Здравей Гост

Влизането на Сатурн в Скорпион

• 190 Отговора
  • 18134 Прегледи
Re: Влизането на Сатурн в Скорпион
« Отговор #40 -: Октомври 04, 2012, 03:18:18 pm »
На мен тр.Сатуртн в 8 дом скоро ще ми направи тригон с нат.Меркурий във 2 дом (в риби), после секстил с нат.Нептун 1 дом, Козирог и ще се качи връз Северен възел, който натално ми е в Скорпион, 10 дом.
За около месец Северния възел ще съвпада с транзитен Сатурн, после към края на месеца няма да има съвпад.
Като цяло хубави неща очаквам, неочаквани, вълнуващи промени.

*

Anabell

• 2022
  • Dreams are today's answers to tomorrow's questions
« Отговор #41 -: Октомври 04, 2012, 06:59:41 pm »
На мен тр.Сатуртн в 8 дом скоро ще ми направи тригон с нат.Меркурий във 2 дом (в риби), после секстил с нат.Нептун 1 дом, Козирог и ще се качи връз Северен възел, който натално ми е в Скорпион, 10 дом.
За около месец Северния възел ще съвпада с транзитен Сатурн, после към края на месеца няма да има съвпад.
Като цяло хубави неща очаквам, неочаквани, вълнуващи промени.

На мен Ас ми е Козирог, МС ми е Скорпион,Сатурн и Плутон са ми във Везни в 9 дом, тр.Сатурн ще съвпадне с МС и Юпитер/те са в съвпад/ и ще направи сексил със АС в 8-11градус на Скорпион. и ще квадратира Меркурий и Слънцето ми които са във Водолей в 1 дом/ съответно управляващи 5 и 8 дом/по същото време.
Искам да ви помоля за някакво тълкувание, освен че ми предстои Сатурнова криза заради квадрата на тр.Сатурн и нат. ми Слънце.

вижте си прогресиите, раздвижване задължително ще има.
When One Door Closes Another Door Opens

*

tania

• **
  • 743
« Отговор #42 -: Октомври 05, 2012, 07:33:51 am »
Утре на Сатурн му предстои да направи точен съвпад с наталния ми Плутон в 7-ми дом, Плутон е У8. Снощи сънувах баба ми, замислих се за неща, асоциирани с Плутон. Усещам някаква вътрешна промяна, а не мислех, че така силно ще ми повлияе този транзит. Какво ли още ме чака при съвпада му с Марс, опозиция с наталните Слънце / Венера и Сатурнов възврат и всичко това по оста 2 / 8  :unsure:
"Спартанецът -
Пред кого трябва да се изповядам? Пред теб или пред Бога?
Жрецът -
Пред Бога.
Спартанецът -
Тогава, ЧОВЕКО, дръпни се настрана!"
                                  Плутарх

*

Papy

• 4343
« Отговор #43 -: Октомври 05, 2012, 08:05:10 am »
Таня, внушаваш си :)
Купи си ново червило и не го мисли

« Отговор #44 -: Октомври 05, 2012, 08:38:17 am »
Таня и аз съм под силно Плутоново влияние.
само някакви мисли за починали роднини, смърт, край и какво ли още не прелитат. Дори Тарото нон стоп показва някаква Смърт (тоест край на нещо, ново начало). Бръмбърите в главата ми се подготвиха да ходят на погребение направо.
Права е Папи, купи си нещо ново и не го мисли. Или си пусни силно музика.
« Последна редакция: Октомври 05, 2012, 09:09:32 am от jasmin_veni »

*

Ronia

• **
  • 1557
« Отговор #45 -: Октомври 05, 2012, 08:42:05 am »
Разбирането за циклите в живота е ключово за Плутон, тъй че оттам бягство няма. Има вариант да го схванем сами, като погледнем навътре, колкото и страшно да изглежда, или да ни научи чрез външни събития. Мисля всеки би предпочел първото. Аз не споделям идеята да се бяга от това, защото е част от философията и природата. Това са фактите. Сатурн носи песимизъм и тежки мисли по дифолт, хубаво е да сме подготвени и наред с разбирането на Плутон, да гледаме и малко по-философски, за да не стигнем до розовите хапчета.

*

ini

• **
  • 597
« Отговор #46 -: Октомври 05, 2012, 09:03:38 am »
С Плутон на 2*32 Скорпион, Сатурн вече е в съвпад в 3дом, единствено Плутон прави секстил с Нептун в 4ти и широк съвпад със Слънце (11*)...нещо, което вече се случи, е че принудително ми се налага вече да уча сама вкъщи, Плутон е У4,3, Сатурн е У5, дано да няма ограничения и по любовните теми  :unsure:

*

tania

• **
  • 743
« Отговор #47 -: Октомври 05, 2012, 02:33:54 pm »
Благодаря, момичета, ще ви послушам  :wub:
Днес бях със сина ми на лекар, периодично получава възпаления на ушите. Заради честите отити ме посъветваха да му премахнем третата сливица и да поставят някакви макарички в ушите, за да не задържа течност зад мембраната на тъпанчето. Много се колебая, какво да реша... При детето Сатурн скоро ще направи опозиция към съвпада му Венера / Марс в Телец, като Венера е управител на 6-ти.
На мен ми предстои Сатурнов възврат и от няколко дни ми избива мъдрец - голямо съвпадение  ;D
"Спартанецът -
Жрецът -
Пред Бога.
Спартанецът -
                                  Плутарх

*

tania

• **
  • 743
« Отговор #48 -: Октомври 05, 2012, 03:27:41 pm »
И друго, което пропуснах да спомена - много буквално се прояви съвпада на транзитен Сатурн с Плутон в 7-ми. Наложи се да се грижа за бабата на мъжа ми, тя милата е вече на 95 години. Сатурн ( отговорности, възрастни хора ), Плутон ( баба ), 7-ми дом - съпруг.
"Спартанецът -
Жрецът -
Пред Бога.
Спартанецът -
                                  Плутарх

« Отговор #49 -: Октомври 05, 2012, 07:41:47 pm »
Здравейте,
Аз съм зодия Близнаци и асцендент  Скорпион - означава ли това, че Сатурн ще ми повлияе щом влиза от 05,10,2012 в Скорпион?
Благодаря предварително!

*

Grace

• 2257
« Отговор #50 -: Октомври 05, 2012, 09:19:40 pm »
да, означава. през следващите 2,5 г вероятно ще се случат важни житейски събития за теб.

*

Ronia

• **
  • 1557
« Отговор #51 -: Октомври 05, 2012, 09:24:01 pm »
Не е лошо да си разгледаш начина на живот, също. Асц управлява тялото, а Сатурн изисква дисциплина, тъй че е по-добре да го посрещнеш в топ форма, вместо да те накара да научиш урока другояче.

*

Vanila

• *
  • 385
« Отговор #52 -: Октомври 05, 2012, 10:11:25 pm »
Не е лошо да си разгледаш начина на живот, също. Асц управлява тялото, а Сатурн изисква дисциплина, тъй че е по-добре да го посрещнеш в топ форма, вместо да те накара да научиш урока другояче.

Да, Роня е права.
Моят Асцендент също е Скорпион и то в първите градуси. Започнах наскоро да обръщам отново внимание на това какво точно ям; пазарувам повече био и здравословни храни; поднових заниманията си с йога...

Всъщност докога Сатурн ще е в знака на Скорпион?
Слънце в Телец ~ Асцендент Скорпион

*

vezni

• *
  • 244
« Отговор #53 -: Октомври 05, 2012, 10:21:58 pm »
мисля, че до 2015 края
« Последна редакция: Октомври 05, 2012, 10:28:07 pm от vezni »

« Отговор #54 -: Октомври 05, 2012, 10:35:40 pm »
Сатурн в първия градус на Скорпион ще направи съвпад с нат.Уран У8 в 4-ти.Нещо много стряскащо ми се вижда това.Точния съвпад е в деня на октомврийското Новолуние,а то е в опозиция с Хирон и квадратура с Асц/Дсц.Притеснява ме това,че когато ретро Сатурн премина през точката на Новолунието почина баба ми.Сега ще съвпадне с У8,а Новолунието ще активира отново нат. квадратура на Хирон с Асц/Дсц. Някакви идеи?  :unsure:

*

Grace

• 2257
« Отговор #55 -: Октомври 05, 2012, 10:39:57 pm »
Сатурн в първия градус на Скорпион ще направи съвпад с нат.Уран У8 в 4-ти.Нещо много стряскащо ми се вижда това.Точния съвпад е в деня на октомврийското Новолуние,а то е в опозиция с Хирон и квадратура с Асц/Дсц.Притеснява ме това,че когато ретро Сатурн премина през точката на Новолунието почина баба ми.Сега ще съвпадне с У8,а Новолунието ще активира отново нат. квадратура на Хирон с Асц/Дсц. Някакви идеи?  :unsure:

Уран не е лична планета, само съвпада с него е крайно недостатъчен, за да се правят прогностични изводи. т.е. не бих се стреснала от това. Новолунието в кой МП попада?

« Отговор #56 -: Октомври 05, 2012, 11:28:14 pm »
Благодаря Грейс,може би се стряскам,тъй като Уран управлява 8-ми дом.Новолунието е в 4-ти дом.Какво имаш предвид под МП?
« Последна редакция: Октомври 05, 2012, 11:36:08 pm от karizma »

*

Grace

• 2257
« Отговор #57 -: Октомври 06, 2012, 09:26:31 am »
MP = Midpoint т.е. средна точка между две планети. има много информация в интернет, можеш да прочетеш повече.

« Отговор #59 -: Октомври 06, 2012, 10:57:54 am »
Благодаря ти Грейс,единствения МП,който засяга Новолунието е Слънце/Уран,който е в съвпад с нат.Дсц.Гледам ги само в тесен орбис и на 0,90 и 180* ,но още ми е трудно да ги тълкувам,а и като че ли няма много инфо за влиянието на лунациите в/у тях.