Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: пак организационна тема  (Прочетена 13605 пъти)

astro

• Global Moderator
  • Нов участник
  • Публикации: 475
пак организационна тема
« -: Януари 27, 2012, 02:32:58 pm »

От както е създадено сайтчето преди 10г си има двама собственици- съответно админ и модератор.
Малко сайтче и не подлежи на продажби и смени:)

Добре, аз лесно мога да кажа как виждам нещата, но и сами виждате как изглеждат към  момента във форума – пък и в живота - кой успява да се наложи:)

Какво смятате, че можем  да правим – да стоим денонощно и да пазим сайта – ясно е, че не става така.
Да баннем за постоянно някои и да не допускаме нови никове – затворените системи се израждат.
Ако не можете да се справите, каква  полза някой да го пази непрекъснато- и от какво да го пази.

И по всичко изглежда, че са останали недоизказани неща .
Кажете кой какво иска и как смята, че нещата ще се подобрят.

Повтарям се за кой ли път, но мислете и пишете, сякаш мислите ви са изписани с огнени букви на небето – ще отпаднат всякакви въпроси за лично инфо и какво ли не.

Активен

sunrain

• Пристрастен
  • Публикации: 6710
Re: пак организационна тема
« Отговор #1 -: Януари 27, 2012, 03:03:27 pm »

Що ме касае лично, го изразих във въпросителна форма и като мнение преди няколко дни: 

А Сатурн май се обажда и тук в последния си градус? Затягаме дисциплина или има нови правила? Ако ме пита някой, надали, ама да си кажа, че съм против. ;D

Също ще се повторя, ама нали сме в ретро период, че уважавам свободния модел като идея за този форум.

Останалото всеки може да коментира през собствения си мироглед, както и да намери начин, желание за изясняване на отношенията, щом е така наложително да стане, вместо да се пълни с гняв и някаква неприязън към другия. 
Активен
Изгрява само онзи ден, за който сме се пробудили.

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #2 -: Януари 27, 2012, 03:38:12 pm »

От както е създадено сайтчето преди 10г си има двама собственици- съответно админ и модератор.

Форума и сайта са две различни неща. Форума е на тези които пишат в него...Той не е ничия собственост , защото самата дума предполага масова представителност.

Добре, аз лесно мога да кажа как виждам нещата, но и сами виждате как изглеждат към  момента във форума – пък и в живота - кой успява да се наложи:)

За мое най-голямо съжалени си права , че към днешна дата успява онзи , който умее да се слее с тълпите и да "продаде" дори и душата си на дявола...

Какво смятате, че можем  да правим – да стоим денонощно и да пазим сайта – ясно е, че не става така.
Да баннем за постоянно някои и да не допускаме нови никове – затворените системи се израждат.
Ако не можете да се справите, каква  полза някой да го пази непрекъснато- и от какво да го пази.

Не можем да променим манталитета..., но можем да бъдем обективни...Да не трием избирателно теми и постове...Да се съобразяваме с личното си отношение към всеки и да не толерираме циничното поведение на определени персони за сметка на други...Дори и да си затворим очите и да сме по-снизходителни...това рано или късно ни засяга лично.

И по всичко изглежда, че са останали недоизказани неща .

Няма недоизказани неща...Има създаване на излишни драми и инсинуации , наливане на масло в огъня р изпращане на лични съобщения с цел...да бъде разбит този форум и да просперира друг...Поставена е дългосрочна стратегия...

Нещата ще се подобрят когато всеки започне да осъзнава себе си...Там където има его...винаги има битки...Виждаме го и тук!
Повтарям се за кой ли път, но мислете и пишете, сякаш мислите ви са изписани с огнени букви на небето – ще отпаднат всякакви въпроси за лично инфо и какво ли не.

Толерираш ли клюките и интригите?
Мислиш ли , че винаги си била обективна?
Изпиши го с огнени букви.... :blink:
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

AH

• Редовен участник
  • Публикации: 2201
« Отговор #3 -: Януари 27, 2012, 03:59:24 pm »

Аз, като собственик, никого не съм канила и никого не задържам - всеки е свободен да пише където иска и да си общува с когото иска:)

достатъчно е, като отворя някоя тема и да не виждам с големи черни букви изписани разни цинизми
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #4 -: Януари 27, 2012, 04:05:15 pm »

Те дали ще са с големи черни букви или със стандартен шрифт и леко "захаросани" - все тая, когато мотивът е един.

Имаше една тема "Превенция за хармонично общуване" - изглежда, че отново е на дневен ред.
Но каквото е вътре, такова е отвън. Ще се радва ли на хармонична и спокойна атмосфера някой, който се "храни" със създаване на конфликтни ситуации?
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Diyana

• Редовен участник
  • Публикации: 2705
« Отговор #5 -: Януари 27, 2012, 04:23:57 pm »

Ще си напиша мнението и тук, макар че вече го споделих.

Добре е, че го уточнихме. По презумпция приемаме, че нито един от двамата не е Марая. За мен лично това е от съществено значение, както вече писах. Понеже нямам никакво доверие в нейната чистоплътност и почтеност. И нямам изобщо предвид дали някой вижда или не нечия поща, а факта, че с влиянието си върху решенията на администрацията (ако има такова) разпъжда хора, които смятам за част от "здравото ядро" на форума.

И по всичко изглежда, че са останали недоизказани неща.

Ако се стерилизира един организъм, няма никакъв шанс за оцеляване. Въпросът не е в триенето, пък и не е ясно кому триенето прави по-голяма услуга. Възпитателно е всеки да е принуден да си стои зад думите и делата. Дори лично да не стане по-внимателен, по-осторожни ще са събеседниците му другия път. Форумът е това, което е, именно заради невидимия и "отсъстващ" начин на модериране. Поради което напоследък пак се освежи и оживи. А сегашните сакатлъци са поради натрапчивото усещане, че спорадичните админски намеси са необективни и преднамерени.

Цитат
Във форума или има здраво ядро и то се справя, или няма:) Имате свободата, без цинизми и груби лични обиди, да се справите:)

Свободата се нуждае от равни изходни условия или поне потенциал някъде в бъдещето да се "изравнят". Принципно за здравия организъм една вирусна атака е нещо много полезно. Щото го мобилизира, и следващия път дори не забелязва вирус от такъв разред. Но ако здравия организъм го натъпкаш с имуносупресори и пуснеш вирусчето свободно да си щъка... За резултата се говори обикновено post mortem.

Изобщо не искам Марая да бъде банвана или трита.
Но усещането ми за всемирна справедливост някак ще се възстанови, ако виждам, че тъй като правилата забраняват "цинизми и лични обиди" както Вещицата получава дългосрочен бан заради
Цитат
"Алкохол, дрога, хапове? Или всичко накуп, чадо мое?"
тъй и Марая ще получи бан, като заговори за
Цитат
курви, оФце, терариуми

Иначе, от камбанарията на личния ми интерес темите на Вещицата в Мистика са ми точно такова бяло петно, като многоточията на Марая навсякъде другаде. Но от гледна точка на палитрата на форума, ми се струва, че и двете трябва да имат РАВНИ права да бъдат тук. И еднакви задължения да се придържат към правилата, ако въобще ще се говори за такива.

От друга страна меродавна е волята на Създателя (на форума :P). И е много вероятно от негова гледна точка да съм вирус, който си въобразява, че е левкоцит. ;D

Защото ако съм се докарала дотам, че да ми бъдат трити мнения по причина на

Цитат
Цитат на: jinom

....опитите за създаване на излишни драми, интриги и внушаването на инсинуации.  :mellow:

значи нещо сериозно съм се объркала за ролята и мястото си в процеса. ;D
Активен
Obscenis, peream, Priape, si non
uti me pudet improbisque verbis
sed cum tu posito deus pudore
ostendas mihi coleos patentes
cum cunno mihi mentula est vocanda

Марая

• Маниак
« Отговор #6 -: Януари 27, 2012, 04:24:47 pm »

Аз, като собственик, никого не съм канила и никого не задържам - всеки е свободен да пише където иска и да си общува с когото иска:)

тогава какъв ти е проблема?!...и защо отваряш тази тема?...След като никого не си канила и никого не задържаш...Значи темата се обезсмисля...Или и тя е продължение на нещо друго...Редно е като СЪсобственик...да не провокираш скандали , а да ги потушаваш....

достатъчно е, като отворя някоя тема и да не виждам с големи черни букви изписани разни цинизми

Дали са големи или малки буквите - няма значение...Има значение техния смисъл и вложената енергия...в тях...
Понякога цинизмите прозират и зад най-малките букви...Надявам се , че си наясно с това....

П.П. Как ще реагираш , ако някоя/като нула/ се клонира и започне да пише с твоя ник? Справката е от сутринта.... :angry:
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

AH

• Редовен участник
  • Публикации: 2201
« Отговор #7 -: Януари 27, 2012, 04:29:40 pm »

Няма как да харесваме всичко и всички

Който не  харесва форума, защо да не си пише другаде, вместо да го съсипва
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #8 -: Януари 27, 2012, 04:35:52 pm »

Там е проблемът, че "здравото ядро" боледува и болестта се оказа заразна.

Цитат

За съжаление по този въпрос така и не се стигна до консенсус.

Ако нещо не ти допада, не ти е по мярка, не е полезно от теб, тогава или спри да го използваш, или го оптимизирай. Какъв е смисълът да разваляш нещо, което смяташ за безполезно?

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

sunrain

• Пристрастен
  • Публикации: 6710
« Отговор #9 -: Януари 27, 2012, 04:36:50 pm »

Конфликтът винаги може да ни намери или да си го просим, ако и да не сме по природа такива. Това е част от живота. В даден период е така, в друг иначе. Е, да някои в повече може да си го имат като даденост в натала, но нали затова ни е дадено, сами решаваме как да го ползваме.

Всеки изразява себе си по начина, по който участва във форума и си е за него впечатлението, което оставя.

Някои се учат как да се справят и бият в такива моменти, други се пълнят с някакви емоции, които са им потребни, затова го предизвикват, трети може би трябва да приемат случващото се и да качват едно стъпало по-нагоре, ама стига стремежа да е такъв.

Въпросът е какво правим след това? Защо държи влага толкова дълго? Някой тук успя ли поне веднъж да зарови томахавка срещу опонента си, с идеята да водим ползотворни разговори?
Нека не звучат задължаващо въпросите ми, не търся отговори, просто споделям мислите си.

И също така свободния формат тук ни дава една възможност повече, да си бъдем сами коректив. Не знам до колко се оценява и съзнавате, че може да ни е полезно и приложимо във всяка област в живота, май не.
Ако някой някак има отношение към мен или ме определя като еди как си, това на първо място са си негови тревоги, но и моя отговорност да съм нащрек защо нахлуват така "неочаквано".   
Активен
Изгрява само онзи ден, за който сме се пробудили.

Марая

• Маниак
« Отговор #10 -: Януари 27, 2012, 04:38:00 pm »

Няма как да харесваме всичко и всички

Същото казвам и аз...
Но се налага да повторя явно..., че единия от форумите има за цел да привлече и съсипе този....

Някой, който е разстроен не се занимава да търси и слага емотиконки, а си излива душата направо.
Тук фалшът беше очевиден и доказва само едно, че кверентката се нуждае спешно от психологическа подкрепа.
Скоро Сатурн влиза в 12-тия и дом и ще направи съвпад с Нептун и опозиция на наталната и луна. Нептун управлява друг воден дом - 4-ти дом (майката). луната също се свързва с майката. Тогава ще се разбере "кой баща и кой майка". И започни, че всичко си го правиш ти самата. Да не стане като в приказката за лъжливото овчарче. наистина да имаш нужда от подкрепа тогава, но никой да не ти я даде, защото си си изгърмяла патроните напразно и по тази причина никой не ти вярва. Като в приказката за лъжливото овчарче. В 12-ти дом си сама, ти самата и никой друг. сама срещу собствената си съвест. В 12-ти дом, никой не може да те разбере, защото не можеш да изразиш всичко, което чувстваш - бедна ти е фантазията и изразните средства не ти достигат. В какви интриги и филми ще се вкарваш тогава, не те зная. но определено от сега ти казвам, че няма да ти е лесно. Аз приключих с теб. Игнорирала съм те и прочетох това, което ми казаха, че е насочено към мен. Оттук нататък аз не виждам твоите постове, което значи че оттук нататък ти говориш зад гърба ми. Следвай си кармата!

ПП. Другият сайт не е мой, а на Вижън. тя ги подкукуроса и евала силна жена излезе. А аз нямам отношение към вашите войни. Ай, със здраве!
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #11 -: Януари 27, 2012, 04:46:07 pm »

И също така свободния формат тук ни дава една възможност повече, да си бъдем сами коректив. Не знам до колко се оценява и съзнавате, че може да ни е полезно и приложимо във всяка област в живота, май не.

