Здравей Гост

АСТРО И УВАЖЕНИЕТО

• 110 Отговора
  • 14146 Прегледи
*

priya

• **
  • 1263
Re: АСТРО И УВАЖЕНИЕТО
« Отговор #80 -: Март 31, 2012, 09:03:37 pm »
Да, асол, и аз това се чудя, гледам думи думи, пък нищо не значат...

като се питаме е добре да можем да си отговорим за себе си и пред себе си, първо
после, ако сме съумяли и разбрали, можем да попитаме и другите :blink:

Ще падна! ;D ;D ;D

Тук питането е чии думи са истински празните? ;D

Чудя се - 1882 - на Аброад за 13 месеца
Твойте - близо 700 за няма 40тина дни? ;D ;D :P

Или камарите хиляди Марайски за 3 години и половина? ;D

Отговорът всеки да си го даде за себе си, има си статистически методи за сверки ;)
"По-умният винаги отстъпва" - това обяснява господството на глупостта в света!

*

Lillie

• 30532
« Отговор #81 -: Март 31, 2012, 09:06:04 pm »
С темпото, с което се пише в темата, бройката прогресивно се увеличава, току виж на някой ще му се добавят и звездичките. :)
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Asol

• 4140
« Отговор #82 -: Март 31, 2012, 09:15:42 pm »
Да, асол, и аз това се чудя, гледам думи думи, пък нищо не значат...

Ами то си е талант.
Чистотата на вътрешния свят на един човек се усеща, тя не се описва нито зад една още по-малко зад 100 думи. Това имаше предвид Аброуд (мисля че я разбрах ;D)

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #83 -: Март 31, 2012, 09:17:28 pm »
"Има само две абсолютно трайни неща, които можем да завещаем на децата си. Едното са корени, а другото - криле." Ходинг ...но за целта...е нужно да ги имаме... ;D

Да седнеш тераса и да се наслаждаваш на природата...да виждаш изгрева ...да го снимаш...да запечатваш всеки миг чрез луната...да тръгнеш по морската пътека за да стигнеш звездите... не бива да  обръщаш внимание на треволяците в градината си.  :blink: :wub:

"Чудя се - 1882 - на Аброад за 13 месеца"...чудя се колко от тях...астрологични и разбираеми... ;D

И аз ще падна...След култувите ВИ ВИРТУАЛНИ САМОУБИЙСТВА...И СЪЖИВЯВАНЕТО ВИ... ;D..Нали си имате форум...що търсите все интригата и темите на Марая...
А постовете ми... :blink:тях ще ги коментира времето...,нито ти..нито аз...Твоите обаче вероятно са били срамни...,защото бройката си стои , а в тях има само едни черни точки... ;D

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

abroad

• 2187
« Отговор #84 -: Март 31, 2012, 09:23:39 pm »
Нали си имате форум...що търсите все интригата и темите на Марая...

нали си имате форум ;D

*

Марая

• 28282
« Отговор #85 -: Март 31, 2012, 09:25:05 pm »
С темпото, с което се пише в темата, бройката прогресивно се увеличава, току виж на някой ще му се добавят и звездичките. :)

Прани...черни точки в постовете... ;D, а звездичките не светят..защото като отвориш...няма нищо...просто ..като в реала.Една фалшива маска и нищо друго... ;D

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Марая

• 28282
« Отговор #86 -: Март 31, 2012, 09:28:48 pm »

нали си имате форум ;D

Но аз тук ПОКАЗНО САМОУБИЙСТВО  НЕ СЪМ ПРАВИЛА....за разлика и от теб...и от много други....Живея отдавна в този форум в други не пиша...Освен в моя...,който е рожба на тоя...Но и двата ги усещам по един и същи начин..,защото тук съм се родила с ника Марая... ;D

*

abroad

• 2187
« Отговор #87 -: Март 31, 2012, 09:53:45 pm »

нали си имате форум ;D

Но аз тук ПОКАЗНО САМОУБИЙСТВО  НЕ СЪМ ПРАВИЛА....за разлика и от теб...и от много други....Живея отдавна в този форум в други не пиша...Освен в моя...,който е рожба на тоя...Но и двата ги усещам по един и същи начин..,защото тук съм се родила с ника Марая... ;D

показните са по твоята част, аз допреди години мълчах, спомняш ли си сдържането, можеш ли да четеш, че пак да повторя - години
твоя си е твоя рожба - ходи си там :blink:

*

Марая

• 28282
« Отговор #88 -: Март 31, 2012, 10:08:59 pm »

нали си имате форум ;D

показните са по твоята част, аз допреди години мълчах, спомняш ли си сдържането, можеш ли да четеш, че пак да повторя - години
твоя си е твоя рожба - ходи си там :blink:

Сескостопанския характер не ми харесва..., но го приемам защото виждам..,че имаш наистина слаби ангели... :blink:
Мисля, че ще бъде по-добре да спреш да се занимаваш с мен..и да си намериш друго занимание...или друго на което да се качиш..,за да те видят... ;D

*

Papy

• 4343
« Отговор #89 -: Март 31, 2012, 10:09:54 pm »
Тоя разговор започва да става безмислен-едно ми стана ясно-каквато и да е марая, текущото положение е аброуд и асол срещу...всички останали

*

abroad

• 2187
« Отговор #90 -: Март 31, 2012, 10:22:24 pm »
Сескостопанския характер не ми харесва..., но го приемам защото виждам..,че имаш наистина слаби ангели...

;D не ти харесва, или ти е присъщ

*

abroad

• 2187
« Отговор #91 -: Март 31, 2012, 10:23:08 pm »
Тоя разговор започва да става безмислен-едно ми стана ясно-каквато и да е марая, текущото положение е аброуд и асол срещу...всички останали

ти ли имаш по-общо с jinom, или Марая ;D

*

Lillie

• 30532
« Отговор #92 -: Март 31, 2012, 10:29:08 pm »
Не разбирам в крайна сметка каква е целта на темата, в която нито астро виждам, нито уважение.  :-\
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Asol

• 4140
« Отговор #93 -: Март 31, 2012, 10:31:59 pm »
Ахъм, най-малкото оспамвам форума.  :thinking:

*

Марая

• 28282
« Отговор #94 -: Март 31, 2012, 10:34:22 pm »

ти ли имаш по-общо с jinom, или Марая ;D

АН не ти ли е споделила... ;D

И въобще...чета ти постовете И НЕ ВИЖДАМ ЕДИН АСТРОЛОГИЧЕН ПОСТ...Висиш само в тая тема...та се питам да не си адвоката ...на  АН... ;D...
По скайп ли създавате интригата.. ;Dт

*

abroad

• 2187
« Отговор #95 -: Март 31, 2012, 10:36:26 pm »
Не разбирам в крайна сметка каква е целта на темата, в която нито астро виждам, нито уважение.  :-\

неуважението
кое не разбра

*

abroad

• 2187
« Отговор #96 -: Март 31, 2012, 10:39:28 pm »
И въобще...чета ти постовете И НЕ ВИЖДАМ ЕДИН АСТРОЛОГИЧЕН ПОСТ...Висиш само в тая тема...та се питам да не си адвоката ...на  АН... ;D...
По скайп ли създавате интригата.. ;Dт

астрологията не е точно многоточия :blink:
скайп ;D, ма моля те, не смогвам да боравя с такива модерни техники, не ми се удава с две думи
но, ако няма какво да кажеш по-добре замълчи, завинаги (нищо, че звучи твърде дълго), можеш го, знам, че притежаваш този интелект :blink:

*

Lillie

• 30532
« Отговор #97 -: Март 31, 2012, 10:43:27 pm »

неуважението
кое не разбра

Всичко разбирам, въпросът беше риторичен. То тоя форум не е много сложен за разбиране, ако трябва да сме искрени. :)

Изглежда, че последният човек, когото го е грижа за тази тема, е титулярът й.
Дотук не виждам астро да се е включила, значи просто не го е сметнала за необходимо.
Но се говори непрекъснато от нейно име - тя това, тя онова...

ПП. Вземете я заключете тая тема най-сетне, оттук нататък не виждам какво още може да се случи в нея, освен обичайния и познат репертоар. (към администрацията)

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28282
« Отговор #98 -: Март 31, 2012, 10:48:40 pm »

неуважението
кое не разбра

Напротив...УВАЖЕНИЕТО Е БИЛО ПОВЕЧЕ ОТ НЕОБХОДИМОТО...И ПРЕЦЕНКАТА МИ НЕ Е БИЛА ПРАВИЛНА!
Затова има архиви и теми...и точно в този раздел се вижда...просто влизаш и четеш!
НО КОГАТО НЯКОЙ ТЕ ОБВИНЯВА, ЧЕ СИ ПУСКАЛ РАЗНИ АКТОВИ СНИМКИ..,КОГАТО НЯМА ОБЯСНЕНИЕ ЗА ОМРАЗАТА КОЯТО ИЗПИТВА КЪМ ТЕБ...ТА БИЛА ТЯ И ОТ ЧИСТО ЧОВЕШКОТО ЧУВСТВО ЗА ПРИТЕЖАНИЕ...КОГАТО ВИЖДАШ...ЧЕ ЗЛАТОТО НЕ Е ЗЛАТО , А РУМЪНСКА ЛАМАРИНА...НЕЩАТА СТАВАТ ДЕН СЛЕД ДЕН РАЗЛИЧНИ...

И ТУК НЕ Е ТВОЯ РАБОТА ДА ПИТАШ КОЙ С КОЙ Е ПО-БЛИЗЪК И ДА СЕ НАМЕСВАШ В ЛИЧНИЯ ЖИВОТ НА ХОРАТА...
МИСЛЯ, ЧЕ СЪМ ЯСНА...
АН Я НЯМА С МЕСЕЦИ ТУК...ЩО ЗА ДРАМА Е ТОВА? ИЛИ ПРОСТО НЕ МОЖЕШ ДА СКРИЕШ ЯРОСТТА И АГРЕСИЯТА...
ПРИЕМИ...,ЧЕ ПО-БЛИЗКА/ИНТИМНО/ Е БИЛА АН...НО ВРЕМЕТО...Е ПО САТУРН!

ЗАД ДУХОВНОСТТА НЕ СТОЯТ ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ...,А ДЕЛА!

*

priya

• **
  • 1263
« Отговор #99 -: Март 31, 2012, 10:51:21 pm »

Тук съвсем не позна ;)

Друга е схемата ;D

"По-умният винаги отстъпва" - това обяснява господството на глупостта в света!