Здравей Гост

НОВ ФОРУМ НА ВСИЧКИ ЛЮБИТЕЛИ НА ПРЕДИКТИВНАТА АСТРОЛОГИЯ

• 45 Отговора
  • 7840 Прегледи
*

abroad

• 2187
Jagannatha Hora

ето най-популярната

*

Fairy

• **
  • 559
  • Позитивна, усмихната и амбициозна :)
    • Познание
благодаря ти

*

Lillie

• 30532
тази KALA 2008 става ли или е прекалено ретро?

За Кала не съм чувала.
Джаганатха Хора ползвам и съм доволна, с други програми не съм пробвала.  :blink:
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28286
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
Лиленце...,какво ще кажеш за Мерка в 12-ти?! :rolleyes:

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Lillie

• 30532

Малко ме притесни тоя рачешки Меркурий на върха на 12 дом, при това в опозиция с Плутон и в тригон с Нептун в 8ми.
Но все ще намерим как да го сублимираме по-най добрия начин. Нали  е модерно да се говори за сублимация.  ;D

Тази позиция на Меркурий в картата на създаване на форума ще изисква максимална прозрачност и искреност, взаимно доверие - това е нещо, към което трябва да се стремят създателите и участниците още от самия старт.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28286
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!

Малко ме притесни тоя рачешки Меркурий на върха на 12 дом, при това в опозиция с Плутон и в тригон с Нептун в 8ми.
Но все ще намерим как да го сублимираме по-най добрия начин. Нали  е модерно да се говори за сублимация.  ;D

Тази позиция на Меркурий в картата на създаване на форума ще изисква максимална прозрачност и искреност, взаимно доверие - това е нещо, към което трябва да се стремят създателите и участниците още от самия старт.

както винаги си в 10-ката... ;D...Да...,това е основното...нужно е ДОВЕРИЕ И ТЪРПЕНИЕ...АЗ ХАРЕСВАМ СЛОЖНИТЕ И ТРУДНИ КОНФИГУРАЦИИ...ХАРЕСВАМ ОБЩУВАНЕТО...ПРЯМО, ДИРЕКТНО...ТОЧНО...НЕ СИ ПАДАМ ПО АБСТРАКТНОТО ОБЩУВАНЕ...СТРУВА МИ СЕ БЕЗСМИСЛЕНО И КОМПЛЕКСАРСКО....НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ БРОЙКИТЕ..,А КАЧЕСТВОТО...ЩЕ ИМА ТАЙНИ...ЗНАМ... ;D ;D...НО И БОЖЕСТВЕННОСТ.... :wub:

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците