Здравей Гост

Съвет ? (Везни - Стрелец)

• 177 Отговора
  • 34213 Прегледи
*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
  • Искам истинска, взаимна и споделена любов.
Re: Съвет ? (Везни - Стрелец)
« Отговор #100 -: Януари 18, 2012, 02:22:01 pm »
Хех, няма за какво да се извиняваш! :) Благодаря ти, че сподели това. И аз имам приятелка, с която се отдалечихме доста, щом влязохме в различни университети. Тогава беше и период, в който може би се отдръпнах от всички, и сега няма с кого да споделям. Трябва да й кажа, че ми липсва...
Искам истинска, взаимна и споделена любов. Без тайни, без лъжи, без игра на гоненица. Лоялни и предани отношения. С много фантазия, въображение и хумор.
https://www.facebook.com/RadostArt - ръчно изработени декоративни къщи :)

« Отговор #101 -: Януари 18, 2012, 02:28:24 pm »
Хех, няма за какво да се извиняваш! :) Благодаря ти, че сподели това. И аз имам приятелка, с която се отдалечихме доста, щом влязохме в различни университети. Тогава беше и период, в който може би се отдръпнах от всички, и сега няма с кого да споделям. Трябва да й кажа, че ми липсва...

Потърси я,ние цяла година само се засичаме на улицата и уж да пием кафе,ама мене ме беше страх.Като я видех и си глътвах езика.Та сега се радвам,че се видяхме,тя много се промени,неизбежно беше,но пак си се смеем и си говорим като преди  :blink:
Бедата е там, че пределите на разумното се налагат от малоумните.

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #102 -: Януари 21, 2012, 11:15:01 am »
Върнал се е при бившата си. Отново е обвързан...  Аз ;((.......................Точно за нея питах в началото, но никой не спомена за нея....била съм само спирка по пътя му............ ;
« Последна редакция: Януари 21, 2012, 11:34:09 am от LibrawithTaurus »
Искам истинска, взаимна и споделена любов. Без тайни, без лъжи, без игра на гоненица. Лоялни и предани отношения. С много фантазия, въображение и хумор.

« Отговор #103 -: Януари 21, 2012, 11:51:12 am »
Ти каза, че се срещат и разделят постоянно. Такива връзки се точат с години, когато е удобно и на двамата или никой не е достатъчно смел, за да сложи точка (или въртят паралелни връзки настрани). Върнал се е при нея, докато не се върне в Англия. Аз споменах, че той има нужда от женско внимание (напрегнати аспекти Луна/Венера/Юпитер, засягащи оста на любовните взаимоотношения 5/11 дом, 7-ми дом на връзките и 8-ми на секса). Може би е с нея заради секса, доброто старо време.

*

Марая

• 28287
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #104 -: Януари 21, 2012, 11:56:28 am »
Върнал се е при бившата си. Отново е обвързан...  Аз ;((.......................Точно за нея питах в началото, но никой не спомена за нея....била съм само спирка по пътя му............ ;

това е нещото...което би следвало да те радва.... :blink:

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

« Отговор #105 -: Януари 21, 2012, 12:02:40 pm »
И аз си мисля, че е заради секса. Но Либре, съгласи се, че с държането си не улесни особено момчето. Ако не беше толкова агресивна с него, според мен щеше достатъчно да го очароваш, че да не се върне при другата. За мен той реално наистина те харесва. Ако имаше някакви сериозни намерения към бившата си, нямаше изобщо да идва при теб. Мъжете стрелци по мое мнение са големи волни пеперудки и флиртаджии като не са обвързани, обаче като се обвържат, остават верни. На теб за сериозни намерения ли ти говори факта, че няколко дни преди да с върне при тая е бил в твоята стая в общежитието и сте се целували? Истината е, че пича ти е болен за внимание, това му е порока и е отишъл на място, където със сигурност ще си го получи.
ПС: Отговора на духовната Марая .... остава без коментар ....

*

LibrawithTaurus

• **
  • 589
« Отговор #106 -: Януари 21, 2012, 12:16:35 pm »
Каза ми, че ужасно много приличам на нея ...по държанието и...6 години е инвестирал в тази връзка, и се е мъчил да я промени, била е много депресирана, нямал сили да започва наново да променя друг човек... ;(

Istina li e

преди около час
ami obshto vzeto da...
dokyto si bqh v pld...
tam li si oshte ?

преди около час
:{
vinagi e bilo taka nali

преди около час
smisyl ?

преди около час
kogato se skarate, se seshtash za men, a shtom se vyrne..
qvno i dnes nqma da razbera ;{{

преди около час
kakvo nqma da razberesh ?
prosto nqmashe kak da ti otgovarqm kogato bqh s neq...
no tova ne znachi che sym te zabravil...
a koe vinagi e bilo taka che ne mojah da razbera... ?

zabravil..
ti nikoga ne si q zabravil
tova mojeshe da mi kajesh na prokletata gara kato mi stisna rykata

преди около час
kakvo trqbvashe da ti kaja na garata ?
sorry ama utre shte se sybera s Elena...
mi az ot kyde da znam che shte go napravq...

преди около час
mojeshe da mi kajesh, che ne chuvstvash nishto kym men

преди около час
i vprochem zashto uprekvash edinstveno i samo men ?

преди около час
znaesh, che te obicham
ujasno me beshe strah i zatova ne pojelah da govorim
no taka ili inache pak shteshe da me otrejesh

nikoga ne sym iskal da te reja
prosto mnogo po otdavna iskah da ti kaja che trudno shte se poluchi kakvoto i da bilo...
i vypreki tova doidoh da te vidq, da se zapoznaem zashtoto ti bqh obeshtal...

преди около час
a az otdavna iskah da ti kaja, che s teb vsichko mi se struva po-lesno i nqkak si povqrvah, che moje i da se poluchi
...obeshtal

преди около час
no te karah i iskah da pogovorim
da kazah ti che kato se vyrna v bg shte doida da te vidq
i doidoh

преди около час
obicham te
syjalqvam, che ne ti go kazah
predpolagam tova
znachi,che iskam da si shtastliv
shtom s neq si shtastliv
bravo
trqbva i az da sym shtastliva
che edna takava lubov shte svyrshi s happy end
i edna vezna nameri svoq chovek
nishto, che ne sym az
taka mi se iskashe da bydesh ti, koito shte promeni jivota mi

преди около час
oshte togava kogato iskah da govorim predi da doida, imah namerenie da ti obqsnq che mejdu nas edva li shte se poluchi
prosto vlojih 6 godini ot jivota si vyv vryzka s chovek koito tolkova mnogo prilicha na teb v tolkova mnogo otnosheniq che ti e bedna fantaziqta
dokyto uspeq da promenq osnovno misleneto na tozi chovek mi se sysipaha pochti vsichki nervi...

преди 59 минути
mojeshe da imash malko smelost i da mi otgovorish na nqkoi ot sms-ite
ne znaesh kak se izmuchvah tezi dni

преди 59 минути
i oshte togava iskah da ti kaja, che nqma da moga da zapochna neshto podobno otnachalo...
razbiram te...
no naistina nqmashe kak da ti otgovorq...

преди 59 минути
а аз си мислех, че искаш да бъдем заедно
как съм била толкова заблудена
защо ми казваше, че ме ревнуваш

преди 49 минути
zashtoto te revnuvah
zashtoto naistina mi beshe krivo
kogato mi govoreshe takiva neshta

преди 48 минути
никога не съм искала да те наранявам
да се държа студено
и в писмото ти бях казала
че винаги си бил специален за мен

преди 49 минути
da,no kakto ti kazah ti prosto imash mnogo osobena liniq na povedenie
mnogo shodna s tazi na Elena kogato se zapoznah s neq

преди 48 минути
не ме интересува това,защо ме сравняваш с нея,знам, че съм отвратителна и искам да се променя

преди 48 минути
i kakto ti kazah otne mi 6 godini za da moga pone malko ot malko da i izbiq kompleksite, i da q nakaram da se promeni do tolkova che pone da moje da se govori s neq
ne te sravnqvam
kazvam ti prosto che nqmam poveche sili i entusiazym da promenqm kogoto i da bilo...

преди 48 минути
беше ми толкова хубаво с теб

преди 48 минути
no prez cqloto vreme me karashe da ne te zqpam...
i mi obryshtashe gryb...

преди 47 минути
но през нощта забравих за всичко това...и не исках да бъде никъде другаде освен с теб и да усещам, че си до мен

преди 46 минути
i vypreki tova mi se syrdeshe kato te pregryshtah

*

Lillie

• 30532
« Отговор #107 -: Януари 21, 2012, 12:23:12 pm »
Либре, приятелски съвет от кака ти  :blink: (вряла и кипяла в живота) - не си губи времето и енергията с мъж, който не е съумял да се отърси от сянката на бившата и във всяка друга жена търси нейно отражение... Каквото и да се случи, тя винаги ще стои между вас.
Разбирам, че е лесно да се каже, трудно е да се направи, когато сърцето ти диктува друго.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #108 -: Януари 21, 2012, 12:27:49 pm »
И аз за това съм съгласна с Лилито, хубаво ти го каза, с това, което той казва, доказва че е нищо повече от един страхлив Путьо. Но пак ти казвам, Либре, промени себе си, за да не стават друг път такива неща. Ти трябва да промениш себе си, не някой да те променя. Иначе всичко е causa perduta ... Хубавите отношения със срещуположния пол идват като е изпълнен необходимия минимум - уважение, зачитане на себе си, любов към себе си и уверено държане.

« Отговор #109 -: Януари 21, 2012, 12:28:50 pm »
Такъв екземпляр попадна на мен. Мислеше, че съм като бившата му, с която връзката му била мнооого сложна. Дори не исках да знам колко сложна (въпреки че той разказваше, та разказваше). Променил бил нея, направил бил от нея лебед (тя била грозното патенце, по негови думи). И ми казва как искал и мен да ме промени. Абе, я довиждане. Аз не съм грозно пате. ;D Комплекс на мъжкаря - аз ще те направя по-добра и без мен ще си нищо.

Моят съвет е същият като на Лили. Не си струва.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #110 -: Януари 21, 2012, 12:36:49 pm »
Променил бил нея, направил бил от нея лебед (тя била грозното патенце, по негови думи). И ми казва как искал и мен да ме промени.

Ето това не мога да разбера - желанието им да премоделират половинката.
Всъщност същото не се ли опитват да правят и жените?  :blink:
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #111 -: Януари 21, 2012, 12:40:12 pm »
Да, желанието за промяна на партньора го има и в двата пола. Според мен е толкова грозно. Ако харесваш някого, го харесваш и уважаваш какъвто е. Ако не - търсиш друг.
« Последна редакция: Януари 21, 2012, 12:45:46 pm от Mirabella »

*

Марая

• 28287
« Отговор #112 -: Януари 21, 2012, 12:44:49 pm »

ПС: Отговора на духовната Марая .... остава без коментар ....

И аз за това съм съгласна с Лилито, хубаво ти го каза, с това, което той казва, доказва че е нищо повече от един страхлив Путьо. Но пак ти казвам, Либре, промени себе си, за да не стават друг път такива неща. Ти трябва да промениш себе си, не някой да те променя. Иначе всичко е causa perduta ... Хубавите отношения със срещуположния пол идват като е изпълнен необходимия минимум - уважение, зачитане на себе си, любов към себе си и уверено държане.

Многословието в повечето пъти е излишно. :blink:

Когато разбереш...,че не си струва да се хабиш напразно за някой както ти го нарече.....П.....* ;D...би трябвало да се радваш...за това, че си била просто спирка...на неудачник.... ;D

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Lillie

• 30532
« Отговор #113 -: Януари 21, 2012, 12:52:20 pm »
Е, да, по-добре е да си междинна спирка за някой П..., отколкото крайна дестинация.  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #114 -: Януари 21, 2012, 12:59:16 pm »
Защо бързате да наречете един мъж страхлив путьо,само защото не е избрал вас? :oЛибре да беше послушала 'съвета на баба'.Едва ли причината са инвестираните години.ТИ не си жена,която може да замести бившата.Човека сигурно я обича бе хора.Това не го прави путьо.Не и помагате изобщо.Самоуважение и любов към себе си не се градят върху липса на такива към другите.

« Отговор #115 -: Януари 21, 2012, 01:00:59 pm »
Няма нищо радостно в това да си обикнал някой П ..., нито в това да не можеш да бъдеш с човека, който обичаш. Няма перфектни хора, винаги е по-добре и по-забавно проблемите да си ги решавате като сте двама и взаимно да се подтиквате да растете на някакво ниво. Само че за това трябва да има взаимно желание, нали ...  :blink: Няма нищо хубаво в това да си готов да направиш много или всичко за другия, а той да не е готов за дори нещо елементарно. Приказки тип "ми само той губи" са повърхностни и имат за цел да отрекат реалността такава, каквато е, често доста неуспешно. По-добре да си пробвал и да знаеш, че не си струва, отколкото никога да не си имал възможността да пробваш.

Иначе, нула, аз го нарекох така, защото той казва, че нямал силата и ентусиазма да променя либрето и затова си оставал с бившата, която вече бил променил. Ляга на по-удобното според мен, а не прави избора спрямо предпочитанието си. Ако беше казал, че предпочита нея, щото обича нея, въпреки че връзката им е сложна, това вече щеше да е друго ...  :blink: Прочето му пак лога "не можех да ти отговоря, докато бях с нея" - ама принципно може да си пише с нея, нали. Виж кво кво долно същество е, опитва се да седне на два стола и да замазва положението дори тогава, когато вече се води обвръзан.  ;)

*

Марая

• 28287
« Отговор #116 -: Януари 21, 2012, 01:19:09 pm »
Аз мисля, че не става дума за *обикване* :blink:...по-скоро за желание да бъде обичана...на всяка цена.
Не разбирам жените, които знаят, че обекта на желанието им има друга връзка...и въпреки всичко продължават да настояват.
Има и още нещо...Уроците , които усвояваме , не винаги са свързани с положителни емоции... :mellow:

« Отговор #117 -: Януари 21, 2012, 01:55:19 pm »
А ти какво? Сигурно си Робокоп и не желаеш да бъдеш обичана?  :rolleyes: Всеки иска да бъде обичан и да обича, колкото и да го отрича. Че има уроци, които човек трябва да мине самостоятелно вярно е, това изобщо не може да бъде отречено, аз казвам кои са по-приятни и как човек се учи по-лесно. Понеже съм ставала свидетел как хора с завиден стоицизъм, които нищо грешно не са направили, стават жертва на простотията на някакви слабохарактерни сополанковци като този от историята. И не че това, което трябва да бъде научено, няма да се научи, но изисква двойно повече усилия и става много по-бавно.
За обектите на желанието, явно не четеш, момчето не е било обвръзано, когато Либрата се е занимавала с него. Стига изкарва момичето виновно, не знам какъв ти е проблема с нея. Но няма да влизам в излишни конфронтации по повод на това, всеки сам разкрива с това, което говори и прави нивото си на духовно развитие.

« Отговор #118 -: Януари 21, 2012, 02:18:51 pm »
Влюбвала съм се няколко пъти, но обич изпитвах към онзи Телец. 6 години не спирах да го сънувам и не можех да се откажа от мисълта, че все пак някога ще се съберем. Дали е била истинска обич или самозаблуда, не знам. Не мога да дефинирам какво е "любов" и "обич", или да ги различа, но съм сигурна, че разлика има. "Обичам те" написах и на Стрелеца, и вече сънувам него. Но защо ми е тази обич, като я похабявам и не мога да я изразя. Толкова се страхувам да постъпвам глупаво, да правя грешки, от които ще съжалявам, а единственото глупаво е, че прикривам чувствата си. Искам да съм по-смела, да се променя, да спра с постоянните депресии, да си дам шанс, но и да получа такъв...

Не искам да си остана само със спомена за онази нощ. В годишния ми хороскоп пише, че най-накрая ще срещна приятеля и любимия в един човек, който ще промени живота ми. Иска ми се да е ТОЙ. Май трябваше още в началото да го попитам: "Какво е за теб любовта?". Така би трябвало да започват нормалните отношения.

От самото начало си мисля, че ти тръгна с много големи очаквания, спрямо него и оттук дойдоха всичките последвали разочарования.

Нямам голям опит с връзките, почти клони към нулата ;D, но едно научих в последно време - ако искаш да си щастлива, думичката "очакване" просто я забрави. Когато започнеш да даваш без да очакваш, в замяна Бог дава. Имай му пълно доверие, той забавя, защото така калява нашето търпение, но никога никого не забравя. Приемай хората без задържане, ако останат - в тях говори Душата :blink:

С пожелание да пазиш повече това твое сърце и да даваш любовта си на парченца... Забравяй и винаги продължавай  :wub:

*

Grace

• 2257
« Отговор #119 -: Януари 21, 2012, 02:20:08 pm »
Защо бързате да наречете един мъж страхлив путьо,само защото не е избрал вас? :oЛибре да беше послушала 'съвета на баба'.Едва ли причината са инвестираните години.ТИ не си жена,която може да замести бившата.Човека сигурно я обича бе хора.Това не го прави путьо.Не и помагате изобщо.Самоуважение и любов към себе си не се градят върху липса на такива към другите.

:clap: