Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: ПОМОООЩ!  (Прочетена 8320 пъти)

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
Re: ПОМОООЩ!
« Отговор #60 -: Март 09, 2012, 03:49:43 am »

айде сега, с оглед емоционалната интелигентност се пробвай да не отговориш след поредния ми пост ;D

Много просташко звучи...и мега елементарно... :rolf:..правя каквото искам...да става каквото ще... :rolf: :haha:

Да речем хипер оптимизъм...в АНАРЕТЕН градус на неподходящо място... :P..в неподходящ момент.... ;D...с гарнитура прекипяла старост...или...притежание...на всяка цена...без значение защо. :haha:
« Последна редакция: Март 09, 2012, 03:56:19 am от Марая »
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

abroad

• Редовен участник
  • Публикации: 2187
« Отговор #61 -: Март 09, 2012, 05:52:50 pm »

И ти що не наказа простака с мълчание или заради елементарното реши да се включиш
Давай, можеш още по-добре
А, междувременно аз пак ще си зачета ей това хубаво нещо дето е постнала venerra

Да си напълно честен със себе си е добро упражнение. - Фройд

Между другото първо основно морално правило (и на по-силния): падналият по гръб не се рита  - това като за начало от анаретния, от оптимиста – виж цитата по-горе
Anladın mı? Ако не разбираш, питай Дейзи за превода…
Активен

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #62 -: Март 09, 2012, 06:06:11 pm »

И ти що не наказа простака с мълчание или заради елементарното реши да се включиш
Давай, можеш още по-добре
А, междувременно аз пак ще си зачета ей това хубаво нещо дето е постнала venerra

Да си напълно честен със себе си е добро упражнение. - Фройд

Между другото първо основно морално правило (и на по-силния): падналият по гръб не се рита  - това като за начало от анаретния, от оптимиста – виж цитата по-горе
Anladın mı? Ако не разбираш, питай Дейзи за превода…

Както и да е ... ;D загубени в превода....
Критиката си беше лично към изречението..."правя каквото искам...да става каквото ще..."
Така, че останалото дори не го чета...Не си ме разбрала.... ;D
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците