Здравей Гост

Съвет ? (Везни - Стрелец)

• 177 Отговора
  • 16043 Прегледи
*

Stella

• 7765
Re: Съвет ? (Везни - Стрелец)
« Отговор #160 -: Януари 24, 2012, 03:30:27 pm »
Скъпа, Либра! С твоя съвпад на Венера с Плутон (Венера управлява светилата и Марс) само човек със силен Скорпион може да разбере дълбочината на чувствата до която си способна да достигнеш. Един Стрелец не би могъл да разбере изобщо. Огнените знаци не са способни на такъв тип дълбочина. Те живеят за мига, себеориентирани са и мислят от после, като им свърши барута.   ;)

Стрелеца може да я разбере, но нашите дълбоки чувства са само на един етап. После свикваме и почваме пак да търсим да ловим ново или да надграждаме...мисля се асцендента има значение Стела :)

Оушънче, не става дума за зодии мила, а а енергиите и качествата на знаците. Ти емпатия притежаваш, но тя не се дължи на огненото ти начало. Огънят не е емпатичен, той е егоистичен (друг тип енергетика)
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #161 -: Януари 24, 2012, 03:37:50 pm »
Емпатията не е присъща на слънцето.... :mellow: И не мога да си обясня...защо се правят опити за замаскиране на елементарни липси...у знаците на зодиака...
Луната е отговорна за емпатиите...и когато е нарушен нейния хармоничен баланс чрез определени аспекти...,знаци...терми , декади...дуоди...градуси...се получава...че на кривата ракета космоса и пречи...

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

« Отговор #162 -: Януари 24, 2012, 03:40:14 pm »
Скъпа, Либра! С твоя съвпад на Венера с Плутон (Венера управлява светилата и Марс) само човек със силен Скорпион може да разбере дълбочината на чувствата до която си способна да достигнеш. Един Стрелец не би могъл да разбере изобщо. Огнените знаци не са способни на такъв тип дълбочина. Те живеят за мига, себеориентирани са и мислят от после, като им свърши барута.   ;)

Стрелеца може да я разбере, но нашите дълбоки чувства са само на един етап. После свикваме и почваме пак да търсим да ловим ново или да надграждаме...мисля се асцендента има значение Стела :)

Оушънче, не става дума за зодии мила, а а енергиите и качествата на знаците. Ти емпатия притежаваш, но тя не се дължи на огненото ти начало. Огънят не е емпатичен, той е егоистичен (друг тип енергетика)

Абсолютно така е...Наистина го отчитам и при себе си че в повечето моменти мисля за АЗ-а,дори не в чистия ЕГО смисъл, а по-скоро като начин на търсене в себе си. Живея с Лъв и при него също много силен е момента на егото...при баща ми също Лъв пак е така...  Но най-големия егоист който познавам си остава една Скорпионка....и жените Лъвици....

« Отговор #163 -: Януари 24, 2012, 03:42:27 pm »
Емпатията не е присъща на слънцето.... :mellow: И не мога да си обясня...защо се правят опити за замаскиране на елементарни липси...у знаците на зодиака...
Луната е отговорна за емпатиите...и когато е нарушен нейния хармоничен баланс чрез определени аспекти...,знаци...терми , декади...дуоди...градуси...се получава...че на кривата ракета космоса и пречи...

Стига бе Марая, не ги приемай лично нещата! Всички сме с кусури и никой от нас не е избирал какъв да се роди, поне не съзнателно! Факт е че Стрелците сме много често гори за да светиш и мислим след а не преди! Това е бързината на огъня, гори бързо и бързо угасва. Не говорим за хората който са оставили отпечатък в нас, а за нас като същност! Това че си постоянна или целенасочена не те прави стабилна!

:confuse3:

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #164 -: Януари 24, 2012, 03:52:49 pm »

Стига бе Марая, не ги приемай лично нещата! Всички сме с кусури и никой от нас не е избирал какъв да се роди, поне не съзнателно! Факт е че Стрелците сме много често гори за да светиш и мислим след а не преди! Това е бързината на огъня, гори бързо и бързо угасва. Не говорим за хората който са оставили отпечатък в нас, а за нас като същност! Това че си постоянна или целенасочена не те прави стабилна!

:confuse3:

Ние сме това..което не са другите...,както и онова което не сме...а са другите...И това не само не ощетява..а и обогатява...
Въпроса не е личен..,а принципен...Емпатията не е по слънчевия знак , а по ЛУНАТА...И тъй като това е астрологичен форум...смятам, че основните правила са от важно значение както за практиците астролози...така също и за любителите...Кога мислят стрелците и дали мислят ...не е предмет на темата в случая...

