Здравей Гост

Защо някои потребители не могат да влизат във форума

• 71 Отговора
  • 9863 Прегледи
*

Lillie

• 30532
Те много станаха бардаците и все със стари курви.  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

venerra

• **
  • 1416
    • http://hristu.net/
COSMODISK - решение за всеки проблем  ;)
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
На този етап ще приема, че някой те е изпуснал без надзор да си поиграеш на админ. С терапевтична цел.
А, ако поискам да се цаня за твоя бардак, мога да го намеря в подписа ти. Не го пренасяй тук.

Бардаците са на други места...там където ти се изживяваш..... :mellow:
Жалка си...

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Марая

• 28282
Те много станаха бардаците и все със стари курви.  ;D

:rakeattack: така е....:rolf:

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Lillie

• 30532
COSMODISK - решение за всеки проблем  ;)

Цитат
"Една приятелка ми каза, че я е оправил за кратко време"

;D ;D ;D

Много хубав форум си имат, ще взема да се регистрирам и аз да разменим малко опит.

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Diyana

• 2705
Жалка си...

Вземи от щерка ти един синонимен речник, че не ти отива на широката душа да се ползваш с речников запас от 100 тина думи. Губиш интереса на публиката  :mellow:
Obscenis, peream, Priape, si non
uti me pudet improbisque verbis
sed cum tu posito deus pudore
ostendas mihi coleos patentes
cum cunno mihi mentula est vocanda

*

Марая

• 28282
Жалка си...

Вземи от щерка ти един синонимен речник, че не ти отива на широката душа да се ползваш с речников запас от 100 тина думи. Губиш интереса на публиката  :mellow:
0

Сладки сънища.... ;D...

*

Hm

• **
  • 1397
На този етап ще приема, че някой те е изпуснал без надзор да си поиграеш на админ. С терапевтична цел.
А, ако поискам да се цаня за твоя бардак, мога да го намеря в подписа ти. Не го пренасяй тук.

Марая беше казала, че тя е модератор на този форум. Даже май беше писала, че тя участвала в създаването му. Ако това е така, тогава защо си е направила нов форум?

И къде е jinom? Рано е още да се укрива в бункерите. Още не е дошъл декември. Или мисли, че някой астероид ненадейно ще долети отнякъде?

*

Veselin

Явно е повярвал на глупостите на Вещичка, които дрънкаше преди.

*

Hm

• **
  • 1397
Марая беше казала, че тя е модератор на този форум. Даже май беше писала, че тя участвала в създаването му. Ако това е така, тогава защо си е направила нов форум?

А, това го помня, Хело. Но реших, че демонстрира, че консумира привилегии, които според нея й се полагат в качеството й на "първа дама" ;D.
Ако обаче такива функции действително са й вменени тихомълком от домакините, имаме качествено нова ситуация, която изисква кардинални решения и съответни промени в правилата на форума.
Примерно към "предоставянето на лична информация си е за Ваша сметка", трябва да се допише и "Уважаеми потребители, ако не желаете личните ви данни да бъдат на разположение на мод Марая, не изпращайте лични съобщения". ;D

Тя преди нали сложи във форума едни мои съобщения, изпратени до kris и твърдеше, че той ги и е дал. Онзи предател не отрече.

Тя наистина оповестява информация, която и е била дадена. Преди направи така и с информация, казана и от Лили.

*

Stella

• 7765
Моля, отговорете на Вещичка какво да направи за да може да влиза в този форум.
И каква е причината. Аз има преди време същия проблем, посъветвах я да предприеме същите стъпки, но не се получи. При нея явно е друг проблема. Тя ви умолява! Благодаря и извинете, ако съм досадила на някого.
Може после да затриете темата. ;D

Знам, че тази информация която ще споделя няма да се хареса на админа но ... :)

стъпка 1

отваряте този сайт http://konnichiwa.info/

стъпка 2

под надписа „Enter URL“

пишете това http://astrosite.org/forum  и натискате бутона „GO“

това е :)

Не е така. това всеки го знае. не става дума за това.
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

*

jinom

• **
  • 1753
Темата е заключена, заради опитите за създаване на излишни драми, интриги и внушаването на инсинуации.  :mellow: