Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Гледане с цитати  (Прочетена 18375 пъти)

_perla_

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 218
Re: Гледане с цитати
« Отговор #200 -: Януари 27, 2014, 10:35:05 pm »

:blink:
« Последна редакция: Януари 27, 2014, 10:42:27 pm от _perla_ »
Активен

_perla_

• Нов участник
  • *
« Отговор #201 -: Януари 28, 2014, 10:20:16 pm »

Shreya това е за теб:

''Изкрещях, но ръката на Нейтън запуши устата ми. Притисна ме и главата ми потъна във възглавницата"

Не ми идва много любовен този цитат  :blink:

Активен

Shreya

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 414
« Отговор #202 -: Януари 29, 2014, 01:08:07 am »

Сега видях откъде е цитатът... мда, и на мен не ми изглежда любовен, но в тази част става въпрос за мъж, който има проблемни сънища.
« Последна редакция: Януари 29, 2014, 01:53:38 am от Shreya »
Активен

_perla_

• Нов участник
  • *
« Отговор #203 -: Януари 29, 2014, 08:45:07 am »

Сега видях откъде е цитатът... мда, и на мен не ми изглежда любовен, но в тази част става въпрос за мъж, който има проблемни сънища.

От книгата на Силвия Дей ''Открита пред теб''. И моя от там го взех  :blink:
Активен

zikovu

• Редовен участник
  • Публикации: 2311
    • Блог на Линда
« Отговор #204 -: Януари 29, 2014, 10:33:44 am »

не знам къде е Тъндър дано да е добре, цитата ми прилича на това, че някакви неща ще трябва да се пазят в тайна и да не се показват/ изказват явно
Активен
"Любовни антагонизми- all day, every day"

zikovu

• Редовен участник
  • Публикации: 2311
    • Блог на Линда
« Отговор #205 -: Януари 29, 2014, 10:38:21 am »

Много готина темичка, направо се развеселих  :blink: Поздравления! Сега и аз да се включа. На въпрос ''какво изпитва към мен'' ми се падна:

''И аз бях имала леки връзки като тази, но не ги бях оценявала на времето. Бяха простички и безпроблемни, но понякакъв начин им липсваше истинска дълбочина.
   Колко стабилна може да е една любов, ако човек не познава най-тъмните кътчета от душата на своя любим? Това бе дилемата пред която бях изправена с Гидиън.
   Започваше ден втори след Гидиън. Искаше ми се да отида при него и да му се извиня, че си тръгнах. Искаше ми се да му кажа, че съм на негово разположение, че съм готова да го изслушам или просто мълчаливо да го подкрепя. Но бях прекалено силно емоционално обвързана. Прекалено лесно можех да бъда наранена. Прекалено много се страхувах да не бъда отхвърлена.Знаех, че няма да ме допусне до себе си и това ме караше да се страхувам още повече. Знаех, че дори да се сдобрим, непекъснато ще се разкъсвам от факта,че споделя с мен само малки парченца от истината."

Цитата си го избрах, без да гледам от една книга, която не съм чела. Беше подарък към едно списание и стои от доста време на нощното шкафче, ама май накрая ще взема да я прочета  :blink:

ясно е, че си му дълбоко в душата на човека, но се страхува да не бъде отхвърлен и за това нищо не показва
Активен
"Любовни антагонизми- all day, every day"

_perla_

• Нов участник
  • *
« Отговор #206 -: Януари 29, 2014, 11:07:59 am »

Много готина темичка, направо се развеселих  :blink: Поздравления! Сега и аз да се включа. На въпрос ''какво изпитва към мен'' ми се падна:

''И аз бях имала леки връзки като тази, но не ги бях оценявала на времето. Бяха простички и безпроблемни, но понякакъв начин им липсваше истинска дълбочина.
   Колко стабилна може да е една любов, ако човек не познава най-тъмните кътчета от душата на своя любим? Това бе дилемата пред която бях изправена с Гидиън.
   Започваше ден втори след Гидиън. Искаше ми се да отида при него и да му се извиня, че си тръгнах. Искаше ми се да му кажа, че съм на негово разположение, че съм готова да го изслушам или просто мълчаливо да го подкрепя. Но бях прекалено силно емоционално обвързана. Прекалено лесно можех да бъда наранена. Прекалено много се страхувах да не бъда отхвърлена.Знаех, че няма да ме допусне до себе си и това ме караше да се страхувам още повече. Знаех, че дори да се сдобрим, непекъснато ще се разкъсвам от факта,че споделя с мен само малки парченца от истината."

