Здравей Гост

Съвет ? (Везни - Стрелец)

• 177 Отговора
  • 18534 Прегледи
*

venerra

• **
  • 1416
    • http://hristu.net/
Re: Съвет ? (Везни - Стрелец)
« Отговор #20 -: Декември 23, 2011, 11:29:28 pm »
LibrawithTaurus, не мога да ти направя синастрия, но мога да ти препоръчам да прочетеш няколко книги, които се надявам да ти помогнат да промениш мисленето си..оттам и живота си:
"излекувай живота си", луиз хей http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=2&find=%E8%E7%EB%E5%EA%F3%E2%E0%E9+%E6%E8%E2%EE%F2%E0+%F1%E8

и "вярвай в себе си' пак на хей http://www.book.store.bg/p16955/viarvaj-v-sebe-si-uverenite-zheni-mogat-vsichko-luiz-hej.htmll

тази я няма в нета, но я има в книжарниците. ще ти помогне да придобиеш достойнство и самоуважение, от които мисля, имаш нужда.
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
  • Искам истинска, взаимна и споделена любов.
« Отговор #21 -: Декември 23, 2011, 11:29:58 pm »
Как трябва да отвърна на това?  :'(

syrdi mi se nqma problemi, kogato reshish che ti e minalo ako iskash mi pishi, edinstvenata razlika e che az znaeh kakvo govorq i s kakva cel go kazah, dokyto ne sym ubeden che syshtoto moje da se kaje za teb snoshti...
no nvm
nqma da ti dosajdam poveche dokyto ti ne reshish da me potyrsish, tova ti go obeshtavam, az ne obicham da senatrapvam tam kydeto ne sym jelan
Искам истинска, взаимна и споделена любов. Без тайни, без лъжи, без игра на гоненица. Лоялни и предани отношения. С много фантазия, въображение и хумор.
https://www.facebook.com/RadostArt - ръчно изработени декоративни къщи :)

*

venerra

• **
  • 1416
« Отговор #22 -: Декември 23, 2011, 11:36:50 pm »
и още една ти препоръчвам - "любовна тактика" - http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=2&find=%EB%FE%E1%EE%E2%ED%E0+%F2%E0%EA%F2%E8%EA%E0

« Отговор #23 -: Декември 23, 2011, 11:39:43 pm »
Мда, и аз съм на мнение, че не трябва да го правиш. Така показваш някаква обсебеност.  :unsure: Наистина, човек, първо трябва да поработиш над себе си сериозно и оценката си, за да имаш каквото и да е било с който и да е било. Казвам ти го от личен опит. Бъди силна, не се разстройвай, ами поправи грешките си, въпреки емоционалната болка.
За тялото и ти и т.н - човек, трябва да приемаш и харесваш себе си, за да излъчваш енергия, която да кара другите да те харесват, иначе всичко просто се разваля много бързо като въздушна куличка.  :unsure: Какво толкова да ти има? Няколко кила отгоре ли?  :unsure: И аз в момента съм супер смешна, понеже качвам само на крака и гледаш корем няма, до кръста, идеално после еми ...  :-[ ... трябва да се работи над него, но се залових с това когато вече приемах себе си и приех че това ми е фигурата. Оправям си я от любов към себе си, не заради някой друг, и тва е правилната логика, ако ще правиш нещо такова за някой друг, просто няма смисъл. Но ПОПРАВИМО Е. Важно е какво ИЗЛЪЧВАШ а не каква си физически. Знаеш ли какви нахокани пухкавелки познавам и все под ръка с едни хубави слаби стройни момченца, да ти потекат лигите по тях  :rolleyes:По момченцата де, да не си помислят форумците нещо.  ;D

А за това, което е написал - според мен си написала някакво много емоционално словоизлияние и подсъзнателно или съзнателно, му държиш сметка какво прави и какво ти казва. Но в случая не можеш да направиш така, мила, първо понеже не сте обвръзани, второ защото си имаш работа с човек, който е с много свободолюбива натура и в тоя натал е адски подчертано че за него е важно да е прям и да не ограничават какво говори. Бъди по-умерена в това, което пишеш, не пиши само на емоции, замисли се разумно ли е, имаш предимството че не ти е пред очите, имаш времето да помислиш какво пишеш, имаш времето да оставиш емоциите да поизтекат малко преди да пишеш какъвто и да е било отговор. И ти имаш качествата, МОЖЕШ да му отговориш така, че и той да не знае какво да каже. Така че другия път помисли преди да пишеш. Иначе съдейки по тези думи, дал ти е възможност малко да се абстрахираш, преосмисли поведението си преди отново да тръгнеп да му говориш. Човека е с едно наум, но ако си оправиш начина на държане, всичко може да се оправи.

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #24 -: Декември 24, 2011, 01:03:05 am »
LibrawithTaurus....,
Послушай сърцето си... :blink:
Стрелците/не всички/ са прекалено прями и директни...,до степен арогантност...,но нищо не е по-важно от искренното отношение...Разбира се , че този изказ може да нанесе рана...,но рана има само тогава когато има жива плът....Понякога именно стрелеца е този, който ще ти покаже , че си жив.... :blink:

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

« Отговор #25 -: Декември 24, 2011, 07:36:23 am »
От личен опит вече почти 7 години живе със Стрелец,мога да тикажа,че пораженческото поведение не е за тях, ако те приемат за дадебност,ако станеш"удобна" за него веднага ще търси тръпката в нещодруго. И аз бях като теб като по-малка, правех каквото той иска и го докарах до там да си прави каквото иска. НО се промених, Незнам от къде ми дойде тази увереност в себеси,започнах аз да казвам как искам,аз какво желая и мога да кажа,че вече толкова години той е лудо влюбен в мен, и изтръпва при мисълта да ме загуби.Но това е характерно за повечето връзки.Трябва на първо място да уважаваш себе си и тогава и другите ще те уважават. Трябва да се научиш да цениш себе си и едва тогава другите ще започнат да те ценят. Харесвам човека в който се превърнах,вече харесвам себе си, живея в синхрон със себе си(докъто Луната във Везни не се обади)  ;D Не се давай на един мъж,той да тича след теб и той да ти се моли. Успех от мен  :blink:

Много съм съгласна с Марая  :wub: Стрелците са болезнено откровени,казват истината такава каквато е,без да ги интересува дали ще те наранят.Много ме нараняваше в началото това, но с времето разбрах,че именно това му качество ме смъкваше на земята  ;)
Бедата е там, че пределите на разумното се налагат от малоумните.

*

Shreya

• *
  • 414
« Отговор #26 -: Декември 24, 2011, 09:11:39 am »
Преди малко ме помоли да спра да харесвам всеки негов пост на стената му във ФБ, било...смущаващо...Хъх...Стана ми супер гадно ;(.Станала съм такава ревла, всичко ме разплаква...А един друг Стрелец, с който винаги сме си говорили приятелски ми каза преди дни "понякога искам да изчезнеш"...беше страшно грубо.
Е, голяма работа като му харесваш постовете по стената, поне няма да се налага сам да си ги харесва ;D

Не оставяй така да ти говорят и да се държат с теб. Понякога е много трудно, наистина. Просто се разведри с нещо, празници идват - почини си. Все има неща, които биха ти отклонили вниманието.
« Последна редакция: Декември 26, 2011, 07:03:25 pm от Shreya »

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #27 -: Декември 24, 2011, 10:08:43 am »
Казах, че няма да драматизирам, а пък то... :> Благодаря за всеки коментар, venerra, мерси и за книгите! Много сте мили и приятелски настроени :)), от това имах нужда - да споделя на приятел и да получа съвет. За жалост нямам толкова близък човек до себе си. Хапнах тортичка и вече овладях донякъде емоциите, а все повтарям, че съм само хладен интелект  :P , без чувства...пълна глупост! :> За Стрелеца - се надявах тайничко да ми донесе късмет, хах :). Но в любовните опити досега не съм имала късмет и знам, че съм си виновна аз и пораженческото мислене при всеки риск. Трябва да си преразгледам приоритетите.

Идва Бъдни вечер! Коледният дух е тук! :)) Обичам да снимам и имах големи планове за зимни коледни снимки, но при мен още няма сняг...та празникът за мен започва, щом натрупа! :>> Желая Ви весели празници, много усмивки и подаръци  ;D , и стоплящи моменти! :) Благодаря отново!

http://www.youtube.com/watch?v=J-8VCL4uSUc
Искам истинска, взаимна и споделена любов. Без тайни, без лъжи, без игра на гоненица. Лоялни и предани отношения. С много фантазия, въображение и хумор.

« Отговор #28 -: Декември 24, 2011, 12:31:50 pm »
И аз така мисля, Либра. Не му давай много увереност, нека те гони момчето. Той е ловец. Не само защото е Стрелец, ами има и съвпад Марс/Плутон в Скорпион и Венера в 8-ми дом. И това ако не е аспект на повишеното либидо. ;D Тау-квадратът Луна/Венера/Юпитер, свързващ оста 5/11 с 8-ми дом, мисля, че му създава главоболия (или по-скоро на жените около него). Не го познавам, но съдейки по картата му, мисля, че си пада любител на жените и флирта с тях. Често чрез контактите си с жени трупа самочувствие и самоувереност (което май важи за повечето мъже).

И на теб желая Весела и Щастлива Коледа! А за новата година ти пожелавам повече увереност в себе си! Харесвай се, защото заслужаваш да бъдеш обичана и уважавана!... И пишеш много красиви стихове. ;)

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #29 -: Декември 24, 2011, 04:23:03 pm »
И на теб желая Весела и Щастлива Коледа! А за новата година ти пожелавам повече увереност в себе си! Харесвай се, защото заслужаваш да бъдеш обичана и уважавана!... И пишеш много красиви стихове. ;)

:rolleyes: Родена съм в деня на поезията, музиката и китайската революция.

Mirabella, много си мила, благодаря ти! Весела Коледа!  :-[ :>> Хах, ако успея да направя добри коледни снимки, ще ги споделя тук, да се похваля! :>> Отваряйте си очите за чудеса!  :wink2:

:libras::sagittariuss:

*

venerra

• **
  • 1416
« Отговор #30 -: Декември 24, 2011, 10:41:46 pm »
venerra, мерси и за книгите!
Пак заповядай.
 един съвет от мен с 1 изречение  за мъжете -като харесаш някой, не му се хвърляй веднага на врата.  първо го изтормози и после стани много обичлива  ;)

« Отговор #31 -: Декември 25, 2011, 10:19:14 am »

Ооооооо, Хелооо! Като си била малка родителите ти казвали ли са ти, че ако не слушкаш Кумчо Вълчо ще те изпапка или Дядо Торбалан ще те сложи в торбата и ще те отведе в гората?

тя Хелото се е родила голяма ,никога не е била малка, няма проблеми и страхове от детството, никога не споделя нищо лично,само разпитва за слабостите на другите за да ги ухапе в подходящ момент .....:o :'( :mellow:
Свободен е само онзи, който се радва на свободата на всички...
Истински свободен е този, който няма нужда да прави избор...

« Отговор #32 -: Декември 25, 2011, 11:46:37 am »
Да ги ухапе не знам, но все едно ги води в един голям дневник всичките тези неща и после систематизира в справочна информация.  ;D ;D ;D И винаги стои в една мистична сянка Хелото.  ;D ;D ;D

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #33 -: Декември 25, 2011, 03:02:45 pm »
Словесната еквилибристика е хубаво нещо.... ;D Но от мен запомни...,че няма аксиоми..,теореми и леми в любовта.... ;D
Няма рецепти...Любовта е "нелечима болест"...и към нея се подхожда единствено и само със сърце...
Всяка книга е нечии опит...,но този опит дали ще бъде подходящ за теб...?! Мъжете не са "калъпирани"...Те не са просто типажи...за да търсим техники...
Послушай сърцето си и тръгни...,то ще те отведе там където искаш да стигнеш... ;D Точно там....

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Hm

• **
  • 1397
« Отговор #34 -: Декември 25, 2011, 04:05:28 pm »
Да ги ухапе не знам, но все едно ги води в един голям дневник всичките тези неща и после систематизира в справочна информация.  ;D ;D ;D И винаги стои в една мистична сянка Хелото.  ;D ;D ;D

Какви митове и легенди се носят за мен! Ако не знаех, че става въпрос за мен, щях да си помисля, че става въпрос за някаква митологична личност, за която не се знае дали съществува, така, както не се знае със сигурност дали през 2012 година ще настъпи края на света.  :thinking:

Ти, между другото, много добре познаваш съфорумците, а уж пишеш тук отскоро. Да не си някоя стара познайница на форума, която пише и в другия форум, но за да не я разкрият другите, които пишат в другия форум, сега пише тук с друго име, защото я е срам да разкрие пред другите си "приятелки", че пише и тук?

*

Lillie

• 30532
« Отговор #35 -: Декември 25, 2011, 04:10:02 pm »
Съмнявам се, че е така.
Иначе имаш доста точни наблюдения за "приятелството" по интереси.  :blink:
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #36 -: Декември 25, 2011, 04:26:20 pm »
Hm, не съм, честна дума - просто чета и Асцендента, Плутона в 3 дом и Меркурия трупат, трупат информация зад гърба ми без да знам и като реша да кажа нещо, си излиза.  ;D

*

Kaya

• 2893
« Отговор #37 -: Декември 25, 2011, 05:18:24 pm »
 в това отношение с Хелото си приличате:)
Надявам се вселената да помага и на моите другарчета. Ще ги чакам.

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #38 -: Декември 26, 2011, 01:57:20 am »
Не мога да заспя ...Не сме си писали от петък вечерта, когато се скарахме. Втора вечер стоя до 3 часа, той понеже е назад...и го чакам да се появи...преди малко влезе за 5 минути и чаках да ми пише;(, но не ми писа и излезе...Толкова ми липсва. ;((( Искам да се подложа на хипноза...Ще помогне ли да забравя какво чувствам и че той съществува...Изобщо мисли ли за мен? Има ли друга? Нищо не разбрах за бившата му  :'(

« Отговор #39 -: Декември 26, 2011, 07:29:27 am »
Не мога да заспя ...Не сме си писали от петък вечерта, когато се скарахме. Втора вечер стоя до 3 часа, той понеже е назад...и го чакам да се появи...преди малко влезе за 5 минути и чаках да ми пише;(, но не ми писа и излезе...Толкова ми липсва. ;((( Искам да се подложа на хипноза...Ще помогне ли да забравя какво чувствам и че той съществува...Изобщо мисли ли за мен? Има ли друга? Нищо не разбрах за бившата му  :'(

Мила,според мен с това пораженческо поведение нищо хубаво няма да си докараш. Голяма работа,че не ти пише.Я, излез с приятели и после качи снимки във ФБ да видим дали няма да ти пише,като почувства,че не е на дневен ред в живота ти,и като види,че не те интересува особено. Разбира се,ако наистина има силни чувства към теб. Преди мислех по абсолютно същия начин като теб и не постигнах нищо хубаво,бях нещастна,но с времето се научих,че аз съм на първо място(вече детето де  :blink: ) и че моите нужди трябва да са преди нуждите на другите и мога да кажа,че се чувствам много по-удовлетворена и щастлива  :lol:
Бедата е там, че пределите на разумното се налагат от малоумните.