Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Гледане с цитати  (Прочетена 18378 пъти)

ThunderGoddess

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1324
Re: Гледане с цитати
« Отговор #20 -: Ноември 28, 2011, 10:09:30 am »

tania, според мен твоя цитат казва, че в случая, повече отколкото в повечето случаи, нещата зависят от бъдещи събития и отношението на вас като участници в това. Тук неизвестните, струва ми се, са доста повече от едно и като цяло работата става доста комплексна и въпроса е добре ли ще минеш между капките на държа (предизвикателствата на планетите). В зависимост от отва кои и как ще преминеш, зависи как ще ти се развият отношенията с човека, за сега конкретен изход няма. Чувствай се свободна да погледнеш или цитатче, или карти Таро или каквото и да е било всеки път, когато имаш чувството, че е станало нещо, от което произлиза някакво развитие, за да се види накъде е правилната посока.  :P Иначе ми се струва, че са доста интензивни тези взаимоотношения и има доста силно привличане от двете страни. На Плутоновско малко ми прилича цялото нещо, май той ви е сватовника, защото някак си нещата остават прикрити, но имате добро усещане за нуждите един на друг.
Hm, той цитата като цяло е доста показателен. Оставам с впечатлението, че през годините доста си работила над себе си, за да коригираш това, което не харесваш, но има нещо в теб, което никога не е доволно и това е извора при теб на проблемите, смисъл реално ти проблеми нямаш. Постигнала си едно завидно ниво на успехи. Затова тук си призована, по-скоро, не да постигнеш конкретно, а просто да се откажеш от мотото "може и още да се направи" и да приемеш себе си такава, каквато си, да приемеш живота си такъв, какъвто е, да видиш красотата, която те заобикаля. По отношение на духовното си развитие, завършила си някакъв важен период от промени, предстои нов цикъл, който работи по различен начин. Ще го разгадаеш с времето и него.  ;)
Активен

Синухе

• Редовен участник
  • Публикации: 4978
  • Chance favors the prepared mind
« Отговор #21 -: Ноември 28, 2011, 01:39:05 pm »

:P

« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 01:17:41 am от Синухе »
Активен

venerra

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1416
    • http://hristu.net/
« Отговор #22 -: Ноември 28, 2011, 03:23:13 pm »

Аз пък реших и книгата да е на случаен принцип и със затворени очи взех една от библиотеката. Падна се готварска :( Все пак отворих - рецепта за крем карамел  ;D /телец съм, ядене ми в главата/

Вижда ми се несериозно. Може ли някой да отвори и за мен   :rolleyes:
Активен
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

Deter

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 387
« Отговор #23 -: Ноември 28, 2011, 03:41:49 pm »

" Аз кимнах и не можех да сдържа усмивката си, докато гледах как Франк си проправя път към бара, леко изправен."
Въпроса предполага отговор да или не, книгата е .... "Колко важно е да бъдеш омъжена"  :haha:
 около мен в момента има само справочници, таз книжка сигурно е на секретарката  ;D
Активен
Ако няма какво да кажеш, просто замълчи ...

ThunderGoddess

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #24 -: Ноември 28, 2011, 04:09:17 pm »

Deter, според мен отговора е доста да, въпроса е че май не ти се вярва и някак си реакцията ти е.  :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: ЧЕСТНО ЛИ Е ДА БЕ.  ;D ;D ;D ;D ;D ТВА НЕ ГО ВЯРВАМ.  :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:. Нещата ще се развият добре, обаче за теб, каквото и да си питала.  :P

venerra, виж, досега с готварска книга не бях пробвала. Най-интересното, което съм правела, беше с лекции по Обща теория на правото и беше забавно.  ;D ;D Понеже нищо не разбирах.  ;D ;D Като цяло ... тук според мен трябва да се замислиш над екзистенациалния проблем за крем-карамела. Обичаш ли го? Лесно ли ти е да го приготвиш? Каквото ти е отношението към него, такова ще ти е отношението към отговора, а от отношението към отговора можеш да разбереш и какъв е всъщност той.  :P

Синухе, тиии по извънземни ли си падаш?  :o  Като гледам цитат с тези шумерски богини и богове, не очаквай да е по-малко чалната в главата.  ;D  :P ;D :P
Активен

Deter

• Нов участник
  • *
« Отговор #25 -: Ноември 28, 2011, 06:11:47 pm »

ThunderGoddess от мен имаш едно голяма БЛАГОДАРЯ  :58:
Активен

tania

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 743
« Отговор #26 -: Ноември 28, 2011, 07:18:45 pm »

Благодаря, ТhunderGoddess  :58: Отношенията ни наистина са доста Плутонови...  :blink:
Активен
"Спартанецът -
Пред кого трябва да се изповядам? Пред теб или пред Бога?
Жрецът -
Пред Бога.
Спартанецът -
Тогава, ЧОВЕКО, дръпни се настрана!"
                                  Плутарх

ThunderGoddess

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #27 -: Ноември 28, 2011, 07:27:24 pm »

Пак заповядайте, момичета, радвам се да съм полезна!  :08:
Активен

Hm

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1397
« Отговор #28 -: Ноември 28, 2011, 11:35:59 pm »

Някой ще гледа ли за мен? Въпросът е общо за мен, за близкото бъдеще и какво трябва да правя.
Погледнах във *Върху криле от светлина* на Рона Хърман -*Мнозина от вас са работили всеотдайно дълго време, за да се приведат в хармония на тяло, ум и Дух. Сега е време да се отпуснете и да си позволите да бъдете това, което вашият Дух би искал да бъдете.*  :blink:

Благодаря за гледането!

Hm, той цитата като цяло е доста показателен. Оставам с впечатлението, че през годините доста си работила над себе си, за да коригираш това, което не харесваш, но има нещо в теб, което никога не е доволно и това е извора при теб на проблемите, смисъл реално ти проблеми нямаш. Постигнала си едно завидно ниво на успехи. Затова тук си призована, по-скоро, не да постигнеш конкретно, а просто да се откажеш от мотото "може и още да се направи" и да приемеш себе си такава, каквато си, да приемеш живота си такъв, какъвто е, да видиш красотата, която те заобикаля. По отношение на духовното си развитие, завършила си някакъв важен период от промени, предстои нов цикъл, който работи по различен начин. Ще го разгадаеш с времето и него.  ;)

Да, доста работих през последната година и половина, за да поправя това, което не харесвам. Наистина има нещо в мен, което никога не е доволно и смята, че нещата могат да са и по-добре.

Не знам дали съм постигнала завидно ниво на успехи.

Да и аз усещам, че съм завършила важен период от промени, свързани с вътрешна работа. Положих доста усилия в тази посока.

Мисля, че цитатът точно определя това, което ми се случваше, а и продължава да ми се случва и това, което аз усещам и знам, че трябва да предстои.

Активен

Синухе

• Редовен участник
  • Публикации: 4978
  • Chance favors the prepared mind
« Отговор #29 -: Ноември 29, 2011, 12:35:05 pm »

:rolf:
« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 01:17:06 am от Синухе »
Активен

Kali

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1411
« Отговор #30 -: Декември 03, 2011, 02:06:42 pm »

Може ли помощ и за мен? Привет на всички като начало :blink:
Въпросът касае професионална реализация.

"Ноздрите й бяха разширени, очите й - пълни с животинска жар, чертите й - раздвижени; тя се смееше с белите си зъби, с едната ръка, чиито нокти изглеждаха по-светли от плътта, засенчи очите си, а с другата помаха на публиката."
Активен
Ние можем да бъдем промяната, която искаме да видим в света.

ThunderGoddess

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #31 -: Декември 03, 2011, 04:17:26 pm »

Ми мисля, че си много амбициана да постигнеш нещо и имаш възможността в момента. Всичко зависи много от усилията ти, продължавай да се движиш със същият ентусиазъм, с който си сега. Имаш някаква харизматичност, на която можеш да разчиташ, за да постигнеш успехи в тази сфера на живота. Ако планираш някаква промяна на работата, може да ти донесе популярност по някакъв начин и като цяло, мисля че или си намерила, или скоро ще намериш точно своето нещо.  :P :P :P
Активен

Kali

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1411
« Отговор #32 -: Декември 03, 2011, 04:47:09 pm »

Благодаря ти, ThunderGoddess. А ще бъде ли успешно?
Активен
Ние можем да бъдем промяната, която искаме да видим в света.

Hm

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #33 -: Декември 03, 2011, 05:12:50 pm »

Кой ще отваря за мен напосоки по въпорса за любовта?  :rolleyes:

Активен

Deter

• Нов участник
  • *
« Отговор #34 -: Декември 03, 2011, 05:28:03 pm »

Hm, отворих първата книга която ми попадна в ръката
" Искаше Анди да е до нея. Той не беше ял цял ден, забеляза, че някои от очакващите мъже идваха и си отиваха,
имаше и други - бяха чакали по-дълго и от него. Приличаше на безкраен процес. Копнееше да бъде при Кейт."
Активен

Hm

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #35 -: Декември 03, 2011, 06:11:43 pm »

Hm, отворих първата книга която ми попадна в ръката
" Искаше Анди да е до нея. Той не беше ял цял ден, забеляза, че някои от очакващите мъже идваха и си отиваха,
имаше и други - бяха чакали по-дълго и от него. Приличаше на безкраен процес. Копнееше да бъде при Кейт."

;D

Благодаря!

;D
Активен

ThunderGoddess

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #36 -: Декември 03, 2011, 06:13:47 pm »

Kali да, ако продължаваш в същия дух, ще те издигне доста и ще си доволна от постигнатото. Много положителен цитат.  :blink:
Hm (благодаря за асистирането, Deter) Според мен копнееш за нещо в момента по-постоянно, така да се каже, някой с който можеш да създадеш стабилни отношения, може да не е конкретен някой, нека просто да кажем, че искаш сериозна връзка. За съжаление поне за момента не виждам, поне от този цитат, някакви индикации да можеш да създадеш стабилно отношение, по-скоро се появяват различни, излизаш с тях, флиртове и така не много дълготрайни отношения. Иначе много женихи ще те искат, много нещо.  :P Въпроса е дали ще ти допадне някой от тях за нещо повече. Според мен за нещо повече, трябва да се мисли по-нататък, или поне предпоставките ще бъдат по-нататък.  :blink: Съдейки по този цитат, вероятно ти е писнало и си се нагледала на тази ситуация, но тя не е толкова негативна, колкото изглежда. Да ти удари едно рамо един Сатурн или някой друг транзит, който предполага дълготрайност на отношенията и си готова.  :lol:
Активен

strelicka

• Редовен участник
  • Публикации: 4322
« Отговор #37 -: Декември 03, 2011, 06:48:12 pm »

много забавно  ;D

на въпроса каква ще е новата 2012 година, от "Червеният дракон" на Томас Харис:

"Слушайте не се опитвам да ви повдигам духа като преди бойна акция.В тази игра твърди правила не съществуват.Ще действате според обстоятелствата, ще се вслушвате във вътрешният си глас..."
Активен
Свободен е само онзи, който се радва на свободата на всички...
Истински свободен е този, който няма нужда да прави избор...

ThunderGoddess

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #38 -: Декември 03, 2011, 07:00:54 pm »

Мисля, че скоро е минал някакъв психически много натоварен период от живота ти - много личностно развитие се е събрало на едно място, много проблеми са изникнали изведнъж и е трябвало да се биеш на няколко фронта, но през новата 2012 този период вече ще е свършил и звездите, така да се каже, ще ти дадат една заслужена почивка.  ;D Няма някакви конкретни предизвикателства, проблемни сфери, които да ангажират специално вниманието ти и в които трябва да внимаваш, мисля, че ще е една сравнително спокойна година, в която просто ще доподредиш онова, което си започнала в предишните. Всъщност, мисля че това е идеята. В крайна сметка за един човек, който винаги живее с предизвикателсто (а си мисля, че ние всички от този форум, донякъде като отворим транзитите, прогресиите и т.н и погледнем, се чувстваме предизвикани да преборим негативните влияния, да извлечем максимум позитивно от хубавите), може да е предизвикателство в един момент да живее без предизвикателство. Така, че Стреличка, мисля тази година листа ти е бял, съчинението е на тема, каквато си избереш, няма конкретно зададени ограничителни въпроси. Твори на свобода живота си!  :blink:
Активен

strelicka

• Редовен участник
  • Публикации: 4322
« Отговор #39 -: Декември 03, 2011, 07:35:32 pm »

ThunderGoddess, :58:

благодаря ти, много ми допадна тълкуването ти, и е факт това,което касае миналото
а бъдещето,дай боже всекиму това,което си написала  ;) ;D
Активен
Свободен е само онзи, който се радва на свободата на всички...
Истински свободен е този, който няма нужда да прави избор...