Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Идеи за прически и грим  (Прочетена 16439 пъти)

Just_a_Dream

• Редовен участник
  • Публикации: 3190
Идеи за прически и грим
« -: Юни 04, 2013, 12:21:18 pm »

Може да ви се стори малко странно,че пускам такава кифленска тема в сериозем астро форум,но от няколко дена постоянно ми се въртят идеи за експерименти в тази насока. Напоследък не експериментирам често с визията си и усещам как започвам да си ставам безинтересна. Но добре че навреме се събудих и съм готова за всякаква експерименти откъм грим и прически -променям всичко без цвета на косата и дължината и! Възходящия ми Соларен Уран се пробуди и ви предизвиква да направите нещо красиво и нестандартно! Нека бъдем различни всеки ден! Споделяйте всякакви идеи за лесни и бързи прически и грим!  :blink:
Активен
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
Re: Идеи за прически и грим
« Отговор #1 -: Юни 04, 2013, 12:45:27 pm »

Оооо, това не е първата тема  ;D...,има страхотна такава...Дори си показвахме гримовете. :P
Разтърси се....
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #2 -: Юни 04, 2013, 12:54:13 pm »

Търсачката не работи-поне при мен от доста време. Ако има такава тема вече-изтрийте тази  :blink:
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #3 -: Юни 04, 2013, 01:21:26 pm »

"Венера в хороскопа и предпочитан макияж" се казваше темата, доколкото си спомням.
Пробвай с това заглавие да я потърсиш.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #4 -: Юни 04, 2013, 01:23:04 pm »

Търсачката не работи-поне при мен от доста време. Ако има такава тема вече-изтрийте тази  :blink:

Търсачката работи от няколко дни... :blink:

имам правото да преценя какво да направя... :blink: ;), но от другата тема ,може да се намерят интересни неща...
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Lillie

• Маниак
« Отговор #5 -: Юни 04, 2013, 01:35:05 pm »

Just a Dream, това е темата - http://astrosite.org/forum/index.php/topic,4190.0.html
(намерих я с търсачката)
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #6 -: Юни 04, 2013, 01:35:48 pm »

"Венера в хороскопа и предпочитан макияж" се казваше темата, доколкото си спомням.
Пробвай с това заглавие да я потърсиш.
Ааа за макияж.,Е тази е по обстоятелствена и обхваща и фризурите.  :blink: Сега ще ви издам един мой трик. Ако използвате моливи за очи,страшно ефектно се получава ако се гримирате с 2 или 3 наведнъж. В началото на окото нанасяте по-светлия цвят,а след това като трябва да се прелеят много внимателно. Например смесвам златно със зелено или пък сребристо сиво с черно...
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #7 -: Юни 04, 2013, 01:38:47 pm »

Just a Dream, това е темата - http://astrosite.org/forum/index.php/topic,4190.0.html
(намерих я с търсачката)
Благодаря ти! Довечера ще я разгледам с удоволствие!  :blink:
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #8 -: Юни 04, 2013, 01:43:00 pm »

Като тръгвам за офиса, обикновено все бързам да гоня маршрутки и се гримирам много леко, едва забележимо. Обикновено слагам основа за сияен тен и отгоре качествена пудра. Когато съм в по-добро настроение, добавям черна спирала за извити мигли, гланц за устни и малко руж върху скулите. Сенки не съм слагала от сто години, но обикновено ползвам дискретни цветове с лек сатенен блясък.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #9 -: Юни 04, 2013, 01:45:06 pm »

Снимах си очите,довечера ще пусна снимка на идеята с 2-та молива...
Активен

satin_

• Гост
« Отговор #10 -: Юни 04, 2013, 02:00:40 pm »

В последно време нямам абсолютно никакво желание да се гримирам или да си оправям косата. Все ми е тая как изглеждам, дори и в огледалото не се поглеждам  :blink:
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #11 -: Юни 04, 2013, 02:30:13 pm »

Сатин,недей така! В грима се крие страхотна сила! Обожавам грима,имам приятелки гримъорки и съм страшно прецизна когато гримирам. Обичам да изпипвам нещата до съвършенство. Имам много гримове-очни линии,моливи,сенки и какви ли не простотии. Но сенки нанасям рядко-ще се отпусна когато овладея техниките до съвършенство. Наумила съм си да изкарам и гримъорски курс.  :blink:
« Последна редакция: Юни 04, 2013, 02:52:37 pm от Just_a_Dream »
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #12 -: Юни 04, 2013, 02:35:51 pm »

Когато съм в трайна депресия или апатия, нямам никакво желание да се гримирам и да се старая да изглеждам по-добре.
Ключът се крие във вътрешната нагласа. Когато съм в хармония със себе си, когато съм по-спокойна и изпълнена с повече положителни мисли, тогава имам и желание да се харесвам. Всяка продължителна негативна емоция ми се изписва върху лицето - придобива преуморен и увяхнал вид, очите хлътват, погледът изгасва.

http://vbox7.com/play:a0ed6e5479&r=emb
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

satin_

• Гост
« Отговор #13 -: Юни 04, 2013, 02:54:15 pm »

Същото, което е написала Лили важи и за мен.
По принцип съм много суетно същество и с доста голямо самочувствие, но сега ми е безразлично как изглеждам. Чувствам се грозна и безлична, когато си погледна очите в огледалото сякаш са мъртви и за това не искам да се гледам  :blink:
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #14 -: Юни 04, 2013, 02:58:05 pm »

Прави сте за депресията,но когато се постараеш да изглеждаш добре,няма как това да не остане незабележимо за хората около теб,а един поглед изпълнен с възхищение винаги може да ти върне настроението. Гримирам се всеки ден с изключение на два дена от месеца когато оставям лицето ми да почива. Тогава не си показвам носа никъде и си грознея на спокойствие у дома-както преди седмица когато пържех ориз вкъщи.  ;D
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #15 -: Юни 04, 2013, 03:01:59 pm »

Когато ми е криво и апатично, дори не се харесвам, търся си само недостатъци и ставам свръхкритична към себе си.

Наскоро се наложи да правим фирмена фотосесия във връзка с обновяване на сайта - беше мъкаааа... От 50 професионално направени снимки на нито една не се харесах, хем имаше и професионален грим. Човек както се чувства вътрешно, така се вижда и отвън, заставайки пред огледалото. Дори фотографката беше изумена как може поне на една-две снимки да не се харесам. Направо съм за бой. :))
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

satin_

• Гост
« Отговор #16 -: Юни 04, 2013, 03:10:36 pm »

Лили не знам как изглеждаш наистина, но в представите ми си нежна и хубава, някъде прочетох, че имаш зелени очи  :blink:
Активен

lealya

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 172
« Отговор #17 -: Юни 04, 2013, 03:12:41 pm »

Съгласна съм с Lillie и satin_ ,по принцип не нося грим.Ползвам само спирала за мигли и гланц за устни.На моменти имам пориви да се гримирам,но не се справям много добре :-[ и се отказвам.
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #18 -: Юни 04, 2013, 03:35:32 pm »

Колко сексапилно може да бъде едно твърде сладникаво лице като на детска кукла? Мъжете предпочитат да играят с други кукли.  :lol:
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

satin_

• Гост
« Отговор #19 -: Юни 04, 2013, 03:43:34 pm »

Колко сексапилно може да бъде едно твърде сладникаво лице като на детска кукла?

Много :blink:
Активен