Кой да си бъде сам коректив - "здравото" ядро ли?  ;D
Сигурно затова се появяват външни коректори, защото се справяме "перфектно" със ситуацията.

Иначе полезността на идеята наистина не може да се оспорва, в идеалния случай би могло да бъде така... Но пък си имаме нещо, към което можем да се стремим, стига да е в унисон с вътрешните ни потребности.  :blink:

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Diyana

• Редовен участник
« Отговор #12 -: Януари 27, 2012, 04:52:10 pm »

Цитат
Но се налага да повторя явно..., че единия от форумите има за цел да привлече и съсипе този....

И с каква цел? С каква идея? На кой изобщо ще му хрумне да противопоставя форум, който се пълни със съдържание и дискусии от ДЕСЕТ години с чат, който не е навършил и десет месеца.

Ти, като си направи форум, що се въртиш постоянно тъдява. Не съм видяла Вижън да рекламира сайта си тук, но твоите теманета и молби към всеки новорегнат потребител "да дойде оттатък, за да му кажеш" са под път и над път.

Че консултациите на Стела в хорарите имат повече хитове от десет страници твои теми с възклицания. Как точно Стела работи за Вижън, като не е писала оттатък от месеци?
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #13 -: Януари 27, 2012, 05:04:46 pm »

Цитат

И с каква цел? С каква идея? На кой изобщо ще му хрумне да противопоставя форум, който се пълни със съдържание и дискусии от ДЕСЕТ години с чат, който не е навършил и десет месеца.

Ти, като си направи форум, що се въртиш постоянно тъдява. Не съм видяла Вижън да рекламира сайта си тук, но твоите теманета и молби към всеки новорегнат потребител "да дойде оттатък, за да му кажеш" са под път и над път.

Че консултациите на Стела в хорарите имат повече хитове от десет страници твои теми с възклицания. Как точно Стела работи за Вижън, като не е писала оттатък от месеци?

С теб изобщо нумам намерение да говоря! Имаш място където да модерираш...Ти какво правиш тук , аз не питам...Така , че ...четейки те ми е ясно защо ме питаш , но както казах не ти дължа обяснение.

В тоя ред на мисли....понеже си адвокат на други ....

АН ЗАТРИ ЕДНА МОЯ ТЕМА..." ПРОГНОЗИТЕ НА МАРАЯ" С НАД 6000 ПОСТА...ЗАЩОТО БЕШЕ ПЕРСОНАЛНА И ДОСТА ПОТРЕБИТЕЛИ Я ТЪРСИХА...

СЕГА АЗ ЩЕ ПОМОЛЯ АН  ДА ЗАТРИЕ ТЕМАТА НА СТЕЛА....

Защото...трябва да има баланс...и да не персонализираме...както го правиш в случая..
Ти не си нито коректор нито можеш и имаш право да ми казваш как да пиша..и да се изразявам...

ЗАЩО МЕ ЧЕТЕШ , ЗАЩО ПИШЕШ В МОЙ ТЕМИ? ПОДМИНАВАЙ...ИЛИ ИСКАШ ТАКА ДА ИЗПЪКНЕШ....

НАЙ-МАЛКО ОТ ТЕБ СЪМ ОЧАКВАЛА ПОДОБНО ОТНОШЕНИЕ...ПРИ УСЛОВИЕ , ЧЕ НИКОГА НЕ СЪМ ТИ КАЗАЛА НИЩО ЛОШО.... :-X
Активен

Diyana

• Редовен участник
« Отговор #14 -: Януари 27, 2012, 05:18:46 pm »

Не крещи, ако обичаш ;). Нали разговаряме. Очевидно, за да сме сигурни, че някой няма да бъде накаран да млъкне по средата на разговора, се налага да разговаряме под надзора на АН.

Та, на въпроса. Хипотетично. Повечето първоначални астролози от началото на форума не пишат тук. Лили рядко се включва по астрологични теми. АН напоследък се опитва по-често, но също няма време.

Та, в тоя ред на мисли, ако тук, заради канските ти усилия да ги разгониш, спрат да пишат Стела, Вещата, Скарлет, Мис, АЯ, Мира......,  и прочее знайни и незнайни "врагове мараини", за чий ще му е на средностатистическия юзер като мен въобще да се навърта наоколо. За да чета тебе :rolleyes:? Че ако ми трябваш знам къде да те намеря.

Та, кой всъщност на кого прави услуга, като ти угажда на личностните предпочитания и страсти към цирка? Стела ли на астроартис, или Марая на астросеир?