Постоянните и целенасочени индивиди са решени...и в пъти по-стабилни в отношенията си...и не само...

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

iva22

• *
  • 151
« Отговор #165 -: Януари 24, 2012, 04:46:57 pm »
 :clap: напълно с присъединявам към казаното
"Kolkoto i da ne iskam da te razocharovam i naranqvam, osyznah che nqma da e vyzmojno, no shte byda otkroven s teb, da naistina q obicham, i kogato se vidqh s neq v Plovdiv osyznah kakva ogromna greshka sym dopusnal kato q pusnah da si otide, i makar vryzkata mi s neq da e niz ot problemi i karanici, ne mislq che tova shte ni nakara da se razdelim, naistina syjalqvam che tolkova mnogo te naranqvam s tova, no ti me pomoli za istinata, poslednite nqkolko dni koito prekarah s neq me nakaraha da slezna na zemqta i da razbera s koi iskam da sym vsyshtnost, molq te prosti mi che ne otgovorih na chuvstvata ti, no prosto ne moga da prodyljavam da se zablujdavam, kolkoto do teb, vinagi mi e bilo priqtno da si govorim i naistina smqtam che si strahoten chovek i che nqkoi den shte namerish nqkoi po - dobyr ot men koito naistina da te zaslujava, ida ne te naranqva taka kakto go napravih az, syjalqvam za tova, naistina i te molq da mi prostish! "

Получих отговора му. Като направих тази тема в началото, се надявах, че ще има щастлив развой. Сега в края разбирам, че нищичко не знам за любовта.  :'( Разбрах, че Слънцето ми в 1 дом ми пречи да бъда обективна, и когато си вътре в картинката, няма как да се видиш отстрани. Де да можех да се откъсна от тялото си. Осъзнах, че досега съм живяла на друго място, но не и на Земята. Във фантазиите си, затворена в някоя кула от слонова кост, чакаща Принца да ме освободи. И ето че кулата е разрушена, Принцът го няма, аз съм сама и изгубена. Отвратително е да знаеш, че си живял толкова години в самозаблуда, а в същото време си мисля, че благодарение на нея съм оцеляла. Трудно ми е да дишам, все едно съм изкачила връх, но за 22 години всъщност не съм постигнала нищо значимо. Не знам дали съм помогнала на някого. Ха...Докато пишех това ми се обадиха, че печеля фотоапарат от един конкурс. Ще го подаря на сестра си. :) Животът е толкова нелогичен. През последните 2 години нещо ме прихвана и започнах да участвам във всякакви конкурси, бях като пристрастена, някой тук беше споменал, че имам такава склонност, и трябва да намеря нещо, на което да се отдам изцяло. Спечелих 3 фотоапарата, принтер, таблет (който после изхвърча през прозореца на влака), няколко телефона, няколко почивки из Бг, а последно през декември и парична награда, с която ще успея да улесня малко нашите в издържането ми. Прекрасно е да получаваш подаръци и изненади понякога от съдбата, но в същото време..това, което истински и искрено желаеш, го нямаш...

Романтика, Стела  :-[, благодаря! Надявам се да дочакам да дойде хубавото...

Любопитно ми е дали тук във форума има някой, който е намерил половинката си и са заедно. Как разбираш, че си срещнал човека за теб - може би просто не изпитваш страх, чувстващ се смел и готов на всичко? Как ще го позная?

Freya, благодаря. Да, с Телеца беше същото. Беше в друга държава и беше голямо обичане, докато не се върна. Може би съзнателно избирам подобни хора, заради страх от реално обвързване и от страх да не видят истинската ми кофти същност. Може би наистина още не съм готова за моя човек.

Писмото на момчето е много искрено, адмирации към него. Всеки друг не би си правил дори труда да го напише!
Смятам че трябва да се радваш че нещата се развиват по този начин - този не е твоя човек и Вселената те е предпазила.
Когато губиш не знаеш какво печелиш!

Относно теб - за да си обичана и да обичаш, да се отдадеш и да бъдеш партньор, трябва първо да обичаш СЕБЕ СИ и да уважаваш СЕБЕ СИ. Повярвай, от собствен опит ти го казвам. Разочароващите връзки на майка ми, в усилията си да намери мъж, след развода с баща ми ми показаха това. Тя се раздаваше на максимум и после ревеше.

