Здравей Гост

Предложение за хакване на астросайта

• 152 Отговора
  • 17828 Прегледи
*

Марая

• 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
Re: Предложение за хакване на астросайта
« Отговор #120 -: Май 08, 2012, 06:21:28 pm »
Съмнявам се някой преднамерено да е блокирал профила на Мирабела.
Но не се съмнявам, че може да има интерес от изкуствено подклаждане на напрежението. :blink:

Ti otkri toplata woda.... :rolf: :haha:

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

« Отговор #121 -: Май 08, 2012, 06:25:52 pm »
Не ми се губи време в разследване. Аз това исках - да си вляза в профила. Не ми се иска да се клонирам, но нямаше друг начин да вляза във форума преди няколко часа.

*

Марая

• 28276
« Отговор #122 -: Май 08, 2012, 06:34:53 pm »
Не ми се губи време в разследване. Аз това исках - да си вляза в профила. Не ми се иска да се клонирам, но нямаше друг начин да вляза във форума преди няколко часа.

Аз исках отговор само на един въпрос...

И е редно в такива моменти да не се хвърлят напразно обвинения...,за целта е добре да се разбере ИСТИНАТА...,колкото и както да ни струва.... :blink:

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Lillie

• 30532
« Отговор #123 -: Май 08, 2012, 06:54:31 pm »
Ti otkri toplata woda.... :rolf: :haha:

И топлата, и студената.  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Stella

• 7765
« Отговор #124 -: Май 08, 2012, 08:35:35 pm »
Съмнявам се някой преднамерено да е блокирал профила на Мирабела.
Но не се съмнявам, че може да има интерес от изкуствено подклаждане на напрежението.  :blink:

А, стига бе момичето не може да докладва за проблем ли? В крайна сметка се установи, че наистина е имало технически проблем и той не е бил само при нея.   :(
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

*

Lillie

• 30532
« Отговор #125 -: Май 08, 2012, 08:56:16 pm »
А, стига бе момичето не може да докладва за проблем ли? В крайна сметка се установи, че наистина е имало технически проблем и той не е бил само при нея.   :(

Разбира се, че може да сподели, ако има проблем с влизането в профила.

Само че начинът, по който се споделя, говори за нагласа да си "неудобен" на някой (защо?), а не за рутинно споделяне за възникнал технически проблем.

Сложете и Мирабела в списъка на "блокираните" потребители. Явно е била неудобна на някого.

Утре и аз ако не мога да си вляза в профила, ще потърся начин да го споделя с администрацията, но нужно ли е веднага да набеждавам някого, че ми е сложил бан?

Мирабела, не е лично към теб, надявам се да не се засегнеш.

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Stella

• 7765
« Отговор #126 -: Май 08, 2012, 09:00:02 pm »
А каква е причината Грейс да не може да си влезе в профила?

Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

*

Lillie

• 30532
« Отговор #127 -: Май 08, 2012, 09:02:02 pm »
И тя ли? Нямам представа.

Админът да не е преинсталирал нещо във форума? И ако някой по това време не си е бил в профила, после да не може да влезе (само предполагам, нищо не разбирам от форумни настройки).
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Stella

• 7765
« Отговор #128 -: Май 08, 2012, 09:02:39 pm »
И тя ли? Нямам представа.

Админът да не е преинсталирал нещо във форума? И ако някой по това време не си е бил в профила, после да не може да влезе (само предполагам, нищо не разбирам от форумни настройки).

Цитат
Съжалявам Гост, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения в този форум.
Имаш постоянна забрана.

Това и изписва и тя се чуди на кого какво е направила?

« Отговор #129 -: Май 08, 2012, 09:10:07 pm »
О, нейното е друго. Моят проблем беше съвсем различен. Изтрих си предположенията.

Не, не го приемам лично и не се обиждам. Имам чувство за хумор и съм в добро настроение.
Каквото и да напиша, това само налива масло в огъня. Затова замлъкнах по темата.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #130 -: Май 08, 2012, 09:11:16 pm »

Цитат
Съжалявам Гост, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения в този форум.
Имаш постоянна забрана.

Това и изписва и тя се чуди на кого какво е направила?

Тогава предлагам да пишете директно на админа.
По принцип не би трябвало да има автоматични забрани за влизане, освен ако потребителят няма проблем с настройките за сигурност. Нека първо си провери файъруола (ако има) и други настройки на компютъра, може проблемът да е локален. Но ако не е, значи има проблем с настройките във форума.

Напоследък не чета във форума и нямам представа какво е писала Грейс, но според мен не би трябвало да е "изпросила" бан, просто няма за какво да й се налага такава мярка.

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Asol

• 4140
« Отговор #131 -: Май 08, 2012, 09:14:49 pm »
Лили, ти админ ли си ?  ;D
Иначе днес когато влизах имаше проблем с отварянето на форума. Може да са възникнали и някакви технически неизправности с базата данни.

« Отговор #132 -: Май 08, 2012, 09:17:16 pm »
О, нейното е друго. Моят проблем беше съвсем различен. Нейното изглежда като бан. Допълвам се. А защо пише Гост, а не името на потребителя? Така ли пише при бан, напр.? Или не?

Да, това пише при бан. Дори може да има ограничение и да не може да чете нищо от форума. Нека да пробва от друг компютър, ако има възможност или чрез този сайт http://anonymouse.org

Жалко, че за един ден удариха едни от най-точните и знаещи потребители - Мирабелла и Грейс...

*

Lillie

• 30532
« Отговор #133 -: Май 08, 2012, 09:20:20 pm »
Лили, ти админ ли си ?  ;D

О, не  ;D, нямам никаква ІТ култура, като неандерталец съм с компютрите.

Наскоро си смених паролата на профила и аз, че беше същата като тази на мейла, с който съм регистрирана.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

jinom

• **
  • 1753
« Отговор #134 -: Май 08, 2012, 09:39:15 pm »
Ай Пи то на Грейс съвпада с едно баннато. Ако скоро е сменяла държавата, проблема може да е от там. :mellow:

*

Stella

• 7765
« Отговор #135 -: Май 08, 2012, 09:40:44 pm »
Ай Пи то на Грейс съвпада с едно баннато. Ако скоро е сменяла държавата, проблема може да е от там. :mellow:

Нищо не разбирам!

*

Марая

• 28276
« Отговор #136 -: Май 08, 2012, 09:46:48 pm »

Нищо не разбирам!

Не е нужно да разбираш всичко! Просто трябва да приемеш... :blink:

Ако някой има връзка с Грейс да провери какво става...

Защото Грейс излиза излиза като ТОРБАЛАН...-ПОМНИТЕ ЛИ ГО?! ;D

*

Stella

• 7765
« Отговор #137 -: Май 08, 2012, 10:01:59 pm »

Лили, какво ще кажеш за това? А?

*

Lillie

• 30532
« Отговор #138 -: Май 08, 2012, 10:06:58 pm »
Няма как да знам какви са тия шашми с айпитата.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28276
« Отговор #139 -: Май 08, 2012, 10:07:48 pm »

Лили, какво ще кажеш за това? А?

Най-накрая правилно поставен въпрос... ;D Лили, Сънрейн, Синухе, Вещичка и много други знаят отговора...Надявам се и ти вече го знаеш!