Здравей Гост

НОВ ФОРУМ НА ВСИЧКИ ЛЮБИТЕЛИ НА ПРЕДИКТИВНАТА АСТРОЛОГИЯ

• 45 Отговора
  • 7849 Прегледи
*

Fairy

• **
  • 559
  • Позитивна, усмихната и амбициозна :)
    • Познание
стратегия :)
шегувам се де
новата карта изглежда доста по-добре, по-уравновесена от първата :)
според скромното ми мнение форумът има шанс да е изпълнен с малко, но качествени публикации. Луната на дс може би нестандартен подход към наливането на информация, нови теории, но малко на приливи и отливи.
Мисля, че ще има хармоничност и креативност. Дай боже да разчупи общо приетия модел на до сега правените форуми

*

Марая

• 28287
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
стратегия :)
шегувам се де
новата карта изглежда доста по-добре, по-уравновесена от първата :)
според скромното ми мнение форумът има шанс да е изпълнен с малко, но качествени публикации. Луната на дс може би нестандартен подход към наливането на информация, нови теории, но малко на приливи и отливи.
Мисля, че ще има хармоничност и креативност. Дай боже да разчупи общо приетия модел на до сега правените форуми

Tova e celta....
За мен е много важно , да има Уранов вкус...и с Уран в 8-ми не мисля , че ще липсва....при условие , че уран е в-х на тао...
Имаме добър 11-ти дом... ;D

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Fairy

• **
  • 559
    • Познание
а и Сатурн в 3-ти няма да липсва структура и подреденост :)
Нептун в 8-ми ами там му е мястото

*

Lillie

• 30532
Луна в 7 дом ще дава насоченост към аудиторията, слушане и споделяне. И накшатра Шравана, в която е разположена, дава указания за това - умение да се вслушваш и да чуеш нужните думи в точния момент.
Първоначалният ентусиазъм за участие може да не е много голям предвид намаляващата фаза на Луната, но потенциалът на форума може да се разгърне с времето, да разцъфне като цвете (накшатра Пушия). Много хубави накшатри сте улучили и за Асцендента, и за Луната.  :blink:
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Lillie

• 30532
Марая, моля те, коригирай заглавието от "предАктивна" на "предИктивна", че пак ще получиш голяма черна точка за лош правопис.  :blink:
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

abroad

• 2187
Честито! Да ви върви
В името на добрия старт ще ми направите ли прогноза за срещата с принца :P

*

Lillie

• 30532
Първо съм аз, че до 2013-та съм във венерина антардаша.  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Fairy

• **
  • 559
    • Познание
:-\ звучи хубаво каквото и да означава...

*

abroad

• 2187
не, първа съм аз, защото моята вече отмина и замина и нищо не произтече от това :rakeattack:

*

Lillie

• 30532

Индийска техника --> Маха-антар-даша шашма тантра.  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28287
оста ис/мс и рибите за мен ли ги оставяте  ;D

Ретроградния Нептун в Риби с лека ръка го запратиха в 8 дом - там му е мястото!  :haha:
Да видим неговата енергия как ще се изразява, някакви дейности по 8 дом ще да са - мръсни канали (/езици). И ако е неаспектиран, ще е още по-добре.

И хирон е там..... :P

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Марая

• 28287
Марая, моля те, коригирай заглавието от "предАктивна" на "предИктивна", че пак ще получиш голяма черна точка за лош правопис.  :blink:

ГУГЪЛ СЕ СЪРДИ НА ПРИДИКТИВНА...И ИЗПИСВА ПРЕДАКТИВНА...ЛИЧНО ГО ПРОВЕРИХ! ;) ;D ;D ;D

*

Марая

• 28287
Луна в 7 дом ще дава насоченост към аудиторията, слушане и споделяне. И накшатра Шравана, в която е разположена, дава указания за това - умение да се вслушваш и да чуеш нужните думи в точния момент.
Първоначалният ентусиазъм за участие може да не е много голям предвид намаляващата фаза на Луната, но потенциалът на форума може да се разгърне с времето, да разцъфне като цвете (накшатра Пушия). Много хубави накшатри сте улучили и за Асцендента, и за Луната.  :blink:

а нищо не е по-важно от това...ЛУНАТА...търсете луната.... ;D :wub:
ЛИЛИ, Чакам коментарите...твоето мнение има значение за мен!

А ЗА ПРАВОПИСА....ЩЕ КАЖА СЛЕДНОТО....
ЧУДНА РАБОТА Е ТОВА АСТРОЛОГИЯТА...ГЛЕДАШ...РАНЕНО СЛЪНЦЕ...,АМА БЛЕСТИ....ЩО ЛИ!?-ЩОТО Е СЛЪНЦЕ...И ТО НИКОГА НЕ Е РАНЕНО....ГЛЕДАШ СЛАБ МАРС...ОБАЧЕ ПутенТЕН и ХУентен...-що ли...щото е марс и е в хубав декан...,фас, терма... ;D ;D Абе чудна работа е това астрологията ;D...ПИШЕ СЕ МЕЧКА-ЧЕТЕ СЕ ВУК! ;D ;D ;D ;D

*

abroad

• 2187
не ми каза ще ми направиш ли прогноза за любовта :P

*

Марая

• 28287
не ми каза ще ми направиш ли прогноза за любовта :P

с УДОВОЛСТВИЕ АБРОД... :wub: , Но след ректификация...направена от мен.... :wub:

*

samoella

• **
  • 639
  • И след най-тъмната нощ настъпва утро....
Здравейте момичета и честито и от мен за новия сайт :blink:Дано всичко върви леко и само хубави да са прогнозите тук..Аз също се интересувам от предиктивна астрология и много се радвам за вас.
Бих искала да попитам тук нещо ЛИЛИ-аз не се занимавам с индийска астрология-просто не съм изучила достатъчно западната ;),но искам да те питам Лили-какво е това -венерина антардаша и как да разбера кога е този период от живота ми?
ВЧЕРА Е ИСТОРИЯ
УТРЕ Е МИСТЕРИЯ
ДНЕС Е ПОДАРЪК

*

Lillie

• 30532
Можеш да си изтеглиш програма за ведическа астрология и там ги има дашите.
Това са планетни периоди и подпериоди. Всеки по-голям период се раздробява на по-малки.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Fairy

• **
  • 559
    • Познание

Индийска техника --> Маха-антар-даша шашма тантра.  ;D

последното звучи най-добре  ;D

*

samoella

• **
  • 639
  • И след най-тъмната нощ настъпва утро....
Благодаря ти Лили :blink:
ВЧЕРА Е ИСТОРИЯ
УТРЕ Е МИСТЕРИЯ
ДНЕС Е ПОДАРЪК

*

Fairy

• **
  • 559
    • Познание
Можеш да си изтеглиш програма за ведическа астрология и там ги има дашите.
Това са планетни периоди и подпериоди. Всеки по-голям период се раздробява на по-малки.

тази KALA 2008 става ли или е прекалено ретро?

иначе тук от архива излизат различни програми http://astrosite.org/forum/index.php?topic=750.115;wap2