Здравей Гост

Съвет ? (Везни - Стрелец)

• 177 Отговора
  • 29277 Прегледи
Re: Съвет ? (Везни - Стрелец)
« Отговор #60 -: Декември 26, 2011, 01:41:12 pm »
Според мен няма човек без страхове,без недостатъци и т.н Важното е да ги преодолеем и да се научим да живеем в синхрон със себе си. Приеми се такава каквато си,дори и да се самосъжаляваме нищо няма да променим,по-зле за нас  ;) Ти си ми наборка,до 17-18 годишна бях страшно комплексирана,ама страшно много.Че бях мнооооооооооогооо клъощава (175см - 46кг) хората ме питаха дали не съм анорексичка  :( И изобщо се самосъжалявах и подценявах,но като ми се отключи Венерата и Марса в Лъв ела ме виж сега  ;D ;D Така,че всичко е въпрос на това да пречупиш разбиранията си през друга призма,мисли по-оптимистично,харесвай се такава каквато си и мисли първо за себе си.Успех  :blink:
Бедата е там, че пределите на разумното се налагат от малоумните.

*

Hm

• **
  • 1397
« Отговор #61 -: Декември 26, 2011, 01:56:22 pm »
Какво точно ти помогнаха псиохотерапевтите, астро драмите и другите човъркания в дълбините на подсъзнанието ти?
ОК ли си или личният ти Ад е станал по-горещ и по-голям?

Аз не съм ходила на психотерапевт, защото играя сама на себе си тази роля. Но няма лошо в това човек да ходи.

« Отговор #62 -: Декември 26, 2011, 04:02:18 pm »
Какво точно ти помогнаха псиохотерапевтите, астро драмите и другите човъркания в дълбините на подсъзнанието ти?
ОК ли си или личният ти Ад е станал по-горещ и по-голям?

не просто личният й рай е  в ледена епоха и сега е в нищото на търсачката между ад и рай
Свободен е само онзи, който се радва на свободата на всички...
Истински свободен е този, който няма нужда да прави избор...

*

Grace

• 2257
« Отговор #63 -: Декември 26, 2011, 04:03:22 pm »
ейй признах ги още веднъж тези Везнички ...как добре умеят да манипулират  :blink:
като се представят на слаби и беззащитни....цял астро форум се юрна да им решава личните вълнения. В началото беше астрологично, но като чета последните две страници постове, все едно гледам " искрено и лично "  ;)

*

Kaya

• 2893
« Отговор #64 -: Декември 26, 2011, 04:43:55 pm »
 не е "като че", а точно яка междучаршафна работа се завъртя
 :33:
моля колеги придържайте се към поне нещо астрологично, същото важи и за авторката на историята- отдавна мина границите на планети, аспекти и влиянието им в хороскопа....

офтт. прави впечатление, че анализите рядко натъжават  питащия, а по- скоро го окуражават  и това се наблюдава в повечето теми- аман от сатурн във везни
Надявам се вселената да помага и на моите другарчета. Ще ги чакам.

« Отговор #65 -: Декември 26, 2011, 04:50:03 pm »
Дам, аз веднага си признавам, че съм по окуражителните коментари (за добро или за лошо). Имам натално Сатурн във Везни и Меркурий в квадратура с Юпитер (макар и широка).

*

Grace

• 2257
« Отговор #66 -: Декември 26, 2011, 04:56:19 pm »
Мирабела, имаш ли нещо в Дева ?

« Отговор #67 -: Декември 26, 2011, 05:00:20 pm »
Нищо. В земни знаци имам само 2 планети - Венера в Козирог и Хирон в Телец. В 6-ти дом също нямам планети.

« Отговор #68 -: Декември 26, 2011, 05:02:22 pm »
Е, добре, дайте да я натъжим пък сега.  ;D Не сериозно, определено минахме границите на астрологичната дискусия, аз по-скоро съм из психологическите дебри с коментарите си, но не бих го направила, ако не виждах, че наистина явно има нужда. Тук за мен става въпрос за голям проблем по отношение връзката самооценка --> общуване с другите. Това изкривяване какво трябва да се очаква от другите като отношение ми е доста познато.  :unsure: Самият фон, над който се случва тази история, също. Въпроса е, че с моята сдържана натура ... преди по-сдържана, не съм казала нито дума за проблема си на хората и са ми трябвали години да го оправя. А ми трябваше малко подкепа, за да се нареди всичко. Затова не гледам осъдително на това да се окаже подкрепа, да се даде съвет, да се говори с това. По-скоро, ако ще се прави нещо, по-добре темата да се премести в Свободни дискусии и всички да са доволни. Но ако решим да премерим кое е по-важно от ценностна гледна точка - една оспамена тема или помощ към някой човек, за мен едното видимо натежава.  :unsure:
Мен от къде пък ми идва това желание да слушам чужди проблеми? Често идват хора да ми се оплакват и ми говорят, говорят, говорят и аз слушам, слушам, слушам. И мога да си слушам безкрайно, ако обаче видя че правят нещо по въпроса.  Обаче .... Самосъжалителни коментари.  :angry: Обвинение само на другата страна.  :angry: Пропускане покрай ушите на това, което говоря и отново дрънкане на самосъжалителни коментари ...  :angry: Тогава една хубава критика и после гробно мълчание.  :angry:

« Отговор #69 -: Декември 26, 2011, 05:04:41 pm »
Не съм чела цялата тема, но прегледах на прима виста последните 2 страници.
Споко, Либра и аз съм писала писмо на момче преди години, което в моя случай си нямаше хал хабер от мен... :blink: Предизвиках смях и може би съжаление в доста хора, но какво от това!? Прави нещата така, както ги чувстваш... :blink:

Аз съм "За" споделелянето няма значение къде и по какъв начин. Нали затова сме хората, за да се подкрепяме и помагаме, а и да не забравяме, че е Рождество Христово. Плюс това, да се разчита само на астрология на дали е най-доброто в случая.

Късмет ти желая :blink:

*

Hm

• **
  • 1397
« Отговор #70 -: Декември 26, 2011, 05:07:24 pm »
не е "като че", а точно яка междучаршафна работа се завъртя
 :33:
моля колеги придържайте се към поне нещо астрологично, същото важи и за авторката на историята- отдавна мина границите на планети, аспекти и влиянието им в хороскопа....

офтт. прави впечатление, че анализите рядко натъжават  питащия, а по- скоро го окуражават  и това се наблюдава в повечето теми- аман от сатурн във везни

Щом потребителите искат да се отклоняват от темата и пишат и за други неща, тогава нека се отклоняват. Няма само ти да определяш правилата!  ;)

*

Grace

• 2257
« Отговор #71 -: Декември 26, 2011, 05:46:02 pm »
Нищо. В земни знаци имам само 2 планети - Венера в Козирог и Хирон в Телец. В 6-ти дом също нямам планети.

значи не познах  :blink: странно, опитвам се да позная, но ми е трудно.. ;)

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
  • Искам истинска, взаимна и споделена любов.
« Отговор #72 -: Януари 07, 2012, 01:37:29 pm »
Звънна ми преди малко, каза, че е в БГ...и че ще ми звънне пак...Попитах го защо ще ми звъни, а той отвърна ..."емии, може да се видим..." Аз мълчах и не знаех какво да кажа, мислех, че още е в Лондон.... Не знам какво да правя...Да направя ли хорар за първа среща или ...то как се прави? Или да попитам дали ще се срещнем? Изглеждам ужасно, не искам да ме вижда такава...

Преди да затвори, каза... "гушкам те".   :'(
Искам истинска, взаимна и споделена любов. Без тайни, без лъжи, без игра на гоненица. Лоялни и предани отношения. С много фантазия, въображение и хумор.
https://www.facebook.com/RadostArt - ръчно изработени декоративни къщи :)

*

Freya

• **
  • 1178
« Отговор #73 -: Януари 07, 2012, 02:05:28 pm »
Абе сладурке.. Забрави хорарите и картите за първа среща. Бъди себе си и се забавлявай! Веднъж се живее!  :blink:
Поздравче http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RIfy3kQg61o#!

*

venerra

• **
  • 1416
    • http://hristu.net/
« Отговор #74 -: Януари 07, 2012, 02:12:47 pm »
... Не знам какво да правя...
Ако те е страх, никога няма да се забавляваш и наслаждаваш на живота.
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

*

eaglet

• *
  • 411
« Отговор #75 -: Януари 07, 2012, 05:11:38 pm »
Преди да затвори, каза... "гушкам те". 

Много готино и сладко, настрой се положително, усмихни се и всичко ще е наред  :blink:
The only distance is that which we create!

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #76 -: Януари 13, 2012, 03:01:36 pm »
Абе сладурке.. Забрави хорарите и картите за първа среща. Бъди себе си и се забавлявай! Веднъж се живее!  :blink:
Поздравче http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RIfy3kQg61o#!

Freya, мерси за поздравчето, песента е страхотна! :) venerra, много си права! Успях да се преборя със страховете и днес на лекции се радваха как съм усмихната и грея  :57: ...нямах желание да пиша, просто стоях, рисувах си сърчица и си припомнях...  :confuse3:

eaglet, старах се да съм положителна, да се усмихвам, но наистина притеснението надделява винаги... Та, видяхме се :rolleyes:

Трябваше да дойде с по-ранен влак, но ми се обади, че няма да успее. Дойде със следващия, а аз трябваше да го очаквам на гарата, хах, но имам проблем с точността, почти винаги закъснявам...Та му звъннах и казах да си хване такси, и да дойде пред общежитието...Аз чаках на стълбите и ето, че едно такси се приближаваше, той слезе и аз не смеех да гледам как се приближава, гледах настрани, докато не се озова пред мен и...ъъъ, казах му: "Здравей" и се усмихнах. Набързо му предложих да влезем и да оставим огромния сак, който бе помъкнал. Извърнах се и отидох да отворя входната врата, а той в това време ми е подавал ръка, за да се здрависаме  :unsure: , а аз въобще не забелязах. Та, пропуснахме тази част. Споделям този момент, защото мисля, че е ключов, хах. Иначе накратко: хапнахме лазаня, разходихме се, разхождах го и аз по магазините, за да си търся нова чанта  :P , и вечерта остана при мен в общежитието. Денят не мина много сполучливо, не говорих много, той ме попита няколко пъти "Какво има?", "Притесняваш ли се от мен?", "Изглеждаш ми нервна", а аз ...ами наистина бях ужасно притеснена, не знаех как да се държа и какво да му говоря. Беше ми приятно и само да го наблюдавам, но той постоянно ми задаваше някакви въпроси. Може би се държах хладно, обръщах му гръб, на няколко пъти той се нацупи и замлъкваше. Вечерта нещата се обърнаха...  :kissd: :confuse3: Целувахме се и се гушкахме до 3 сутринта, а в 5:30 се събудихме, за да го изпратя до гарата, където да си хване влак за София, да се види с братовчедите. На сбогуване...той ми подаде ръка, ръкувахме се, каза, че му е било много приятно и... не помня какво друго. Не ме прегърна, а ми стисна ръката... Навярно, заради ключовия момент, но все пак...защо не ме прегърна? Аз исках да го направя, но не помръднах...

След тази нощ разбрах, че щом е до мен - става много горещо, че не съм чак толкова страшна и той няма против да ме докосне или целуне, но...дали иска нещо повече от секс? Защото всеки момент с него ми беше приятен, но така и не му го казах.  :-\  А снощи, както си лежахме, той ме попита "Съжаляваш ли, че дойдох?"  :o Няма как да съжалявам, защото това беше една незабравима нощ и съм щастлива, че се реших.

Слагам карта на първата среща, и ще се радвам, който желае, да погледне как ще се развият нещата и дали показва повторна среща? Виждам нещо като правоъгълник в центъра - за добро или зло е там? :> Спала съм само 2 часа, след което бях на лекции, и сега ми е едно щастливо, опиянено, замаяно...  :-[

Искам истинска, взаимна и споделена любов. Без тайни, без лъжи, без игра на гоненица. Лоялни и предани отношения. С много фантазия, въображение и хумор.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #77 -: Януари 13, 2012, 03:05:28 pm »
Браво, Либре, това да се чува, престрашила си се да си прекараш приятно времето с тоя младеж.  :P :blink:
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #78 -: Януари 13, 2012, 03:23:44 pm »
Браво, Либре, това да се чува, престрашила си се да си прекараш приятно времето с тоя младеж.  :P :blink:

Благодаря!  ;D Стана с помощта на коментарите и съветите на всички вас!  :08:

Hm, не сме правили.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #79 -: Януари 13, 2012, 03:27:17 pm »
Язък, цяла нощ да лежи до теб и нищо да не направи!  ;D
Това се казва джентълмен.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си