Здравей Гост

Съвет ? (Везни - Стрелец)

• 177 Отговора
  • 16797 Прегледи
*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
Re: Съвет ? (Везни - Стрелец)
« Отговор #140 -: Януари 24, 2012, 12:44:33 pm »
В различните години процесите на осъзнаване са различни... :blink:
Няма как да осъзнаеш колко мили са децата...колко ги обичаш...как не можеш без тях ...как си зависим...на 20г. Осъзнаваш и разбираш на 40.
Всичко е с времето си...Приоритетите на всяка възраст са различни...както и събитията които следват по пътя ти...
Осъзнаването започва след Сатурн...или след първия възврат на Сатурн....но то е просто началото...При първата опозиция на Сатурн към наталната му позиция поставя началото на онзи смисъл който влагаме в думата осъзнаване...
Не случайно има цикли на планетите...И не случайно има едни планети наречени социални.... :mellow:

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Freya

• **
  • 1178
« Отговор #141 -: Януари 24, 2012, 12:53:14 pm »
Цитат
В различните години процесите на осъзнаване са различни...
Няма как да осъзнаеш колко мили са децата...колко ги обичаш...как не можеш без тях ...как си зависим...на 20г. Осъзнаваш и разбираш на 40.

Може и така да е, но в случая аз не говоря за деца и темата не е такава.
Аз говоря за себеосъзнаване. Аз смятам, че от там се започва. Не съм минала през възврата на Сатурн все още, но това не ми пречи да се осъзнавам!

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
  • Искам истинска, взаимна и споделена любов.
« Отговор #142 -: Януари 24, 2012, 12:54:25 pm »
"Kolkoto i da ne iskam da te razocharovam i naranqvam, osyznah che nqma da e vyzmojno, no shte byda otkroven s teb, da naistina q obicham, i kogato se vidqh s neq v Plovdiv osyznah kakva ogromna greshka sym dopusnal kato q pusnah da si otide, i makar vryzkata mi s neq da e niz ot problemi i karanici, ne mislq che tova shte ni nakara da se razdelim, naistina syjalqvam che tolkova mnogo te naranqvam s tova, no ti me pomoli za istinata, poslednite nqkolko dni koito prekarah s neq me nakaraha da slezna na zemqta i da razbera s koi iskam da sym vsyshtnost, molq te prosti mi che ne otgovorih na chuvstvata ti, no prosto ne moga da prodyljavam da se zablujdavam, kolkoto do teb, vinagi mi e bilo priqtno da si govorim i naistina smqtam che si strahoten chovek i che nqkoi den shte namerish nqkoi po - dobyr ot men koito naistina da te zaslujava, ida ne te naranqva taka kakto go napravih az, syjalqvam za tova, naistina i te molq da mi prostish! "

Получих отговора му. Като направих тази тема в началото, се надявах, че ще има щастлив развой. Сега в края разбирам, че нищичко не знам за любовта.  :'( Разбрах, че Слънцето ми в 1 дом ми пречи да бъда обективна, и когато си вътре в картинката, няма как да се видиш отстрани. Де да можех да се откъсна от тялото си. Осъзнах, че досега съм живяла на друго място, но не и на Земята. Във фантазиите си, затворена в някоя кула от слонова кост, чакаща Принца да ме освободи. И ето че кулата е разрушена, Принцът го няма, аз съм сама и изгубена. Отвратително е да знаеш, че си живял толкова години в самозаблуда, а в същото време си мисля, че благодарение на нея съм оцеляла. Трудно ми е да дишам, все едно съм изкачила връх, но за 22 години всъщност не съм постигнала нищо значимо. Не знам дали съм помогнала на някого. Ха...Докато пишех това ми се обадиха, че печеля фотоапарат от един конкурс. Ще го подаря на сестра си. :) Животът е толкова нелогичен. През последните 2 години нещо ме прихвана и започнах да участвам във всякакви конкурси, бях като пристрастена, някой тук беше споменал, че имам такава склонност, и трябва да намеря нещо, на което да се отдам изцяло. Спечелих 3 фотоапарата, принтер, таблет (който после изхвърча през прозореца на влака), няколко телефона, няколко почивки из Бг, а последно през декември и парична награда, с която ще успея да улесня малко нашите в издържането ми. Прекрасно е да получаваш подаръци и изненади понякога от съдбата, но в същото време..това, което истински и искрено желаеш, го нямаш...

