Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Предложение за хакване на астросайта  (Прочетена 15964 пъти)

jinom

• Administrator
  • Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1753
Re: Предложение за хакване на астросайта
« Отговор #140 -: Май 08, 2012, 10:15:35 pm »

Жалко, че за един ден удариха едни от най-точните и знаещи потребители - Мирабелла и Грейс...

Не знам кой ги е ударил. Политиката на сайта от 10г. е такава, че потребителите са максимално защитени, доколкото е възможно, но остава въпроса с другите сайтове, които се опитват да крадат потребители от тук, да ги обработват на Л.С. и да създават проблеми от всякакво естество в нашия сайт. Да не забравяме все пак, че в техните бази данни се съхранява чувствителна информация за потребителите, с която може да се злоупотреби при добро желание, а желание както виждаме има, така че призовавам всички потребители да бъдат максимално внимателни при регистрацията си във всякакви новоизлюпени сайтове и форуми.  :mellow:
Активен

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #141 -: Май 08, 2012, 10:18:28 pm »

Жалко, че за един ден удариха едни от най-точните и знаещи потребители - Мирабелла и Грейс...

Не знам кой ги е ударил. Политиката на сайта от 10г. е такава, че потребителите са максимално защитени, доколкото е възможно, но остава въпроса с другите сайтове, които се опитват да крадат потребители от тук, да ги обработват на Л.С. и да създават проблеми от всякакво естество в нашия сайт. Да не забравяме все пак, че в техните бази данни се съхранява чувствителна информация за потребителите, с която може да се злоупотреби при добро желание, а желание както виждаме има, така че призовавам всички потребители да бъдат максимално внимателни при регистрацията си във всякакви новоизлюпени сайтове и форуми.  :mellow:

Пред фактите и слепите трябва да млъкнат!... :clap:
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Stella

• Пристрастен
  • Публикации: 7765
« Отговор #142 -: Май 08, 2012, 10:25:52 pm »

Няма как да знам какви са тия шашми с айпитата.

Аз предлагам да се спре с тази параноя. Грейс не е нито баба ти Гицка, нито Торбалан. Грейс я познавам лично.
Активен
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

Stella

• Пристрастен
« Отговор #143 -: Май 08, 2012, 10:27:29 pm »

Ай Пи то на Грейс съвпада с едно баннато. Ако скоро е сменяла държавата, проблема може да е от там. :mellow:

Сега се чухме с Грейс и тя каза, че ми пише от Испания. Благодаря за разясненията!
Активен
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

Марая

• Маниак
« Отговор #144 -: Май 08, 2012, 10:27:56 pm »

Няма как да знам какви са тия шашми с айпитата.

Аз предлагам да се спре с тази параноя. Грейс не е нито баба ти Гицка, нито Торбалан. Грейс я познавам лично.

Питай в Испания ли е...след като имаш лична връзка с нея...И с това проблема ще бъде решен... :blink:
Сигурността на пишещите тук ще бъде защитена максимално..,та , ако ще горещи камъни под формата на интриги да падат от небето! :mellow:
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Stella

• Пристрастен
« Отговор #145 -: Май 08, 2012, 10:32:43 pm »

Същото важи и за вас г-н Жином.
« Последна редакция: Май 08, 2012, 10:44:01 pm от Stella »
Активен

jinom

• Administrator
  • Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1753
« Отговор #146 -: Май 08, 2012, 10:49:49 pm »

Не знам кой ги е ударил. Политиката на сайта от 10г. е такава, че потребителите са максимално защитени, доколкото е възможно, но остава въпроса с другите сайтове, които се опитват да крадат потребители от тук, да ги обработват на Л.С. и да създават проблеми от всякакво естество в нашия сайт. Да не забравяме все пак, че в техните бази данни се съхранява чувствителна информация за потребителите, с която може да се злоупотреби при добро желание, а желание както виждаме има, така че призовавам всички потребители да бъдат максимално внимателни при регистрацията си във всякакви новоизлюпени сайтове и форуми:mellow:

Аз отдавна съм внимателен.  ;D
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #147 -: Май 08, 2012, 11:31:23 pm »

По-добре късно... ;D отколкото никога... ;)
Активен

Stella

• Пристрастен
« Отговор #148 -: Май 09, 2012, 09:18:26 am »

Не знам кой ги е ударил. Политиката на сайта от 10г. е такава, че потребителите са максимално защитени, доколкото е възможно, но остава въпроса с другите сайтове, които се опитват да крадат потребители от тук, да ги обработват на Л.С. и да създават проблеми от всякакво естество в нашия сайт. Да не забравяме все пак, че в техните бази данни се съхранява чувствителна информация за потребителите, с която може да се злоупотреби при добро желание, а желание както виждаме има, така че призовавам всички потребители да бъдат максимално внимателни при регистрацията си във всякакви новоизлюпени сайтове и форуми:mellow:

Аз отдавна съм внимателен.  ;D

Същото важи и за вас.
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #149 -: Май 09, 2012, 02:06:00 pm »

Същото важи и за вас.

Еми да, трябва да се внимава каква информация се разнася на л.с.  ;D
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Марая

• Маниак
« Отговор #150 -: Май 09, 2012, 06:56:28 pm »

Същото важи и за вас.

;D защото архивите са живи.... ;)
Активен

Stella

• Пристрастен
« Отговор #151 -: Май 10, 2012, 09:40:31 pm »

Същото важи и за вас.

Ко речи?
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #152 -: Май 10, 2012, 10:28:41 pm »

Каквото чуваш.  :blink:
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си