Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: пак организационна тема  (Прочетена 13393 пъти)

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
Re: пак организационна тема
« Отговор #40 -: Януари 27, 2012, 06:19:36 pm »

Проблемът няма да се реши с поголовен бан, ако на някой не му е станало ясно.

Поставяйки някого в позицията на "невинна жертва", само му осигуряваш сподвижници. В това съм се убедила и при други обстоятелства, на други места. Пък и не може да се затвори нечия уста с налагане на административни забрани, макар че често това е мярката, която се използва, ако ситуацията е станала неконтролируема.

Но едно не разбирам - що така се тропа и реве за тоя "ТЪП" форум? Ако не съм желан гост оттатък, няма да се напъвам да надскачам наложената ми "забрана" и да ставам част от групата. А тук съзирам реакция на малко дете, което хем реве за счупената си и непотребна вече играчка, хем продължава да я стиска в ръцете си и не иска да я изхвърли.

« Последна редакция: Януари 27, 2012, 06:57:03 pm от Lillie »
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #41 -: Януари 27, 2012, 06:25:46 pm »

Марая, ти къде беше миналата вечер? След като потребителите се занимаваха с този въпрос, може да кажеш.

С кой въпрос?

С твоето изчезване.

може да питаш друг...например Лили...къде съм била... ;D :P :rolf:

Не изчезвам аз...сигурно е...

Значи не си изчезвала! Щом разрешаваш на Лили да каже, можеш и сама да кажеш къде си била, кой пусна темата за товето изчезване и защо.

В едно караоке Хм...Ето я естината..
А после до една църква...
За да не питаш защо...ще ти кажа...

Голямата ми дъщеря ме вбеси...цял ден не си вдигна телефона.. :(.Беше тежък и важен ден за мен...
Прибрах се рано сутринта...Бях уморена и зле...Живота ми не е от онези в приказките...но е приказка..Цяла нощ Сънрейн си беше говорила с малката ми дъщеря в сайта..Тя е друго дете..Тези които я познават -знаят...
А Лили...тя знае и ме познава добре...За това ти казах...нея да питаш... ;D За да разбереш , че м/у нас никога не е имало ИЗНАСЯНЕ НА ЛИЧНИ ДАННИ! ;)

Надявам се си доволна от отговора ми..

И , ако питаш защо караоке...-Защото умея ДА ПЕЯ НА ВСЯКАКВИ МИКРОФОНИ... ;D ;)
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Lillie

• Маниак
« Отговор #42 -: Януари 27, 2012, 06:29:16 pm »

Недей, че пак ще тръгнат легенди за оралните ти способности.  :-[
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Hm

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1397
« Отговор #43 -: Януари 27, 2012, 06:29:54 pm »

Марая, ти къде беше миналата вечер? След като потребителите се занимаваха с този въпрос, може да кажеш.

С кой въпрос?

С твоето изчезване.

Значи не си изчезвала! Щом разрешаваш на Лили да каже, можеш и сама да кажеш къде си била, кой пусна темата за товето изчезване и защо.

Голямата ми дъщеря ме вбеси...цял ден не си вдигна телефона.. :(.Беше тежък и важен ден за мен...
Прибрах се рано сутринта...Бях уморена и зле...Живота ми не е от онези в приказките...но е приказка..Цяла нощ Сънрейн си беше говорила с малката ми дъщеря в сайта..Тя е друго дете..Тези които я познават -знаят...
А Лили...тя знае и ме познава добре...За това ти казах...нея да питаш... ;D За да разбереш , че м/у нас никога не е имало ИЗНАСЯНЕ НА ЛИЧНИ ДАННИ! ;)

Не разбрах нарочно ли не си се прибрала, за да се притесни голямата ти дъщеря или защото си била уморена и си искала да си починеш като отидеш на караоке?

И коя църква работи през нощта?

Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #44 -: Януари 27, 2012, 06:36:15 pm »

С кой въпрос?

