Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: АСТРО И УВАЖЕНИЕТО  (Прочетена 11952 пъти)

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
Re: АСТРО И УВАЖЕНИЕТО
« Отговор #20 -: Март 27, 2012, 08:29:49 pm »

Като собственик на сайта, има право да трие която си иска тема, ако иска и целия форум ще закрие, нали така. на който не му харесва, да се изнася  ;)

Еми да... за какво са му на форума участници? 
Е, надявам се да не се стига до закриване на форума. :blink:
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

abroad

• Редовен участник
  • Публикации: 2187
« Отговор #21 -: Март 27, 2012, 08:32:20 pm »

Като собственик на сайта, има право да трие която си иска тема, ако иска и целия форум ще закрие, нали така. на който не му харесва, да се изнася  ;)

Еми да... за какво са му на форума участници? 
Е, надявам се да не се стига до закриване на форума. :blink:

не е много като за рожден ден :blink:, но коментарът е неуместен
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #22 -: Март 27, 2012, 08:33:49 pm »

Това е най-песимистичният вариант, до който се надявам да не се стигне никога.  ;D
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

abroad

• Редовен участник
« Отговор #23 -: Март 27, 2012, 08:37:08 pm »

Това е най-песимистичният вариант, до който се надявам да не се стигне никога.  ;D

а, аз съвсем не казах това :blink:
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #24 -: Март 27, 2012, 08:40:08 pm »

а, аз съвсем не казах това :blink:

А какво си казала?
Ако говорим за уместност/неуместност, преценката за нея също не е застрахована от субективност.

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

abroad

• Редовен участник
« Отговор #25 -: Март 27, 2012, 08:45:17 pm »

Ако говорим за уместност/неуместност, преценката за нея също не е застрахована от субективност.

моята субективност нека оставим настрана :blink:
Активен

venerra

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1416
    • http://hristu.net/
« Отговор #26 -: Март 27, 2012, 08:51:56 pm »

Исках само да кажа, че като собственик на сайта Ан не е длъжна да си поставя картата тук и тя има пълното право да закрие тема, която намира неподходяща за форума, а в случая е била с обиди и цинизми, дори това да е било само според нея, пак има право да я изтрие. На който не му харесват тези условия, да си ходи, а не да прави  драми и ..още повече ненужни теми ;)
Активен
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

abroad

• Редовен участник
« Отговор #27 -: Март 27, 2012, 09:04:44 pm »

Исках само да кажа, че като собственик на сайта Ан не е длъжна да си поставя картата тук и тя има пълното право да закрие тема, която намира неподходяща за форума, а в случая е била с обиди и цинизми, дори това да е било само според нея, пак има право да я изтрие. На който не му харесват тези условия, да си ходи, а не да прави  драми и ..още повече ненужни теми ;)

това с картата е евтин трик, не е нужно да го коментираме, не ми е приятно, но предвид обстоятелствата явно е неизбежно, всъщност мунданната картина няма как да подмине и мини общество като форумното, също толкова показателно като другите (общества) точно сега, а и в средно-срочно бъдещо време :blink:

съвсем очевидно е, че тук цари автономност от години, съвсем преднамерена и благоприятстваща развитието, нищо че на пръв поглед, а и на втори за не до там инстинктивно чувствителните да изглежда като безхаберие, но като всяко друго и това има ограничения - до момента на силно разклащане на хармонията, където няма как да мине без намеса :blink:
ненамесата върши работа, но има и изключения като всичко в природата :blink:
Активен

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #28 -: Март 27, 2012, 10:37:29 pm »

а, на мен ми липсват писанията на АН :rolleyes:
И на мен. И не ме интересува картата й, сега ако живея с нея ..да я искам ..ама за форума не ми трябва ;D Това, което виждам тук е един стабилен, уравновесен и мъдър човек, с много знания по астрология, които са ми  полезни. Друго да знам за Ан не ми трябва, за да участвам тук.
Като собственик на сайта, има право да трие която си иска тема, ако иска и целия форум ще закрие, нали така. на който не му харесва, да се изнася ;)

;D А ти защо се изнесе преди време...Имаш ли сили да споделиш причината?! :rolleyes: ;D Щото и двете я знаем...както и АН...Аз имах смелостта да и споделя! :P НЕРЕАЛНА ;D
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

venerra

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #29 -: Март 27, 2012, 10:54:14 pm »

;D А ти защо се изнесе преди време...Имаш ли сили да споделиш причината?! :rolleyes: ;D Щото и двете я знаем...както и АН...Аз имах смелостта да и споделя! :P НЕРЕАЛНА ;D
Чак пък дали имам сили ... не се е случило нкакво толкова важно събитие за мен, че да имам или нямам сили. Изнесох се, защото не ми беше приятен тона и начина, по който ми направи една забележка, понеже те чувствах близка. Стана ми обидно и реших повече да не се натоварвам излишно с такова общуване по нета. Имам си достатъчно друго неща, с които да се занимавам в реалния живот. После ми мина и понеже  обичам астрологията, а тук срещнах добри астролози, се регнах пак. не си заслужаваше заради някаква си марая да се лишавам от форума, който харесвам  ;)
това е причината, не знам ти каква си мислиш, че е.
Активен

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #30 -: Март 27, 2012, 11:03:33 pm »

Чак пък дали имам сили ... не се е случило нкакво толкова важно събитие за мен, че да имам или нямам сили. Изнесох се, защото не ми беше приятен тона и начина, по който ми направи една забележка, понеже те чувствах близка. Стана ми обидно и реших повече да не се натоварвам излишно с такова общуване по нета. Имам си достатъчно друго неща, с които да се занимавам в реалния живот. После ми мина и понеже  обичам астрологията, а тук срещнах добри астролози, се регнах пак. не си заслужаваше заради някаква си марая да се лишавам от форума, който харесвам  ;)
това е причината, не знам ти каква си мислиш, че е.

Това...за което говориш беше ПОВОД! А ПРИЧИНАТА е друга...и двете я знаем...Така, че понякога е по-добре да мълчим...,особено когато няма какво да кажем.
Аз пазя забележка...,а и форума я пази...Ти нарече астролог Доби, а всички останали посредствени любители... ;D И аз с право НАПРАВИХ ЗАБЕЛЕЖКА...БЕЗ ДА ОБИЖДАМ И ИЗПОЛЗВАМ ЕПИТЕТИ...Нали така?
Е Доби го няма тук...той беше единствения астролог за теб....
Играеш роля на психолог...,но струва ми се..,че понякога имаш необходимост от такива консултации  :blink: , както всички...Но е непростимо за психолог-нали?

И пак...искам да ти кажа- повод и причина... :blink:
Съветвам те...да не играеш роли..,а да бъдеш над тях-психоаналитиците и психолозите го могат! :blink:
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

venerra

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #31 -: Март 28, 2012, 12:06:44 am »

уфф, марая, защо ме караш сега да си припомням неща от преди 2 г. тогава може и да не съм била права, може ти да си била права, но за този момент съм мислила така и съм се почувствала така, както казах в предишния пост. минало заминало. при мен всяко чудо за 3 дни.   тук съм за да чета астрология и да се забавлявам в свободното си време. в тази тема исках само да си кажа мнението, че аз лично не искам картата на ан и че според мен, на всеки, на който не му харесва нещо тук, може да си тръгне , както направих аз тогава.

виж какви неща стават с хората- разболяват се, губят бслизки, страдат ..ти си седнала за една изтрита тема теми да правиш  :blink:
и виж каква хубава нощ е навън, утре ще е един прекрасен ден, пролет е  :blink:

ее, марая за едно ти правя евала - 5 деца !!! аз с едно едва се справям, по дяволите  ;D
Активен

Papy

• Редовен участник
  • Публикации: 4343
« Отговор #32 -: Март 29, 2012, 09:58:20 pm »

Мда-аз се чудя защо никой не коментира изчезването на темата, а той отзвука тука бил
Аз видях това, което вие не успяхте  ;D
И сега лично мнение-няма нужда после да се обсъжда субективно ли е, какво е-
темата беше много интересна и хората имаха някак нужда от нея
Не се споменаваха кой-знае какви астрологични обосновки, но понеже повечето тук си знаят картите-пак беше астрологично информативна-по един завоалиран начин...
Модераторът я мести, марайка както винаги реагира емоционално, и той/тя я изтри
Беше...някак лично прието от модератора, не видях/не помня нещо цинично в реакцията на марая, нищо че по принцип си е експресивна
Ама честно казано-да се трие тема си е крайно, още повече, че всички й се радваха
Активен

abroad

• Редовен участник
« Отговор #33 -: Март 29, 2012, 10:34:15 pm »

както казах - повторението му е майката ;D
Активен

venerra

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #34 -: Март 29, 2012, 10:42:06 pm »

Ама честно казано-да се трие тема си е крайно, още повече, че всички й се радваха
Сигурна ли си?!  ;)
Активен

Papy

• Редовен участник
« Отговор #35 -: Март 29, 2012, 10:59:00 pm »

Сигурна ли си?!  ;)

Много народ писа...с такова впечатление останах
Активен

abroad

• Редовен участник
« Отговор #36 -: Март 29, 2012, 11:22:04 pm »

много
писа
не е писал, там е загадката ;D
Активен

Papy

• Редовен участник
« Отговор #37 -: Март 29, 2012, 11:28:11 pm »

много
писа

Прилича ми на хайку
Активен

venerra

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #38 -: Март 29, 2012, 11:29:59 pm »

темата беше много интересна и хората имаха някак нужда от нея
ооуу с мисълта за равните права лягаме и с тази мисъл се събуждаме  ;D

изтрита тема - проблемът е толкова голям , колкото му позволим да бъде
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #39 -: Март 29, 2012, 11:32:15 pm »

много
писа

Прилича ми на хайку

Може и за хайку да си говорим, не само за еманципация.  ;D

Активен