Здравей Гост

Предложение за хакване на астросайта

• 152 Отговора
  • 24825 Прегледи
*

Марая

• 28287
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
Re: Предложение за хакване на астросайта
« Отговор #60 -: Април 05, 2012, 03:50:07 pm »
Нали? Брутално е собственикът на сайта да няма достъп до собствения си сайт. :-X

А всъщност...защо да не го вярвам...при условие, че толкова  помия и вменяване на вина "за кражби" се изписа... :blink:

Толкова е тъжно всичко това...нямам думи...просто нямам думи.

Има хора, на които им е по-лесно да мълчат , да играят ролята на праведни светици..,а да манипулират с цел да си постигнат целите...Може по този начин и да си отработваме аспектите...Жалко е ...когато търсим "вината" в другите и не сме обективни към собствената си "вина"....

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Anabell

• 2022
  • Dreams are today's answers to tomorrow's questions
« Отговор #61 -: Април 05, 2012, 06:03:34 pm »
http://www.alexa.com/siteinfo/astrosite.org#

ето - Алекса казва Витошка 10, ако искате да се свържете със сайта  ;) :P

a по-забавното е - че сайтът се определя като посещаван най-вече от жени на възраст между 25-34, с университетско образование. И е 12,053 по посещаемост сайт в БГ. И хората попадат тук най-често търсейки инфо за миналите си животи.

:P ;D
When One Door Closes Another Door Opens

*

Марая

• 28287
« Отговор #62 -: Април 05, 2012, 06:51:37 pm »
Кой нормален юзер се интересува за проблемите на собствеността на един сайт.

Просто гледам сейр....а цирка е голям....Толкова  циркаджии на едно място няма....

http://www.youtube.com/watch?v=Gf0MH7OagxA

АН...Имаш думата.... :blink:...и трибуната е твоя...КОГА И КАК И КОЙ ТИ Е ОТКРАДНАЛ САЙТА И ФОРУМА ЩЕ ОСТАНЕ В ИСТОРИЯТА...

А връзките АН...,не стават с манипулация...и с огледален образ Слънце/Нептун...Луна/Нептун... :blink:
Връзките са цветя...и когато тези връзки спрем да ги поливаме...и да се грижим за тях...те увяхват...

С ТОВА ЦИРКА ЗА МЕН ПРИКЛЮЧИ!

ПР.ЛУНА НА ФОРУМА Е В/У МОЯ АСЦ....НЕ МЕ ТРЕСАТ ТЕЖКИ ТРАНЗИТИ...НЯМАМ КАКВО ДА ДОКАЗВАМ И ДА КАЗВАМ...АЗ ИМАМ УВАЖЕНИЕТО И РЕСПЕКТА НА ТВОИ БИВШИ КЛИЕНТКИ...ИМАМ ОБЯСНЕНИЕ ЗА ВСИЧКО...САТУРН НЕ ПРОЩАВА...ДОРИ И НА АСТРОЛОЗИТЕ...ЛЕСНО Е ДА ГОВОРИМ АБСТРАКТНО...,НО ПО ВРЕМЕ НА НЕГОВИТЕ ТРАНЗИТИ...СЛЕДВА ДА СЕ СЪОБРАЗИМ С ЯСНОТА, ЧИСТОТА, ПРЕЦИЗИРАНЕ И ТОЧНОСТ!

С ТОВА ПРИКЛЮЧВАМ РАЗГОВОРИТЕ СИ ПО ТЕМАТА! :mellow:
« Последна редакция: Април 05, 2012, 07:06:26 pm от Марая »

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Lillie

• 30532
« Отговор #63 -: Април 05, 2012, 07:10:58 pm »
Между другото, с изключение на три лаконични изречения, които получих тази сутрин в отговор от АН, друго обясение няма. Но те не представляват нищо по-различно от версията, която се разпраща между всички потребители.

Надявах се поне тя да обясни какво се случва, но май ще трябва да чакам да цъфнат налъмите.
Не мисля, че има какво да делят Марая и АН в тоя форум, и най-жалкото в цялата ситуация е, че трябваше да стане достояние на форума.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28287
« Отговор #64 -: Април 05, 2012, 07:35:30 pm »
Между другото, с изключение на три лаконични изречения, които получих тази сутрин в отговор от АН, друго обясение няма. Но те не представляват нищо по-различно от версията, която се разпраща между всички потребители.

Надявах се поне тя да обясни какво се случва, но май ще трябва да чакам да цъфнат налъмите.

:blink:

Тук се говореше за чист сайт и за ЧИСТОТА... :blink:
Чист не означава лустросан отвън.... благоприличен....фалшив и лицемерен. Изобщо  външния облик не е и не може да бъде мерна единица за чистота..Чистота е видима...дори и в калта...
Чист отвътре означава Любов и Свобода....,за да обича...човек трябва да е отдаден на свободата... Любов и разбиране към всичко и всички, означава съпричастие към ВСЕЛЕНСКИЯ ПЛАН и свобода от външните обстоятелства.....
Означава да разберем, че смъртта е част от живота.....
Означава да приемем мястото, което ни е отредено....и начина по който е отредено.
Означава да приемаме всеки един момент, без да губим любовта си, независимо от обстоятелствата и независимо от действията на другите спрямо нас.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #65 -: Април 05, 2012, 07:37:47 pm »
Еми аз още чакам отговор от АН, поне от мейла ми не е банната.. Може да отговори, стига да го сметне за необходимо.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #66 -: Април 05, 2012, 08:35:10 pm »
Оуууу, АНчето сте я разкарали. Пък тя така вярваше в саморегулиращите се структури. Вай, вай, вай!
Информацията не е знание. Знанието не е мъдрост. Мъдростта не е истина.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #67 -: Април 05, 2012, 09:36:30 pm »
Означава да приемаме всеки един момент, без да губим любовта си, независимо от обстоятелствата и независимо от действията на другите спрямо нас.

Звучи наистина красиво, но в повечето случаи е трудно постижимо.
Това не пречи да се опитваме, де.

А и вече се убедих, че зад красивите и възвишени думи могат да стоят неясни и неискрени намерения.

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28287
« Отговор #68 -: Април 05, 2012, 10:09:53 pm »

Звучи наистина красиво, но в повечето случаи е трудно постижимо.
Това не пречи да се опитваме, де.

А и вече се убедих, че зад красивите и възвишени думи могат да стоят неясни и неискрени намерения.

Не винаги...,няма как да си красив , а душата ти да е грозна... ;D

*

Lillie

• 30532
« Отговор #69 -: Април 05, 2012, 10:14:55 pm »
Е, нали червивите ябълки са най-сладки?  ;D

Големите красиви ябълки сега са ГМО - отвън с перфектна форма, отвътре с блудкав вкус...
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28287
« Отговор #70 -: Април 05, 2012, 10:24:48 pm »
Е, нали червивите ябълки са най-сладки?  ;D

Големите красиви ябълки сега са ГМО - отвън с перфектна форма, отвътре с блудкав вкус...

Ето една красива...без червей...,а и червеите са светлини... ;) ;D

Но ето и една с червейче...

*

Lillie

• 30532
« Отговор #71 -: Април 05, 2012, 10:55:16 pm »
Примерът с червивите ябълки е просто метафора.
Не е важно в каква поза застава човек, а какво го движи.

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4706671
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28287
« Отговор #72 -: Април 05, 2012, 11:19:40 pm »
Метафора или не...факт, че и ябълки и червей има...просто факт.
И докато има какво...винаги ще има защо и как....

*

Divna

• 2478
« Отговор #73 -: Април 06, 2012, 12:01:56 pm »
Оуууу, АНчето сте я разкарали. Пък тя така вярваше в саморегулиращите се структури. Вай, вай, вай!

Евала й казвам! Излезе с достойнство от ситуацията. Остави ни да си "кудкудякаме" на воля.  ;D Невероятно, колко е по-силна от всички нас.  :rolleyes:

*

Papy

• 4343
« Отговор #74 -: Април 06, 2012, 12:14:26 pm »
то ако излизане от ситуация е пълен пас...

« Отговор #75 -: Април 06, 2012, 12:50:21 pm »

Евала й казвам! Излезе с достойнство от ситуацията. Остави ни да си "кудкудякаме" на воля.  ;D Невероятно, колко е по-силна от всички нас.  :rolleyes:
Най важното е да влезеш и да излезеш с достойнство

*

Divna

• 2478
« Отговор #76 -: Април 06, 2012, 12:57:34 pm »
то ако излизане от ситуация е пълен пас...

Важна е тактиката.  :blink:
Има силна Венера навярно, която я кара да е добра в тактиката и стратегията. И силен Меркурий, в това съм уверена. Слънце обаче е наранено най-вероятно от Нептун, тъй като чувам, че е "предадена" от мъж.  :-[
Всеки си носи кръста. Кръстът е Сатурн. Интересно ми е дали тр. Сатурн е близо до Слънце или просто в нехармоничен аспект с него, а може и да транзитира през седми дом.  :-\
Не познавам картата й, не я познавам й лично, но усещането за нея си струва.  :blink: Имам силен скорпионски акцент в радикса и нищо за мен не остава в загадка. ;) Имам натално Слънце в анаретен градус в точен съвпад с Плутон в аналитичната Дева, Луната ми е е в Скорпион, в съвпад с АЦ, който също е Скорпион - нещата никога не са оставали скрити. Дори и след години всичко разбирам, ей така в повечето случаи дори случайно.  ;D Идва си от самосебе си. За добро или за зло, Плутон работи безупречно в радикса ми.  :blink:

*

Divna

• 2478
« Отговор #77 -: Април 06, 2012, 01:01:23 pm »

Най важното е да влезеш и да излезеш с достойнство

На това му казвам - интелигентен човек.  :blink:

*

Papy

• 4343
« Отговор #78 -: Април 06, 2012, 01:25:00 pm »
Имам натално Слънце в анаретен градус в точен съвпад с Плутон в аналитичната Дева, Луната ми е е в Скорпион, в съвпад с АЦ, който също е Скорпион - нещата никога не са оставали скрити. Дори и след години всичко разбирам, ей така в повечето случаи дори случайно.  ;D Идва си от самосебе си. За добро или за зло, Плутон работи безупречно в радикса ми.  :blink:

е при мен плутон на асц в тригон със слънце и марс в девети- не само не остава скрито за дълго, ами не остава скрито изобщо
в случая с ан- нея я няма тука, така че какво да я обсъждаме
най-засегната в цялата работа е лили, ако тя е получила обяснение- значи всичко е ок
ако пък наистина някой е отмъкнал сайта на ан под носа й, и тя нищо не прави...достойно ми звучи

*

Divna

• 2478
« Отговор #79 -: Април 06, 2012, 01:32:59 pm »
Имам натално Слънце в анаретен градус в точен съвпад с Плутон в аналитичната Дева, Луната ми е е в Скорпион, в съвпад с АЦ, който също е Скорпион - нещата никога не са оставали скрити. Дори и след години всичко разбирам, ей така в повечето случаи дори случайно.  ;D Идва си от самосебе си. За добро или за зло, Плутон работи безупречно в радикса ми.  :blink:

е при мен плутон на асц в тригон със слънце и марс в девети- не само не остава скрито за дълго, ами не остава скрито изобщо
в случая с ан- нея я няма тука, така че какво да я обсъждаме
най-засегната в цялата работа е лили, ако тя е получила обяснение- значи всичко е ок
ако пък наистина някой е отмъкнал сайта на ан под носа й, и тя нищо не прави...достойно ми звучи

Е, Слънцето не ти е от най-аналитичните, но за сметка на това е позитивно в 9 дом, затова си мислиш, че не остава нищо скрито изобщо.  :blink: То добре е да си вярваме, лошо няма.  ;)

Личи, че Плутон ти е на Асцендента - обичаш да налагаш мнението си сред околните.  ;D
Как е поставен Сатурн в радикса ти?