Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Деактивиране на Акаунт/Изтриване на Потребител  (Прочетена 6982 пъти)

MayFlower

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 305
« Последна редакция: Октомври 12, 2012, 02:16:32 pm от MayFlower »
Активен
You light, the skies up above me
A star, so bright you blind me
All the stars are coming out tonight
They're lighting up the sky tonight
For you!

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
Re: Деактивиране на Акаунт/Изтриване на Потребител
« Отговор #1 -: Август 22, 2012, 02:15:22 am »

Здравейте!

Бих искала да деактивирам или направо да изтрия акаунта си в този форум.

Виждам че има опция за изтриване на всички мои публикации, но не и такава, която ми позволява да деактивирам регистрацията си.

Съжалявам, ако това вече е обяснено някъде, но нямам време да изчета всички теми тук.

Благодаря предварително!

Защо... :'(
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

MoonLight

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1304
« Отговор #2 -: Август 22, 2012, 09:14:03 am »

MayFlower,  :'( :kissd:
Бих те посъветвала да не взимаш прибързани решения,но ти си знаеш най-добре!
Активен

MayFlower

• Нов участник
  • *
« Отговор #3 -: Август 22, 2012, 09:51:46 am »

.
« Последна редакция: Октомври 12, 2012, 02:16:17 pm от MayFlower »
Активен
For you!

море

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 72
« Отговор #4 -: Август 22, 2012, 10:22:33 am »

Марайче, много нападки, иронизириане и най-вече груб език и обиди. Аз съм много чувствителна към простащината и нейните прояви, търся астрологични познания тук, а не грозни изрази. Освен това, абсолютно не позволявам някой да ми държи наставнически тон, изцяло липсва нужното уважение и култура.

Ако не е възможно да се изтрие акаунта, ще  изтрия само всички коментари досега, и без това не са много, и преставам да пиша по каквито и да е теми. Познанията ми по астрология са на съвсем начално ниво, няма да липсват на никого ;)  Теб се надявам да те "виждам" в другия форум, където има малко потребители, но атмосферата е съвсем друга!

MoonLight, благодаря за коментара  :58:
Прилагам златното правило да стоя далеч от българи не само в реала, но и във виртуала ;)

Пожелавам на всички оттук нататък конструктивни дискусии на тема АСТРОЛОГИЯ!

Това изявление надминава дори и моята простащина. Аз като съм невъзпитан, то е конкретно към някого в конкретни случаи. Ти обобщаваш, което означава, че носиш невъзпитаността и простащина изцяло и към всички. Освен мен не прочетох някой друг да те напада, иронизира и да ти държи груб език. Дори и аз не съм бил екстремно груб /мога и още, особено както ме предизвика/, но то каквото човек си има отвътре, това и вижда наоколо.

За жените съм разбрал нещо - тези, които са много възпитани и правят "Ау, какъв простак", когато чуят някой цинизъм или грубост, са най-големите цинички в живота, душата им е цинична. Само да ги чуеш, когато си мислят че никой не ги чува. Външната любезност не струва нищо ако душата ти е цинична - всеки я вижда тази душевна циничност и ти я показва с удоволствие -:))))

Наслука и на теб  и се надявай наистина да не ти се налага да търсиш помощ от българи. Записано е изявлението ти и подпечатано за изпълнение -:))))

Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #5 -: Август 22, 2012, 03:07:45 pm »

Марайче, много нападки, иронизириане и най-вече груб език и обиди. Аз съм много чувствителна към простащината и нейните прояви, търся астрологични познания тук, а не грозни изрази. Освен това, абсолютно не позволявам някой да ми държи наставнически тон, изцяло липсва нужното уважение и култура.

Ако не е възможно да се изтрие акаунта, ще  изтрия само всички коментари досега, и без това не са много, и преставам да пиша по каквито и да е теми. Познанията ми по астрология са на съвсем начално ниво, няма да липсват на никого ;)  Теб се надявам да те "виждам" в другия форум, където има малко потребители, но атмосферата е съвсем друга!

