Здравей Гост

До този комуто е нужно/ Тo whom this is necessary

• 38 Отговора
  • 11237 Прегледи
*

elfidka

• 3129
Re:До този комуто е нужно/ Тo whom this is necessary
« Отговор #20 -: Март 19, 2011, 02:35:13 am »
Много хубаво сиго описала Марая,
И това за самотата....еххх колко много самота има в живота ми с този Сатурн връз светилата ми. И само ограничения..подтиснатост...самота...
Знам за какво говориш  наистина знам... :'(
Слънце - Везни
Луна – Близнаци
Асц. - Лъв
Венера – Лъв
Марс - Дева

Животът не е поемал към нас задължение да осъществява мечтите ни. Трябва да вземем каквото ни предлага и да сме благодарни, защото и по-лошо би могло да бъде !!!

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #21 -: Март 19, 2011, 07:37:54 am »
И това за самотата....еххх колко много самота има в живота ми с този Сатурн връз светилата ми. И само ограничения..подтиснатост...самота...

Не е достатъчно Елфи да знаеш...,а да го преодолееш...,превъзмогнеш и продължиш! :wub:
Ще го направиш! Знам! :wub: :blink:

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Stella

• 7765
« Отговор #22 -: Март 19, 2011, 07:41:52 am »

Въпрос на вътрешно усещаане е. Не по-малко сама съм била и без Сатурн, но не съм се чувствала самотна. А когато беше в Лъв и в опозиция със светилата ми, направо ми беше адски студено и самотно, въъпреки че имах човек до себе си.
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

*

Марая

• 28282
« Отговор #23 -: Март 19, 2011, 07:47:10 am »

Въпрос на вътрешно усещаане е. Не по-малко сама съм била и без Сатурн, но не съм се чувствала самотна. А когато беше в Лъв и в опозиция със светилата ми, направо ми беше адски студено и самотно, въъпреки че имах човек до себе си.

Точно затова  говоря...Да си легнеш до студенината на някого в когото си вярвал.... :(
Не е по-малко самотна спалнята...отколкото да бъдеш сам....
Сам и самотен са две различни неща.... :blink:

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Yaya

• 2265
« Отговор #24 -: Юни 22, 2011, 07:16:56 pm »
Търся си интересни теми за четене... Сега тази я видях и се сетих, че ми беше неудобно да я коригирам в началото. Някак си ми избожда очите, защото би трябвало да звучи като "To whom it may concern"
От кой ли аспект ми идва това желание да коригирам  :57: имам Сатурн в Дева и Слънце в Риби, в опозиция са. Или взаимна рецепция на Меркурий и Юпитер?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

*

Марая

• 28282
« Отговор #25 -: Юни 22, 2011, 08:07:51 pm »
Търся си интересни теми за четене... Сега тази я видях и се сетих, че ми беше неудобно да я коригирам в началото. Някак си ми избожда очите, защото би трябвало да звучи като "To whom it may concern"
От кой ли аспект ми идва това желание да коригирам  :57: имам Сатурн в Дева и Слънце в Риби, в опозиция са. Или взаимна рецепция на Меркурий и Юпитер?

Едва ли е от това... ;D Аз я имам тази рецерция..в знак стрелец/близнаци... ;D
При теб вероятно е в риби/близнаци...

"To whom it may concern"- използвам го при оферти...или в бизнес коренспонденцията си.... ;D ;D

*

Asol

• 4140
« Отговор #26 -: Юни 22, 2011, 09:39:28 pm »
Подобен аспект "боядисва" Слънцето козирогато, а на земните знаци им правят впечатление такива неща. Комбинацията Меркурий/Юпитер е показател за далновидност или за човек с търговски нюх, който притежава способността да убеждава някого в правотата си - добър оратор. Такъв, който за себе си смята, че неговата истина е единствено правилна.

*

Yaya

• 2265
« Отговор #27 -: Юни 23, 2011, 02:16:43 pm »
Кой е този аспект, Асол? Опозицията на Сатурн и Слънце ли?  :rolleyes:
При мен Юпитер е в Дева, затова се насочих натам.
Марая, ако "concern" свързваш само с бизнес кореспонденция, можеш да спрегнеш модала "need". Но наистина заглавието ми избожда очите  ;D ;D ;D

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

*

Марая

• 28282
« Отговор #28 -: Юни 23, 2011, 06:16:27 pm »
Марая, ако "concern" свързваш само с бизнес кореспонденция, можеш да спрегнеш модала "need". Но наистина заглавието ми избожда очите  ;D ;D ;D

Тук по средата е причината... :-\..Имаш материал и повод да разбереш....

Много обич, много болка и много жажда...
Точно така, както си описала, се чувствам и аз днес. Но прошката не е ли по Нептун? Аз моя Нептун не го усещам никъде - само Плутона срещу Луната ми. Усещам, че точно, когато се отпусна и повярвам, той убива всичко. И тогава идва на помощ Сатурна срещу Слънцето ми - стегни се, вдигни глава и продължи.... Само не знам докога?!? Защото всичко това малко по малко ликвидира човека, който бях, мечтите, които имах... И всичко е разруха под една здрава, стабилна и хубава обвивка. А какво е отдолу само аз си знам....
Разбирам те, Марая. Красиви думи. Възхищавам ти се на Мерка.

*

Yaya

• 2265
« Отговор #29 -: Юни 24, 2011, 06:55:29 pm »
Поласкана съм, че си търсила цитата, пък било то и в тази тема   ;D

Разликата между двете е в значението - едното е дребно, корекционно, правописно...

Другото е чувство и усещане на човека, на личността.

Е, мерси, че ги приравни, дори и да си ме цитирала, значи не си разбрала какво съм искала да кажа. Но няма значение. Идеята беше, че дори и да съм писала в темата, да съм я следила, пак ми е избождало очите и това едва ли е било нужно да активира прошката в лицето на Нептуна. Ти, все пък, знаеш какво е Нептун...  Това дребно разномислие няма да промени темата. Аз споделих с всички, които могат да прочетат, получих отговор от Асол, а ти го прочете и го прие лично... Май също имаш повод за размисъл  ;)

Но, whatever, както се казва.
« Последна редакция: Юни 24, 2011, 07:51:13 pm от Yaya »

А Шопенхауер

*

venerra

• **
  • 1416
    • http://hristu.net/
« Отговор #30 -: Юни 24, 2011, 07:23:31 pm »
А какъв е смисъла заглавието да е и на англ., когато текста е само на бг. ...  :-\
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

*

Марая

• 28282
« Отговор #31 -: Юли 04, 2011, 08:13:50 pm »
А какъв е смисъла заглавието да е и на англ., когато текста е само на бг. ...  :-\

Въпрос на настроение.... ;D

*

Lillie

• 30532
« Отговор #32 -: Юли 04, 2011, 08:24:54 pm »
Сега взех, че се сетих за една моя тема в обзорните, в която незнайно защо заглавието съм го писала на английски. Или някъде във форума беше, но после я преместих тук, може и с друго заглавие (езотерична астрология).
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

abroad

• 2187
« Отговор #33 -: Юли 05, 2011, 01:25:23 am »
As above, so below...ли беше
харесвах тази тема (привлече ме заглавието някога), гледам че се харчи ;D

*

Марая

• 28282
« Отговор #34 -: Юли 05, 2011, 11:35:18 pm »
As above, so below...ли беше
харесвах тази тема (привлече ме заглавието някога), гледам че се харчи ;D

:72: :wink2:

*

Silence

• **
  • 956
  • небесни прашинки
« Отговор #35 -: Юли 10, 2011, 08:26:29 am »
По гайдите... Този блещак, като го видя, ме напушва голям смях ->  :72: . Клати се като бясна мотовилка на маслени бани с техно...  :29: ... или като изтрещял кантар. Хммм... Дали пък повече везни не избират тази емотиконка? :)

*

Марая

• 28282
« Отговор #36 -: Юли 11, 2011, 06:31:19 pm »
По гайдите... Този блещак, като го видя, ме напушва голям смях ->  :72: . Клати се като бясна мотовилка на маслени бани с техно...  :29: ... или като изтрещял кантар. Хммм... Дали пък повече везни не избират тази емотиконка? :)

Въпрос на проучване.... ;D

« Отговор #37 -: Юли 29, 2011, 11:38:14 am »
this is an interesting post and that 's  what i want to know , haha .
thanks so much for the sharing.

Tera Money
Tera Online Gold
Tera Items

*

Silence

• **
  • 956
  • небесни прашинки
« Отговор #38 -: Юли 29, 2011, 07:25:33 pm »
Разкарайте го тоя шибан бот...