Здравей Гост

Съвет ? (Везни - Стрелец)

• 177 Отговора
  • 18533 Прегледи
*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
  • Искам истинска, взаимна и споделена любов.
Re: Съвет ? (Везни - Стрелец)
« Отговор #40 -: Декември 26, 2011, 10:32:23 am »
Нямам с кого да изляза, нямам приятели, нито обичам да се снимам. Не знам, не знам. Как разбираш, че някой има силни чувства към теб? Бях му написала писмо, което каза, че е прочел 38 пъти...Защо ще го чете толкова? След това и той ми написа, но неговото беше по-сдържано някак. Пфф, всичко се прецака, защото го нарекох "психопат" и той супер много се обиди, а  преди това му бях казала, че прилича на извънземен,и на сурикат, и че главата му, ръцете му и носът му са огромни, но всичко това го казвам, защото го наблюдавам дълго и всъщност за мен е ужасно красив, и просто се шегувам понякога с него  :rolleyes: , ама той има страшно его, тогава се натъжава и млъква... Когато ми разказва нещо аз се правя на разсеяна и незаинтересована, и това го дразни, но май за Стрелците е много важно да намерят слушател. Може би се държа като с вещ към него...  :-\
« Последна редакция: Декември 26, 2011, 12:56:30 pm от LibrawithTaurus »
Искам истинска, взаимна и споделена любов. Без тайни, без лъжи, без игра на гоненица. Лоялни и предани отношения. С много фантазия, въображение и хумор.
https://www.facebook.com/RadostArt - ръчно изработени декоративни къщи :)

« Отговор #41 -: Декември 26, 2011, 10:49:14 am »
А ти защо го обиждаш така  :unsure: Колкото и да се шегуваш според мен не е уместно......а и да ти кажа,много издребняваш.Не те съдя,нямам и право,просто казвам какво виждам.Какво е това държане на сметка кой с кого си пише,и защо след работа си ляга и няма време за теб.Ми не е правилно според мен.А и защо му казваш,че ще си намериш друго ако започне работа  :-\ На колко сте години ако не е тайна ? А и честно казано,не виждам как можем да ти помогнем,излизай намери си приятели,забавлявай се недей да се вкопчваш в един мъж.Мъже под път и над път........
Бедата е там, че пределите на разумното се налагат от малоумните.

« Отговор #42 -: Декември 26, 2011, 10:49:23 am »
Либре, напомняш ми на една приятелка, но нея може да я оправдая до известна степен, че имаше някакъв огромен стелиум в Лъв и всичко в първи дом  и като и дойде емоцията ...  ;D ;D ;D ;D стой надалеч, атомната бомба избухва.  ;D ;D И така по същия начин имаше навика да ме класифицира. Недей така с момчето.  :unsure: Едно е да кажеш симпатичен като сурикат, друго е ...  ;D тези неща, които му го казваш.
Имах една любов .... той беше Близнаци, но с много Лъв - пак огън и въздух и като го напореше емоцията, и започваше да използва удивителни!!! А когато говорехме и му кажех нещо, можех да чуя удивителните в главата си!!! Та чудя се дали и в случая не е такъв, чети малко между редовете да видиш какво иска да каже момчето, като има удивителни накрая, изречението е важно!!!!!!!!1 (с единица отзад, не знам за твоя, но този, който ти говоря, редовно оставаше, защото ТОЛКОВА много се уливаше с тях)!
Момчето според мен наистина има добри намерения.  :-\ Въпроса ти защо ти е прочел писмото 38 пъти е реторичен. Ти кога и защо би прочела писмото на някого !!!38!!!! пъти? Аз досега никое писмо не съм чела толкова много.  ;D Никой не ми е писал такова.  ;D И така де, повече му вярвай на момчето и бъди по-"добричка" към него.  :P
Иначе подкрепям Валето, трябва да поизлезеш и приятели да си намериш, също. Стрелецу не го оставяй, ако не срещнеш някой по-харен, но определено не е хубаво да живееш само в главата си.  :blink:

