Здравей Гост

Мама

• 186 Отговора
  • 11521 Прегледи
*

Asol

• 4140
Re: Мама
« Отговор #100 -: Януари 26, 2012, 01:06:06 pm »
Марая, при цялата тази неприязън от твоя страна към пишещите тук, терариум и т.н. която дали директно или индиректно показваш и си показвала, ми е чудно какво те привлича да стоиш, пишеш и четеш тук ?! На Вижън й беше неприятно и се дистанцира и пише само в другия форум.

*

Stella

• 7765
« Отговор #101 -: Януари 26, 2012, 01:08:33 pm »
Някой, който е разстроен не се занимава да търси и слага емотиконки, а си излива душата направо.
Тук фалшът беше очевиден и доказва само едно, че кверентката се нуждае спешно от психологическа подкрепа.
Скоро Сатурн влиза в 12-тия и дом и ще направи съвпад с Нептун и опозиция на наталната и луна. Нептун управлява друг воден дом - 4-ти дом (майката). луната също се свързва с майката. Тогава ще се разбере "кой баща и кой майка". И започни, че всичко си го правиш ти самата. Да не стане като в приказката за лъжливото овчарче. наистина да имаш нужда от подкрепа тогава, но никой да не ти я даде, защото си си изгърмяла патроните напразно и по тази причина никой не ти вярва. Като в приказката за лъжливото овчарче. В 12-ти дом си сама, ти самата и никой друг. сама срещу собствената си съвест. В 12-ти дом, никой не може да те разбере, защото не можеш да изразиш всичко, което чувстваш - бедна ти е фантазията и изразните средства не ти достигат. В какви интриги и филми ще се вкарваш тогава, не те зная. но определено от сега ти казвам, че няма да ти е лесно. Аз приключих с теб. Игнорирала съм те и прочетох това, което ми казаха, че е насочено към мен. Оттук нататък аз не виждам твоите постове, което значи че оттук нататък ти говориш зад гърба ми. Следвай си кармата!

ПП. Другият сайт не е мой, а на Вижън. тя ги подкукуроса и евала силна жена излезе. А аз нямам отношение към вашите войни. Ай, със здраве!
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #102 -: Януари 26, 2012, 01:10:00 pm »
Марая, при цялата тази неприязън от твоя страна към пишещите тук, терариум и т.н. която дали директно или индиректно показваш и си показвала, ми е чудно какво те привлича да стоиш, пишеш и четеш тук ?! На Вижън й беше неприятно и се дистанцира и пише само в другия форум.

Дали пък в жиците няма двуфазен ток? :rolleyes: :mellow:
Не знам за кой говориш...Имам бели петна..... :mellow:...

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Марая

• 28282
« Отговор #103 -: Януари 26, 2012, 01:16:45 pm »
Някой, който е разстроен не се занимава да търси и слага емотиконки, а си излива душата направо.
Тук фалшът беше очевиден и доказва само едно, че кверентката се нуждае спешно от психологическа подкрепа.
Скоро Сатурн влиза в 12-тия и дом и ще направи съвпад с Нептун и опозиция на наталната и луна. Нептун управлява друг воден дом - 4-ти дом (майката). луната също се свързва с майката. Тогава ще се разбере "кой баща и кой майка". И започни, че всичко си го правиш ти самата. Да не стане като в приказката за лъжливото овчарче. наистина да имаш нужда от подкрепа тогава, но никой да не ти я даде, защото си си изгърмяла патроните напразно и по тази причина никой не ти вярва. Като в приказката за лъжливото овчарче. В 12-ти дом си сама, ти самата и никой друг. сама срещу собствената си съвест. В 12-ти дом, никой не може да те разбере, защото не можеш да изразиш всичко, което чувстваш - бедна ти е фантазията и изразните средства не ти достигат. В какви интриги и филми ще се вкарваш тогава, не те зная. но определено от сега ти казвам, че няма да ти е лесно. Аз приключих с теб. Игнорирала съм те и прочетох това, което ми казаха, че е насочено към мен. Оттук нататък аз не виждам твоите постове, което значи че оттук нататък ти говориш зад гърба ми. Следвай си кармата!

ПП. Другият сайт не е мой, а на Вижън. тя ги подкукуроса и евала силна жена излезе. А аз нямам отношение към вашите войни. Ай, със здраве!

Да ти кажа...неточни сметки имаш...Не е скоро...бая далеч е...Ти не гледай моята карта гледай твоята....При теб предстоят квадратите...При мен останаха в миналото...Спри да ревеш на чужди гробове...,отиди и си изповядай болката при някой поп/нали имаш връзки с такива/...Моята карма си е моя...твоята си е твоя...не ти давам от нея и не искам от теб.... :mellow:

П.П. Казваш Вижън ги подкокоросала...А ти им викаше недей....
Ей ,ама това лопатата е голяма работа...за фурнаджийската става въпрос....Кофти е обаче понякога...тръгваш да я обръщаш...а там нищо....

П.П.Искренно се надявам да е така...Бъди внимателна и с личните съобщения...Рано или късно идват при мен....
« Последна редакция: Януари 26, 2012, 01:24:52 pm от Марая »

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

« Отговор #104 -: Януари 26, 2012, 01:19:45 pm »
Доколкото си спомням това беше сайт за астрология и мистика, а не сайт за психологическа помощ и убиване на времето...Ако има администратор, да трие темата!

