Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Деактивиране на Акаунт/Изтриване на Потребител  (Прочетена 6853 пъти)

Just_a_Dream

• Редовен участник
  • Публикации: 3190
Re: Деактивиране на Акаунт/Изтриване на Потребител
« Отговор #20 -: Декември 04, 2013, 01:59:32 pm »

Не от форумите...А от астрологията  :blink:
Активен
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

Veselin

• Редовен участник
  • Публикации: 2737
« Отговор #21 -: Декември 04, 2013, 02:04:04 pm »

И от двете.
Активен

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #22 -: Декември 04, 2013, 02:11:14 pm »

Не, никой не ме е обидил. Няма нищо общо с когото и да е от форума. Благодарен съм ви много за всичко, което направихте за мен!
Колкото до астрологията, мисля, че това би бил най-добрия начин да спра с нея, защото ми влияе зле (и в другите форуми,където съм регистриран, помолих да ми изтрият акаунтите). Разколебана ми е вярата в астрологията и ползата и за мен.
Ако стане да ми се изтрие профила, повече няма да се върна, обещавам!
Имам нужда от промяна, но предпочитам да отработя някои транзити по този начин, за да не стане по друг, по-болезнен за мен.

Въпрос на бягство от себе си. Това е проблема...НИЩО НЕ МОЖЕ ДА НИ ВЛИЯЕ,АКО НИЕ НЕ ИСКАМЕ ДА НИ ВЛИЯЕ.
АСТРОЛОГИЯТА НЕ НИ Е ВИНОВНА ЗА ГРЕШКИТЕ,НЕУДАЧИТЕ И ЛИПСАТА НА РЕШЕНИЯ!
Няма да изтрия акаунта-така ще си проработиш аспекта! Просто и лесно е...не влизай и готово!
а ,ако решиш да влезеш- ВХОД СВОБОДЕН! :-X
опасявам се ,че не   го разбра докрай... за него това представлява ритуално погребение,защото ако не бъде изтрит профила му от форума,той винаги ще бъде свързан с него и нишката никога няма да бъде прекъсната докрай.Нека да уважим правото му за избор...той го заслужава!

е..колко пъти? :-\ :rolleyes:
Веднъж го правихме този ритуал...трихме,бърсахме...
Това е форум...не е гробище... :-X
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Just_a_Dream

• Редовен участник
  • Публикации: 3190
« Отговор #23 -: Декември 04, 2013, 02:14:01 pm »

И от двете.
Разочарован си от последната Лунация...Според мен бързаш.Има цял месец докато се прояви.Не всичко става веднага.Особено ако е в неподвижен знак  :blink: А и може да има и други проявления-събития свързани със семейството,не е задължително непременно да е нова работа.Аналогии всякакви...
Активен
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

remedeos

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1038
« Отговор #24 -: Декември 04, 2013, 02:34:10 pm »

Веско, много си ми симпатичен и се надявам да не те обидя,но понеже се заговори за ритуално погребение и за да е пълен ритуала;http://www.youtube.com/watch?v=Zi8vJ_lMxQI
Активен

Freya

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1178
« Отговор #25 -: Януари 05, 2014, 07:27:31 pm »

Тази класика е много хубава. Аз ако бях нямаше да му изтрия профила на Веско, според мен той проектира вътрешни проблеми върху външни фактори/хора, и бяга бяга... всъщност се опитва да се скрие и да избяга от себе си, за да не се конфронтира със ситуация/проблем. Не иска да приеме определени неща, аз не знам какво му е, не съм на негово място, не знам какъв е неговият път и не го познавам, но според мен по този начин само бяга от проблемите си, и интуитивно и недвусмислено улавям това от него. Проблеми всеки един от нас има. Но бягството не е решение.
Той не би разбрал това, което казвам аз или някои други тук по този въпрос - сигурна съм, защото има много голямо отрицание и отхвърляне от негова страна. Но нека поне се опита да бъде искрен със себе си.

опасявам се ,че не   го разбра докрай... за него това представлява ритуално погребение,защото ако не бъде изтрит профила му от форума,той винаги ще бъде свързан с него и нишката никога няма да бъде прекъсната докрай.Нека да уважим правото му за избор...той го заслужава!
Човек винаги има право на избор! И изборът му не зависи от външни фактори и други хора. Ако не ставаше въпрос за него самия (вътрешен конфликт) той нямаше да има нужда от триене на профила (показателно е че се случва за втори път) и той повтаря грешката си, както много от нас правим често. А просто щеше да продължи напред. Това, че ще му изтрият профила, не означава че той ще получи "вътрешното пречистване и освобождаване" от което има нужда, това е заблуда и замазване на ситуацията с която се бори.
Активен

Yaya

• Редовен участник
  • Публикации: 2265
« Отговор #26 -: Януари 07, 2014, 09:18:59 am »

Никога не съм ги разбирала тези работи тип "иди ми, дойди ми"........  :-\
Активен
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

Kingfisher

• Новак
  • Публикации: 18
« Отговор #27 -: Януари 08, 2014, 06:51:29 am »

Никога не обсъждайте някого, когото не познавате лично и не знаете наистина какъв е животът му. Нали не искате и другите да ви обсъждат така?
Активен

venerra

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1416
    • http://hristu.net/
« Отговор #28 -: Януари 08, 2014, 08:56:32 am »

Никога не обсъждайте някого, когото не познавате лично и не знаете наистина какъв е животът му. Нали не искате и другите да ви обсъждат така?
точно така !
много хубаво го каза - кратко и ясно.
Активен
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

Марая

• Маниак
« Отговор #29 -: Януари 08, 2014, 11:17:59 am »

Веско,
Човек името си мени...от днес си Kingfisher..,най-лесно е това. Другото трябва да промениш ...
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Kingfisher

• Новак
« Отговор #30 -: Януари 08, 2014, 11:24:57 am »

Това, което няма да променя е, че както преди никога не съм отказвал помощ на никого, така ще бъде и занапред.  :58:
Всичко зависи и от това с колко време разполагам, но въпреки това...
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #31 -: Януари 08, 2014, 02:57:23 pm »

Това, което няма да променя е, че както преди никога не съм отказвал помощ на никого, така ще бъде и занапред.  :58:
Всичко зависи и от това с колко време разполагам, но въпреки това...

Няма как да помогнеш на другите,ако не си помогнал на себе си!
Активен

Kingfisher

• Новак
« Отговор #32 -: Януари 08, 2014, 06:24:20 pm »

Значи смяташ, че е безполезно да отговарям на въпроси и да уча астрологията ли?
Имай предвид, че ме познаваш много малко, както и аз теб, и никой от нас не може да каже за другия има ли нужда от помощ или не.
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #33 -: Януари 08, 2014, 06:29:26 pm »

нищо не смятам...Казах това,което мисля и знам,че е така.
Ти искаше и правеше драми да се изтриеш..добре,че форума има памет...
Активен

Kingfisher

• Новак
« Отговор #34 -: Януари 08, 2014, 07:12:06 pm »

нищо не смятам...Казах това,което мисля и знам,че е така.
Никога не можеш да знаеш.  ;)
Активен

Kingfisher

• Новак
« Отговор #35 -: Януари 08, 2014, 07:17:50 pm »

Радвам се поне, че ми остави възможността да кажа това, което исках да кажа на Freya, venerra и Yaya. Аз никога не съм ги обсъждал или осъждал по никакъв начин,както във форума, така и извън него. Затова ми е чудно защо, след като се бях махнал вече, продължиха да ме обсъждат?  :unsure:
Активен

venerra

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #36 -: Януари 08, 2014, 07:25:26 pm »

Радвам се поне, че ми остави възможността да кажа това, което исках да кажа на Freya, venerra и Yaya. Аз никога не съм ги обсъждал или осъждал по никакъв начин,както във форума, така и извън него. Затова ми е чудно защо, след като се бях махнал вече, продължиха да ме обсъждат?  :unsure:
аз кога съм те обсъждала зад гърба ти?! зададох ти 2-3 въпроса докато все още беше тук и ти ми отговаряше. дори това не е обсъждане,най-малко пък осъждане, а само няколко въпроса.мислех, че водим диалог.
Активен

astro

• Global Moderator
  • Нов участник
  • Публикации: 475
« Отговор #37 -: Януари 08, 2014, 07:28:01 pm »

аз кога съм те обсъждала зад гърба ти?! зададох ти 2-3 въпроса докато все още беше тук и ти ми отговаряше. дори това не е обсъждане,най-малко пък осъждане, а само няколко въпроса.мислех, че водехме диалог.

Е..що го правиш значим..не те разбирам?! :rolleyes:
Нали виждаш,че търси внимание...?! :-\
Него го обсъждат хората..,кое да му обсъждаме не разбирам... :rolleyes:
Активен

Kingfisher

• Новак
« Отговор #38 -: Януари 08, 2014, 07:33:26 pm »

аз кога съм те обсъждала зад гърба ти?! зададох ти 2-3 въпроса докато все още беше тук и ти ми отговаряше. дори това не е обсъждане,най-малко пък осъждане, а само няколко въпроса.мислех, че водим диалог.
Тогава бях (и все още съм) баннат. Нямаше как да водим диалог.
Активен

venerra

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #39 -: Януари 08, 2014, 07:37:32 pm »

говоря за ето тази тема:
http://astrosite.org/forum/index.php/topic,5853.280.html

не си спомням да съм писала  другаде за теб, или с теб!
Активен