Здравей Гост

Идеи за прически и грим

• 140 Отговора
  • 27750 Прегледи
*

remedeos

• **
  • 1038
Re: Идеи за прически и грим
« Отговор #120 -: Февруари 22, 2014, 05:04:08 pm »
Кво му е смешното,освен,че не е точната тема :PПолзвала съм само веднъж по предназначение и май тогава се дефлорирах непорочно.Едно време ги правеха доста груби..ужасих се от неудобството им и не повторих.По -късно пробвах с/у шумове в ушите,ама и за там ми дойдоха много ръбести.

« Отговор #121 -: Февруари 22, 2014, 05:13:49 pm »
Това си е таман по ремсистки значи :mellow:...Ремсист ка дефлорирана от тампон :o Направо си е  заглавие за Комсомолская правда ;D
Значи сега сериозно :lol: с тази фобия, която очевидно се е заформила, вземаш най-големия размер, воден а от презумпцията, че на страха очите са големи :mellow:...
Сега за всякакви шумове в главата, ушите или някакви други подобни отверстия едва ли ще помогнат :mellow: Най-много да се дефлорира нещо останало непорочно... отново :lol:

*

remedeos

• **
  • 1038
« Отговор #122 -: Февруари 22, 2014, 05:54:48 pm »
Благо-даря!Ще се насоча към агент ХХЛ-Бонд,Джеймс Бонд. ;D

« Отговор #123 -: Февруари 22, 2014, 05:58:14 pm »
Пак заповядай :P Ама като начинаещ да не земеш да объркаш ъмм нещо се безпокоя :-\

*

Lillie

• 30532
« Отговор #124 -: Февруари 22, 2014, 05:58:28 pm »
Я каква сладка приказка се е заформила, като в редакция на дамско списание  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #125 -: Февруари 22, 2014, 06:01:14 pm »
Я каква сладка приказка се е заформила, като в редакция на дамско списание  ;D
Нали ;D Ама се включвай  да не обърка момето нещо :-\
Хара, Мата Хара :lol: ;D

*

Yaya

• 2265
« Отговор #126 -: Февруари 22, 2014, 06:07:26 pm »
Джъст, купи ли си комплект за кола маска? Защо не си вземеш епилатор, мисля, че е по-добре :rolleyes:
Имам епилатор на Филипс,но го ползвам само за крака,от него излизат много подкожни косми.

О, аз вършея смело навсякъде с епилатора. И моят е филипс... само триъгълникът оправям с течна кола. Страх ме е от разни зарази по салоните и не давам да ме пипат там.  ;D

А за тампоните - аз съм на ОБ. Ама твърдо. Сменям размера всеки ден. Пробвах онези с апликатора на Паломита, но предпочитам ОБ поради много фактори. Сменям през 2-3 часа. Но, без да пробваш, няма да разбереш кои са твоите. Моя приятелка ползва само Натурела.

Че кво му е на лафа? Тук мъже в темата за гримовете няма  ;D ;D ;D
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

*

remedeos

• **
  • 1038
« Отговор #127 -: Февруари 22, 2014, 06:14:31 pm »
Аз мисля да си намажа триъгълника с ледокаин и да го подърпам. ;DКато е Мата Хари Да не остане Мата Космата :mellow:.Благодаря ЯЯ,ще провам големите размери на няколко марки.

*

Yaya

• 2265
« Отговор #128 -: Февруари 22, 2014, 06:19:39 pm »
Първи и втори ден - супер, трети - нормал, четвърти - може и мини, ако се налага изобщо.
А за другото - пиеш 20 капки хексалгин и можеш от мишниците до петите да се овършееш  ;D с течната на Кара е идеално за другото, но трябва да мажеш директно.

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

*

Lillie

• 30532
« Отговор #129 -: Февруари 22, 2014, 06:20:19 pm »
Интересни идеи давате - в офиса мисля да изолирам шума в ушите с дамски тампони, но задължително да са с апликатор. :))
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #130 -: Февруари 22, 2014, 06:22:15 pm »
Джъст, купи ли си комплект за кола маска? Защо не си вземеш епилатор, мисля, че е по-добре :rolleyes:
Имам епилатор на Филипс,но го ползвам само за крака,от него излизат много подкожни косми.

О, аз вършея смело навсякъде с епилатора. И моят е филипс... само триъгълникът оправям с течна кола. Страх ме е от разни зарази по салоните и не давам да ме пипат там.  ;D

А за тампоните - аз съм на ОБ. Ама твърдо. Сменям размера всеки ден. Пробвах онези с апликатора на Паломита, но предпочитам ОБ поради много фактори. Сменям през 2-3 часа. Но, без да пробваш, няма да разбереш кои са твоите. Моя приятелка ползва само Натурела.

Че кво му е на лафа? Тук мъже в темата за гримовете няма  ;D ;D ;D
Един път си минах ръцете с епилатора и целите се покриха с гнойни пъпки  :-[ Оттогава не рискувам.Кожата ми е прекалено чувствителна и по-добре и понася кола-маската.Само краката минавам с епилатора.
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

*

remedeos

• **
  • 1038
« Отговор #131 -: Февруари 22, 2014, 06:30:57 pm »
Джъст,ти за сватбата няма ли да си правиш интимна фризурка,примерно пеперуда в/у охлюв..или нещо подобно ..Водолейка си все пак!И ще питаш любимата свекърва дали я харесва :P ;D

« Отговор #132 -: Февруари 22, 2014, 06:57:27 pm »
Джъст,ти за сватбата няма ли да си правиш интимна фризурка,примерно пеперуда в/у охлюв..или нещо подобно ..Водолейка си все пак!И ще питаш любимата свекърва дали я харесва :P ;D
Аз съм скинарче  ;D
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

*

Yaya

• 2265
« Отговор #133 -: Февруари 22, 2014, 07:25:39 pm »
 :85: :08:
Аз съм скинарче  ;D
:85: :08:

А Шопенхауер

*

remedeos

• **
  • 1038
« Отговор #134 -: Февруари 22, 2014, 08:14:52 pm »
Пу пу,да не ти е уруки-мамка му фашистичка! ;D

« Отговор #135 -: Февруари 22, 2014, 09:05:35 pm »
Кой размер е за дефлориране на уши? :-\

*

remedeos

• **
  • 1038
« Отговор #136 -: Февруари 22, 2014, 09:20:44 pm »
Искаш да се пробваш ли? ;DМоите са доста затапени..може би с размер и вид на мандрагора :-\

« Отговор #137 -: Февруари 22, 2014, 09:27:37 pm »
Искам, зер! Такова нестандартно преживяване изпуска ли се… ама не с мандрагора, предпочитам от ония с връвчицата в края.

*

remedeos

• **
  • 1038
« Отговор #138 -: Февруари 22, 2014, 09:37:12 pm »
Не знам аз какво говориш..има ли нефрит преди връвчицата :unsure:

« Отговор #139 -: Февруари 22, 2014, 09:42:54 pm »
Затапи ме тука… не знам на кое викаш "нефрит" (не си говорим за нефритена порта и нефритен жезъл, нали :thinking:), за мен тампонът е памуче с връвчица. Май ще си търся тапи за уши, все пак.