Здравей Гост

Съвет ? (Везни - Стрелец)

• 177 Отговора
  • 29272 Прегледи
*

eaglet

• *
  • 411
Re: Съвет ? (Везни - Стрелец)
« Отговор #80 -: Януари 13, 2012, 03:34:13 pm »
Ле-лле-лле- кви стеееееее ;D Разхилихте ме, оставете го детето да порастне, после ще навакса  ;D
The only distance is that which we create!

*

venerra

• **
  • 1416
    • http://hristu.net/
« Отговор #81 -: Януари 13, 2012, 03:39:45 pm »
venerra, много си права! Успях да се преборя със страховете и днес на лекции се радваха как съм усмихната и грея ...нямах желание да пиша, просто стоях, рисувах си сърчица и си припомнях...   
Браво на теб:)
Тайната за преодоляване на страха е, че просто трябва да осъзнаеш, че страшно НЯМА. То не съществува, страха е само плод на твоите мисли  ;)

например, ако те е страх от тъмно, затваряш се нарочно се за 1 час в тъмна стая... и ще видиш, че нищо страшно няма да се случи. следващия път няма да те е страх от тъмното...
в твоя случай, следващия път няма да те е страх от срещата с момчето. важното е веднъж да го направиш:)
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
  • Искам истинска, взаимна и споделена любов.
« Отговор #82 -: Януари 13, 2012, 03:48:53 pm »
Ако това в подписа ти е твоята рожденна карта, то ти имаш асцендент Дева. Тогава защо си се кръстила LibrawithTaurus?

Да, Дева е. Името ми е такова, заради Телеца и срещата с него, която стана повод да се регистрирам във форума. :) Бях направила подобна тема и за него, но в крайна сметка не се срещнахме.

Lillie, eaglet, той наистина е джентълмен  :rolleyes: . Като влизахме някъде винаги ми отваряше вратата, плати сметката в пицарията, а в сладкарницата - аз, но каза, че мразел друг да му плаща сметките  :P .Вечерта също беше страшно нежен, взимаше ми ръката безпричинно и я целуваше, галеше ме с пръсти леко по гърба, прегръщаше ме много, досега не съм се чувствала така... Иначе в леглото по принцип не мога да се отпусна и нямам много опит там..., но с него стана такъв пожар!  :sagittariuss: :sagittariuss: :sagittariuss:

venerra, благодаря! :>> Наистина не се страхувам толкова, представям си как се втурвам към него и го прегръщам  :-[ силно, силно... Дано има и втора среща, но не знам какво и кога да очаквам. До 20-ти си е в БГ. Трябва да му върна жеста - подари ми огромен тоблерон с бял шоколад, мед и нуга.  :72: Аз също искам да му направя подаръче! :>
Искам истинска, взаимна и споделена любов. Без тайни, без лъжи, без игра на гоненица. Лоялни и предани отношения. С много фантазия, въображение и хумор.
https://www.facebook.com/RadostArt - ръчно изработени декоративни къщи :)

*

Grace

• 2257
« Отговор #83 -: Януари 13, 2012, 04:47:04 pm »
LibrawithTaurus, радвам се за теб, но ми става смешно като се сетя как ти давахме съвети. Че ти можеш книга да напишеш, пълен експерт си. Което си е вродено и цял живот не стига да се научи. Успех с момчето / в което не се и съмнявам /  ;)

« Отговор #84 -: Януари 13, 2012, 06:16:12 pm »
Поздравления, радвам се,че сте се видели и,че сте си прекарали страхотно  :blink: Харесва ми как детайлно описваш и запомняш всичко  :blink:
Бедата е там, че пределите на разумното се налагат от малоумните.

« Отговор #85 -: Януари 13, 2012, 06:45:36 pm »
Браво, Либра! Само така! Картата на първата ви среща ми изглежда добре. Има земен тригон между светилата, Луната прави само хармонични аспекти в рамките на знака.

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #86 -: Януари 15, 2012, 04:09:15 pm »
Grace, valiastankova, Mirabella - благодаря :). Не спирам да си припомням разни сцени от онази нощ, обзема ме същото чувство и ми става спокойно, но...Още не е се обадил. Може и да има някакво неписано правило да не звъниш 2 дни след срещата, но не трябва ли да поне да ми прати смс ...Споделих на няколко души как сме се разделили и мислят, че стискането на ръцете не е добър знак. Презвъних му снощи след полунощ и все още чакам отговор. :)

Четох разни неща за кармичните връзки, забелязах, че той има Марс + Плутон в Скорпион, а аз Венера + Плутон в Скорпион, но може би това гарантира сексуална съвместимост, а не кармичност или предопределеност...Сигурното е, че комуникацията ни куца доста, а за него това е много важно, но и за мен е... искам да чуя, че знача нещо за него. Трудно ми е да говоря за чувствата си, по едно време пожела да говорим сериозно за това, но аз отказах. И сега, разбира се, съжалявам. Искам да говорим, говорим, да му споделям всяка мисъл, да не спираме, но не мога да му изстрелям всичко по телефона.
Искам истинска, взаимна и споделена любов. Без тайни, без лъжи, без игра на гоненица. Лоялни и предани отношения. С много фантазия, въображение и хумор.

« Отговор #87 -: Януари 15, 2012, 04:37:11 pm »
Браво, Либре, така се прави, да продължаваш в същия дух.  :P А за ръката, че ти е стиснал .... ако си била по-мълчалива и по-пасивна и той в един момент може да се е стреснал и да си е казал, че прекрачва лични разстояния, чието прекрачване те притеснява, понякога се получава така неловко между хората отначало, няма как да стане перфектно. С времето при добро желание ще се научиш и по-лесно да комуникираш с него и всичко останало.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #88 -: Януари 15, 2012, 06:10:58 pm »
Либре, ако някой ден решиш да издаваш любовен роман, да не забравиш да ни поканиш на презентацията?  :P
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #89 -: Януари 15, 2012, 06:11:40 pm »
Абе верно Либрето я бива да пише такива работи. Сега като ги преживее, съвсем.  ;D ;D

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #90 -: Януари 17, 2012, 09:28:48 pm »
Благодаря ти, ThunderGoddess ! :) Относно вдъхновението, което носят тези вълнения -  носят го, но при мен ражда единствено тъжни стихове. Особено при сегашната липса на сходящи аспекти, при които аз звъня, но Стрелецът ми затваря, въпреки че в сесийно време музата ме забравя.

Целуваш се с някого, проявяваш нежност и внимание уж, а после не отговаряш на смс -те и обажданията му... Надявам се само следващата фаза на Отчаянието на Либре-то да не бъде телефонен тормоз.

« Отговор #91 -: Януари 17, 2012, 10:26:30 pm »
Покрий се, учи си и не му обръщай никакво внимание, все едно не ти пука. Иначе с телефонен тормоз, много смс-и и обаждания, ще го отблъснеш.  :-\

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #92 -: Януари 17, 2012, 10:41:23 pm »
Изпратила съм му 2 смс-а, откакто се сбогувахме на гарата. Първият беше в 22:22 - "Пожелай си нещо! :)" ( 2 дни след срещата). Понеже вечерта, когато остана при мен, по същото време го накарах да си пожелае нещо, а после в леглото между гушките каза "Желанието ми се сбъдна"  :-\, но така и не разбрах какво е било.

Вторият беше на следващия ден - "Липсваш ми"...Реших, че ще му стане готино да го прочете, понеже ние си го казвахме непрестанно докато беше в Англия.

Днес реших да звънна към 2 следобяд...и той затвори. :) Покрих се, старая се да уча, макар мислите ми да са другаде, взех си двата изпита днес. Добре, че поне това върви...  :blink:

« Отговор #93 -: Януари 17, 2012, 10:46:19 pm »
Аз имам утре изпит. И сега дочитам за н-ти път многоуважаваната Конституция. Илзезе ми вече пъпка от нея, ама айде, утре се оттървам.  ;D
Та продължавай така, то ще си покаже накъде вървят нещата, но инициативата трябва да е в негови ръце. Ако иска да му стане готино, да ти пише или да ти се обади, това е положението.  ;D ;D

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #94 -: Януари 17, 2012, 10:56:15 pm »
Аз имам утре изпит. И сега дочитам за н-ти път многоуважаваната Конституция. Илзезе ми вече пъпка от нея, ама айде, утре се оттървам.  ;D
Та продължавай така, то ще си покаже накъде вървят нещата, но инициативата трябва да е в негови ръце. Ако иска да му стане готино, да ти пише или да ти се обади, това е положението.  ;D ;D

Ще се постарая да те послушам  ;D . От една страна си мисля, че просто ми върти игрички, понеже и аз го раздавах доста независима и хладна, и се дърпах, но от друга - може наистина да ми е обиден, понеже доста го хапах, докато се закачахме  :P , и той май силно; мисля, че в един момент му казах, че се държи като "кифла"  :-X, защото ми се цупеше за дреболии; дадох му и нова, но развалена паста за зъби (аз не знаех, че е с изминала годност); и разни други дребни провинения, които ми изплуват сега...  :rolleyes:

Късмет на изпита! :)

« Отговор #95 -: Януари 17, 2012, 11:07:55 pm »
Стрелец е, бе Хало! Миналия е бил Телец, ника й е стар. ;D

« Отговор #96 -: Януари 17, 2012, 11:10:48 pm »
Мила LibrawithTaurus.Прочетох ти болките,и въпроса към Стела,и отговора на Стела.Искам да ти дам един от 'съветите на една баба'(така се нарича статията,можеш да прочетеш на този адрес http://www.jenite.net/2008/06/blog-post_6130.html )
копирам ти нещо
- Бабче, не разбирам какво става, той изведнъж, без обяснения просто изчезна. Всичко вървеше добре, а после...Вече не го виждам, телефонът мълчи, и вече не се срещаме дори случайно. Може да се е случило нещо? Или все пак съм го обидила с нещо, може би си струва да му се позвъни и да се поговори, да се изясни, какво все пак става?