*

Lillie

• 30532
« Отговор #43 -: Декември 26, 2011, 11:02:04 am »
Либре, опитай се да разбереш и неговата позиция, а и както виждам, не му е чак толкова лесен животът.
То е ясно, че всеки обича да му се обръща специално внимание, не иска да го пренебрегват, но нещата в живота не винаги протичат в синхрон с нашите желания, а по-скоро в съзвучие с уроците, които имаме да учим.  :blink:
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Uran

• 6041
« Отговор #44 -: Декември 26, 2011, 11:06:36 am »
Либра, деликатността не Ви е силна черта. ;)

*

Lillie

• 30532
« Отговор #45 -: Декември 26, 2011, 11:22:24 am »
Освен това да му държиш сметка за многото удивителни, които използва, ми се струва някак нелепо. Вие приятелство ли се опитвате да създадете или кръжок по правопис?

Да му разправяш за всички младежи, с които си чатиш, та чак техни снимки да изпращаш... и да заявиш, че ще си намериш друг, с който да си пишеш вечер и да те приспива, също не е най-премисленият ход. Къде е прословутият финес на Везните бе, како?  :P

Извинявам се за откровеността, но го казвам с най-добри намерения. Понякога мога да бъда до болка обективна, което не се нрави на доста хора, надявам се да ме разбереш правилно.  :blink:
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #46 -: Декември 26, 2011, 11:29:41 am »
Значи аз не пуснах моето писмо, за да не става много сълзливо, но никъде не му държа сметка, той ми пише всичко това, защото 3 седмици не се бяхме чували и ми липсваше, и просто ми сподели как минава денят му, изобщо не му държа сметка. Той е на 24, аз на 22.
А той наистина прекалява с удивителните, и като започне, все едно ми се кара...Казва, че е просто емоционален:).

Знам, че реално няма как да ми помогнете, просто тук сте си другарчета и много сплотени  :rolleyes: ,и ми е приятно да чета във форума.   :libras: :08:
Деликатни сме в повечето случаи! :> Апелирам за откровеност! Няма проблем :), аз отчасти и затова пиша тук, да погледна отстрани и да открия грешките си.
« Последна редакция: Декември 26, 2011, 12:57:07 pm от LibrawithTaurus »
Искам истинска, взаимна и споделена любов. Без тайни, без лъжи, без игра на гоненица. Лоялни и предани отношения. С много фантазия, въображение и хумор.

*

Uran

• 6041
« Отговор #47 -: Декември 26, 2011, 11:36:41 am »
Ами публикуването на лична кореспонденция не е много "честен" ход.

п.п.Не съм чела какво Ви е писал. Не е редно.

« Отговор #48 -: Декември 26, 2011, 11:39:38 am »
Луната ми в Козирог получи сърцебиене като разбра какво си му писала. Смисъл маааалко за мен е множко като изразяване на чувствата, но ако така си пишете.  :unsure: Смисъл разни хора, разни начини на писане и идеали.  :unsure:

*

Stella

• 7765
« Отговор #49 -: Декември 26, 2011, 11:44:37 am »
Възмутително е да се публикуват толкова интимни неща. Не съм запозната в подробности с отношенията, но зная, че в живота всичко се връща и всичко си идва по местата, понеже има една сила, която се грижи за възстановяване на равновесието. Оставайки в неведение за истинската цел на публикацията, пожелавам на съ-форумката наистина да намери това, което търси.
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #50 -: Декември 26, 2011, 11:48:36 am »
Хахах, добре, съжалявам. Трябваше да предупредя - НЕ четете това писмо, причинява сърцебиене :)). Мислех, че ще му стане приятно да прочете всичко това, а и явно се получи, след като го развълнува. А за личната кореспонденция...Романтично е. Гледам на това като на поредната любовна история и ми се иска да има щастлив край  :-[.

Не съм и предполагала, че едно писмо може да породи възмущение. Съжалявам за неудобството. Време е да сядам да чета за сесията, дано това ме разсее. Благодаря за пожеланията, Стела. :>

*

Stella

• 7765
« Отговор #51 -: Декември 26, 2011, 11:49:53 am »
Нямам с кого да изляза, нямам приятели, нито обичам да се снимам. Не знам, не знам. Как разбираш, че някой има силни чувства към теб? Бях му написала писмо, което каза, че е прочел 38 пъти...Защо ще го чете толкова? След това и той ми написа, но неговото беше по-сдържано някак. Пфф, всичко се прецака, защото го нарекох "психопат" и той супер много се обиди, а  преди това му бях казала, че прилича на извънземен,и на сурикат, и че главата му, ръцете му и носът му са огромни, но всичко това го казвам, защото го наблюдавам дълго и всъщност за мен е ужасно красив, и просто се шегувам понякога с него  :rolleyes: , ама той има страшно его, тогава се натъжава и млъква... Когато ми разказва нещо аз се правя на разсеяна и незаинтересована, и това го дразни, но май за Стрелците е много важно да намерят слушател. Може би се държа като с вещ към него...  :-\

Не искам да съдя никого в тези светли дни, но не се учудвам, че нямаш приятели...Загубих ума и дума.

Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

« Отговор #52 -: Декември 26, 2011, 12:05:53 pm »
Аз разбирам и двете страни в тази история. Мисля, че това е проявление на квадратурата на Меркуриите ви. Либра, твоят Мерк е в Дева - нормално е да си критична и взискателна, на теб това не ти прави впечатление. Но неговият стрелешки Меркурий (и цял стелиум - струпване на планети) не приема такива забелижки като градивни, а като обидни. Огнетите знаци взимат всичко много лично. Добре е, че не го превъзнасяш до небесата, иначе ще се възгордее, но да го обиждаш (макар и шеговито), също не е добра стратегия. Трябва да се намери балансът. Ти си Везна, по-добре от мен знаеш как да "балансираш".

Ако трябва да сме честни, пунктуацията (пък и правописът) му наистина е за неповече от Среден 3 (да, четох писмото му, колкото и зловещо да звучи на някои съфорумци), но пък това ли е най-важното в една любовна връзка? А това с удивителните (както и писането само с главни букви) си е "патент" на огнените знаци. Имах приятелка Овен, която редовно ми пишеше с такива знаци (слагаше по 10 удивителни в края на изречение)... И разбира се, че имаш пълното право да не му се доверяваш (тук визирам "психопатската" работа). Най-малкото не го познаваш и не знаеш на какво е способен в личен контакт. Затова е най-добре, ако си решена на такъв, той да се проведе на "твой" терен. Но без незаслужени обиди. Разбирам те, че се опитваш да криеш чувствата си, за да не "изглеждаш смешна" в очите му (това е стратегията на д-р Хаус), но не е необходимо. Ако те харесва, трябва да те харесва такава, каквато си. Ако не - здраве да е. Болезнено би било, но ще премине.

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #53 -: Декември 26, 2011, 12:55:54 pm »
Махам писмата.
Mirabella, радвам се, че има кой да ме разбере. :) Радвам се и за Дева-та в картата си, без нея щях да съм някоя отнесена, непрактична, витаеща в облаците идеалистка, неспособна да се справи и да оцелее в нашия земен, материален свят. Всъщност и с нея съм така, но ми е време да стъпя на Земята. Ако някой в съседната стая крещи, винаги се плаша, че е заради мен, че аз съм направила нещо, и си представям как нахлува при мен и почва да ме обвинява. Или вървейки, слизайки по стълбите, разминавайки се с хора, ужасно се страхувам, че ще падна, ще си счупя крака или поне ще се изложа и ще стана за смях. Нормалните хора нямат такива натрапчиви страхове. Знам, че много неща са останали от детството ми, но затова вече ми е нужна професионална помощ, различна от хороскоп, хах...
В други периоди съм изпълнена с енергия, самоуверена и решителна, но тогава се дъня, прави грешки и осъзнавам, че не е хубаво да си вярваш прекалено. Благодаря искрено на всеки, който отдели време за коментар, че желаете да помогнете и че не бяхте крайно критични. Единствената цел на темата е просто да подтикне да позволя "нещата" да се случат и да си позволя да бъда щастлива.  :blink: Желая Ви Щастлива Нова 2012 !

*

Hm

• **
  • 1397
« Отговор #54 -: Декември 26, 2011, 01:01:16 pm »

Ехххххххххххх, Стрелци!!!  ;D

Обичам Стрелците!!!  ;D

:88:

Макар, че според статистиката на картите на серийните убийци, които разгледахме тук, най-много серийни убийци има от зодия или асцендент Стрелец.

Аз съм Телец с асцендент Везни и харесвам Стрелците!  ;D

Този те харесва. Вземайте се!

Съгласи се да му гостуваш или като си дойде до България да се виждате всеки ден на кафе, за да се опознаете и се дръж по-нормално.

*

Hm

• **
  • 1397
« Отговор #55 -: Декември 26, 2011, 01:12:13 pm »
Махам писмата.
Mirabella, радвам се, че има кой да ме разбере. :) Радвам се и за Дева-та в картата си, без нея щях да съм някоя отнесена, непрактична, витаеща в облаците идеалистка, неспособна да се справи и да оцелее в нашия земен, материален свят. Всъщност и с нея съм така, но ми е време да стъпя на Земята. Ако някой в съседната стая крещи, винаги се плаша, че е заради мен, че аз съм направила нещо, и си представям как нахлува при мен и почва да ме обвинява. Или вървейки, слизайки по стълбите, разминавайки се с хора, ужасно се страхувам, че ще падна, ще си счупя крака или поне ще се изложа и ще стана за смях. Нормалните хора нямат такива натрапчиви страхове. Знам, че много неща са останали от детството ми, но затова вече ми е нужна професионална помощ, различна от хороскоп, хах...

Ако можеш да си позволиш да ходиш на психотерапевт, ходи. Ще ти бъде от полза. Имаш нужда. Колкото по-рано започнеш да ходиш, вероятно толкова по-рано ще се освободиш и ще можеш да станеш щастлива и по-освободена. Щото може след 10 години да си в същото положение и да няма никакъв напредък.
Но, по принцип, всеки си има съдба и нещата стават в такъв момент, в какъвто е определно според планетите.

Единствената цел на темата е просто да подтикне да позволя "нещата" да се случат и да си позволя да бъда щастлива.  :blink: Желая Ви Щастлива Нова 2012 !

Да, така е!

*

Uran

• 6041
« Отговор #56 -: Декември 26, 2011, 01:26:53 pm »
Какви психотерапевти, какви 5 лева?
Аман от квази професии.
Ти си млада. Грешките са част от израстването и ако не ги "допускаш" няма как да знаеш кое- как е.
Не се заблуждавай! Всички имаме едни или други натрапчиви страхове.

*

Hm

• **
  • 1397
« Отговор #57 -: Декември 26, 2011, 01:32:53 pm »
Какви психотерапевти, какви 5 лева?
Аман от квази професии.
Ти си млада. Грешките са част от израстването и ако не ги "допускаш" няма как да знаеш кое- как е.
Не се заблуждавай! Всички имаме едни или други натрапчиви страхове.

И кво? Като всички имат страхове, да си ги влачат и в гроба, така ли?

Момичето иска да е щастливо, не да влачи страхове!

*

Uran

• 6041
« Отговор #58 -: Декември 26, 2011, 01:35:50 pm »
Какво точно ти помогнаха псиохотерапевтите, астро драмите и другите човъркания в дълбините на подсъзнанието ти?
ОК ли си или личният ти Ад е станал по-горещ и по-голям?

*

venerra

• **
  • 1416
    • http://hristu.net/
« Отговор #59 -: Декември 26, 2011, 01:37:23 pm »
Всички имаме страхове. Това е нормално, но когато тези страхове започнат да ни пречат да водим нормален живот, трябва да потърсим професионална помощ.
Иначе съм съгласна, че не се ходи за щяло и нещяло на психотерапия.
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг