Здравей Гост

За г-н Jinom

• 944 Отговора
  • 114246 Прегледи
*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
Re:За г-н Jinom
« Отговор #920 -: Юли 02, 2011, 02:41:42 am »
Въпрос към администрацията имам...Как процедираме в такива случай...когато темата е персонално отворена от някого....

Има ли определени правила и ограничения на потребителите да пишат.... :-\

СПЕШНО!

Ще си взема ли писмения държавен изпит на 27.06.2011 от 9 часа с оценка по-висока от 4?
Мерси Стела!

Оушън, не мога да ти кажа с каква оценка ще си вземеш изпита. Мога само да кажа, че ще започне непредвидимо и изненадващо за теб - Уран на върха на 9-ти дом в квадрат с У1-Слънце, но ще завърши добре - последният аспект на Луната е секстил с Меркурий.

Въпроса не е да кажем онова което искат да чуят...,а да прочетем и кажем това което ни казва картата....Дори и някой да ни се разсърди...В противен случай астрологията отива в кофата за боклук...където смятам , че не и е мястото! :blink:

Тя го е казала и това за оценката също! Това е тема на Стела и съм си задала въпроса към нея Марая,не е нужно винаги да коментираме.

Форума е обществен...,въпросите на лични Оушън...Нали така беше? ;D :rolleyes:

Да и темата е ХОРАРНИ ВЪПРОСИ КЪМ СТЕЛА, а не към Марая,нали така?????

НО Е В ОБЩЕСТВЕН ФОРУМ В КОЙТО ВСЕКИ ИМА ПРАВО ДА ПИШЕ И ДА КАЗВА КАКВО МИСЛИ....НАЛИ ТАКА... ;D :rolleyes: ;D

http://astrosite.org/forum/index.php/topic,5205.msg229817.html#new

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Lillie

• 30532
« Отговор #921 -: Юли 02, 2011, 02:53:34 am »
Какво сте се разписали пак в жиномската тема?
Я се редактирайте и сложете по една точка в мненията си!  :19:
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28282
« Отговор #922 -: Юли 02, 2011, 02:59:05 am »
Какво сте се разписали пак в жиномската тема?
Я се редактирайте и сложете по една точка в мненията си!  :19:

Абе днеска много сте професорите бре...питаме си...щоооо :rolleyes: ;D ;D

Кое да редактирам , че отговаря на хорара с отговор който е да...,а отговора всъщност е не.... :rolleyes: :-\ Това ли да редактирам.... ;D ;D

А за точката.... ;D ;D , не си струва...заслужила съм си рекламата.... :haha:

http://www.astroseer.net/forum/index.php

А и Жином не заслужава това....Представи си колко точки ще трябва да направя..... :-\
« Последна редакция: Юли 02, 2011, 03:18:50 am от Марая »

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

jinom

• **
  • 1753
« Отговор #923 -: Юли 04, 2011, 12:15:16 am »
Въпрос към администрацията имам...Как процедираме в такива случай...когато темата е персонално отворена от някого....

Има ли определени правила и ограничения на потребителите да пишат.... :-\

По принцип е добре потребителите да се придържат към контекста на темата. Автора на темата няма повече права или предимства спрямо останалите, които пишат в нея.  :mellow:

*

Lillie

• 30532
« Отговор #924 -: Юли 04, 2011, 12:21:48 am »
Аз пък държа да патентовам моята тема "Говорим си за секс"!  :96: И никой да не пише в нея без мое разрешение.  ;D И като гледам в статистиката как се чете, да взема да туря там един рекламен банер и да открия спестовна банкова сметка.  :97:
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28282
« Отговор #925 -: Юли 04, 2011, 12:30:32 am »
 :mellow: , като ми го сложиш това и настръхвам.... ;D

*

Veselin

Re: За г-н Jinom
« Отговор #926 -: Декември 18, 2011, 08:51:18 am »
Защо изчезна функцията "изтриване на профил"?

*

Stella

• 7765
« Отговор #927 -: Януари 26, 2012, 10:49:37 am »
Вещичка от едно известно време не може да влиза във форума. моля ви, няколко пъти момичето отправя молба да и помогнете да си влезе в профила, но никой не и обръща внимание. Иска да знае каква е причината. Ето какво пише:

"Пиши им, че не мога изобщо да заредя страницата на форума. Не да не мога да вляза а изобщо не я зарежда. отварям нова страница, пиша адреса на сайта и нищо - бяла страница - нищо не зарежда. и това е само за астросайта
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

*

Stella

• 7765
« Отговор #928 -: Януари 26, 2012, 11:10:14 am »
[12:03:35] VESHTI4KA: като вляза през анонимния сайт виж кво ми изписва горе в червен правоъгълник: "Съжалявам Гост, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения в този форум.
Имаш постоянна забрана."

Това и изписва като влезе оттука. Преди време Жином ми го беше дал този линк.

Цитат
Ако Небесна влезе тук:
http://anonymouse.org/anonwww.html

И въведе адреса на форума
http://astrosite.org/forum/index.php

Ще види, че той си работи.  :)
Само че оттам няма да може да пише.:

Жином, кажи какво става?
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

*

Stella

• 7765
« Отговор #929 -: Януари 26, 2012, 11:11:31 am »
[12:03:35] VESHTI4KA: като вляза през анонимния сайт виж кво ми изписва горе в червен правоъгълник: "Съжалявам Гост, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения в този форум.
Имаш постоянна забрана."

Това и изписва като влезе оттука. Преди време Жином ми го беше дал този линк.

Цитат
Ако Небесна влезе тук:
http://anonymouse.org/anonwww.html

И въведе адреса на форума
http://astrosite.org/forum/index.php

Ще види, че той си работи.  :)
Само че оттам няма да може да пише.:

Жином, кажи какво става?

*

Stella

• 7765
« Отговор #930 -: Януари 26, 2012, 11:12:48 am »
Аз и дадох линк към DNS, но ето какво ми пише:

[12:11:28] VESHTI4KA: интернета ми е настроен да използва всякакви днс сървъри в зависимост от сайтовете и е напълно безмислено да пиша само един като мога да ползвам много. затова и програмиста ме нахока като му обясних кво съм направила, но върнах нещата по местата им.

*

missKapriz

« Отговор #931 -: Февруари 05, 2012, 03:12:52 pm »
Г-н Жином,моля профила ми във форума да бъде окончателно закрит.Надявам се поне Вие можете да го направите това,понеже на нас,обикновените юзари,това право ни е отнето!

« Отговор #932 -: Март 03, 2012, 10:42:20 am »
Г-н Жином,темата,която исках да пусна се публикува два пъти.Моля да бъде изтрита едната.

« Отговор #933 -: Март 04, 2012, 10:06:47 am »
Здравей, Jinom,
от известно време има някакво забавяне при влизане в сайта, или при рефрешване. (понякога около минута забавяне)
Случва се сравнително често.
Имаш ли някаква идея от какво може да е? Получава се и с мозила и експлорера.

*

Papy

• 4343
« Отговор #934 -: Март 05, 2012, 09:17:35 pm »
Може ли да се разреши пейста в едитора на форум астрология, че да е по-лесно с картите?

« Отговор #935 -: Март 06, 2012, 12:30:08 am »
Jinom, I hope you are alive!  :blink:

Or something like that  :blink:

*

Stella

• 7765
« Отговор #936 -: Март 07, 2012, 05:59:41 pm »
Jinom, I hope you are alive!  :blink:

Or something like that  :blink:

Не ни уважава. не иска да си говорим.

« Отговор #937 -: Септември 22, 2013, 03:20:05 pm »
Здравей Jinom, има ли на4ин, по който да събера по-темати4ните си постинги от профила ми ''жълтлолилава''. Опитах се, търсейки из вси4ките теми и страници, но просто са твърде много  :blink:

*

astro

• 475
« Отговор #938 -: Септември 22, 2013, 07:10:54 pm »
Къде искаш да ги събереш?

« Отговор #939 -: Септември 22, 2013, 09:41:33 pm »
4удя се, защото ако профилът ми беше активен, можех да кликна и да си ги проследя..ина4е на ЛС, стига изобщо да има опция