Романтика, Стела  :-[, благодаря! Надявам се да дочакам да дойде хубавото...

Любопитно ми е дали тук във форума има някой, който е намерил половинката си и са заедно. Как разбираш, че си срещнал човека за теб - може би просто не изпитваш страх, чувстващ се смел и готов на всичко? Как ще го позная?

Freya, благодаря. Да, с Телеца беше същото. Беше в друга държава и беше голямо обичане, докато не се върна. Може би съзнателно избирам подобни хора, заради страх от реално обвързване и от страх да не видят истинската ми кофти същност. Може би наистина още не съм готова за моя човек.
Искам истинска, взаимна и споделена любов. Без тайни, без лъжи, без игра на гоненица. Лоялни и предани отношения. С много фантазия, въображение и хумор.
https://www.facebook.com/RadostArt - ръчно изработени декоративни къщи :)

*

Freya

• **
  • 1178
« Отговор #143 -: Януари 24, 2012, 01:03:00 pm »
Цитат
Отвратително е да знаеш, че си живял толкова години в самозаблуда, а в същото време си мисля, че благодарение на нея съм оцеляла.
Така е, това е вярно. Благодарение на нея си оцеляла. Но хубавото сега е че го осъзнаваш и вече можеш да се освободиш от нея.

Цитат
Любопитно ми е дали тук във форума има някой, който е намерил половинката си и са заедно. Как разбираш, че си срещнал човека за теб - може би просто не изпитваш страх, чувстващ се смел и готов на всичко? Как ще го позная?
Ще го познаеш, точно защото тогава вече няма да изпитваш страх. Но до тогава ще си минала през тези перипети през които минаваш сега. Точно за да се освободиш ти самата от страха и за да започнеш да обичаш и приемаш себе си. Тогава ще дойде и той!

Цитат
Може би съзнателно избирам подобни хора, заради страх от реално обвързване и от страх да не видят истинската ми кофти същност. Може би наистина още не съм готова за моя човек.
А може би съзнателно избираш такива хора, за да си готова един ден за твоя човек!  :blink:
Хубавото предстои!
« Последна редакция: Януари 24, 2012, 01:10:25 pm от Freya »

« Отговор #144 -: Януари 24, 2012, 01:03:59 pm »
Не съм съгласна с това за годините и осъзнаването. На 26 години съм. Преди 5 години започна един тежък апогей, който от безгрижно, нахакано,самонадеяно и безотговорно същество, днес ме направи замислена,сериозна,отговорна,силно морална. Разбрах какво значат родителите и роднините ми за мен. Ценя ги, всеки ден задължително се чувам със всеки един от тях и се интересувам от деня им. Питам ги за чувствата им. Казвам им това което мисля. Помагам им - и с пари, и с транспорт, и с покана за вечеря, и с думи.  Операцията на баба ми нямаше да се състои и тя да прогледне на 78 ако не бях аз и моята осъзната отговорност. Всеки ден ми звъни за благодарност а аз спя спокойно защото знам че едно същество което ме обича и аз обичам се чувства добре и има с кого да говори. Опитвам се да ги отуча от лошите навици като например да си броят стотинките, да бъдат дребнави и прочее. И се замислих как възрастните хора се озлобяват...нямам отговор на този въпрос.

Така че и на 20 и на 40 и на 60 - за всеки е много, много индивидуално!

*

Марая

• 28282
« Отговор #145 -: Януари 24, 2012, 01:04:19 pm »
Цитат

Аз говоря за себеосъзнаване. Аз смятам, че от там се започва. Не съм минала през възврата на Сатурн все още, но това не ми пречи да се осъзнавам!

Не можем да изключим нищо от цялото...Себеопознаването и себеосъзнаването са процеси зависими от света...Не можеш да избягаш от обмена...,нужна е провокация...събитийност...и още нещо...емпатия...
Дадох пример с децата...мога да дам и много други...Не си струва..,защото смятам , че всичко е с времето си...
На зрънцето му е нужно време за да стане хляб.... :blink:

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

« Отговор #146 -: Януари 24, 2012, 01:16:22 pm »
"Kolkoto i da ne iskam da te razocharovam i naranqvam, osyznah che nqma da e vyzmojno, no shte byda otkroven s teb, da naistina q obicham, i kogato se vidqh s neq v Plovdiv osyznah kakva ogromna greshka sym dopusnal kato q pusnah da si otide, i makar vryzkata mi s neq da e niz ot problemi i karanici, ne mislq che tova shte ni nakara da se razdelim, naistina syjalqvam che tolkova mnogo te naranqvam s tova, no ti me pomoli za istinata, poslednite nqkolko dni koito prekarah s neq me nakaraha da slezna na zemqta i da razbera s koi iskam da sym vsyshtnost, molq te prosti mi che ne otgovorih na chuvstvata ti, no prosto ne moga da prodyljavam da se zablujdavam, kolkoto do teb, vinagi mi e bilo priqtno da si govorim i naistina smqtam che si strahoten chovek i che nqkoi den shte namerish nqkoi po - dobyr ot men koito naistina da te zaslujava, ida ne te naranqva taka kakto go napravih az, syjalqvam za tova, naistina i te molq da mi prostish! "

Получих отговора му. Като направих тази тема в началото, се надявах, че ще има щастлив развой. Сега в края разбирам, че нищичко не знам за любовта.  :'( Разбрах, че Слънцето ми в 1 дом ми пречи да бъда обективна, и когато си вътре в картинката, няма как да се видиш отстрани. Де да можех да се откъсна от тялото си. Осъзнах, че досега съм живяла на друго място, но не и на Земята. Във фантазиите си, затворена в някоя кула от слонова кост, чакаща Принца да ме освободи. И ето че кулата е разрушена, Принцът го няма, аз съм сама и изгубена. Отвратително е да знаеш, че си живял толкова години в самозаблуда, а в същото време си мисля, че благодарение на нея съм оцеляла. Трудно ми е да дишам, все едно съм изкачила връх, но за 22 години всъщност не съм постигнала нищо значимо. Не знам дали съм помогнала на някого. Ха...Докато пишех това ми се обадиха, че печеля фотоапарат от един конкурс. Ще го подаря на сестра си. :) Животът е толкова нелогичен. През последните 2 години нещо ме прихвана и започнах да участвам във всякакви конкурси, бях като пристрастена, някой тук беше споменал, че имам такава склонност, и трябва да намеря нещо, на което да се отдам изцяло. Спечелих 3 фотоапарата, принтер, таблет (който после изхвърча през прозореца на влака), няколко телефона, няколко почивки из Бг, а последно през декември и парична награда, с която ще успея да улесня малко нашите в издържането ми. Прекрасно е да получаваш подаръци и изненади понякога от съдбата, но в същото време..това, което истински и искрено желаеш, го нямаш...

Freya, благодаря. Да, с Телеца беше същото. Беше в друга държава и беше голямо обичане, докато не се върна. Може би съзнателно избирам подобни хора, заради страх от реално обвързване и от страх да не видят истинската ми кофти същност. Може би наистина още не съм готова за моя човек.

Писмото на момчето е много искрено, адмирации към него. Всеки друг не би си правил дори труда да го напише!
Смятам че трябва да се радваш че нещата се развиват по този начин - този не е твоя човек и Вселената те е предпазила.
Когато губиш не знаеш какво печелиш!

Относно теб - за да си обичана и да обичаш, да се отдадеш и да бъдеш партньор, трябва първо да обичаш СЕБЕ СИ и да уважаваш СЕБЕ СИ. Повярвай, от собствен опит ти го казвам. Разочароващите връзки на майка ми, в усилията си да намери мъж, след развода с баща ми ми показаха това. Тя се раздаваше на максимум и после ревеше.

Другото - как си представяш една връзка? Какво искаш от тази връзка и от този човек? Остави очакванията. Хората се променят и след 1 година може да е съвсем друг човек. Ти го взимаш такъв какъвто е. Точка. След време почва да те дразнят много неща които преди са ти харесвали. Но защо? Всеки ден сте заедно, уважението лека полека е изместено от инерцията. Нямате общи интереси, всеки ходи на работа и се трупясва на дивана. После - телевизия, ядене, отнемане на вниманието. А къде ви е времето един за друг? Секса става боза...

Затова вкъщи гледаме телевизия само по 1 час на ден. През останалото време слушаме радио. Компютрите се изключват, не се говори за работа. Четем книги, обсъждаме. Правим си вечеря един на друг. Говорим. МНОГО. За всякакви неща. Експериментираме.

Уважаваме се. Говорим за гнева, за яростта, пишем нещата на хартия за да останат следи.
Караме се. Нормално. После пак говорим. Мечтаем си заедно. Излизаме и общуваме.

Но и всеки си има неговото свободно време. Това е много важно. Искам да съм сама, имам нужда - ок.
Хобита, интереси - това събира.

Най-ценното е този човек да ти е приятел. Ако искаш да си с него винаги. Той трябва да осъзнава защо ти си толкова ценна и различна от другите и да цени това. За него. Другите нямат значение.

Бих те посъветвала нещо - не бързай. Колкото повече се навиваш това да е човека, толкова повече губиш. Ходи бавно и внимателно,оглеждай се. Пробвай. Но не бързай. Имаш твоя живот, твоето семейство, приятели, учене, среда. Обърни им внимание. Спортувай, чети книги, интересувай се от живота.

Така, заобичайки себе си и имайки относителна вътрешена независимост, ще привлечеш такъв човек, който да е досатъчно отговорен за да бъде с теб!

А относно идеалната половинка и " човека за мен " - такива неща няма. Живота е събирания и раздели...
Важно е по време на самия живот какво ще се случи и как ти ще се научиш да се чувстваш добре със самата себе си.
Раждаме се и умираме сами - не го забравяй.

*

Freya

• **
  • 1178
« Отговор #147 -: Януари 24, 2012, 01:17:18 pm »
Цитат

Не можем да изключим нищо от цялото...Себеопознаването и себеосъзнаването са процеси зависими от света...Не можеш да избягаш от обмена...,нужна е провокация...събитийност...и още нещо...емпатия...
Дадох пример с децата...мога да дам и много други...Не си струва..,защото смятам , че всичко е с времето си...

Ние сме на зрънцето в момента. А ти ни говориш кога ще ядем хляба. Ти също си започнала от зрънцето, така че не бързай. Всичко с времето си.
« Последна редакция: Януари 24, 2012, 01:21:25 pm от Freya »

*

Марая

• 28282
« Отговор #148 -: Януари 24, 2012, 01:23:22 pm »
Цитат

Ние сме на зрънцето в момента. А ти ни говориш кога ще ядем хляба. Ти също си започнала от зрънцето, така че не бързай. Всичко с времето си.

Точно това искам да кажа.... ;D..Има доста време пред мен...докато стана на 50...и достигна...до други нива на себеОпознаването... ;D...

Тогава защо са нужни репликите...отговори си сама.... ;D

« Отговор #149 -: Януари 24, 2012, 01:38:47 pm »
Либра,
много съжалявам, че си почувствала това в този момент. Но така е трябвало. А ти си силна и ще продължиш напред ... по-мъдра.
И за половинката - няма значение кога и къде ще я срещнеш, важно е дали си готова всеки ден да полагаш усилия и да се грижиш за любовта. И дали човекът до теб ще е готов да направи същото.
Да, когато си готова и срещнеш човек, който знае, че трябват усилия - това ще бъде една щастлива, пълноценна любов. Пожелавам ти я. :wub:
Дори съм сигурна, че твоята ще е такава.

« Отговор #150 -: Януари 24, 2012, 01:48:35 pm »
В различните години процесите на осъзнаване са различни... :blink:
Всичко е с времето си...Приоритетите на всяка възраст са различни...както и събитията които следват по пътя ти...

:(Тъжно е, но е абсолютно вярно.
Мислех си, че съм отговорен и лоялен човек - съпруга и майка. Че съм направила всичко необходимо за семейството и децата си - нали се грижа, обръщам внимание на чувствата си, подкрепям ги, обичам ги, критикувам ги, когато трябва, но...
На 20 няма как да разбереш, даже на 30 няма как... :(
Всичко, което съм, не ме предпази от това, да плача от безсилие, че не мога да дам на децата си "насила", не мога да ги накарам да разберат, не мога да обясня дори...
Смразяващо е. И тогава осъзнах, че искам само да ги обичам и те да знаят колко много ги обичам! Не да ги критикувам, насочвам, съветвам, подсещам и т.н. Само да ги обичам.
И знам, че един ден ще преглътна сълзите си и ще скрия мъката си, когато тръгнат надалеч..
Но ще го направя... осъзнато

*

Stella

• 7765
« Отговор #151 -: Януари 24, 2012, 01:52:38 pm »
Скъпа, Либра! С твоя съвпад на Венера с Плутон (Венера управлява светилата и Марс) само човек със силен Скорпион може да разбере дълбочината на чувствата до която си способна да достигнеш. Един Стрелец не би могъл да разбере изобщо. Огнените знаци не са способни на такъв тип дълбочина. Те живеят за мига, себеориентирани са и мислят от после, като им свърши барута.   ;)
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

*

Марая

• 28282
« Отговор #152 -: Януари 24, 2012, 02:13:34 pm »
Нямам с кого да изляза, нямам приятели, нито обичам да се снимам. Не знам, не знам. Как разбираш, че някой има силни чувства към теб? Бях му написала писмо, което каза, че е прочел 38 пъти...Защо ще го чете толкова? След това и той ми написа, но неговото беше по-сдържано някак. Пфф, всичко се прецака, защото го нарекох "психопат" и той супер много се обиди, а  преди това му бях казала, че прилича на извънземен,и на сурикат, и че главата му, ръцете му и носът му са огромни, но всичко това го казвам, защото го наблюдавам дълго и всъщност за мен е ужасно красив, и просто се шегувам понякога с него  :rolleyes: , ама той има страшно его, тогава се натъжава и млъква... Когато ми разказва нещо аз се правя на разсеяна и незаинтересована, и това го дразни, но май за Стрелците е много важно да намерят слушател. Може би се държа като с вещ към него...  :-\

Не искам да съдя никого в тези светли дни, но не се учудвам, че нямаш приятели...Загубих ума и дума.

Скъпа, Либра! С твоя съвпад на Венера с Плутон (Венера управлява светилата и Марс) само човек със силен Скорпион може да разбере дълбочината на чувствата до която си способна да достигнеш. Един Стрелец не би могъл да разбере изобщо. Огнените знаци не са способни на такъв тип дълбочина. Те живеят за мига, себеориентирани са и мислят от после, като им свърши барута.   ;)

Няма такова противоречие....За пореден път се убеждавам...,че колебанието е свързано с въздуха...особено когато светилата нямат ясна цел и посока....Честата промяна на мнението не е гаранция за разбиране....

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
  • Искам истинска, взаимна и споделена любов.
« Отговор #153 -: Януари 24, 2012, 02:54:18 pm »
Така, заобичайки себе си и имайки относителна вътрешена независимост, ще привлечеш такъв човек, който да е досатъчно отговорен за да бъде с теб!

Благодаря ти много за всяка дума!

Dragon Lady, благодаря и на теб, много си мила!

Относно коя зодия на какво е способна - сами знаете, че освен слънчевия знак, много други аспекти определят човека. Стрелецът има Марс и Плутон в Скорпион, и мисля, че е способен на истински и трайни чувства, но явно не към мен... Не знам какво значи точно "силен Скорпион", но бившият ми приятел е Скорпион и все още не може да ме забрави, но аз така и не успях да почувствам нещо силно към него. На всичко отгоре се появи още един Скорпион, който проявява интерес към мен, но от самото начало го предупредих да не се задълбочава много. В крайна сметка не можеш да заповядваш на сърцето си, но в никакъв случай не искам да правя грешката да се обвързвам с някого само за да не съм сама.

Отделно от това - в картата ми няма никакъв огън, предполагам, това ми липсва и това търся в другите - някакъв плам, искра.
« Последна редакция: Януари 24, 2012, 03:00:55 pm от LibrawithTaurus »
Искам истинска, взаимна и споделена любов. Без тайни, без лъжи, без игра на гоненица. Лоялни и предани отношения. С много фантазия, въображение и хумор.
https://www.facebook.com/RadostArt - ръчно изработени декоративни къщи :)

*

Freya

• **
  • 1178
« Отговор #154 -: Януари 24, 2012, 02:58:06 pm »
Няма такова противоречие....За пореден път се убеждавам...,че колебанието е свързано с въздуха...особено когато светилата нямат ясна цел и посока....Честата промяна на мнението не е гаранция за разбиране....

Не е приятно когато някой се концентрира предимно върху негативните неща.
Предпочитам да се избягват такива конфронтации. Човек трябва да се фокусира върху позитивното.
Трябва да пропускаме такива негативни коментари. Като не им обръщаме внимание е най-добрият начин.

И аз го имам този съвпад, в Скорпион. Те че Стрелците са вятърничави...ама дали само Скорпион би могъл да се докосне до тази дълбочина. Може би не е само до слънцето..

*

Марая

• 28282
« Отговор #155 -: Януари 24, 2012, 03:04:18 pm »
Зависи от аршина с които мерим позитивизъм и негативизъм...
Не намирам позитивизъм в проекцията на лично отношение...без значение причини и обстоятелства....Както и в маските... :mellow:

« Отговор #156 -: Януари 24, 2012, 03:08:21 pm »

Стрелеца може да я разбере, но нашите дълбоки чувства са само на един етап. После свикваме и почваме пак да търсим да ловим ново или да надграждаме...мисля се асцендента има значение Стела :)

*

Freya

• **
  • 1178
« Отговор #157 -: Януари 24, 2012, 03:13:27 pm »
Зависи от аршина с които мерим позитивизъм и негативизъм...
Не намирам позитивизъм в проекцията на лично отношение...без значение причини и обстоятелства....Както и в маските... :mellow:

Аз не виждам маски тук. Аз виждам едни хубави хора. Но някои имат проблеми и ги проектират на другите.
Забелязала съм, че понякога най се дразня и противя на навиците на хората, когато аз имам или съм имала същия проблем (когато става въпрос за негативни навици и характеристики). Това с много хора е така.
Ако на някой се възмущаваш Марая, то ти се дразниш на себе си. (сега ще кажеш, че не се възмущаваш, е там каквото е тогава..) И ако на мен не ми харесва нагативното отношение от теб или някой друг, това е защото и аз самата понякога го имам и не го одобрявам в себе си също така.

*

Stella

• 7765
« Отговор #158 -: Януари 24, 2012, 03:18:09 pm »

Стрелеца може да я разбере, но нашите дълбоки чувства са само на един етап. После свикваме и почваме пак да търсим да ловим ново или да надграждаме...мисля се асцендента има значение Стела :)

Всеки може да я разбере по неговия си начин и като страничен наблюдател, но аз видях кой и доколко се постави на нейното място, а огнените ще я потупат по рамото и веднага ще обърнат прожекторите към себе си. Говоря по принцип и никого не визирам. не случайно съм описала факторите от картата и, разглеждам нещата в контекста на живия човек, ( не правя обобщения) и се обосновах защо един скорпион ще я разбере по-добре от един стрелец ЛИЧНО НЕЯ.  (Асцендентът ми е стрелец също)
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

*

Марая

• 28282
« Отговор #159 -: Януари 24, 2012, 03:26:19 pm »

ето на това е способен слънчевия стрелец...Той няма време да завоалира..да лъже и да заблуждава себе си или друг...Като всеки той търси...търси и не спира...Искрен, прям и откровен в чувствата...не губи ничие време...Няма време да се губи в излишни обяснения...Той бърза към любовта си...когато я осъзнае....

Аз...намерих половинката си при това тук...в интернет.... :blink:..Не съм я търсила...съзнателно...,вероятно на подсъзнателно ниво...процеса е бил узрял...човек среща онова което търси...когато е готов....Просто тя се появи...в миг в който не очаквах...Разпознах я ...защото чрез нея разпознах себе си...Усетих едно неразпознато и неназовано чувство до този миг...
Още преди време ти писах...,че следва да послушаш сърцето си...Само чрез сърцето си...ще разбереш дали това е твоята половинка....,когато си готова за това....
Мъжете не са нито скорпиони...,нито телци...нито стрелци.... ;DНе ги търси по слънчевите им знаци...,а по СЛЪНЦЕТО В ОЧИТЕ ИМ...И ПО ИЗГРЕВА В ДУШИТЕ ИМ....ЩЕ ГО РАЗПОЗНАЕШ...ПО ТЯХ.... :mellow: