че и ние сме се самонастанили тука, когато тази територия е била на Византия), нямат право на каквито и да е териториални претенции.
Активен