Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Дрън-дрън  (Прочетена 126589 пъти)

Нова

• Редовен участник
  • Публикации: 3491
Дрън-дрън
« -: Април 04, 2013, 02:18:45 pm »

И аз това искам да си намеря. Малка гарсониера за 200лв, с пералня, печка за готвене и дограма, среден лукс, близо до гарата. Ще си я пожелая на предстоящото новолуние.  ;D

В Бургас нямаш абсолютно никакъв шанс. За Варна не знам, там може и да може. ))))))
Активен

Нова

• Редовен участник
Re: Дрън-дрън
« Отговор #1 -: Април 04, 2013, 02:23:51 pm »

човек е роб на стомаха си, става лаком и невъздържан в храненето, смесва различни видове храна, няма мярка.

))))))))))) Е, аз съм готвила най-много салата през живота си. Не съм живяла в собствена квартира с кухня, просто такова помещение изобщо липсва. Сега за РД-то ми колегите ми подариха първия кухненски уред в живота ми - тостер за хляб, Филипс, някой иска ли го, подарявам! Още стои в офиса под предтекст, че тъкмо се преместих и още на новото място е галимация. Което си е половин лъжа, де, ма тоя тостер ме е страх, че ще ме превърне в практична домакиня и отчаяна съпруга, не, не го искам!
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #2 -: Април 04, 2013, 02:23:58 pm »

живее с много котки, папагалче, пиленца, куче....

Всичко друго, не и папагали. Особено сега, след като в офиса по цял ден ми пускат радио да свири, представи си и вкъщи да ми чуруликат.  ;D Иначе хамстери, морски свинчета, плъхчета мога да гледам, не е проблем, макар че не знам как ще се спогаждат с котките.

Цитат
Отново стигнахме до извода, че стресът се отразява най-много на здравето - косопад, лоша кожа, напълняване/отслабване, стомах, черва, сърце и т.н.

Така е - някои започват да си похапват от стрес, други си пийват, трети пропушват... Обикновено изпадам в другата крайност - спирам да се храня, имам и нервен стомах, от стрес се изостря гастритът.

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Lillie

• Маниак
« Отговор #3 -: Април 04, 2013, 02:26:42 pm »

И аз това искам да си намеря. Малка гарсониера за 200лв, с пералня, печка за готвене и дограма, среден лукс, близо до гарата. Ще си я пожелая на предстоящото новолуние.  ;D

В Бургас нямаш абсолютно никакъв шанс. За Варна не знам, там може и да може. ))))))

Тук наемите са още по-високи, макар че напоследък чувам, че са паднали.

Но аз на квартира никога не съм живяла, поне това ме е подминало, а и кой ще ме вземе с толкова котки.

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нова

• Редовен участник
« Отговор #4 -: Април 04, 2013, 02:31:38 pm »

Аааааа, моля, моля, аз тая тема не съм я почвала! Не съм й автор! аааа, ма ха!  ;D ;D ;D
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #5 -: Април 04, 2013, 02:32:37 pm »

Ще си имаме още една Говорилня - какво пък толкова, старата и без това се напълни.  :blink:
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нова

• Редовен участник
« Отговор #6 -: Април 04, 2013, 02:34:44 pm »

И ся кво, пак ние виновни! То един овен, ако не се набие на очи, кой!?! На бърза ръка ни набутаха в ъгъла за 2 поста и половина )))) Другите дрънкат цял ден, подкукуросват ни, накрая нас клъцнаха.. еее, несправедлив е живота )))))
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #7 -: Април 04, 2013, 02:39:10 pm »

Поне вече има живо доказателство, че нямам отношение към модераторския екип в тоя форум и не съм човекът, който взема такива решения - кои теми да се орежат, кои да се преместят. Ако съм аз, няма да си режа постовете.  :P
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

ini

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 597
« Отговор #8 -: Април 04, 2013, 02:44:53 pm »

То и във Варна трудна работа.  ;D
Имам знакова квадратура марс-луна, но по-скоро мисля, че идва от луна квадрат юпитер факта, че като вляза в някой закуски и си купувам по 5-6, не че ще ги изям, искам просто да опитам от всички  ;D Много пъти съм се хващала в лакомия, особено като съм гладна, сипвам си порции като за цял квартал, но се нахранвам с малко....имам и луна тригон венера, готвя много вкусно. Малко работи съм правила, но всичко което приготвям дори и за първи път, става много вкусно. :)
Активен

Нова

• Редовен участник
« Отговор #9 -: Април 04, 2013, 02:46:49 pm »

Поне вече има живо доказателство, че нямам отношение към модераторския екип в тоя форум и не съм човекът, който взема такива решения - кои теми да се орежат, кои да се преместят. Ако съм аз, няма да си режа постовете.  :P

))))))))))))) Не се оправдавай, ние те знаем! Връзкарка си и толкова! ))))))))))))))
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #10 -: Април 04, 2013, 02:51:02 pm »

Връзкарка си и толкова! ))))))))))))))

Чакай сега да звънна и на Папата. От него какво да ви поръчам?  ;D
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Lillie

• Маниак
« Отговор #11 -: Април 04, 2013, 08:03:49 pm »

Блажиш ли, дедо попе?  ;D ;D

http://www.vbox7.com/play:372dd02a&al=2&vid=5475875

:haha:

- Кой цука?
- Кази цега, цедо, какво ти тези на дусата?
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нова

• Редовен участник
« Отговор #12 -: Април 05, 2013, 11:22:20 am »

И понеже темата е вече за дрънканици...

Забелязах, че на новото ми местоживеене има един "център за себепознание" чрез астрология или няква подобна мисъл. Казва се Триагон и на табелата има "триагон" и символите на уран и слънце! Та.. да знаете нещо за това мистично място?

ПП: Ся очаквам някой форумист да изскочи и да каже: "Да, да, ние сме, ела при нас да ти хвърлим един хороскоп."
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #13 -: Април 10, 2013, 09:11:10 am »

Понеже в друга тема се заговори за битови неволи, а тук може да си дрънкаме на воля, да се оплача и аз.  :angry:

Започна сезонът на разваленото зеле при съседите - така смърди от канала, вмирисаха ми целия апартамент! Дошло село у градо, изкарало си зелето.  ;D
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нова

• Редовен участник
« Отговор #14 -: Април 10, 2013, 09:20:13 am »

Понеже в друга тема се заговори за битови неволи, а тук може да си дрънкаме на воля, да се оплача и аз.  :angry:

Започна сезонът на разваленото зеле при съседите - така смърди от канала, вмирисаха ми целия апартамент! Дошло село у градо, изкарало си зелето.  ;D

Оф, аз затова си мечтая за малка къща в прерията и комшиите да са на мимимум 3-4 декара разстояние от дверите ми. Ужаст, няма управия. 3 години се мъчих с тупащ ненормалник с обсесивно-компулсивно разстройство, но уви неосвидетелстван и натрупах отрицателна енергия и лоша карма за 100 живота. Сега се кефя, че съм на таванси етаж и само гларусите имат гнездо над мен.
Но сутринта извън входната врата забелязах на паважа нокти. Тия, дето си режат ноктите през терасата са ми любими.. И такива бая клетви са отнесли.
За киселото зеле.. и аз снощи се сетих за него като се прибрах и вонеше навсякъде на гадно отдолу до горе. Бая проветрявах. И без това си ми беше ледено студено. Още не съм се стоплила като хората. Не знам зеле ли беше, ама си миришеше гадно.
Но да правиш зеле в блок от едно време не го разбирам. Повече ми е понятно, ако си режеш ноктите връз съседа или му тупаш, повече ми напасва на аристократизъм.
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #15 -: Април 10, 2013, 09:23:21 am »

Но сутринта извън входната врата забелязах на паважа нокти. Тия, дето си режат ноктите през терасата са ми любими..

Ти се радвай, че не си бръснат интимното окосмяване на терасата и че не живеят на горния етаж.  ;D
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нова

• Редовен участник
« Отговор #16 -: Април 10, 2013, 09:24:56 am »

Но сутринта извън входната врата забелязах на паважа нокти. Тия, дето си режат ноктите през терасата са ми любими..

Ти се радвай, че не си бръснат интимното окосмяване на терасата и че не живеят на горния етаж.  ;D

И такива ли има? Амин!
Активен

satin_

• Гост
« Отговор #17 -: Април 10, 2013, 08:06:54 pm »

Къде ни изчезна akruks  :rolleyes:
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #18 -: Април 10, 2013, 08:11:16 pm »

Никъде не е изчезвала, просто сега не пише тук.

Може по някое време да се появи, ако реши. :)
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Veselin

• Редовен участник
  • Публикации: 2737
« Отговор #19 -: Април 10, 2013, 08:24:17 pm »

И на мен ми липсва. Дано да се появи отново.
Активен