Здравей Гост

Дрън-дрън

• 2727 Отговора
  • 227002 Прегледи
*

Lillie

• 30532
Re: Дрън-дрън
« Отговор #2680 -: Декември 19, 2013, 11:07:12 am »
Нищо не знам, тя не е от Бг. Разчуло се е, че ще си продава бизнесите и са я гръмнали. Но знам ли отде ги има тия милиони на 34-годишна възраст, май е по-добре да нямаш.  :lol:

Жалко за нея, Бог да я прости, а на мен ми се скофти денят.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #2681 -: Декември 19, 2013, 11:08:52 am »
Бог да я прости...Жалко наистина такива неща да се случват в днешно време
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

*

Veselin

• 2737
« Отговор #2682 -: Декември 22, 2013, 07:12:21 am »
Чрез кой предсказателен метод най-точно мога да разбера кога ще си намеря работа? Вече съм се отчаял съвсем, а и започнах да не вярвам на всичко в астрологията.

« Отговор #2683 -: Декември 22, 2013, 11:47:34 am »
Потърси по-усилено, на места, на където не би потърсил, според мен, ако астрологическите методи показват, че ще си намериш, това означава, че имаш възможността, но понякога става с повече усилия от тези, които полагаме попринцип. Не питай, бъдещето е в собствените ти ръце.

*

Veselin

• 2737
« Отговор #2684 -: Декември 22, 2013, 01:15:11 pm »
Благодаря ви, akruks и Тъндър!
За чужбина бих опитал, но когато вече имам някакви пари.

*

Veselin

• 2737
« Отговор #2685 -: Декември 22, 2013, 01:51:14 pm »
Благодаря ти много, akruks! Помня това, което Стреличка ми беше писала. Дано наистина стане и то по-скоро, че семейството ми всеки ден ми прави скандали заради това и вече започнаха да ме гонят от нас, а без пари не смея да се изнеса.
И аз съм сверявал с минали събития и всичко си излиза, но сега очаквах да си намеря работа скоро (може би съм имал твърде големи очаквания), а не стана.

« Отговор #2686 -: Декември 23, 2013, 01:16:52 pm »

*

Lillie

• 30532
« Отговор #2687 -: Декември 23, 2013, 03:13:26 pm »
Да го кажа и тук, вече пуснах обяви в Продавалника.

Ще подарявам част от персийките, вече ми идват в повече тия котки, бръмна ми главата.

Ако има потребители от Варна или някой близък град, които биха искали да осиновят 4-годишно персийско коте, нека ми пишат на лични.  :blink:
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

venerra

• **
  • 1416
    • http://hristu.net/
« Отговор #2688 -: Декември 23, 2013, 10:46:05 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=4nPiNnQimPI - Шри Шри Рави Шанкар: Астрология
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

*

venerra

• **
  • 1416
« Отговор #2689 -: Декември 25, 2013, 01:56:38 pm »
Часът на раждане определя нашия характер

Между 06 и 08 часа: Това са хора, който обичат живота и са егоисти.
Вие сте позитивни и хората ви обичат, защото заразявате и лекувате със своя ентусиазъм

Между 08 и 10 часа: Хората родени в в тези часове са наистина големи щастливци и до каквото и да се докоснат се превръща в злато. Искате забавления и приятелства, хората ви обичат.

Между 10 и 12 часа: Това са успешни хора, които искат да работят и на които всичко им идва "от ръка". Добра кариера, след 30-тата година започват свой собствен бизнес

Между 12 и 14 часа: Става дума за родени лидери. Добри комуникативни способности и талант, най-добре се реализират в продажбите и маркенинга.

Между 14 и 16 часа: Хората с много щастлива ръка, които би трябвало това да се възползват от игрите на късмета. С лекота постигат своите цели.

Между 16 и 18 часа: Това са хората, които на първо място винаги поставят семейството. Силно свързвани с хората, които са им скъпи и оставят впечатление на човек, който буди доверие, и за това всички ги обичат.

Между 18 и 20 часа: твърде много трудолюбиви, но и малко небрежни. Нещата завършват винаги до край, но задължително ще направят по някоя грешка. Интелигентни са, но бързоръки. Нямат високо самочувствие.

Между 20 и 22 часа: положителни, които разпространяват положителна енергия. Искат много деца и се стремят към създаване на семейство и уютен дом.

Между 22 и 00 часа: хора, които обичат живота и са твърде забавни и интересни. Ако се съюзите с човек роден в този интервал с гаранция заедно ще бъдете много успешни във всички области.

Между 00 и 04 часа: живеете с цел да давате знание и обучение на другите, целите да предадете знанията си на останалите и това ви прави щастливи.

Между 04 и 06 часа - вие сте бохеми, не сте родени за сериозна връзка, твърде много любопитни, център на веселбата и любимци както на мъже така и на жени.

http://www.bg-astrology.net/chasat-na-razhdane-opredelya-nashiya-harakter
« Последна редакция: Декември 25, 2013, 06:48:42 pm от venerra »

*

venerra

• **
  • 1416
« Отговор #2690 -: Декември 25, 2013, 06:50:04 pm »
пропуснала съм да го копна  :confuse3:  ето :

Между 04 и 06 часа - вие сте бохеми, не сте родени за сериозна връзка, твърде много любопитни, център на веселбата и любимци както на мъже така и на жени.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #2691 -: Декември 25, 2013, 07:14:51 pm »
Вече се чудя дали не съм направила грешка, пускайки обява, че подарявам част от котките. Първото (и засега единствено) съобщение, което днес получих, е за психопат, който се представя за "осиновител" и използва подарените му животни за фураж, т.е. храна за змии. Чувала съм, че някои вземат котета и ги използват за стръв с бойни породи кучета. Ех, само ако имах калашников, щях да разстрелям и тези кучета, и стопаните им!
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #2692 -: Декември 25, 2013, 07:22:15 pm »
Вече се чудя дали не съм направила грешка, пускайки обява, че подарявам част от котките. Първото (и засега единствено) съобщение, което днес получих, е за психопат, който се представя за "осиновител" и използва подарените му животни за фураж, т.е. храна за змии. Чувала съм, че някои вземат котета и ги използват за стръв с бойни породи кучета. Ех, само ако имах калашников, щях да разстрелям и тези кучета, и стопаните им!

Значи затова изчезнаха повечето котета от квартала… нихната мамица, само на питони ще ми станат!

*

Lillie

• 30532
« Отговор #2693 -: Декември 25, 2013, 07:23:15 pm »
Чувала съм, че ги тровят и с антифриз. Всякакви изроди има.

Някой ден ако забогатея, ще основа фондация и приют за котки, може и по някоя европрограма, ако има такива.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #2694 -: Декември 25, 2013, 10:47:33 pm »
Аз ще си основа концлагер - където ще правя на сапун такива психопати. По най-бавния и мъчителен начин.  :blink:

« Отговор #2695 -: Декември 25, 2013, 11:33:55 pm »
Може и така да е. Но тогава ми е чудно, ако някъде има завод, който изкупува кожи, как циганите не са се усетили да трепят уличните кучета? Или тяхната кожа не става за нищо?

« Отговор #2696 -: Декември 26, 2013, 03:47:35 pm »

Значи затова изчезнаха повечето котета от квартала… нихната мамица, само на питони ще ми станат!
това са измислици, змиите ги хранят с мишки, не с котки
на котките сега им е сезона да ги ловят заради кожата, през 90-те познати залагаха капани за котки по контейнерите и продаваха кожите им в някакъв завод в Разград, доста добри пари изкарваха от този бизнес, но и на двамата им се случиха после лоши неща на семействата, а самите те починаха по на 30 и няколко години

Не са никакви измислици, акрукс, имаше и някакво предаване, не помня кое точно, преди години, в което бяха излъчили клипове, които някакъв психопат качвал как храни змииите си с малки котенца и зайчета. С очите си ги видях тези клипове и как треперят създанията, снимал е как умират от отровата на змията и после как змията ги изяжда. Снима и себе си и изобщо не се срамува от това, което прави, казва си сам, че подбира имунизирани животни, осиновява ги от хора, които дават, не храни змиите си с улични, за да не хванат някаква зараза.

« Отговор #2697 -: Декември 26, 2013, 09:37:20 pm »

*

Veselin

• 2737
« Отговор #2699 -: Декември 31, 2013, 06:19:35 pm »
akruks, весело посрещане на новата година и на теб! Пожелавам ти много здраве, щастие, много спокойствие и любов!