- Дъще, не си струва, повярвай ми. Нали и ти самата знаеш отговора, само че не искаш да си го признаеш. Той не звъни, защото не иска - много е просто. Запомни, дете, докато мъжът се интересува от жената, той няма да изчезне. Ще счупи телефона да звъни, ще обикаля около входа, ще организира случайни срещи. И никакви причини, дори най-жестоките, няма да станат причина той да не е до нея, ако той иска именно това. И ако ти не искаш да го караш в отговор на твоя въпрос Защо е изчезнал от живота ти, да ти казва, че е бил много зает или е имал много работа, то по-добре не питай. И ако не си търсиш излишно повод да си причиниш болка като чуеш истината, по-добре не питай. Нали и така знаеш отговора.

« Отговор #97 -: Януари 17, 2012, 11:40:28 pm »
Тя да си каже колко често й се случва, хахаха, да я видим дали е влюбчива, но яко я трясва хормона като си хареса някого. То и аз съм така. Добре, че ми се случва наредичко, иначе досега без мозък да съм останала.  ;D Като се знам как започвам да идеализирам. И тъз година ... с тоз солар ... и тъз Венера в него ... ще се побъркам.  ;D

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #98 -: Януари 18, 2012, 01:36:25 pm »
Нула, благодаря ти за тази страничка, не бях и подозирала за нея, оценявам, че искаш да ми помогнеш. :)

Влюбвала съм се няколко пъти, но обич изпитвах към онзи Телец. 6 години не спирах да го сънувам и не можех да се откажа от мисълта, че все пак някога ще се съберем. Дали е била истинска обич или самозаблуда, не знам. Не мога да дефинирам какво е "любов" и "обич", или да ги различа, но съм сигурна, че разлика има. "Обичам те" написах и на Стрелеца, и вече сънувам него. Но защо ми е тази обич, като я похабявам и не мога да я изразя. Толкова се страхувам да постъпвам глупаво, да правя грешки, от които ще съжалявам, а единственото глупаво е, че прикривам чувствата си. Искам да съм по-смела, да се променя, да спра с постоянните депресии, да си дам шанс, но и да получа такъв...

За зодия Везни пише, че нашата духовна цел е да разберем смисъла на самоотвержената любов. "Самоотвержена" не значи със сигурност "споделена", нали? Това значи преди всичко да жертваш себе си. Не мисля, че пожертвах нещо когато се срещнахме, така и не си отворих проклетата уста, за да му кажа една хубава дума. Преодолях някои бариери, но не всички, а най-лошото е, че не мисля, че успях да постигна нещо изобщо. Ако не се бяхме срещнали, може би щяхме да продължим оттам, където бяхме. Щастлива съм и с виртуална връзка, след като реалните при мен просто не се случват. Всичко това ми се иска да кажа на него, но не мога. Един приятел Везничко ме посъветва да му пратя и-мейл и там да напиша всичко, което не смеех на живо, но наистина е по-добре да изкачам сам да ми признае неговата истина.

Не искам да си остана само със спомена за онази нощ. В годишния ми хороскоп пише, че най-накрая ще срещна приятеля и любимия в един човек, който ще промени живота ми. Иска ми се да е ТОЙ. Май трябваше още в началото да го попитам: "Какво е за теб любовта?". Така би трябвало да започват нормалните отношения.

Съжалявам, ако любовните ми романи са твърде досадни и банални, но е хубаво поне, че темата ме кара да разсъждавам.

« Отговор #99 -: Януари 18, 2012, 02:01:00 pm »
При всеки се крие риска от несподелена любов.Не сме застраховани.А по повод отношенията ви,мисля,че трябва да си честнаи да му кажеш как стоят нещата,какво очакваш и искаш от него и съответно и той да направи същото.Аз не обичам такива не дефинирани отношения. Казвам нещата ясно, било в любовта,приятелството и т.н Миналата година няколко месеца след мен роди и най-добрата ми приятелка,след 2 дни бебето почина  :( Преди да роди всяка вечер сме си ходели на гости,по кафета с мъжете,абе супер близки.Преди два три дни се видяхме и ми се прииска да й кажа колко много я ценя и обичам,но се въздържах.Но ме човъркаше,та днес се видяхме и й казах,колко ми е липсвала и как ми е драго,че сега се виждаме и да имам пак приятелката с която можем да си споделим всичко.Оказа се,че и тя искала да ми каже това,но и тя се е въздържала.Така,че написах това,защото е хубаво да си искрен,освен,че ще разбереш и той как гледа на теб,ти ще се почувстваш добре.Поне така си мисля и извинявай за дългия пост  ;)
Бедата е там, че пределите на разумното се налагат от малоумните.