MoonLight, благодаря за коментара  :58:
Прилагам златното правило да стоя далеч от българи не само в реала, но и във виртуала ;)

Пожелавам на всички оттук нататък конструктивни дискусии на тема АСТРОЛОГИЯ!

Такава беше тенденцията дълго време..., :blink: за съжаление.
Опитите да има друга атмосфера не са напразни...Все по-рядко се случва онова , което не ти харесва.
Няма пролем да ти бъде затрит акаунта...,но аз не мисля , че това е решение на проблема. Бягството или /смъртта/ в преносен смисъл не са решение... :wub:

Търся качеството..., а не количеството! Венера в козирог цени стойностните неща ..не е по масовката... ;)

Остани... :wub:
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Марая

• Маниак
« Отговор #6 -: Август 22, 2012, 03:32:39 pm »

Сдържаността придава благородство на личността....,особено в случай когато трудно разграничаваме чистота...на мислите. Има думи...които изглеждат мръсни...,защото съзнанието ни е мръсно...,а са в пъти по-чисти от най-изпраните килоти на двора на бабите...с леки окраски на чернозем.

Духовността е нагласа на сърцето! Тя не се придобива нито с обучение, нито с молитви...хай-малко с четене... Когато се употребява думата КАРМА...човек е редно да знае , че това не е хляб и зрелища....,а нещо което преди всичко се свързва с МОРАЛ. А за...морала на написаните думи...човек съди по собственото си отношение....   когато нещо не ми харесва...не чета. Но това...,че думите са многозначни е добрата страна на нещата...  Така разбираме как и какво иска другия...и дали умее да чете...до колко е достигнал до мястото на което си мисли..,че е стигнал...
Чистотата е абстракция...всичко е чисто..,когато погледнеш отгоре!
Активен

MayFlower

• Нов участник
  • *
« Отговор #7 -: Август 22, 2012, 06:08:37 pm »

.
« Последна редакция: Октомври 12, 2012, 02:15:53 pm от MayFlower »
Активен
For you!

Veselin

• Редовен участник
  • Публикации: 2737
« Отговор #8 -: Декември 04, 2013, 10:26:10 am »

Бих желал да ми бъде изтрит профила от форума. Надявам се молбата ми да бъде удовлетворена! А и щом на Константин преди му беше изтрит профила, въпреки че по принцип опцията е премахната, защо и моя да не бъде, щом това е желанието ми. Все пак той не е бил с повече привилегии от останалите.
Благодаря предварително!
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #9 -: Декември 04, 2013, 10:55:24 am »

Весо, защо искаш да се триеш пак? После нали пак ще се завърнеш със същото име? :))

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Марая

• Маниак
« Отговор #10 -: Декември 04, 2013, 11:39:38 am »

Весо, защо искаш да се триеш пак? После нали пак ще се завърнеш със същото име? :))

Това е въпроса!
ОЩЕ ПОВЕЧЕ НЕ Е ЗА ПЪРВИ ПЪТ! ВЕДНЪЖ ВЕЧЕ ГО ПРАВИХМЕ И ТОЙ ПАК СЕ ВЪРНА :-X.
СПИРА ДА ПИШЕ КАТО НЕ ИСКА И ТОЛКОВА.... :-X
Активен

Нерил

• Редовен участник
  • Публикации: 2598
« Отговор #11 -: Декември 04, 2013, 11:45:41 am »

Както се пее в една моя любима песен на Руши Виденлиев...Знам един ден слънцето ще изгрее, но от друга страна...Всичко се връща..:)

Влагам шега и настроение...Иначе Веско ме кефи и мненията му за астрология и конспиративни теорий..Всеки сам да си решава в крайна сметка..:О)
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #12 -: Декември 04, 2013, 11:57:12 am »

Иначе Веско ме кефи и мненията му за астрология и конспиративни теорий..

И мен :))

Весоооо, не ни изоставяяяяяй!  :73:
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Just_a_Dream

• Редовен участник
  • Публикации: 3190
« Отговор #13 -: Декември 04, 2013, 12:46:50 pm »

Бих желал да ми бъде изтрит профила от форума. Надявам се молбата ми да бъде удовлетворена! А и щом на Константин преди му беше изтрит профила, въпреки че по принцип опцията е премахната, защо и моя да не бъде, щом това е желанието ми. Все пак той не е бил с повече привилегии от останалите.
Благодаря предварително!
Защо,Веско? Някой обиди ли те или просто не се интересуваш вече от астрология?
Активен
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

Veselin

• Редовен участник
« Отговор #14 -: Декември 04, 2013, 12:56:16 pm »

Не, никой не ме е обидил. Няма нищо общо с когото и да е от форума. Благодарен съм ви много за всичко, което направихте за мен!
Колкото до астрологията, мисля, че това би бил най-добрия начин да спра с нея, защото ми влияе зле (и в другите форуми,където съм регистриран, помолих да ми изтрият акаунтите). Разколебана ми е вярата в астрологията и ползата и за мен.
Ако стане да ми се изтрие профила, повече няма да се върна, обещавам!
Имам нужда от промяна, но предпочитам да отработя някои транзити по този начин, за да не стане по друг, по-болезнен за мен.
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #15 -: Декември 04, 2013, 01:08:33 pm »

Не, никой не ме е обидил. Няма нищо общо с когото и да е от форума. Благодарен съм ви много за всичко, което направихте за мен!
Колкото до астрологията, мисля, че това би бил най-добрия начин да спра с нея, защото ми влияе зле (и в другите форуми,където съм регистриран, помолих да ми изтрият акаунтите). Разколебана ми е вярата в астрологията и ползата и за мен.
Имам нужда от промяна, но предпочитам да отработя някои транзити по този начин, за да не стане по друг, по-болезнен за мен.

Въпрос на бягство от себе си. Това е проблема...НИЩО НЕ МОЖЕ ДА НИ ВЛИЯЕ,АКО НИЕ НЕ ИСКАМЕ ДА НИ ВЛИЯЕ.
АСТРОЛОГИЯТА НЕ НИ Е ВИНОВНА ЗА ГРЕШКИТЕ,НЕУДАЧИТЕ И ЛИПСАТА НА РЕШЕНИЯ!
Няма да изтрия акаунта-така ще си проработиш аспекта! Просто и лесно е...не влизай и готово!
а ,ако решиш да влезеш- ВХОД СВОБОДЕН! :-X
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #16 -: Декември 04, 2013, 01:09:40 pm »

Защо е разколебана вярата ти в астрологията? Сподели ако искаш...Защо смяташ,че ти вреди?
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #17 -: Декември 04, 2013, 01:11:29 pm »

Форума е моя втори дом...Уплътнява перфектно деня ми,вместо да скучая на работното си място.Научавам страшно много неща.Абе не знам-форума е като едно голямо семейство.Така го чувствам...
Активен

holmsi

• Гост
« Отговор #18 -: Декември 04, 2013, 01:42:11 pm »

Въпрос на бягство от себе си. Това е проблема...НИЩО НЕ МОЖЕ ДА НИ ВЛИЯЕ,АКО НИЕ НЕ ИСКАМЕ ДА НИ ВЛИЯЕ.
АСТРОЛОГИЯТА НЕ НИ Е ВИНОВНА ЗА ГРЕШКИТЕ,НЕУДАЧИТЕ И ЛИПСАТА НА РЕШЕНИЯ!
Няма да изтрия акаунта-така ще си проработиш аспекта! Просто и лесно е...не влизай и готово!
а ,ако решиш да влезеш- ВХОД СВОБОДЕН! :-X
опасявам се ,че не   го разбра докрай... за него това представлява ритуално погребение,защото ако не бъде изтрит профила му от форума,той винаги ще бъде свързан с него и нишката никога няма да бъде прекъсната докрай.Нека да уважим правото му за избор...той го заслужава!
Активен

Veselin

• Редовен участник
« Отговор #19 -: Декември 04, 2013, 01:57:14 pm »

Така е. Марая добре знае, че от форумите отказването е много трудно, освен ако не стане принудително.
Активен