Другото - как си представяш една връзка? Какво искаш от тази връзка и от този човек? Остави очакванията. Хората се променят и след 1 година може да е съвсем друг човек. Ти го взимаш такъв какъвто е. Точка. След време почва да те дразнят много неща които преди са ти харесвали. Но защо? Всеки ден сте заедно, уважението лека полека е изместено от инерцията. Нямате общи интереси, всеки ходи на работа и се трупясва на дивана. После - телевизия, ядене, отнемане на вниманието. А къде ви е времето един за друг? Секса става боза...

Затова вкъщи гледаме телевизия само по 1 час на ден. През останалото време слушаме радио. Компютрите се изключват, не се говори за работа. Четем книги, обсъждаме. Правим си вечеря един на друг. Говорим. МНОГО. За всякакви неща. Експериментираме.

Уважаваме се. Говорим за гнева, за яростта, пишем нещата на хартия за да останат следи.
Караме се. Нормално. После пак говорим. Мечтаем си заедно. Излизаме и общуваме.

Но и всеки си има неговото свободно време. Това е много важно. Искам да съм сама, имам нужда - ок.
Хобита, интереси - това събира.

Най-ценното е този човек да ти е приятел. Ако искаш да си с него винаги. Той трябва да осъзнава защо ти си толкова ценна и различна от другите и да цени това. За него. Другите нямат значение.

Бих те посъветвала нещо - не бързай. Колкото повече се навиваш това да е човека, толкова повече губиш. Ходи бавно и внимателно,оглеждай се. Пробвай. Но не бързай. Имаш твоя живот, твоето семейство, приятели, учене, среда. Обърни им внимание. Спортувай, чети книги, интересувай се от живота.

Така, заобичайки себе си и имайки относителна вътрешена независимост, ще привлечеш такъв човек, който да е досатъчно отговорен за да бъде с теб!

А относно идеалната половинка и " човека за мен " - такива неща няма. Живота е събирания и раздели...
Важно е по време на самия живот какво ще се случи и как ти ще се научиш да се чувстваш добре със самата себе си.
Раждаме се и умираме сами - не го забравяй.

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
  • Искам истинска, взаимна и споделена любов.
« Отговор #166 -: Януари 24, 2012, 05:09:20 pm »
Мъжете не са нито скорпиони...,нито телци...нито стрелци.... ;DНе ги търси по слънчевите им знаци...,а по СЛЪНЦЕТО В ОЧИТЕ ИМ...И ПО ИЗГРЕВА В ДУШИТЕ ИМ....ЩЕ ГО РАЗПОЗНАЕШ...ПО ТЯХ.... :mellow:

Точно това ме плени в него, всеки път очите му светеха като си говорихме. Постоянно се усмихваше и ме караше да се усмихвам. Напоследък всичко ме насочваше към Лондон - приятели в Лондон, реклами за обучение в Лондон, филми, снимани в Лондон, статии, свързани с Лондон... Където и да погледнех, все виждах тоя град. И си помислих, че може и на мен да ми се случи... :( Трудно ми е. Успях снощи да си поговоря с един приятел, който учи Психология, дори днес ми донесе Валериана, сега съм по-спокойна.

Преди време Дияна каза, че Раху ми е сигнификатор на партньора, и вероятно мъжът ми ще бъде чужденец или от чужбина. Тоя Раху, Лунният възел ли е?

http://www.vbox7.com/play:6068612e
« Последна редакция: Януари 24, 2012, 05:21:40 pm от LibrawithTaurus »
Искам истинска, взаимна и споделена любов. Без тайни, без лъжи, без игра на гоненица. Лоялни и предани отношения. С много фантазия, въображение и хумор.
https://www.facebook.com/RadostArt - ръчно изработени декоративни къщи :)

*

Stella

• 7765
« Отговор #167 -: Януари 24, 2012, 05:58:18 pm »
Либра, преди време казах на Дивна, че само един Скорпион може да приласкае и успокои "наранената" и Луна и да я разбере истински. Тя страдаше от един Лъв. В момента е щастлива със Скорпион. Разбира се, уроците са затова, за да се преживяват и ти няма как да избягаш от тях. Стрелецът ти е дал друго. Но силата и дълбочината на чувствата, които показа тука, биха изплашили по-повърхностните - огнени и въздушни знаци. Макар да си с преобладаващо въздушни планети във Везни, а твоята Венера е важна в картата, защото ти управлява всички лични планети. Тя е съвпад с Плутон и оттам идва целият този драматизъм и дълбочина в твоите чувства. Да отричаме качествата на елементите означава да отричаме астрологията. Огънят не върви ръка за ръка с емпатията. Водните го умеят. Имам предвид различията в качествата на огнения и водния триплицитет, и нека не се хващаме за зодия Стрелец. Ако беше Овен или Лъв, щях да твърдя същото.  Надявам се да си се поуспокоила вече. :kissd:
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

*

Lillie

• 30532
« Отговор #168 -: Януари 24, 2012, 06:28:35 pm »
Това, което Либра е успяла да демонстрира дотук, говори за много добри способности за самоанализ и самонаблюдение.  :blink:
Несъмнено тук става въпрос за силна емоционалност, но понякога отъждествяваме емоционална дълбочина с прилепчивост.
Венера във воден знак изживява чувствата и сетивността много дълбоко. Докато въздушните Луни сякаш успяват да се дистанцират, емоцията е силна, но не винаги дълбока. За Луна във Везни, разположена в тия градуси (накшатра Читра), имам наблюдения, че изключително трудно приема и изживява ситуации, в които е отхвърлена; в известна степен е центрирана върху това, което ТЯ изпитва, т.е. "моите чувства", "как се чувствам аз" и т.н.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #169 -: Януари 28, 2012, 09:46:28 pm »
Това, което Либра е успяла да демонстрира дотук, говори за много добри способности за самоанализ и самонаблюдение.  :blink:

Благодаря за мнението, Лили. :) Това, което мисля да демонстрирам сега, а и да Ви покажа, е - http://www.world-education.eu/program.php ... Ето какво ще се случи скоро в София, а и в няколко други градове. Попаднах преди малко на това, прочетох за какво става въпрос...и се размечтах. В същото време се изнервих и съм напрегната сякаш съм тръгнала вече на интервю за кандидатстване по някоя магистърска програма, но ...навсякъде искат сертификат по английски, като изобщо не засягам въпроса за парите и това, че ги нямам. 
Някои университети дори ще приемат на място студенти след интервю и необходимите документи.
:( Чудя се, чудя се, чудя се...Ако наистина искам нещо такова, трябва поне да ида и да разбера как стават нещата, нали? Чета, че има безплатни магистърски програми в Дания, но...хъх, Телецът е там... Представяте ли си да ида в Дания  :o , нямам желание да влизам отново в този порочен кръг... Искам в Лондон. Май ще се регистрирам за семинара, пък ще видя дали ще ида, не съм споменавала нищо за това на майка си... Не знам какво да правя. Да почвам да уча здраво английски, а? Има ли светлинка в тунела...  :73:
Искам истинска, взаимна и споделена любов. Без тайни, без лъжи, без игра на гоненица. Лоялни и предани отношения. С много фантазия, въображение и хумор.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #170 -: Януари 28, 2012, 10:09:22 pm »
Либре, слабото ниво на английски в момента е една от най-големите спирачки да си намериш по-добра работа или да отидеш на обучение в чужбина, дори ако имаш необходимите за това способности. Разбира се, за да изкараш няколко основни нива и да се сдобиеш със сертификати, трябват немалко пари. Ако не разполагаш с необходимата ти сума, би могла първоначално да започнеш със самообучение - има добри самоучители, граматики и аудио уроци в интернет, просто потърси. В някои езикови центрове съм чувала, че има и безплатни тестове за определяне нивото на езика, след което може да се изкара по-високо ниво и да вземеш съответния сертификат. Не се сещам къде може да има безплатно обучение по чужд език в група, съществува такава опция само за безработните (официално регистрирани в Бюрото по труда и сигурно не трябва да са студенти) по специална финансирана програма.

В Лондон стандартът е доста висок и ако нямаш необходимите документи, които да ти позволяват да започнеш легална работа там, трудно ще свързваш двата края. Но ти сигурно искаш да ходиш да учиш там, нали? Магистратурата безплатна ли е и кой осигурява средствата за твоята издръжка?

Няма я Анабел, тя е доста по-наясно с тия неща и можеше да ти бъде полезна. Аз го казвам само на теория и споделям това, което съм чувала, нямам преки впечатления.

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #171 -: Януари 28, 2012, 10:19:48 pm »
Либра, много съжалявам за развоя на събитията при теб, но явно така е трябвало да
стане. Продължавай напред и не се обръщай,те първа ти започва живота и вярвам,че ще намериш сродната си душа  ;) Съпругът ми е Стрелец,познавам и доста Стрелци,а и като цяло огнените знаци мога да кажа,че нито един от тях не е успял наистина да разбере рачешките ми чувства. Дори съпругът ми,колкото и да ми казва,че ме разбира виждам,че е състрадателен и се опитва всячески да ми влезе в положението,но усещам,че той просто не е способен на толкова дълбоки чувства и му е трудно да разбере какво точно се случва с мен. А това,че огнените знаци неможели да лъжат......друг път, виждала съм толкова икусни лъжци,ама на секундата ги измислят едни.....да ти скрият шапката чак. И толкова добре лавират и се измъкват от дадена ситуация чак да им се чуди човек.
Та,Либра пожелавам ти да срещнеш по-скоро голямата си любов,ти няма да се отчайваш,продължаваш да се бориш и да вървиш на горе. След всеки удар,ставаме по-силни,успех мила  ;)
Бедата е там, че пределите на разумното се налагат от малоумните.

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #172 -: Януари 29, 2012, 08:55:27 am »
Та,Либра пожелавам ти да срещнеш по-скоро голямата си любов,ти няма да се отчайваш,продължаваш да се бориш и да вървиш на горе. След всеки удар,ставаме по-силни,успех мила  ;)

Благодаря ти много!  :rolleyes: :wub:

В Лондон стандартът е доста висок и ако нямаш необходимите документи, които да ти позволяват да започнеш легална работа там, трудно ще свързваш двата края. Но ти сигурно искаш да ходиш да учиш там, нали? Магистратурата безплатна ли е и кой осигурява средствата за твоята издръжка?

Лили, да, иска ми се да уча там. А може би и да остана след това. Английският ми е може би над средното ниво, винаги съм имала отлични оценки, просто така и не съм седнала сериозно да се задълбоча, но наистина обмислям да си изкарам един сертификат до края на годината. Сега в Търново успявам да се издържам с помощта на майка ми, баща ми е починал, не е особено лесно, получавам и някаква пенсия, взимах и стипендия до скоро. 1-та година имах късмета да получа стипендия от една фондация за сираци и полусираци. За Лондон вече... няма кой да ме издържа, ще трябва да се справям сама, надеждата ми е да спечеля пари от тотото или по друг подобен начин, ей така - да ми паднат  :P ... Но знам, че предоставят възможност за студентски заеми, както и много стипендии в различните университети. Наистина трябва да ида на семинара в София, но ми е далечко, а не знам майка ми как ще посрещне идеята, също не ми се ходи сама...  :( Ще попитам все пак един познат, който учи в Дания, за магистратури по фотография, защото там са безплатни, и трябва да си осигуриш само настаняването и прехраната, това е нещо, което обожавам и с удоволствие ще го уча. Но не съм наясно на какъв език се преподава. Малко късно се осъзнавам...

*

iva22

• *
  • 151
« Отговор #173 -: Януари 29, 2012, 10:39:54 am »
Мила Либра, ако позволиш един съвет... - не гледай това къде е "Телеца" и къде - "Стрелеца"...а си помисли ТИ какво искаш да учиш, в каква посока да се развиваш професионално, какво ти допада, в какво си добра, какви са възможностите ти и т.н., и чак тогава виж къде е това място...може да се окаже, че нито Дания, нито Лондон са местата, а трето място - може да е в БГ, може и извън...просто следвай СВОЯ път, а хората по него ще се появят. Желая ти много късмет!!!

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #174 -: Август 07, 2012, 07:51:05 am »
Точно след 6 месеца мълчание, след като се върна в Лондон, събра се с бившата си, и си затри ФБ профила, той отново ми пише "Здравей"... Сега бил в Германия.

*

Ronia

• **
  • 1557
« Отговор #175 -: Август 07, 2012, 08:32:42 am »
Единственият адекватен отогвор от моя гледна точка е "Сбогом." Не съм ти гледала никога картата, сега ще ида да я погледна, но без значение кой е мъжът и каква зодия е, самоуважението е на първо място. Всички мъже, с които съм била по-близка, интимно или приятелски, са се качвали на главите на жените при най-малък знак, че им е позволено. Така им идва отвътре явно. Егоизмът (доза) е ключово умение за щастие в отношенията, парадоксално, но за мен е факт.

МОже да се каже, че той има три планети ан ИЦто ти, сред които и Сатурн. ИЦто е лунна точка и това е все едно Сатурн, Слънцето и Урана му да стъпят на Луната ти. Слънцето - чудесно, но със Сатурн нещата са деликатни, защото може да нагрубява, а на ИЦто ще се усеща много болезнено, Уран също не е е от дипломатите, а твоята Луна търси финото в отношенията. Иначе не е лоша синастрия... Искаше мис е обаче и ти да му държиш някоя точка, но не.
« Последна редакция: Август 07, 2012, 08:38:14 am от Ronia »

*

Anabell

• 2022
  • Dreams are today's answers to tomorrow's questions
« Отговор #176 -: Август 07, 2012, 02:59:18 pm »
Единственият адекватен отогвор от моя гледна точка е "Сбогом." Не съм ти гледала никога картата, сега ще ида да я погледна, но без значение кой е мъжът и каква зодия е, самоуважението е на първо място. Всички мъже, с които съм била по-близка, интимно или приятелски, са се качвали на главите на жените при най-малък знак, че им е позволено.

абсолютно потвърждавам, колкото пъти с моята водна Венера съм правила компромис съм давала втори шанс - ГРЕШКА. Една жена го разбира това, един мъж си мисли, че е ВЪРХЪТ и че "всичко им е позволено".  ;)
When One Door Closes Another Door Opens

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #177 -: Февруари 28, 2019, 12:42:23 pm »
7 години след тази тема, отново се върнах тук. :) Уау!  Изчетох всичко и се убедих, че аз наистина мога да бъда голяма досадница, говорейки за обърканите си чувства и търсейки отговор за терзанията си. А може би просто обичам да говоря за Любов. Благодарна съм на всички, които коментираха, от дистанцията на времето разбирам колко добронамерени и разбиращи бяхте всички, и колко мъдри съвети получих тогава.

Бях забравила за тази тема, но днес се присетих. Мога да дам обратна връзка: 7 години след първата ми среща със Стрелеца, аз вече съм обвързана в сериозна връзка с Козирог и куче. Но той се появи отново и обърка всичко в мен. През април трябва да празнувам с Козито 5 години връзка, а се чудя дали изобщо трябва да останем заедно. Обичам го, но нещо много ми липсва, нещо не ми достига, и не мога да дефинирам какво е точно. А Стрелецът, който само се появява и изчезва от живота ми, през януари се пръкна от нищото развявайки снимки на Северното сияние, за което знае, че мечтая да гледам и аз, подхвърля ми покана да ида догодина пак с него да го гледаме, и ми заявява: "Добре, айде да се взимаме, идваш в Лондон, женим се и имаме деца".  :o :angry: :unsure: И най-лошото е, че преди две седмици се видяхме и не спирам да мисля за него, и в моменти на лудост си представям как зарязвам всичко и заминавам при него. 

За тези 7 години аз порастнах. Прекарах 4 от тях в Дания с моя Козирог. Той ме спаси, бях развалина, когато го срещнах, излекува разбитото ми сърце, подари ми датската приказка, в която бяхме двамата заедно, сами срещу целия свят и семейството му. Но се върнахме в София преди месеци, а аз не се чувствам добре тук.
Искам да съм отговорен човек, но си оставам непоправима романтичка, и сърцето ми все жадува за този пламък, страст, ентусиазъм и наслада от живота, които ми липсват. И тоя Стрелец разклати всичко в мен. Но какъв е сегашният урок? - да обърна гръб на човека, който ми дава обич, сигурност и закрила, с който ме създали нещо истинско с много усилия, за да последвам някакъв импулс и да рискувам да загубя всичко ценно в живота си, или да приема, че е просто фантазия, че вече съм открила човека за мен, че трябва да оценя това, което имам до себе си, а не да забивам в поглед, в онова, което нямам?

Знам, че трябва да вмъкна и моя астрологична интерпретация, но винаги съм акцентирала на самоанализа и как ме кара да се чувствам даден човек: неговата Луна във Везни е това, което търси моята везнишка Луна. Прекарали сме стотици часове в разговори онлайн и едва 4 реални срещи, но всеки път го чувствам ужасно близък. Също така има взвривоопасно физическо привличане, но съм сигурна, че е много повече от либидо, поне от моя страна, защото ми се иска да съм част от живота му. И този пламък в очите. :) Моят въздух иска точно такъв, който да разпали пожар.

Прикачвам синастрията ни и солара ми за 2019-та. Това, което силно ме вълнува е, дали се вижда в солара някаква радикална промяна - връзка/местоживеене/мироглед. Знам, че след толкова години навярно няма кой да се включи с коментар, но дори и това, което пиша сега ще ми е от полза занапред, за да се погледна отстрани и да не допускам старите грешки от миналото. И накрая ще си събера всички теми от форума и ще напиша любовен роман. :)