*

Lillie

• 30532
« Отговор #105 -: Януари 26, 2012, 01:34:42 pm »
На Вижън й беше неприятно и се дистанцира и пише само в другия форум.

Или се е дистанцирала, или са я дистанцирали...  :mellow: (понякога има защо)
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Freya

• **
  • 1178
« Отговор #106 -: Януари 26, 2012, 01:50:43 pm »
Аз не виждам защо трябва да се трият теми. Да замацаме положението?
Нека хората се учат от грешките си. Пък независимо кой и от какви.
И аз си направих асоциация с лъжливото овчарче...

*

sladurkata

• **
  • 1504
  • Риба въдичар
« Отговор #107 -: Януари 26, 2012, 01:58:31 pm »
ако има администратор той може да види колко акаунта има от едно айпи и да наложи бан. поне такива са правилата в повечето форуми в бг нет пространството.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #108 -: Януари 26, 2012, 02:03:18 pm »
Всеки може да има по два и повече ника, стига да не създава излишно напрежение, използвайки ги.
Преди време имаше потребители с по 4-5 ника от едно айпи, сами си говореха и отговаряха, никой не ги санкционира. Не е забранено да имаш повече от един ник.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

elfidka

• 3129
« Отговор #109 -: Януари 26, 2012, 02:09:34 pm »
Всеки може да има по два и повече ника.......

Всеки изразява себе си по различен начин

НО....

сами си говореха и отговаряха.

Това си е диагноза вече  :57:
Слънце - Везни
Луна – Близнаци
Асц. - Лъв
Венера – Лъв
Марс - Дева

Животът не е поемал към нас задължение да осъществява мечтите ни. Трябва да вземем каквото ни предлага и да сме благодарни, защото и по-лошо би могло да бъде !!!

*

kaily

• 5145
    • http://www.kaily.dir.bg
« Отговор #110 -: Януари 26, 2012, 02:13:21 pm »
Цитат
кверентката се нуждае спешно от психологическа подкрепа.

Марайо, бегом марш на процесинг при мен през уикенда, че съвсем ще го закъсаш.

*

Stella

• 7765
« Отговор #111 -: Януари 26, 2012, 02:25:49 pm »
Всеки може да има по два и повече ника.......

Всеки изразява себе си по различен начин

НО....

сами си говореха и отговаряха.

Това си е диагноза вече  :57:

Пу-пу! Господ да пази! 
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

« Отговор #112 -: Януари 26, 2012, 02:30:11 pm »
Не става дума за това кой колко ника може да има, а за смисъла на форума и за това че някой си е направил труда да го създаде и да го поддържа! Никой не е длъжен да се занимава по цял ден с психически нестабилни хора и да им чете проблемите, искам да чета сериозни неща и да се науча на нещо. Като се замисля самото писане в темата си е загуба на време,затова спирам!

*

Марая

• 28282
« Отговор #113 -: Януари 26, 2012, 03:16:10 pm »
Всеки може да има по два и повече ника, стига да не създава излишно напрежение, използвайки ги.
Преди време имаше потребители с по 4-5 ника от едно айпи, сами си говореха и отговаряха, никой не ги санкционира. Не е забранено да имаш повече от един ник.

Как бе...,помним Орион ,Джопелини...Перла...Скарлет.... ;D...Лени.... ;D..Ники...Та колко станаха? :wub:
« Последна редакция: Януари 26, 2012, 03:27:45 pm от Марая »

*

Марая

• 28282
« Отговор #114 -: Януари 26, 2012, 03:18:43 pm »
Цитат
кверентката се нуждае спешно от психологическа подкрепа.

Марайо, бегом марш на процесинг при мен през уикенда, че съвсем ще го закъсаш.

Дай първо диагностичката да мине...пък после аз...Че точно в събота и неделя се подлагам...на по-различни процедури и терапии.... :P ;D

« Отговор #115 -: Януари 26, 2012, 03:56:26 pm »
На Марая простотиите се лекуват като никой не й обръща внимание. Аз повече в такива теми няма да се включвам. Марая просто получава кога душевни, кога физически оргазми от вниманието, което й се оказва и от интригите, които стават. Айде до тука с тези неща. Съветвам и другите потребители наистина повече да не обръщат внимание ...

*

Lillie

• 30532
« Отговор #116 -: Януари 26, 2012, 04:00:34 pm »
Интриги няма как да стават, ако хората нямат склонност към такива занимания, независимо от провокациите.  :blink:
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Hm

• **
  • 1397
« Отговор #117 -: Януари 26, 2012, 04:19:50 pm »

Много силна жена, няма що! Всеки може да си направи такъв форум, защото е безплатно. И може да извика разни потребители от друг форум. Това, че те са напуснали означава, че не им е тук мястото.

*

Hm

• **
  • 1397
« Отговор #118 -: Януари 26, 2012, 04:21:35 pm »

П.П.Искренно се надявам да е така...Бъди внимателна и с личните съобщения...Рано или късно идват при мен....

Да, знаем! Онзи предател kris ти даде моите лични съобщения. Добре, че вече не е тук.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #119 -: Януари 26, 2012, 04:22:49 pm »
Да подкукуросваш някой проява на сила ли е?  :rolleyes:
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.