Ако е до това хората да бъдат оставени да избират дали да пишат или не, е едно, но ако работата е такава, че някой друг им натрапва своя избор, е друго.

Та тъй, пиши си. Не ми пречиш. Но не ми разпъждай хората, заради които съм дошла тук. Моля те, маамо!
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #15 -: Януари 27, 2012, 05:27:42 pm »

скъпа...аз започнах след астроартист...
Всечки от горе изброените пишат в астроартист...Аз също имам регистрация там...с няколко ника...Чета чата...и от днес ти давам това..., но не пиша там.... ;D

[Януари 27, 2012, 12:15:10]Mirabella: да, възможно е да го е купила
[Януари 27, 2012, 12:15:23]Aiia: 
[Януари 27, 2012, 12:15:26]Mirabella: в нейния форум беше сложила хорар с въпос дали ще купи сайта
[Януари 27, 2012, 12:15:35]Mirabella: твърдеше че не ставаше дума за астросайта

[Януари 27, 2012, 12:15:59]Aiia: просто приключих с форумите в този живот, с изключение на този... в момента в който тук има драми и интриги и напускам моментално на секундата, на стотната дори
[Януари 27, 2012, 12:16:04]Вещичка: вижте сега още преди години когато се репчих на марая вие се чудехте защо съм лоша с нея и ми се стряскахте. още тогава знаех какво чудо на природата е и затова се държах така
[Януари 27, 2012, 12:16:16]Вещичка: сега вече след две години сте наясно за нещата
[Януари 27, 2012, 12:16:47]жълтолилава: momi4eta, hubav den, az trugvam !
[Януари 27, 2012, 12:16:52]Вещичка: ан е в схемата и това също ми е ясно а дори и да не е то е на страната на марчето както и астро и жином
[Януари 27, 2012, 12:17:39]Aiia: не знаем, Веще, всичко е догадки
[Януари 27, 2012, 12:18:10]Aiia: каквото искат това да правят, всеки да се спасява
[Януари 27, 2012, 12:18:21]Вещичка: ооо не са догадки. последното мнение на жином по темата ми потвърди твърденията
[Януари 27, 2012, 12:19:00]Aiia: Ами, виж, когато Жином трябваше да ме защити, той го направи, беше преди около 2 г
[Януари 27, 2012, 12:19:05]Вещичка: исках да се изясни ситуацията в него форум и го направих. не съм умряла за тъпия им форум и ми е все тая и без това не влизах там от много отдавна или само четях
[Януари 27, 2012, 12:19:16]Aiia: не мога да кажа лоша дума за него.... приключила съм с тях, така или иначе
[Януари 27, 2012, 12:19:25]Вещичка: така че нещата са ясни
[Януари 27, 2012, 12:19:54]Aiia: когато бях заподозряна от М. , тогава той излезе и каза, че нямам нищо общо, не мога да го забравя,... същото направи и Кая, защити ме
[Януари 27, 2012, 12:20:10]Aiia: но то беше отдавна
[Януари 27, 2012, 12:20:26]Aiia: хората се променят, не знам, не мога да кажа нищо лошо за Жином, лично аз
[Януари 27, 2012, 12:20:46]Вещичка: е, явно е било преди времето когато марчето е започнала да си точи зъбките на пиперката жиномска
[Януари 27, 2012, 12:20:52]Diyana: Всичко ми изтриха. Ерго, съм собствено и еднолично породила инсинуации, догадки и интриги. 
[Януари 27, 2012, 12:21:02]Diyana: Добре, че Хело ме е нацитирала, та се види
[Януари 27, 2012, 12:21:04]Diyana: все още

[Януари 27, 2012, 12:21:09]Aiia: дааааааа, беше май 2010
[Януари 27, 2012, 12:21:18]Aiia: много отдавна беше, но факт, защити ме
[Януари 27, 2012, 12:21:25]Вещичка: преди това време той си беше нормален и малко заевян човек с когото ми харесваше да споря... но вече не
[Януари 27, 2012, 12:21:31]Aiia: можеше и да се не каже нищо, но той каза каквото трябваше
[Януари 27, 2012, 12:21:57]Aiia: да , бе , Ди, стана и ти интригантка и манипулаторка хахаха
[Януари 27, 2012, 12:22:38]Вещичка: ми дианче виждаш как стоят нещата - ко да правиш ние сме революцията и им пречим  но това само може да ме радва
[Януари 27, 2012, 12:23:46]Вещичка: само едно не мога да схвана - тъпа ли съм или какво - начи тъпите теми на марчето не се трият но на другите се трият... ебаси и работата
[Януари 27, 2012, 12:24:04]Вещичка: еее много ши е добра в дъвкането със зъбки
[Януари 27, 2012, 12:25:09]Aiia: Хелото я захапа, пита я дали е модератор и дали може да чете ЛС хехехе
[Януари 27, 2012, 12:25:38]Вещичка: ама тя си го каза бе - още снощи
[Януари 27, 2012, 12:26:00]Aiia: тя много неща може да е казвала
[Януари 27, 2012, 12:26:07]Вещичка: ама хелото с тоя телешки мерки иска да и се повтаря по няколко пъти
[Януари 27, 2012, 12:26:12]Aiia: всеки може да си говори много работи,
[Януари 27, 2012, 12:26:30]Aiia: Хелото е уникална!
[Януари 27, 2012, 12:26:47]Aiia: няма аналог, като захапе, няма да пускане, като бултериер е
[Януари 27, 2012, 12:27:02]Вещичка: да да признавам и го - хахахаааааааааа
[Януари 27, 2012, 12:27:47]BlackBetty: какво си говорите бре?
[Януари 27, 2012, 12:29:09]BlackBetty: аз последно в една тъпа тема в онзи форум си изтрих всички постове
[Януари 27, 2012, 12:29:33]Aiia: е трябва да има и такива като хелото... да теглят думите с ченгел от устата
[Януари 27, 2012, 12:29:35]Вещичка: как жином разчисти терена преди малко си говорим и за оралните умения на марчето
[Януари 27, 2012, 12:29:42]BlackBetty: Марая се направи на мой защитник, ама то такава тъпотия лъха от там

[Януари 27, 2012, 12:30:15]Вещичка: естествено след снощното усиране сега си търси клакьори отново - квото забърше все файда
[Януари 27, 2012, 12:30:34]BlackBetty: марчето може да не е толкова добра с устата
[Януари 27, 2012, 12:30:44]BlackBetty: ама не ги знаеш какви са им комплексите
[Януари 27, 2012, 12:31:01]Вещичка: о със сигурност не е - но тя има навика да си плаща за всичко и най вече за приятелствата си
[Януари 27, 2012, 12:31:57]BlackBetty: не съм я виждала, не знам
[Януари 27, 2012, 12:32:10]BlackBetty: но определено не бих искала да ми е в обкръжението
« Последна редакция: Януари 27, 2012, 05:33:09 pm от Марая »
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #16 -: Януари 27, 2012, 05:31:33 pm »

Тоя чат не говори за нищо, освен за махленски манталитет и липса на възпитание.
Но аз това го знам отдавна, познавам стоката.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Diyana

• Редовен участник
« Отговор #17 -: Януари 27, 2012, 05:32:47 pm »

Благодаря, и аз се чудих дали да не направя нещо подобно, но знаех, че няма да се сдържиш.
Но можеш да продължиш с цитатите ;D. Или да цитираш нещата от снощи.
За да се види, какво казват някогашните тукашни потребители - че форумът им липсва и са там, щото тук не се чувстват защитени. Или свободни, да си кажат мнението за теб и истериите ти. Да ги не банне някой.
Пак питам. Кой най-добре работи за разпъждането на тукашните потребители?
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #18 -: Януари 27, 2012, 05:36:35 pm »

Момичета...може ли да се занимавате с мен цял ден.... ;D
няма ЛОША РЕКЛАМА.... ;D
а КАТО ОБСЪЖДАТЕ ОРАЛНИТЕ МИ СПОСОБНОСТИ.... :haha: :rolf: ЩЕ СЪБУДИТЕ АПЕТИТ  НЕ В ЕДИН А В ТРИМА АДМИНИСТРАТОРИ.... :rolf:
Активен

Diyana

• Редовен участник
« Отговор #19 -: Януари 27, 2012, 05:43:02 pm »

Въпросът е, администрацията в чия полза избира да се намесва. Ако е саморегулация, да е саморугелация.
Най-гласовитите и най-наглите печелят само при липса на търпение и упоритост у правите ;).
И липса на здрав игнор.
Ако не е саморегулация, изборът е очевиден. Но трябва да е изначално огласен. Което именно провокира снощните въпроси.
Активен