Здравей Гост

Мои записи

• 10 Отговора
  • 3400 Прегледи
*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
  • Искам истинска, взаимна и споделена любов.
Мои записи
« -: Август 01, 2012, 09:48:53 pm »
Днес реших да се разсея от всичко с малко музика, имам огромно желание да запиша няколко песни, но техниката е против мен. Опитах със Саунд рекордер на лаптопа, но се чуват някакви отвратителни странични звуци, опитах с фотоапарата, но записът спира на 40 секунди, опитах и с телефона, но там звуча много странно...

Това е малко стар запис, обичам анимации, много искам да се занимавам с дублаж.  http://chirb.it/q80H38
Песента е от Малката Русалка. :)
Искам истинска, взаимна и споделена любов. Без тайни, без лъжи, без игра на гоненица. Лоялни и предани отношения. С много фантазия, въображение и хумор.
https://www.facebook.com/RadostArt - ръчно изработени декоративни къщи :)

Re: Мои записи
« Отговор #1 -: Август 03, 2012, 03:10:28 pm »
Харесва ми! Ако искаш по-професионално в домашна обстановка, пробвай с някакъв софтуер за запис и обработка. Нямам опит с такива програми, но мисля, че могат да изчистят фоновия шум.
Потърси и се пробвай на някакъв кастинг за озвучаване.
Във форума има хора, които се занимават с електронна музика и би трябвало да имат опит с програми за запис и композиране.

« Отговор #2 -: Август 03, 2012, 09:51:36 pm »
LibrawithTaurus, имаш страхотен глас! Много съм изненадана и наистина се впечатлих. Предвид факта, че не е записвано в студио и не си разработвала самата песен, както би  го направила, ако записваш професионално, е невероятно. Гласът ти е дълбок, характерен - ако те чуя втори път веднага ще те позная, има страшно приятни нотки и многопластовост. Имаш отлична дикция. Струва ми се, че по нея си работила и резултатът е налице.
Умееш да си служиш с гласа си и да си изразителна без да преиграваш. Мислила ли си и за актьорско майсторство, освен за дублаж?

Аз не съм от хората, които използват суперлативи. Дори към теб си спомням, че съм се обръщала не много ласкаво. Вероятно си е имало причина. Но това, в което си добра е очевидно и не мога да не го кажа. Може и да звучи банално, но наистина изпитвам възхищение към таланта във всичките му форми и имам особено уважение към хора като теб. Не спирай да се самообучаваш и да опитваш - възможностите ги имаш, само трябва постоянство.

Ама вярно много ти се зарадвах!
I learned a lot of great lessons from a few fucked up people.

*

Uran

• 6041
« Отговор #3 -: Август 05, 2012, 04:14:10 pm »
Либра, чудесна си за дублажите.
Повечето софтуери за обработка на звука имат секция шум, но премахването му е свързано и със загуба на полезна информация. :)
Пробвай с EXPStudio Audio Editor.  :blink:

*

Asol

• 4140
« Отговор #4 -: Август 07, 2012, 09:58:23 am »
Споделям горните мнения. Имаш много изразителен, приятен и звънлив глас.  :blink:

*

Lillie

• 30532
« Отговор #5 -: Август 07, 2012, 05:31:22 pm »
Перфектен глас за радиоводеща, много добра дикция и приятен тембър - нито прекалено висок и писклив, нито нисък и плътен.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #6 -: Август 10, 2012, 02:03:32 am »
Признавам си, че коментарът на The_One ме изненада най-много  ;D, въобще не очаквах. :) Благодаря за отзивите, много сте мили! Водих в университета няколко предавания по студентското радио, много ми допадаше. :)) Като цяло ми харесва да работя с гласа си, да, замисляла съм се често за актьорско майсторство, но не изглеждам достатъчно добре, а и се притеснявам при всякакви изяви пред хора. Затова си мисля, че дублажите са точно за мен. :>

Ето последната песен, която записах, прекъсва малко тъпо накрая, защото ми падна батерията ;)) - http://chirb.it/5A10rg
Искам истинска, взаимна и споделена любов. Без тайни, без лъжи, без игра на гоненица. Лоялни и предани отношения. С много фантазия, въображение и хумор.

« Отговор #7 -: Август 10, 2012, 08:21:46 am »
Либра, тренирай, работи над гласа си, защото имаш прекрасен тембър. И иди на някой кастинг, там X-Factor, Гласът на България и т.н. Срамежливостта се отработва, също с тренинг.
Колкото до външния вид, гласът при един певец е водещ. Кели Кларксън да не е красавица? Симпатично момиче е, също като теб. Успех! Ще чакам да те видя по ТВ. ;)

*

Lillie

• 30532
« Отговор #8 -: Август 10, 2012, 08:33:15 am »

Колкото до външния вид, гласът при един певец е водещ. Кели Кларксън да не е красавица?

Селин Дион също.  ;)
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #9 -: Август 10, 2012, 11:10:41 am »
Много ме ласкаете, но няма място за сравнение с Кели или Селин, имат супер мощни гласове, моят не е силен, нямам голям диапазон. Обаче общото при тях двете е Венера в Риби :Р - музикалния, артистичен талант.

Имаме семеен магазин и всеки ден продавам по няколко часа. Припомних си днес как на 16-ти юни влезе клиент и ми каза: "Момиче, аз съм чувал за теб, имаш прекрасен глас...не спирай да пееш... :)), и на тръгване отново: "Слушай съвета ми, имаш прекрасен глас..." :))))))))))) Беше супер неочаквано и стоплящо, чувствах се много приятно!  :-[ От транзитите за този ден виждам, че Меркурий е бил върху натален Хирон, а Юнона върху натална Венера, не знам дали има отношение де.

Иначе преди време бях ходила на кастинга на втория Мюзик Айдъл в Бургас, изпях си добре песните. Първо ни прослушваха Стенли от Остава, заедно с една жена, а след това съобщиха имената на тези, които продължават напред, за да се срещнат с журито. :) Ами аз не бях сред тях, хах, доста се бях сдухала тогава. Просто не съм била достатъчно атрактивна, въпреки че одобриха някои, които изобщо не можеха да пеят, очевидно за да има шоу. Добре, че поне ме нямаше на нито един запис.  ;D
« Последна редакция: Август 10, 2012, 11:18:14 am от LibrawithTaurus »

« Отговор #10 -: Август 11, 2012, 08:43:34 pm »
Няма причина да се колебаеш за актьорското майсторство, ако то ти харесва. Там е важна не шаблонната красота, а по-скоро характерното излъчване. Пък и това, че ти сама не се определяш като красива не означава, че не си.
Не се оставяй някакви стереотипи да те отказват. Виж, ако повече си те влече за дублаж - това е друго :blink:

Що така се учудваш от мен - аз съм строга, но справедлива  ;D 
Очевидно е, че имаш талант и гласът ти е много приятен...няма как да кажа обратното. Преди в НАТФИЗ имаше специалност за публична реч - не знам дали още я има, провери.
Моето мнение е, че ще си използваш по-пълноценно качествата, ако се насочиш към дублаж, актьорско майсторство или поне кукли - там ще може не само да покажеш един хубав глас, а и да го оползотвориш в цялата му гама, да работиш с интонациите и с музика.
Ако имаш по-сериозни планове за радио ми пиши на лични.

I learned a lot of great lessons from a few fucked up people.