Здравей Гост

пак организационна тема

• 127 Отговора
  • 18026 Прегледи
*

Diyana

• 2705
Re: пак организационна тема
« Отговор #100 -: Януари 27, 2012, 09:08:56 pm »
Варна? Realy.  И как разбрахте, че е от Варна, бе Марая. Нали не й виждате Ай Пито. Само админите го можели, казват.
Obscenis, peream, Priape, si non
uti me pudet improbisque verbis
sed cum tu posito deus pudore
ostendas mihi coleos patentes
cum cunno mihi mentula est vocanda

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #101 -: Януари 27, 2012, 09:09:03 pm »
Марая, мога ли да знам кога съм си позволявала да пиша под друг ник в този форум? Не си го позволявам и никъде другаде, за разлика от някои потребители тук. От къде на къде?

Получих съобщение... :mellow:

И доколкото си спомням Лорда...преди време направи подобно нещо в темата прогнози 2010.Всички знаем кой е Лорда...преди да стане Лорд...
С теб никога не съм имала каквито и да било пререкания...,явно проблема идва от там...,че рибата е адски внушаема...
Аз вярвам на писаното...не вярвам на друго... :mellow: А КОГАТО НЯКОЙ СИ Е ПОЗВОЛИЛ ДА БЪДЕ @ЕНЕРГИЕН ВАМПИР@ ;D...е жалко...Да те питам...ну/о/мерологично...по какво се разпознават енергийните вампири...По това, че изяждат по няколко пържоли по повод на рожденни дни...,а иначе симулират вегетарянство :haha:..защото просто мъжа им...не им е пратил навреме пари.... :-\ :rolleyes:

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Lillie

• 30532
« Отговор #102 -: Януари 27, 2012, 09:10:13 pm »
С каквато мярка съдите, със същата ще сте съдени и вие.
Не съм голям познавач на Светите писания, но мисля, че та се казваше някъде.

За да дириш някъде точност, коректност и справедливост, ти самият трябва да притежаваш тези качества.

Ей, пак сме минали на вие.
Понеже диря горното, приема ли се, че ги притежавам?
Или понеже тебе са ти били отказани негде, тук не се очаква да ги намирам?

Питах те защо държиш да има обяснение за бана и защо очакваш да го получиш?

Тогава просто приеми/приемете, че никой не ти/ви дължи обяснение.

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28282
« Отговор #103 -: Януари 27, 2012, 09:11:35 pm »
Варна? Realy.  И как разбрахте, че е от Варна, бе Марая. Нали не й виждате Ай Пито. Само админите го можели, казват.

Аз имам съобщение , че това е кабала...Нямам съобщение за АЙ-ПИ...и НЕ СЪМ КАЗАЛА ,ЧЕ СТАВА ДУМА ЗА ВАРНА.... :mellow:

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Lillie

• 30532
« Отговор #104 -: Януари 27, 2012, 09:14:34 pm »
И доколкото си спомням Лорда...Всички знаем кой е Лорда...преди да стане Лорд...

Стига бе!  ;D Те са се забавлявали тогава, не си спомням този профил да е влязъл с намерение да създава дрязги и конфликти.

А за "Прогнози 2010" нямам никакъв спомен, тук не мога нито да подкрепя, нито да отрека твърдението ти.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

kabala

• **
  • 1291
    • страницата на Кабала
« Отговор #105 -: Януари 27, 2012, 09:15:44 pm »
Марая, мъжът ми си беше Лорда и пишеше от компа на детето. Стигнахме до спор и до каране изобщо да не пише тук, а той ми отговори -Ще пиша,където си искам. Идея си нямам кой ти е пращал съобщения. У дома сме с три компа. И да, нумерологично може да се види кой е енергиен вампир от датата на раждане. Изобщо не приличам на риба с тези конфигурации, за моя радост или съжаление, не знам. А, за първи път чувам,че е писал и в прогнози :angry:. Не,че е кой знае какво,ама е изтряскал някоя простотия, вероятно. Апропо,вярвай си на писанията на някого. Пак твърдя, не ползвам чужд ник. Всички знаем кои го правеха. Както казах, държа да се провери дали аз съм влизала с твоето име.
Ако човек не знае към какво пристанище да държи курс,за него нито един вятър няма да бъде попътен! , Сенека

*

Lillie

• 30532
« Отговор #106 -: Януари 27, 2012, 09:15:51 pm »
И Жинома с всичките му никове също е интересен.

Сега разбирам и за многото му никове.  :blink:
Странно, аз само като Жином го познавах.
В профила на астро влиза АН, доколкото ми е известно.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28282
« Отговор #107 -: Януари 27, 2012, 09:22:12 pm »
Не бе, Лили. Питах Марая ли държи бардака или АН.
Щото АН ми стана някак симпатична. И Жинома с всичките му никове също е интересен. Но за Марая не ми се играе.

Това е.

Ма май вече си отговорих.

МИ ТОГАВА НАПУСКАЙ...Крайно време е... :mellow:

А и още нещо...ЩО НЕ ИГРАЕШ...,А ЗА НЯКОЙ...ЕТО ТОВА Е СТАДНИЯ ПРИНЦИП....

*

Lillie

• 30532
« Отговор #108 -: Януари 27, 2012, 09:23:07 pm »
А, за първи път чувам,че е писал и в прогнози :angry:. Не,че е кой знае какво,ама е изтряскал някоя простотия, вероятно.

Ако беше написал някоя простотия в Мунданни прогнози, вЕрвай ми, досега да е станал известен, щяха да го потърсят от медиите!  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

kabala

• **
  • 1291
    • страницата на Кабала
« Отговор #109 -: Януари 27, 2012, 09:24:05 pm »
Ми,де да знам.Може и там да се е изявявал. Беше му интересно в началото. Той решил,че трябва да е вечен купон и му омръзна,слава Богу.
Ако човек не знае към какво пристанище да държи курс,за него нито един вятър няма да бъде попътен! , Сенека

*

Lillie

• 30532
« Отговор #110 -: Януари 27, 2012, 09:26:50 pm »

МИ ТОГАВА НАПУСКАЙ...Крайно време е... :mellow:

Всеки може да напусне, когато и ако прецени.
Мислиш ли, че по-добрият вариант е да останат трима-четирима души в тоя форум и да си гукат сладко?  :mellow:

Истината е, че има потребители с много знания и потенциал, но тоя манталитет в междуличностните отношения просто си *** майката.

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

astro

• 475
« Отговор #111 -: Януари 27, 2012, 09:29:03 pm »
Както разбирам, поводът за тая тема е банът на писателка, която нещо е прекалила.

На който не му харесва, че админът може да прецени кога и на кого да ограничи достъпа, или пък че модераторът трие теми, в които види цинизми, е свободен да не пише в тоя форум.

Нали няма да си мислим, че някой е спечелил голяма победа, ако  във форума останат да пишат 2-3 човека, макар и с по няколко ника.

*

kabala

• **
  • 1291
    • страницата на Кабала
« Отговор #112 -: Януари 27, 2012, 09:30:08 pm »
Аз държа да се провери дали съм влизала от профила на Марая,че и аз бях намесена тук. КОга се е случило и кой е бил

*

Lillie

• 30532
« Отговор #113 -: Януари 27, 2012, 09:44:46 pm »
Аз държа да се провери дали съм влизала от профила на Марая,че и аз бях намесена тук. КОга се е случило и кой е бил

Не вярвам да си Ти.
Тая сутрин разбрах, че някой се е регистрирал с дублиран ник "Марая" и това най-вероятно ще да е била потребителката "нула", ако достъпът й до форума е бил прекратен. Но ако греша, моля "нула" да ме извини!
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

kabala

• **
  • 1291
    • страницата на Кабала
« Отговор #114 -: Януари 27, 2012, 09:46:10 pm »
е,как можеш да се регистрираш с еднакъв ник,бе? Няма ли да каже,че има такъв потребител? Аз знам,че не вярваш.Ти си куче ;D

*

Марая

• 28282
« Отговор #115 -: Януари 27, 2012, 09:47:06 pm »
Както разбирам, поводът за тая тема е банът на писателка, която нещо е прекалила.
КРАЙНО ВРЕМЕ БЕШЕ НЯКОЙ ДА ВИДИ...,ЧЕ ПРОБЛЕМА НЕ Е В РАЗМЕРА А В ОБОРОТИТЕ И ЗНАЧЕНИЕТО....
На който не му харесва, че админът може да прецени кога и на кого да ограничи достъпа, или пък че модераторът трие теми, в които види цинизми, е свободен да не пише в тоя форум.
Модераторът да се научи да трие постове , а не цели теми в които има качествен материал...
И по този повод ще те моля заради баланса и хармонията към която се стремиш....да изтриеш персоналната тема на стелла или да затриеш името и и оставиш темата/това е по-добрия вариант...защото има труд в нея/....
Нали няма да си мислим, че някой е спечелил голяма победа, ако  във форума останат да пишат 2-3 човека, макар и с по няколко ника.

Ти каза...,че теб не те интересува колко е голям форума... :mellow: И с това изречение разбирам , че това далеч не е така...На потребители като Лили и мен се целува ръка...Въпреки изтритите постове...,въпреки егото...аз съм тук...тя също...Ние с нея направихме тоя форум...
Направи си труда...и потърси през търсачка.... :blink:....Виж резултатите...Ние с нея пазехме този дом...МОЯТА ПРИЧИНА Я ЗНАЕШ....МАКАР , ЧЕ ТЯ Е СЛЕД 2Г. ПИСАНЕ В САЙТА.... :blink:
Колкото и да звучи неприятно е факт...,че ти позволи всичко това...с толерантност към Вижън...

а ето ти схемата...

СКАРЛЕТ- НИКИ , ОРИОН, ДЖУПЕЛИНИ , ПЕРЛА, ЛЕНИ
ВЕЩИЧКА
ВИЖЪН
ДИЯНА , СТЕЛА

НОВОДОШЛИ И ЛИЧНИ...

НИЩО ЛИЧНО АН...

АЗ ВИНАГИ СЪМ ОБИЧАЛА ТОЗИ ФОРУМ...ПИША ТУК И В МОЯ САЙТ...ДАЛИ МЕ ХАРЕСВАШ ИЛИ НЕ...НЕ Е ВАЖНО...НУЖНО Е ДА ПРИЕМЕШ . ЧЕ ВСИЧКО ТЕЧЕ И ВСЯКА ТРАНСФОРМАЦИЯ Е ВЪЗМОЖНОСТ...

НЕ СЕ ПОДДАВАЙ НА ПРОВОКАЦИИ...  :blink:

ПЪРВАТА ДАМА...КЪМ ПЪРВИЯ МЪЖ....

МОЛЯ ЗАКЛЮЧЕТЕ ТАЗИ ТЕМА...

ИЗВОДИТЕ СА ЗА ВАС...ТЕРАРИУМА СПИ...ЛЕТАРГИЧЕН СЪН.... :blink:

П.П....И НЕ ТРИИТЕ ТЕМИТЕ...ОСТАВЕТЕ ГИ С ОГНЕНИ БУКВИ В НОВАТА АКАША...ЗАЩОТО ВИЕ ТРИЕТЕ ДУМИТЕ...,НО НЯМА КАК ДА ИЗТРИЕТЕ МРЪСНАТА И  НЕЧИСТОПЛЪТНА ЕНЕРГИЯ НА ЕГОТО И АЗА....

Приятна вечер АН!

http://www.youtube.com/watch?v=8odLVruLfZA
« Последна редакция: Януари 27, 2012, 09:54:03 pm от Марая »

*

Diyana

• 2705
« Отговор #116 -: Януари 27, 2012, 09:53:00 pm »
А, раздигаме ли седянката вече.

Тогава за протокола да съобщя, че особено държа на първата си публикация в темата и за всеки случай ще си я копирам за бъдещи подобни теми. ;).
Obscenis, peream, Priape, si non
uti me pudet improbisque verbis
sed cum tu posito deus pudore
ostendas mihi coleos patentes
cum cunno mihi mentula est vocanda

*

kabala

• **
  • 1291
    • страницата на Кабала
« Отговор #117 -: Януари 27, 2012, 09:53:25 pm »
И все пак,аз пък искам да си получа отговора. Не може някой да си се регва с някакво име и после да е обвиняван друг :-\

*

astro

• 475
« Отговор #118 -: Януари 27, 2012, 09:54:00 pm »
Модераторът да се научи да трие постове , а не цели теми в които има качествен материал...

модераторът трие, каквото прецени - тук е така

*

kabala

• **
  • 1291
    • страницата на Кабала
« Отговор #119 -: Януари 27, 2012, 09:54:22 pm »
Марая, може поне да кажеш,че си сбъркала, след като провериш всичко,както правиш винаги