Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Да не се трие  (Прочетена 1118 пъти)

Papy

• Редовен участник
  • Публикации: 4343
Да не се трие
« -: Юли 16, 2012, 11:00:04 pm »

Моля за малко (1-2 дена) темата да не бъде трита. Просто проверявам теория. Благодаря :)
Активен

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
Re: Да не се трие
« Отговор #1 -: Юли 17, 2012, 01:16:13 am »

Моля за малко (1-2 дена) темата да не бъде трита. Просто проверявам теория. Благодаря :)

;D

Ако си направиш труда и прочетеш назад...особено последните няколко месеца...ще видиш , че от април никой и нищо не е трил. :blink: Отдавна не се трие просто така...по цели теми с над стотици постове... :blink:
А беше практика...метлата сутрин да вършее из форума... :( Или след обяд...според зависи...

Сега се трие ...само когато някой иска да създаде интрига и да обслужи чужди интереси... ;D А такива все още гастролират из форума...,както виждаме и от посочените ми линкове в една от темите от днес....
Собственика е единствения който има тези права...както и потребителите могат да си затриват постовете...
Аз по тази причина  обикновено цитирам..,  ;D първо защото смятам, че водя диалог...,а не хвърлям празни думи в пространството...и не на последно място заради "черните точки"..,които по едно време бяха мода тук!
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците