Здравей Гост

АСТРО И УВАЖЕНИЕТО

• 110 Отговора
  • 18858 Прегледи
*

Марая

• 28286
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
Re: АСТРО И УВАЖЕНИЕТО
« Отговор #60 -: Март 30, 2012, 11:51:46 pm »
Създателката на сайта може да определи школата. Това е нейно право. Мисля, че тя е също човека, който решава за политиката, промените и т.н.

Създателката на сайта не е влизала тук от август, като гледам. Админа, ако има друг такъв, освен Жином - от февруари. Предполагам житейските им обстоятелства в момента не позволяват да отделят на този сайт повече внимание и време.

Вероятно отговорното поведение в такъв случай би било, като нямат физическото време "да ни надзирават, подреждат и умиротворяват, да определят политиката и визията на сайта", просто да го преустановят. Това ли искаме?

ДИВНА...,ТОВА Е ЗА ТЕБ... ;D

Архивите са живи.... ;D

Нямам транзитни карета...питаш за енергията... ;D ,явно съм усвоила и тригоналната енергия...
Нали ми знаеш картата...можеш да провериш! ;D ;)

Не мога ДА ПОЕМА ОТГОВОРНОСТТА НА САТУРН И НЕПТУН В ЧУЖДИ КАРТИ...МОГА САМО В МОЯТА!

БАСТА С ТОВА ПРИКЛЮЧВАМ КОМЕНТАРИТЕ СИ В ТАЗИ ТЕМА... ;D

Добре съм го казала.  :blink:
И въпреки всичко, отново не мога да те разбера. Моят Меркурий не е засегнат в момента от транзит, но явно ретроградния си казва думата.  :-[

Изтрита е тема и това е. Война ли да правим? И аз съжалявам, както и много други, но тук друг е човека, който решава и ако аз съм тук, то трябва да се съобразя с неговото решение. Така е с всички. В такъв формат всички сме равни. Няма по-знаещи, нито пък по-незнаещи.
Искам да чета във форума, но когато започнат конфликти, особено които не са свързани пряко с астрологията ми идва множко. Не желая да се товаря, а и не желая да си тръгвам. Какво ти би направила ако си на мое място?

Не забелязваш това..което не ти е приятно и четеш всичко друго... :blink: Просто дискутираш...там където искаш.Защо се включваш в темата като не ти е приятно? :rolleyes: ;D
А и виж...в последната ми анкета има 54 гласували...Опцията е 1 глас...Това предполага 54 потребители...Тук в тази тема пишат само 5! ;D
Нужно ли е да коментирам...
А и някой да ми вмени вина , че модераторката не пише..е меко казано цинично.... ;D
Отношенията са м/у мен и нея...и възпитаните хора, обикновено си мълчат...когато не са добре информирани...
На мен тук тя ми затри над 6000 поста...покрай моите изгоряха още много...
Не е нужно да продължавам с обясненията си...,а мисля, че с теб добре контактуваме на лични...така,че ако нещо те интересува питай на лични... ;D

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Divna

• 2478
« Отговор #61 -: Март 31, 2012, 12:00:24 am »
Според мен никой не се опитва да те накара да се чувстваш виновна. Аз не го чувствам така.
Писала съм първия пост. Увеличеното /в болд/ е на Дияна.

В момента ми се контактува тук, Марая. Не виждам какъв е проблема.

Създателката на сайта може да определи школата. Това е нейно право. Мисля, че тя е също човека, който решава за политиката, промените и т.н.

Създателката на сайта не е влизала тук от август, като гледам. Админа, ако има друг такъв, освен Жином - от февруари. Предполагам житейските им обстоятелства в момента не позволяват да отделят на този сайт повече внимание и време.

Вероятно отговорното поведение в такъв случай би било, като нямат физическото време "да ни надзирават, подреждат и умиротворяват, да определят политиката и визията на сайта", просто да го преустановят. Това ли искаме?

Архивите са живи.... ;D

Нямам транзитни карета...питаш за енергията... ;D ,явно съм усвоила и тригоналната енергия...

Не мога ДА ПОЕМА ОТГОВОРНОСТТА НА САТУРН И НЕПТУН В ЧУЖДИ КАРТИ...МОГА САМО В МОЯТА!

И въпреки всичко, отново не мога да те разбера. Моят Меркурий не е засегнат в момента от транзит, но явно ретроградния си казва думата.  :-[

Изтрита е тема и това е. Война ли да правим? И аз съжалявам, както и много други, но тук друг е човека, който решава и ако аз съм тук, то трябва да се съобразя с неговото решение. Така е с всички. В такъв формат всички сме равни. Няма по-знаещи, нито пък по-незнаещи.
Искам да чета във форума, но когато започнат конфликти, особено които не са свързани пряко с астрологията ми идва множко. Не желая да се товаря, а и не желая да си тръгвам. Какво ти би направила ако си на мое място?

Не забелязваш това..което не ти е приятно и четеш всичко друго... :blink: Просто дискутираш...там където искаш.Защо се включваш в темата като не ти е приятно? :rolleyes: ;D
А и виж...в последната ми анкета има 54 гласували...Опцията е 1 глас...Това предполага 54 потребители...Тук в тази тема пишат само 5! ;D
А и някой да ми вмени вина , че модераторката не пише..е меко казано цинично.... ;D
Отношенията са м/у мен и нея...и възпитаните хора, обикновено си мълчат...когато не са добре информирани...
Не е нужно да продължавам с обясненията си...,а мисля, че с теб добре контактуваме на лични...така,че ако нещо те интересува питай на лични... ;D

*

Марая

• 28286
« Отговор #62 -: Март 31, 2012, 12:12:30 am »
Според мен никой не се опитва да те накара да се чувстваш виновна. Аз не го чувствам така.
Писала съм първия пост. Увеличеното /в болд/ е на Дияна.

В момента ми се контактува тук, Марая. Не виждам какъв е проблема.

Архивите са живи.... ;D

На мен обаче не ми се контактува тук в тази тема...с теб...особено.Нямаш късателство и право да искаш да давам обяснения...Нали не сме деца?! ;D

Няма значение чии е болта...Говорим за цикличността при изчезването и появата на АН....
ПРОСТО АРХИВИТЕ ПОКАЗВАТ онова...,което някои мислят за невидимо...
Вероятно има такава практика...Да се появява и да изчезва...Подозирам транзит на Нептун...

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

priya

• **
  • 1263
« Отговор #63 -: Март 31, 2012, 03:30:11 pm »
Аз пък мисля, че има нужда от още доста триене. :blink:
"По-умният винаги отстъпва" - това обяснява господството на глупостта в света!

*

abroad

• 2187
« Отговор #64 -: Март 31, 2012, 05:04:32 pm »
Не говорим за затриване на форума, това не става току така, а и кому е нужно...
Тук има много силна енергия - от една страна води до периодични сблъсъци, но от друга го пази от разсипване и го прави устойчив на всякакви катаклизми.  :blink:

всъщност, гените на сайта са силни и устойчиви, благодарение на създателя си :blink:
оказва се - доста силни по ред предвидени астрологични причини
но динамичната среда е фактор, при това не по-малко силен, който повлиява и започва да наподобява на сайтове като астрологичните в dir-а
и вярно, в този смисъл, под тежестта на инерцията няма да е лесно затриването му, времето ще помогне :blink:

между другото, нали знаеш, че най-ценните книги са онези с малобройните страници

*

abroad

• 2187
« Отговор #65 -: Март 31, 2012, 05:06:17 pm »
Аз пък мисля, че има нужда от още доста триене. :blink:

е, чак пък доста ;D

*

Lillie

• 30532
« Отговор #66 -: Март 31, 2012, 05:29:58 pm »
всъщност, гените на сайта са силни и устойчиви, благодарение на създателя си :blink:
оказва се - доста силни по ред предвидени астрологични причини
но динамичната среда е фактор, при това не по-малко силен, който повлиява и започва да наподобява на сайтове като астрологичните в dir-а
и вярно, в този смисъл, под тежестта на инерцията няма да е лесно затриването му, времето ще помогне :blink:

между другото, нали знаеш, че най-ценните книги са онези с малобройните страници

Гените на сайта са силни и благодарение на създателя му, и благодарение на участниците.
Именно участниците го правят такъв, какъвто е. А създателят се грижи за неговата устойчивост.
Астрологични форуми има много - появяват се, достигат своята кулминация и изчезват, но този не е станал еднодневка благодарение на човека, който стои зад него.

Най-ценни са манускриптите, права си. Но първо някой трябва да ги извади от прахта и да ги представи на разбираем за всички ни език. И уникалността им ги прави по-ценни от някои популярни многотомници.

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

abroad

• 2187
« Отговор #67 -: Март 31, 2012, 05:44:07 pm »

няма значение папироса, а качествено малочислено, пред количествено друго
логиката е в нарушението на съотношението
горното не важи, ако става дума за пари - тогава само количественият измерител вАжи ;D

*

Lillie

• 30532
« Отговор #68 -: Март 31, 2012, 05:53:38 pm »
За мен е важно съдържанието, а не броят реплики или изписани думи.
А всяка една реалност е плод на обединени усилия и ако нещо не върви, значи се е нарушил синхронът между отделните елементи.

логиката е в нарушението на съотношението

Количествено/качествено, предполагам. :)
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

abroad

• 2187
« Отговор #69 -: Март 31, 2012, 05:55:41 pm »
Гените на сайта са силни и благодарение на създателя му, и благодарение на участниците.
Именно участниците го правят такъв, какъвто е. А създателят се грижи за неговата устойчивост.
Астрологични форуми има много - появяват се, достигат своята кулминация и изчезват, но този не е станал еднодневка благодарение на човека, който стои зад него.

именно, заради създателят му
участниците са в условен смисъл все едни и същи :blink:, но средата е измамно изменчива и повлиява за известно време или поне упорито се опитва ;D

*

Марая

• 28286
« Отговор #70 -: Март 31, 2012, 06:14:00 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=TxwuB6xPcvs

Винаги съм се питала защо българина плаче на чужди гробове...,а на собствените си мълчи...като пукал?

И защо и дали чуждата "вина" боли повече...защото в нея е скрит собствения ни замисъл? :blink:

И защо когато едни отношения са трансформирани от духовни-интимни-приятелски...???..търсим вината другаде, а не в самите нас. Като дори можем да манипулираме , да лъжем...и прочие други не лицеприятни неща...

следва ....ПРОДЪЛЖЕНИЕ... :blink:

*

abroad

• 2187
« Отговор #71 -: Март 31, 2012, 06:25:37 pm »
Винаги съм се питала защо българина плаче на чужди гробове...,а на собствените си мълчи...като пукал?

И защо и дали чуждата "вина" боли повече...защото в нея е скрит собствения ни замисъл? :blink:

И защо когато едни отношения са трансформирани от духовни-интимни-приятелски...???..търсим вината другаде, а не в самите нас. Като дори можем да манипулираме , да лъжем...и прочие други не лицеприятни неща...

като се питаме е добре да можем да си отговорим за себе си и пред себе си, първо
после, ако сме съумяли и разбрали, можем да попитаме и другите :blink:

*

Lillie

• 30532
« Отговор #72 -: Март 31, 2012, 06:36:15 pm »
следва ....ПРОДЪЛЖЕНИЕ... :blink:

Още няколко дни до стационарната спирка остават.
Дотогава все така ще е.  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28286
« Отговор #73 -: Март 31, 2012, 06:38:22 pm »

именно, заради създателят му
участниците са в условен смисъл все едни и същи :blink:, но средата е измамно изменчива и повлиява за известно време или поне упорито се опитва ;D

"Аз знам това което знаеш и ти, но знам и нещо повече, което няма да ти налагам да знаеш."

"Всички ние обичаме или мразим онези, които в някаква степен са отражение на самите нас."К.К.

И сега нещо от мен... :blink: ...Личността на всеки човек, подобно на музиката, има индивидуален тон и собствен ритъм...понякога вибрираме с определени хора на еднакви тоналности...друг път нарушаваме синхрона. А този, който се опитва да превърне грешките /собствени или чужди/в добродетели, върви в тъмнина, пипнешком, по-нататък и по-нататък....и винаги с тежестта...на КАРМАТА...за която в последно време ГОВОРЕЙКИ ТРУПАШ! :blink:

*

Марая

• 28286
« Отговор #74 -: Март 31, 2012, 06:42:44 pm »

като се питаме е добре да можем да си отговорим за себе си и пред себе си, първо

Аз съм си отговорила...защото дълго съм плакала на гроба на мъжа ми... :blink:
Съумяла и разбрала много неща...първо заради годините..,второ заради опита...трето заради онова..което аз знам, а ти не знаеш :blink:...питам и не само пишещите тук...,а и бягащите по вълните на собственото си ЕГО... :blink:

*

abroad

• 2187
« Отговор #75 -: Март 31, 2012, 07:06:07 pm »
И сега нещо от мен... :blink: ...Личността на всеки човек, подобно на музиката, има индивидуален тон и собствен ритъм...понякога вибрираме с определени хора на еднакви тоналности...друг път нарушаваме синхрона. А този, който се опитва да превърне грешките /собствени или чужди/в добродетели, върви в тъмнина, пипнешком, по-нататък и по-нататък....и винаги с тежестта...на КАРМАТА...за която в последно време ГОВОРЕЙКИ ТРУПАШ! :blink:

аз пък се чудя на тия дето се плашат от клетвите, особено твоите, със силен манипулативен отенък, напомнят ми за една социална прислойка; което само по себе си нали си знаеш за какъв съдбовен резултат иде реч, или не знаеш
сещаш ли се за ефекта на бумеранга с двойна сила, но не си струва - не си припомняй
вярно е, много не знам - интересува ме чистотата на изписаното и невидимото за очите, (до)тук и (за)сега :blink:

*

Марая

• 28286
« Отговор #76 -: Март 31, 2012, 07:38:57 pm »

аз пък се чудя на тия дето се плашат от клетвите, особено твоите, със силен манипулативен отенък, напомнят ми за една социална прислойка; което само по себе си нали си знаеш за какъв съдбовен резултат иде реч, или не знаеш
сещаш ли се за ефекта на бумеранга с двойна сила, но не си струва - не си припомняй
вярно е, много не знам - интересува ме чистотата на изписаното и невидимото за очите, (до)тук и (за)сега :blink:

;D Ниско падна...Много ниско!

Дай една моя клетва..хайде извади я.... :blink:

Самосъжалението е причина за всички нещастия в живота..Аброд!..Сдържаността придава благородство на личността....,особено в случай когато трудно разграничаваме чистота...на мислите. Има думи...които изглеждат мръсни...,защото съзнанието ни е мръсно...,а са в пъти по-чисти от най-изпраните килоти на двора на бабите...с леки окраски на чернозем.

Духовността е нагласа на сърцето! Тя не се придобива нито с обучение, нито с молитви...хай-малко с четене... :blink:Когато се употребява думата КАРМА...човек е редно да знае , че това не е хляб и зрелища....,а нещо което преди всичко се свързва с МОРАЛ. А за...морала на написаните думи...човек съди по собственото си отношение.... :blink: ;) когато нещо не ми харесва...не чета. Но това...,че думите са многозначни е добрата страна на нещата... :blink: Така разбираме как и какво иска другия...и дали умее да чете...до колко е достигнал до мястото на което си мисли..,че е стигнал...
Чистотата е абстракция...всичко е чисто..,когато погледнеш отгоре! :blink:

*

Asol

• 4140
« Отговор #77 -: Март 31, 2012, 07:52:25 pm »
Как някои хора имат таланта да пишат много, а всъщност какво казват ?  :unsure:  :-\
Иначе човек преценява най-вече по постъпките на другите, не толкова по това какво приказват.

*

Papy

• 4343
« Отговор #78 -: Март 31, 2012, 08:20:03 pm »
Да, асол, и аз това се чудя, гледам думи думи, пък нищо не значат...

*

Марая

• 28286
« Отговор #79 -: Март 31, 2012, 08:46:48 pm »
Да, асол, и аз това се чудя, гледам думи думи, пък нищо не значат...

Човек с остър език прилича на отровна змия. Неговите забележки са по-жестоки от жилото на скорпиона... :blink: Папи...Наскоро си говорехме в една тема Мерурий/Сатурн...