Здравей Гост

ПРЕРАЖДАНЕ

• 70 Отговора
  • 40459 Прегледи
*

Lillie

• 30532
ПРЕРАЖДАНЕ
« Отговор #60 -: Ноември 06, 2007, 09:00:38 am »
Не им вярвам. Това са забавни занимавки за уплътняване на свободното време  :D  
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Re:ПРЕРАЖДАНЕ
« Отговор #61 -: Май 19, 2009, 02:37:15 am »
vinagi sum vqrvala v prerajdaniqta i naposledak zapo4nah da si zadavam vaprosi otnosno kakva sum bila v predi6nite si jivoti.kazaha mi 4e hipnozata e klu4at kum tezi otgovori.mnogo bih iskala da se podloja i sled tova da posetq mestata kadeto sum jivqla.v u4ili6te ni u4iha 4e ni6to v prirodata ne se gubi,vsi4ko e kragovrat.kakvo po dobro obqsnenie ot tova 4e prerajdaneto naistina sa6testvuva

*

Инти

• 2068
« Отговор #62 -: Май 19, 2009, 10:55:00 am »
Почитател съм на културата, митологията и езотеричните традиции на Древен Египет, но не толкова от историческа гледна точка.

Lillie, тъй като си по-запозната от мен с египетската митология и култура, искам да  те питам, египтяните като наследници на атлантите с коя извънземна цивилизация се свързват?

Аз си мисля,че са под прякото управление на Сириус, но може и да са няколко , включително и Орион, тъй като под управлението на тези две звезди и техните "жители" ( възможно тези цивилизации дори да нямат физически характеристики, тъй като присъстват като вибрация в по-високи измерения ) се крият основните духовни наставници на човечеството.

« Отговор #63 -: Май 22, 2009, 04:57:04 pm »
    ;D - доста късно забелязах темата, но книгата "Пътят на душите" от Майкъл Нютън е доста интересна и може да успокои някои духове, които търсят отговори по тази тема. Там някъде пишеше, че една душа може да се прероди паралелно в двама души, да е разделена на две в този си живот, че даже и част от нея да остане горе при другите души...Но там е работата, че не носи в знание за това в съзнанието си  :D...е интересно е, но предполагам че много души от този форум вече са запознати с тази книга.

*

veshti4ka

« Отговор #64 -: Май 22, 2009, 05:24:44 pm »
Аз си мисля,че са под прякото управление на Сириус, но може и да са няколко , включително и Орион, тъй като под управлението на тези две звезди и техните "жители" ( възможно тези цивилизации дори да нямат физически характеристики, тъй като присъстват като вибрация в по-високи измерения ) се крият основните духовни наставници на човечеството.

преди няколко нощи сънувах един залез. бях абсолютно убедена, че този залез не е на планетата Земя. залезът беше нежно тъмно синьо на фона на бели планини - изглеждаха като снежни. и синьото сияние на залеза беше невероятно нежно. не зная защо този пейзаж го свързах със Сириус. реално хабер си нямам и къде се намира Сириус обаче  ;D ;D ;D  и да не говорим, че не знам какво има там  ;D  ;) ???

*

Синухе

• 4978
  • Chance favors the prepared mind

« Отговор #66 -: Юни 08, 2009, 07:10:14 pm »
Почитател съм на културата, митологията и езотеричните традиции на Древен Египет, но не толкова от историческа гледна точка.

Lillie, тъй като си по-запозната от мен с египетската митология и култура, искам да  те питам, египтяните като наследници на атлантите с коя извънземна цивилизация се свързват?

Египтяните са били наследници от извънземна раса - от звездата Сириус и от други по далечни звезди от нея,които не ги познаваме все още,така ми каза моят висш духовен учител Иеова.

Re: ПРЕРАЖДАНЕ
« Отговор #67 -: Юни 30, 2013, 08:00:40 pm »
Как да разбера каква съм била в предишен живот? Какво да гледам освен Лунните възли и Лилит? Много ми е интересно...
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

*

Crabby

• **
  • 1460
  • I will carry your world
« Отговор #68 -: Юни 30, 2013, 09:23:41 pm »
Ох как се наричаше, има даже такава тема тук, някаква медитация беше... Но забравих името.
I wish I could leave this behind,
fly free like the air would do,
burn like the fire would do,
feel stable like the earth would do,
but at the end of the day I know I am made to do differently,
I am made to be like the water...
feel like the water and love like the water...

*

Lillie

• 30532
« Отговор #69 -: Юни 30, 2013, 09:52:40 pm »
Ох как се наричаше, има даже такава тема тук, някаква медитация беше... Но забравих името.

Регресивна хипноза?
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #70 -: Юли 01, 2013, 02:10:00 pm »

Регресивна хипноза?

Да, това е единият метод.Може и с халотпропно дишане, т.нар. бастрика пранаяма, която се използва като лечебен метод за хормонална стимулация и регулиране в йогата.
Това не са безобидни неща и трябва да се  извършват под ръководството на вещ  човек -психолог, шаман,йога учител със съответния опит. Трябва да има и основателна причина - защо искаш да  видиш предишните си превъплъщения. Любопитството не е достатъчен аргумент.
"Когато ни споходи нещастие е най-добре да запазим спокойствие, защото все още не се знае какви ще са вредите, а какви ползите от него."
Платон