Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Послание от маите  (Прочетена 2338 пъти)

SOL

• Новак
  • Публикации: 7
Послание от маите
« -: Април 09, 2011, 08:32:16 pm »

http://vbox7.com/play:dfba87d7

Предстоят ни интересни времена.  :blink:
Активен

dool

• Новак
  • Публикации: 6
Re: Послание от маите
« Отговор #1 -: Октомври 20, 2011, 09:44:29 pm »

Гледах го, но нещо не ме докосна. На коя дата ще бъде? Доколкото разбрах не трябва да се страхуват от максимум 3 дена тъмнина, защото след това ще настъпи по-добър живот на земята  :blink:

Silence

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 956
  • небесни прашинки
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2011, 12:36:29 pm »

Тези пък говорят за реално увъртане на Земята и разместване на полюсите: както си в пустинята, хоп - вече си в Гренландия. Интересно, как ще стане на цялата Земя тъмно за 30 часа, след като от едната й половина, независимо къде, тя винаги ще е към Слънцето?  :85:

21.12.2012 - Doomsday
22.12.2012 - Laughsday
Активен

ThunderGoddess

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1324
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2011, 11:12:33 am »

Много буквално тълкувате нещата.  ;D ;D Отдайте се на преносния смисъл, не съм виждала древни хора, които да обичат да казват нещо директно :D
Активен

Silence

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 956
  • небесни прашинки
« Отговор #4 -: Октомври 26, 2011, 12:47:02 am »

На преносния смисъл се отдавам във филми като на Дейвид Линч, в творчеството си, сънищата, психологията и пр. или когато има мегдан за това в подобни случаи, но в този не мисля, че има, което и се разкрива във всяко следващо изречение. Всичко е поднесено директно и на тепсия, характерно за подобни сега модерни продукции за съвременни люде, и е един абсурден буквализъм до мозъка на костите, т.е. засукан и накичен поглед над 2012. Другото ми се струва търсене на черна котка в тъмно мазе с въглища, която не е там. ;D
« Последна редакция: Октомври 26, 2011, 01:07:50 am от Kelvin »
Активен

Police_kontrol_F

• Новак
  • Публикации: 25
  • На всякъде виждам и вси4ко 4увам
« Отговор #5 -: Декември 15, 2012, 08:59:45 am »

Ванга,беше казала ,че тази година ще е краят на света.
Активен
Да имаш,за да нараниш...така да притежаваш.Прощавам ти,че си такъв,преди да стана като като теб....обичаш,за да задържиш..търпиш и продължаваш,не някой друг,себе си оправдаваш,че може би това заслужаваш

arohi

• Новак
  • Публикации: 3
« Отговор #6 -: Септември 02, 2013, 01:34:28 pm »

Здравейте, търся книгата "Холистично лечение на плутоновите кризи" от Д. Кънингам. Моля, ако някой разполага с нея да ми я изпрати, да пише на лични или да постне тук. Открих я на руски, но не ме устройва.
Благодаря предварително, дано да имам късмет.
Активен
AROHI