Здравей Гост

Влизането на Сатурн в Скорпион

• 190 Отговора
  • 18137 Прегледи
*

Grace

• 2257
Re: Влизането на Сатурн в Скорпион
« Отговор #20 -: Октомври 02, 2012, 09:26:03 pm »
мен ли питаш ?

Теб. Даже те цитирах.  ;D

сори  :blink: значи не разбирам какво ме питаш ?  :blink:

*

Shreya

• *
  • 414
« Отговор #21 -: Октомври 02, 2012, 10:15:00 pm »
При мен Сатурн ще премине в 7-ми дом и ще съвпадне с Плутон и Марс - а да видим какви ще ги забърка ;)

*

Uran

• 6041
« Отговор #22 -: Октомври 02, 2012, 10:17:32 pm »
При мен Сатурн ще премине в 7-ми дом и ще съвпадне с Плутон и Марс - а да видим какви ще ги забърка ;)

МЦ ли ти управлява?
Как са нещата с мъжете и статуса? :blink:

*

Shreya

• *
  • 414
« Отговор #23 -: Октомври 02, 2012, 10:24:41 pm »
Да, упр. МЦ. Мъжете и статуса - нещата са...ами...не добре ;D
« Последна редакция: Октомври 03, 2012, 06:01:33 am от Shreya »

*

Константин

« Отговор #24 -: Октомври 03, 2012, 11:07:48 am »
Предполагам, че транзитния Уран, чрез съвпада с Луната в овен е провокирал интереса към астрологията :)

Нямам представа :) Знам само, че този интерес се породи може би преди 3-4 месеца :) Някакси много случайно станаха нещата, защото докато се чудих от години с какво да се занимавам в професионален план, нещата изведнъж сякаш почнаха да се нареждат :)Имах идея, но нищо по-конкретно  ;D Интересното е, че в търсенето си на това, което да ми носи удовлетворение, беше засегната и астрологията и така искрата пламна :) Благодаря за книгата :)

« Отговор #25 -: Октомври 03, 2012, 05:21:00 pm »
Още книги на руски език, ако теглиш от торенти - http://rutracker.org/forum/viewforum.php?f=2422.

« Отговор #26 -: Октомври 03, 2012, 05:41:54 pm »
Здравеите.Аз сам нова във форума. Зодиа водолеи, асцендент скорпион, луна овен.Не ми са ясни много неща.Обяснете ми какво означава за мене навлизането  на Сатурн във Скорпион.Какво ме очаква?Благодаря Ви!!!

*

Константин

« Отговор #27 -: Октомври 03, 2012, 07:01:07 pm »
Още книги на руски език, ако теглиш от торенти - http://rutracker.org/forum/viewforum.php?f=2422.

Благодаря :)

« Отговор #28 -: Октомври 03, 2012, 09:06:11 pm »
Здравейте, аз имам огромно струпване на планети в скорпион. Направо съм си астрологично чудо. Животът си ми е перфектен, но помагайте. Нищо не разбирам и сигурно ви е писнало от нас. Слънце, асцендент, меркурий, марс, уран и Северен възел в скорпион. Луна и юпитер в телец, венера и нептун в стрелец. Чакам съветите ви с нетърпение.

*

Papy

• 4343
« Отговор #29 -: Октомври 03, 2012, 09:15:33 pm »
В кои домове? Да помагаме за какво? Изглежда всичко е ок при теб, живей си спокойно :)

*

Lillie

• 30532
« Отговор #30 -: Октомври 03, 2012, 09:17:33 pm »
Ако всичко ти е перфектно и се чувстваш изцяло удовлетворен от това, което си, астрологията може да се окаже излишна. :))
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #31 -: Октомври 03, 2012, 09:22:18 pm »
Да, ама е добре да си знам все пак. Да не се обърка нещо. Сега ще ви кажа домовете. Вижте, че почти всичко ме в скорпион и с тези два телеца...

« Отговор #32 -: Октомври 03, 2012, 09:24:46 pm »
1-ви скорпио, 2-ри стрелец, те си следват3-ти козирог, 4-водолей, 5-риби, 6-овен, 7-телец, 8-близнаци, 9-рак, 10-лъв, 11-дева, 12-везни

*

Papy

• 4343
« Отговор #33 -: Октомври 03, 2012, 09:35:21 pm »
Аа-мен от такива стелиуми в 1-ви ме е страх

« Отговор #34 -: Октомври 03, 2012, 09:37:54 pm »
Ха ха ха ха, толкова ли е страшно?  ;D

« Отговор #35 -: Октомври 03, 2012, 10:32:30 pm »
Към новите потребители. Защо не построите наталните си карти в astro.com, затриете личните си данни, ако желаете да запазите по-високо ниво на анонимност, и не ги прикачите към постовете с въпросите си? Имайте предвид, че информацията: знак на Слънцето, Луната и АС, е недостатъчна, за да даде някой от сериозните потребители отговор на въпросите ви. А другият ми съвет, който сигурно ще приемете като прекалено наставнически, е: ако ви интересува нещо, да търсите по-задълбочено в Google и да четете, а след това да задавате конкретни въпроси, вместо да очаквате чудеса.

*

Mia21

• 2502
« Отговор #36 -: Октомври 04, 2012, 01:57:23 am »
Не зная какво става с astro.com, но картата ми се промени там. Измести се домовата система. Някой има ли го този проблем и според вас на какво може да се дължи?

« Отговор #37 -: Октомври 04, 2012, 09:03:25 am »
Здравейте, слагам картата. Моля, ако имате време погледнете.  :blink:

*

Anabell

• 2022
  • Dreams are today's answers to tomorrow's questions
« Отговор #38 -: Октомври 04, 2012, 02:21:28 pm »
За Сатурн и Плутон във взаимна рецепция - това не се случва всеки ден. През 1776-1778 съвпада с гражданската война в САЩ (южните щати и забраната на робството). Определено ще е интересен период, интересни деца ще се родят (особено тези с асц Козирог/Скорпион) и усещам, че Плутон ще унищожава със замах, за да покълне новия живот а Сатурн ще оформи всичко наченато.

За Б-я - последните много тежки години. Козирогът е много силен тук на Балканите, така, че 2023 Плутон ще чисти и то сериозно.

Всички спазващи Плутоновите правила (следващи си душата, а не рационалното мислене) и Сатурновите (действай. не както ти си си решил, ограничен в собствената си представа, а според правилата на материята и енергията) ще си получат подаръците и бонусите.  ;)
When One Door Closes Another Door Opens

*

luli

• *
  • 151
« Отговор #39 -: Октомври 04, 2012, 02:58:47 pm »
На мен Ас ми е Козирог, МС ми е Скорпион,Сатурн и Плутон са ми във Везни в 9 дом, тр.Сатурн ще съвпадне с МС и Юпитер/те са в съвпад/ и ще направи сексил със АС в 8-11градус на Скорпион. и ще квадратира Меркурий и Слънцето ми които са във Водолей в 1 дом/ съответно управляващи 5 и 8 дом/по същото време.
Искам да ви помоля за някакво тълкувание, освен че ми предстои Сатурнова криза заради квадрата на тр.Сатурн и нат. ми Слънце.