Цитата си го избрах, без да гледам от една книга, която не съм чела. Беше подарък към едно списание и стои от доста време на нощното шкафче, ама май накрая ще взема да я прочета  :blink:

ясно е, че си му дълбоко в душата на човека, но се страхува да не бъде отхвърлен и за това нищо не показва

;D ;D ;D Мечтиии....мечтиии  :49: Права си наистина не дава индикации, че е така. Благодаря,  Zikovu  :blink:
« Последна редакция: Януари 29, 2014, 11:15:36 am от _perla_ »
Активен

Shreya

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 414
« Отговор #207 -: Януари 29, 2014, 10:19:23 pm »

не знам къде е Тъндър дано да е добре, цитата ми прилича на това, че някакви неща ще трябва да се пазят в тайна и да не се показват/ изказват явно
Вероятно потиснати емоции и чувства. Жалко :unsure:
Активен

Любопитка

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 55
« Отговор #208 -: Януари 31, 2014, 11:01:20 pm »

Здравей Тъндър,здравейте и на другите момичета
запитах какви отношения ще имам с човекът Х
 "— Не знам какво става с Аби. Може би това ще я разсъни.
— По-добре да побърза, че ще закъснее за репетиция — казах аз и продължих към кухнята.
Всичко с Аби е наред, помислих си. Носят й кафето в леглото като на празник. Някои хора са късметлии.
Докато чаках да се опече филийката, излязох навън в градината. Постоях малко във вътрешния двор, наслаждавайки се на галещото слънце и на тежкия мирис от разцъфтелите орлови нокти, който се носеше из въздуха. После се върнах, за да закуся. "
   Ланс Салуей Опасно лято
и в допълнение
като каква жена ме приема той?

Във тази нощ — изплетена дантела
от пръсти,
сребърни пера
дланта, като в гнездо събрала
излюпена от свещи светлина.

Ефирен допир… Отпих от тебе със наслада.
Дъхът си спрях от страх, че може би ще литнеш.
 Във тази нощ красива
очите ти горяха като свещ
и пламнаха по мене всички клони.

Тревата запращя…
Сред свитите ми длани
усетих устните ти как кръжат…
Не чакам слънчевото утро.
Гнездо на нежност е нощта.

Благодаря предваритено

Активен

issidorra

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 612
« Отговор #209 -: Февруари 09, 2014, 09:28:19 pm »

Преди известно време Тъндър писа, че повече не желае да влиза във форума, няма да дойде, за да разтълкува цитатите.
Активен
"Любовта винаги е търпелива и добра. Никога не е ревнива. Любовта никога не е надута, нито суетна. Не е груба, нито егоистична. Не е обидена, нито сърдита. Любовта не се радва на прегрешенията на другите, но се радва много на истината. Винаги е готова да прости, да се довери, да се надява..."

_perla_

• Нов участник
  • *
« Отговор #210 -: Февруари 10, 2014, 07:03:33 am »

Колко жалко и него ли изгониха  :-\
Активен

zvezdichka

• Новак
  • Публикации: 12
« Отговор #211 -: Април 07, 2014, 03:46:23 pm »

Страхотна темичка и аз ще опитам  с един любовен роман.... И на въпроса ми дали има чувства към мен? : Тя не бързаше.Взираше се в него. В стегнатите му мускули....в здравата му, леко окосмена гръд... искаше да вкуси всеки милиметър от тялото му  :o    ;D ;D ;D ;D Аз за неговите чувства питах  ;D
Активен