С твоето изчезване.

Не разбрах нарочно ли не си се прибрала, за да се притесни голямата ти дъщеря или защото си била уморена и си искала да си починеш като отидеш на караоке?

зА ДА ДАМ УРОК НА ВСИЧКИ...,ЧЕ ТЕЛЕФОНИТЕ КОГАТО НЕ СЕ ВДИГАТ...ЗА МАЙКАТА Е НАЙ-СТРАШНОТО...и ДА НЕ ДАВА ГОСПОД ДА ТЕ СТИГА ТОВА ,КОЕТО СИ МИСЛИ МАЙКАТА ,КОГАТО НЯМА ВРЪЗКА С "ТОЗИ НОМЕР".... :( Това ме умори....бях много тъжна...Много...
А когато изчетох темата...щях да припадна от НЕГАТИВИЗЪМ...Аз съм стрелец и съм откровена до мозъка на костите си... :angry:Това е глупост...да бъдеш откровен.... :angry:
Две от дъщерите ми са на ти с аотрологията...и са много добри...От тях очаквам да научат останалите.... :blink:
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Марая

• Маниак
« Отговор #45 -: Януари 27, 2012, 06:38:29 pm »

С кой въпрос?

С твоето изчезване.

Тази в която кръщавах детето си...на 6.01. Има свидетели от сайта...И попа ме познава... :blink:
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #46 -: Януари 27, 2012, 06:41:37 pm »

Недей, че пак ще тръгнат легенди за оралните ти способности.  :-[

:rolf: :rolf: :rolf: В оня сайт са трима....Лелеее.....Очаквам ги да се регистрират в моя сайт.... ;D ;)
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #47 -: Януари 27, 2012, 06:50:35 pm »

Щом разрешаваш на Лили да каже, можеш и сама да кажеш къде си била, кой пусна темата за товето изчезване и защо.

Искате истината ли?

Първоначално изобщо не обърнах внимание на темата, пусната от noname.
После видях, че започват да се трупат отговори и погледнах за какво става въпрос. По едно време се появиха съмнения, че може да е някой стар познайник. Същата вечер преди това имаше леко спречкване между теб и нула, затова ми мина през ума, че може да е тя (малко ми заприлича на нейния стил, заради пунктуацията). Но си оставих това впечатление за себе си, стоях и наблюдавах.

Не след дълго се появиха съмнения, че това ще да е Марая и че ни разиграва всички. Преди това обаче се включи Стела с отговор на хорарния въпрос, според нея нямаше причини за притеснения. Заяжданията и подигравките започнаха по-късно, напрежението ескалираше. Вътрешно не можех да приема, че Марая се преструва на уплашено дете и ни взема на подбив по този начин. Дори се бях ядосала, допускайки мисълта "Ами ако все пак е тя?". Звъннах на нея, после на трите й по-големи дъщери и всички телефони бяха изключени, започнах сериозно да се притеснявам, звъннах и на Съни. Към този момент в темата на noname вече преобладаваха подигравателни коментари.

Влязох във форума на Марая, за да проследя активността й онлайн и там открих същата тема, пусната от ник "кристалче", това е най-малката й щерка. Детето изглеждаше наистина уплашено, тогава започнах да мисля най-лошото, причерня ми пред очите. Звънях на всички телефони, но никой не отговаряше.

Помислих си, че ако това е Марая и иска да се подиграва с нас, нима ще пусне същата тема и в нейния форум. Там отношенията са съвсем други и "здравото ядро" го няма. Е, да, можем да допуснем, че за по-голяма убедителност би могла да спретне същия "театър" и оттатък, не съм чак толкова наивна.

На следващия ден разбрах, че Марая се е завърнала жива и здрава, че нищо страшно не се е случило.
Но коментарите в темата на нейното дете са доста красноречиви. Не се и учудвам защо се случва това - тук вече всички са толкова настръхнали в очакване на евентуална скрита провокация, че дори ако се появи реално съществуващ човек с реален проблем и зададе въпрос във форума, може да предизвика реакция на недоверие, ако нещо в тона му на някой му прозвучи съмнително.

Това обяснение достатъчно ли е!?

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Lillie

• Маниак
« Отговор #48 -: Януари 27, 2012, 06:51:20 pm »

:rolf: :rolf: :rolf: В оня сайт са трима....Лелеее.....Очаквам ги да се регистрират в моя сайт.... ;D ;)

Дай малко насам, бе, не бъди толкова алчна!  ;D :97: :rolf:
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Hm

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1397
« Отговор #49 -: Януари 27, 2012, 06:56:34 pm »

Щом разрешаваш на Лили да каже, можеш и сама да кажеш къде си била, кой пусна темата за товето изчезване и защо.

Искате истината ли?

После видях, че започват да се трупат отговори и погледнах за какво става въпрос. По едно време се появиха съмнения, че може да е някой стар познайник. Същата вечер преди това имаше леко спречкване между теб и нула, затова ми мина през ума, че може да е тя (малко ми заприлича на нейния стил, заради пунктуацията). Но си оставих това впечатление за себе си, стоях и наблюдавах.

Не след дълго се появиха съмнения, че това ще да е Марая и че ни разиграва всички. Преди това обаче се включи Стела с отговор на хорарния въпрос, според нея нямаше причини за притеснения. Заяжданията и подигравките започнаха по-късно, напрежението ескалираше. Вътрешно не можех да приема, че Марая се преструва на уплашено дете и ни взема на подбив по този начин. Дори се бях ядосала, допускайки мисълта "Ами ако все пак е тя?". Звъннах на нея, после на трите й по-големи дъщери и всички телефони бяха изключени, започнах сериозно да се притеснявам, звъннах и на Съни. Към този момент в темата на noname вече преобладаваха подигравателни коментари.

Влязох във форума на Марая, за да проследя активността й онлайн и там открих същата тема, пусната от ник "кристалче", това е най-малката й щерка. Детето изглеждаше наистина уплашено, тогава започнах да мисля най-лошото, причерня ми пред очите. Звънях на всички телефони, но никой не отговаряше.

Помислих си, че ако това е Марая и иска да се подиграва с нас, нима ще пусне същата тема и в нейния форум. Там отношенията са съвсем други и "здравото ядро" го няма. Е, да, можем да допуснем, че за по-голяма убедителност би могла да спретне същия "театър" и оттатък, не съм чак толкова наивна.

На следващия ден разбрах, че Марая се е завърнала жива и здрава, че нищо страшно не се е случило.
Но коментарите в темата на нейното дете са доста красноречиви. Не се и учудвам защо се случва това - тук вече всички са толкова настръхнали в очакване на евентуална скрита провокация, че дори ако се появи реално съществуващ човек с реален проблем и зададе въпрос във форума, може да предизвика реакция на недоверие, ако нещо в тона му на някой му прозвучи съмнително.

Защо телефоните на дъщерите и са били изключени, вместо те да чакат майка им да се обади и да им каже къде е била?

Тук постоянно има нови потребители и те всички често са заподозрени.
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #50 -: Януари 27, 2012, 06:58:54 pm »

Дай малко насам, бе, не бъди толкова алчна!  ;D :97: :rolf:

Ще правим синастрия... ;D...
Давам ги..., на мен ми стига един...до Амин.... :P ;D...Той ми е за трима... :P ;D
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #51 -: Януари 27, 2012, 07:04:03 pm »

Искате истината ли?

Защо телефоните на дъщерите и са били изключени, вместо те да чакат майка им да се обади и да им каже къде е била?

Защото всички с изключение на голямата са били заедно...Малката е говорила със СЪНРЕЙН ... Но Лили вероятно не знае този номер... :blink:
Имаме много телефони...Но за жалост...често не се вдигат... :-X..Не ме връщай назад, че пак полудявам....
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #52 -: Януари 27, 2012, 07:09:24 pm »

Питай тях, аз отде да знам, включваше се гласовата поща.

Цитат

Да, имаше такива случаи, някои от които бяха съзнателна провокация.
Преди около две години не си ли спомняш как те бяха заподозряли и тебе? Беше се появил потребител с менящи се никове, който демонстрираше добро познаване на отношенията във форума и се опитваше да го използва срещу нас, да се изпокараме всички и да гледа сеир.  ;D

После се появи някой си Алоун и него го помислиха за теб. Тогава си спомням, че напрежението ескалира, но някои пак успяха да замажат положението, а други съзнателно си затвориха очите за фактите (ако щеш, го наричай солидарност).  :mellow:

Но това са хора без работа и със скучен и еднообразен живот, щом се опитват да си запълват свободното време с дрязги и махленско обсъждане на другарчетата, в живота на такива хора най-големият проблем е в липсата на фокус и осъзната мотивация.

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Марая

• Маниак
« Отговор #53 -: Януари 27, 2012, 07:19:07 pm »

Питай тях, аз отде да знам, включваше се гласовата поща.

Цитат

Да, имаше такива случаи, някои от които бяха съзнателна провокация.
Преди около две години не си ли спомняш как те бяха заподозряли и тебе? Беше се появил потребител с менящи се никове, който демонстрираше добро познаване на отношенията във форума и се опитваше да го използва срещу нас, да се изпокараме всички и да гледа сеир.  ;D

После се появи някой си Алоун и него го помислиха за теб. Тогава си спомням, че напрежението ескалира, но някои пак успяха да замажат положението, а други съзнателно си затвориха очите за фактите (ако щеш, го наричай солидарност). :mellow:

Но това са хора без работа и със скучен и еднообразен живот, щом се опитват да си запълват свободното време с дрязги и махленско обсъждане на другарчетата, в живота на такива хора най-големият проблем е в липсата на фокус и осъзната мотивация.

За кои факти говориш? ;D Онези ОЧЕИЗБОЖДАЩИТЕ ЛИ? :(...
И за мълчанието на агнетата и за помията , която се изля срещу мен...когато НЕБЕСНА-СТЕЛЛА съобщи на Алон , че аз съм КУРВА , МРЪСНИЦА, КОМАРДЖИЙКА и какви ли не още неща....за които не съм и подозирала.... :(...Когато всички настръхнаха , а тя вкара в действие МНОГОСТРАДАЛНА ГЕНОВЕВА -ИЛИ ВЕНЕРА В РИБИ.... ;D /това е най-гнусната позиция за Венера...едно от децата ми я има...,но това далеч не променя мнението ми/....

BTW, Къде е стадото и водача на махленската клика....?
Имат трибуна...къде са...
Предложения по конструктивни въпроси липсват...Търси се мегдан за плюене...
Мен ме е гнус... :-X..За АН ...не знам....
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #54 -: Януари 27, 2012, 07:27:10 pm »

Не бе, Марая, това не е мълчание на агнетата, това е солидарност.  ;D

Съединението прави силата, нали това пише на входа във вашия Парламент?  ;D
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Diyana

• Редовен участник
  • Публикации: 2705
« Отговор #55 -: Януари 27, 2012, 07:33:39 pm »

Ало, не се разсейвайте с майчинската тема.  Не сме свършили с тази  ;). Луната ми е на МС чак до неделя. Знаш колко време имам още за излагане. Нема да ми се правите на ощипани моми, можете и повече.

Тъй, да конспектираме набързо основните моменти на гюрултията.

По някое време снощи поради внушенията на Марая, че е админ, модератор или банаджия на тукашния форум, се появиха въпроси е ли туй верно или не?

И има ли Марая достъп до на хората пощите, както твърди, че има? Много хора твърдят, че няма. И че не възможно да има. Технически. Още повече твърдят, че има.

И като стигнахме до тия въпроси тази сутрин, почна триеньето. А и баненьето. И запечатването. И вакханалия велика настана. Тук или там.

Стори ми се, че собственика \съ-\ на сайта даде отговор по въпроса в началото. Не категоричен, ма приличен.

Ма, да го уточним, за всеки случай пак, че съмненията продължават.

Начи, хора, Марая не притежава сайта и не е модератор в него. Правилно ли съм схванала до тук?

Точка втора. Потребителите са горещо приканени да саморегулират отношенията си, и ще бъде прилагана политика на ненамеса, до момента, до който някой не започне да употребява цинизми и/или лични обиди за трети лица. Политиката за ненамеса се прилага еднакво и равнопоставено за всички, независимо къде другаде пишат и админстват.  И ако някой случайно не може да си Флезе в юзера, това не е бан, а просто си е технически неграмотен ;D.

Точка трета, ако случайно изпитвам съмнение в горните две, то е
А. поради текущите транзити на форума върху мен.
Б. Защото се опитвам да открадна всички във форум, на който съм модератор.

Четвърто, ако някое от изброените не ме удовлетворява, да не вземам предвид по-раншни заявления и да се изнеса.

Това е примамливо предложение. Но имам условно постоянни навици и преди да предприема такива действия имам нужда от тестове за силата на желанието.

Как се справям до тук?
Активен
Obscenis, peream, Priape, si non
uti me pudet improbisque verbis
sed cum tu posito deus pudore
ostendas mihi coleos patentes
cum cunno mihi mentula est vocanda

Марая

• Маниак
« Отговор #56 -: Януари 27, 2012, 07:38:12 pm »

Не бе, Марая, това не е мълчание на агнетата, това е солидарност.  ;D

Съединението прави силата, нали това пише на входа във вашия Парламент?  ;D

Насраните дупета и в парламента миришат Лили...
Мирише на ПЪРЖОЛИ ЗА КУЧЕТА ОТКРИЛИ ТРУП НА МЛАДО МОМИЧЕ! :'(
Това не е съединение...ОБРАТНОТО - РАЗЕДИНЕНИЕ...

Ще НАПРАВЯ ИНТРИГА...И ЩЕ ВЛАДЕЯ ПОЛОЖЕНИЕТО...КАТО СЪЗДАМ ЛОШО ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЗА НЯКОЙ И ПЛЮЯ С/У НЕГО...И сега на негов гръб ще изпъкна и ще съм единствената...,защото имам его...и АСЦ СТРЕЛЕЦ...Е ВЕНЕРА МИ Е В РИБИ...ЩЕ СЕ ПОДМАЗВАМ....
ДОПУСНАХ ГРЕШКА-ИЗТРИХ СЕ...ПРЕДИ ДА СЕ ИЗТРИЯ СЕ ИЗВИНИХ НА ЛИЛИ И МАРАЯ...
АН ИЗТРИ ТЕМАТА @ПРОГНОЗИТЕ НА МАРАЯ@...ЕХ ТАЗИ ЛИ БРЕЕЕ...,ЩЕ Я СМАЧКАМ....

Защо питам аз...тази която най-много се бунтуваше е толкова активна тук? ;D
Защо тя същата постоянно твърди , че е ПРЯСНО ИЗЧУКАНА...,а АН МЪЛЧИ И ТОВА СПОРЕД НЕЯ НЕ Е ВУЛГАРНО И ЦИНИЧНО? :rolleyes:
ИЛИ ЗАЩОТО Е НАПИСАНО С МАЛКИ БУКВИ....КАК НЕ СЕ СЕТИХ ПО-РАНО?! :rakeattack: :haha:

И ОЩЕ НЕЩО...ЗАЩОТО МОЯ НЕПТУН Е ПЕРФЕКТНО АСПЕКТИРАН И НЕ ЗАЦАПВА СВЕТИЛАТА- СЛЪНЦЕ И ЛУНА....НЯКОЙ ДА Е ВИЖДАЛ ПОРНО СНИМКИ С МЕН В ТОЗИ САЙТ...НА ЛИЧНИ.... :-X
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #57 -: Януари 27, 2012, 07:40:40 pm »

И има ли Марая достъп до на хората пощите, както твърди, че има? Много хора твърдят, че няма. И че не възможно да има. Технически. Още повече твърдят, че има.

И като стигнахме до тия въпроси тази сутрин, почна триеньето. А и баненьето. И запечатването. И вакханалия велика настана. Тук или там.

Сигурно и това е долна инсинуация за вкарване на масова психоза. ;D
А пък и като гледам, масовата психика е доста податлива и приема всякакви сигнали.

Сега представяте ли си какъв поток на лична кореспонденция ще секне?
Иначе си има и някои предимства. Редовно си забравям паролите за пощите, тъй че ще е добре да има някой банаджия, който да ми ги припомня.  ;D

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Diyana

• Редовен участник
  • Публикации: 2705
« Отговор #58 -: Януари 27, 2012, 07:41:48 pm »

Кой това го инсинуира?
Активен
Obscenis, peream, Priape, si non
uti me pudet improbisque verbis
sed cum tu posito deus pudore
ostendas mihi coleos patentes
cum cunno mihi mentula est vocanda

Марая

• Маниак
« Отговор #59 -: Януари 27, 2012, 07:42:51 pm »

Ало, не се разсейвайте с майчинската тема.  Не сме свършили с тази  ;). Луната ми е на МС чак до неделя. Знаш колко време имам още за излагане. Нема да ми се правите на ощипани моми, можете и повече.

Тъй, да конспектираме набързо основните моменти на гюрултията.

По някое време снощи поради внушенията на Марая, че е админ, модератор или банаджия на тукашния форум, се появиха въпроси е ли туй верно или не?

Стори ми се, че собственика \съ-\ на сайта даде отговор по въпроса в началото. Не категоричен, ма приличен.

Ма, да го уточним, за всеки случай пак, че съмненията продължават.

Начи, хора, Марая не притежава сайта и не е модератор в него. Правилно ли съм схванала до тук?

Точка втора. Потребителите са горещо приканени да саморегулират отношенията си, и ще бъде прилагана политика на ненамеса, до момента, до който някой не започне да употребява цинизми и/или лични обиди за трети лица. Политиката за ненамеса се прилага еднакво и равнопоставено за всички, независимо къде другаде пишат и админстват.  И ако някой случайно не може да си Флезе в юзера, това не е бан, а просто си е технически неграмотен ;D.

Точка трета, ако случайно изпитвам съмнение в горните две, то е
А. поради текущите транзити на форума върху мен.
Б. Защото се опитвам да открадна всички във форум, на който съм модератор.

Четвърто, ако някое от изброените не ме удовлетворява, да не вземам предвид по-раншни заявления и да се изнеса.

Това е примамливо предложение. Но имам условно постоянни навици и преди да предприема такива действия имам нужда от тестове за силата на желанието.

Как се справям до тук?

къде потвърдих , че имам достъп...СМЕШНА СИ...СПРИ...ЩЕ ИЗВАДЯ ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ...И ПОЛОВИНАТА АСТРОАРТИСТ ЩЕ СЕ ЗАТРИЕ....ЩЕ СТАНЕ СКАНДАЛ ДО БОГА...А ГОРКАТА СТЕЛЛА...НЕ ЗНАМ....НЕ МИ СЕ МИСЛИ....

НЕ ДРЪЖ БИКА ЗА РОГАТА...НЯМА ДА ИМАВ КАКВО ДА МОДЕРИРАШ.... ;D
Активен