Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Деактивиране на Акаунт/Изтриване на Потребител  (Прочетена 6852 пъти)

Uran

• Пристрастен
  • Публикации: 6041
Re: Деактивиране на Акаунт/Изтриване на Потребител
« Отговор #40 -: Януари 12, 2014, 06:04:33 pm »

Моля да ми бъде изтрит профила. Благодаря! :)
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #41 -: Януари 12, 2014, 06:18:54 pm »

И ти ли? Защо?  :(
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Uran

• Пристрастен
  • Публикации: 6041
« Отговор #42 -: Януари 12, 2014, 06:29:16 pm »

Не, няма специална причина, Лили. Опитвам се да сложа ново начало. :)
Всички- тук, ви харесвам и то много. Как иначе щах да прекарам толкова часове с вас.
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #43 -: Януари 12, 2014, 06:44:58 pm »

Опитвам се да сложа ново начало. :)

Тогава попътен вятър ти желая.  :blink:
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Emma

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 321
« Отговор #44 -: Януари 12, 2014, 07:19:26 pm »

Уран, отнесе ни уранически с това желание.  :o :'(

Разби ми сърцето. Но много силно ти желая успех и прекрасно ново начало.  :leos: :58:

astro

• Global Moderator
  • Нов участник
  • Публикации: 475
« Отговор #45 -: Януари 12, 2014, 07:23:15 pm »

Деактивирането на акаунта е най-лесното нещо...Дай си малко почивка и не влизай...
Толкова много потребители има във форума,които не са влизали от няколко години...
Активен

Sonic_Pro

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 873
« Отговор #46 -: Януари 12, 2014, 08:16:43 pm »

Недей! :(
Активен

mail

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 233
« Отговор #47 -: Януари 14, 2014, 07:57:15 pm »

Недей! :(
Да да...даже днес си мислх че липсваш...:/ дай си почивка от нас,  но не ни оставяй  :-[
Активен
:sun: :sa::moo: :ta:  :mer: :sa: :ven:  :sa: :mar:  :ge: :jup: :le: :sat: :cp: :plu: :sc: :ura: :cp: :nep: :cp: :chi: :ca:

ThunderGoddess

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1324
« Отговор #48 -: Януари 17, 2014, 06:20:33 pm »

Дали ще активирате, деактивирате и т.н акаунти не знам, работа на админите, но аз искам да кажа, че във всички случаи спирам да влизам тук. Писна ми от простотия до шия. Жалко, че има и някакви качествени хора, които искат да направят нещо, но просто те се губят из бълването на всякакви глупотевини и коментари на очевидно хора, които отдавна нямат мястото във астро форум. Ае, приято ви прекарване и доазападане.  :blink:
Активен

issidorra

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 612
« Отговор #49 -: Януари 17, 2014, 06:31:48 pm »

Тъндър, недей, моля те, много ми е приятно да чета коментарите, моля те...
Същото се отнася и до Uran.
Активен
"Любовта винаги е търпелива и добра. Никога не е ревнива. Любовта никога не е надута, нито суетна. Не е груба, нито егоистична. Не е обидена, нито сърдита. Любовта не се радва на прегрешенията на другите, но се радва много на истината. Винаги е готова да прости, да се довери, да се надява..."

Нерил

• Редовен участник
  • Публикации: 2598
« Отговор #50 -: Януари 17, 2014, 06:34:34 pm »

Дали ще активирате, деактивирате и т.н акаунти не знам, работа на админите, но аз искам да кажа, че във всички случаи спирам да влизам тук. Писна ми от простотия до шия. Жалко, че има и някакви качествени хора, които искат да направят нещо, но просто те се губят из бълването на всякакви глупотевини и коментари на очевидно хора, които отдавна нямат мястото във астро форум. Ае, приято ви прекарване и доазападане.  :blink:
Vaia con dios, chikita...
Поздравявам те с тази песен на Мадона, ако я харесваш де
http://www.youtube.com/watch?v=4Spy3Nd2D6w
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

Нерил

• Редовен участник
  • Публикации: 2598
« Отговор #51 -: Януари 17, 2014, 06:52:24 pm »

Само да кажа, че тук е едно от малкото места в нета където всеки има свободна воля и избор, за да се учи на астрология и да си изказва мнението, като границите са разширени до степен на безкрайност. Аз може да съм прекалявал в изкази, но никога за нищо никой не съм обвинявал нито сърдел нито участвал в интриги от сорта"казал рекъл" и когато е било необходимо съм се извинявал, за разлика от много други.
 Разбирам, че много хора са се махнали заради мен, но не си дават сметка, че и преди аз да се регистрирам, са имали същите проблеми със себе си и с други съфорумци.
Така че, хайде стига драми граничещи с циркове и все някой за нещо да им е виновен, за душевните драми.
Съжалявам, че се намесвам, но тези драми с изтривам се без мен не може малко са детска градина.
Хора работил съм и работя в сериозни корпорации и места...Запомнете едно, без всеки може. Тези които си мислят че разбират чак толкова от астрология и са незаменими- ами не сте.
Повечето ви писаници са от сорта Нептун е в Плутон. Така, че айде чупете гипса и слезте на земята, поне като сте паднали го направете с достойнство колкото и да не ви се верва, че можете.
Мисля, че адресатите на Нептун е в Плутон ме разбраха добре и съм им го казвал пред всички, както и съм убеден че много хора мислят като мен за тях.
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

astro

• Global Moderator
  • Нов участник
  • Публикации: 475
« Отговор #52 -: Януари 17, 2014, 09:00:51 pm »

Дали ще активирате, деактивирате и т.н акаунти не знам, работа на админите, но аз искам да кажа, че във всички случаи спирам да влизам тук. Писна ми от простотия до шия. Жалко, че има и някакви качествени хора, които искат да направят нещо, но просто те се губят из бълването на всякакви глупотевини и коментари на очевидно хора, които отдавна нямат мястото във астро форум. Ае, приято ви прекарване и доазападане. :blink:

Избора си е твой...Аз обаче не разбирам защо се търси драма...? :rolleyes:

п.п. Ти нали беше модератор...,нали пишеше и в други форуми?
Явно мнението ти за всички тези места е едно и също..
Този форум за разлика от онзи в който ти беше модератор и скоропостижно се разпадна ...-този не само не се разпада , а и се развива...

Човек ,който се занимава с езотерика..първо търси уюта и хармонията вътре в себе си..после съди останалите! :-X
« Последна редакция: Януари 17, 2014, 09:25:09 pm от astro »
Активен

romantica

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1637
« Отговор #53 -: Януари 20, 2014, 12:15:57 am »

Искам да помоля и моя профил да бъде закрит.

Предварително благодаря!
Активен

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #54 -: Януари 20, 2014, 01:40:09 pm »

Искам да помоля и моя профил да бъде закрит.

Предварително благодаря!

И двата профила които имаш...или само този? ;D

Ей..,ама това липсата на внимание или вътрешните проблеми няма ли как да се решава другаде,а не тук?! :-\ :rolleyes:
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

romantica

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1637
« Отговор #55 -: Януари 20, 2014, 02:24:34 pm »

От другия профил имам само няколко мнения, доколкото си спомням и то бяха цитати на Ошо. Не съм го ползвала активно и го направих, защото имах проблем с този.

А колкото затова дали искам да се изтривам или не си е лично мое решение, както и избора да се регистрирам.

И между другото проблемите не си ги решавам във форума. Най-просто може да се види дали изобщо съм пускала теми, в които да се хваля или да се оплаквам от не вървежа или вървежа на нещо.

А за вниманието - не се нуждая от такова и в мрежата. Вижда се ясно кой крещи за такова.

Прекарала съм тук около 82 дни, което ми е достатъчно... :blink:
Активен

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #56 -: Януари 20, 2014, 02:41:29 pm »

Чудесно...спираш да влизаш и да пишеш...и си готова!
Радвам се,че нямаш проблеми..дано да си така и напред! :blink:
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците