Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Хорар за любов  (Прочетена 411681 пъти)

zikovu

• Редовен участник
  • Публикации: 2311
    • Блог на Линда
Re: Хорар за любов
« Отговор #5840 -: Февруари 07, 2014, 12:24:52 pm »

ами залагам на това, че не- дай да видя последния хорара, който си пускала за развитие на тези отношения...
Ами май това е последният, но той беше за тая среща. Имам един от лятото, който показа "удовлетворителни за мен отношения" без да уточнява с кого, които би трябвало да ги има другия месец - през март. Но сега не са ми никак удовлетворителни. Имам и един друг от пролетта, който показа, че ще живея с този човек, обаче беше зададен без срок, а по принцип. В пристъпи на любовна мъка съм пускала и други, но не ги пазя, защото не излизаха радикални - на виа комбуста ас, безкурсни луни, много често ги правех, а и те все са по странични въпроси за един и същ човек, а не конкретно как ще се развият отношенията. После овладях хорарните пристъпи, защото няма смисъл. Да пускам ли сега нов, някаква полза има ли от това?

според мен пусни- жалко, че не пазиш старите карти...но то влиянието им е минало..питай как ще ви се развиват отношенията- пусни картата в произволен момент, не сега.
Активен
"Любовни антагонизми- all day, every day"

Smarta

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 575
« Отговор #5841 -: Февруари 07, 2014, 12:27:23 pm »

Цитат на: zikovu

според мен пусни- жалко, че не пазиш старите карти...но то влиянието им е минало..питай как ще ви се развиват отношенията- пусни картата в произволен момент, не сега.
Така ще направя. Благодаря ти още веднъж!  :wub:
Активен
:sun::pi:  :moo::aq:  :mer::aq:  :ven::cp:  :mar::li:  :jup::sc:  :sat::li:  :ura::sa:  :nep::sa:  :plu::li:   :vlu::ca:  ас :vi: mc :ge:

:sun::kva::ura: / :tri::plu: / :tri::jup:
 :moo::soe::mer::sec::ura: / :kva::jup:
 :mar::soe::sat::soe::plu::kva::ven:

Kler

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 576
« Отговор #5842 -: Февруари 08, 2014, 11:07:22 am »

Щe харесам ли някой на това мероприятие?
май не. луната У5 е без курс, макар, че минавайки в следващия знак ше сключи хубави аспекти..
аспектът между У1 и У7 броим ли го или гледаме само У1 и У5?
ще дам ов след няколко дни.
да, на първо четене харесах, поне в смисъла, в който зададох въпроса.
мероприятието не беше толкова зле, колкото се бях настроила, но беше и тегаво малко
Активен

biliana

• Новак
  • Публикации: 31
« Отговор #5843 -: Февруари 08, 2014, 11:28:08 am »

биляна- не искам да те разочаровам, но това са вариантите за сега- мъж от миналото.

Биляна-питала си преди около седмица- няма нужда от нов въпрос. Загледах се въпреки всичко в картата- не показва нищо по- различно от предната

Наистина се появи мъж от миналото, с него сме нямали връзка до сега, вчера излизахме и мога ли да задам въпрос за него. Въпроса е "Харесва ли ме А., има ли сериозни намерения към мен?" или гледа чисто приятелски на нашите отношения.
Активен

zikovu

• Редовен участник
    • Блог на Линда
« Отговор #5844 -: Февруари 08, 2014, 06:38:24 pm »

Щe харесам ли някой на това мероприятие?
май не. луната У5 е без курс, макар, че минавайки в следващия знак ше сключи хубави аспекти..
аспектът между У1 и У7 броим ли го или гледаме само У1 и У5?
ще дам ов след няколко дни.
да, на първо четене харесах, поне в смисъла, в който зададох въпроса.
мероприятието не беше толкова зле, колкото се бях настроила, но беше и тегаво малко

благодаря за ов- абе тва е- значи рецепция да има- позитивна- негативна..хорара на дрийм също го показа
Активен

zikovu

• Редовен участник
    • Блог на Линда
« Отговор #5845 -: Февруари 08, 2014, 09:21:06 pm »

биляна- не искам да те разочаровам, но това са вариантите за сега- мъж от миналото.

Биляна-питала си преди около седмица- няма нужда от нов въпрос. Загледах се въпреки всичко в картата- не показва нищо по- различно от предната

Наистина се появи мъж от миналото, с него сме нямали връзка до сега, вчера излизахме и мога ли да задам въпрос за него. Въпроса е "Харесва ли ме А., има ли сериозни намерения към мен?" или гледа чисто приятелски на нашите отношения.

Харесал те е много но нещата между вас ще се развиват адски мудно и изнервящо
Активен

Shreya

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 414
« Отговор #5846 -: Февруари 08, 2014, 10:25:35 pm »

Когато се пита за други хора, как се гледат домовете? :blink:
Активен

zikovu

• Редовен участник
    • Блог на Линда
« Отговор #5847 -: Февруари 10, 2014, 08:51:53 am »

зависи хората какви ти се падат- какво имаш впредвид :rolleyes:
Активен

galiusha

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 143
  • В живота няма щастие, само щастливи мигове...
« Отговор #5848 -: Февруари 10, 2014, 06:40:47 pm »

Мисля да му се обадя... дали е удачно и дали би се съгласи да се видим  тази седмица?

Обади се, ще е добра идея- не знам дали тази седмица, може би малко по- натам ще имате романтична среща..но се дава да те разочарова също нещо- неприятна изненада- може да разбереш,ч е се среща с друго момиче.или нещо от сорта..не виждам да е сериозно нека това да не те отказва

Обадих се, видяхме се преди малко, пихме по бира за час, говорихме си общи приказки и това беше...
Активен
А ти драги приятелю, истински ли си живял 10 000 дни или си живял един и същи ден 10 000 пъти?

zikovu

• Редовен участник
    • Блог на Линда
« Отговор #5849 -: Февруари 10, 2014, 09:48:46 pm »

Мисля да му се обадя... дали е удачно и дали би се съгласи да се видим  тази седмица?

Обади се, ще е добра идея- не знам дали тази седмица, може би малко по- натам ще имате романтична среща..но се дава да те разочарова също нещо- неприятна изненада- може да разбереш,ч е се среща с друго момиче.или нещо от сорта..не виждам да е сериозно нека това да не те отказва

Обадих се, видяхме се преди малко, пихме по бира за час, говорихме си общи приказки и това беше...

добре- има още неща тук- пиши пак след около месец, месец и половина какво се случва
Активен

_perla_

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 218
« Отговор #5850 -: Февруари 10, 2014, 10:21:29 pm »

Може ли да се прави хорар за човек, който не познаваш лично, често го виждаш и имаш симпатии към него  :-[
Активен

Resnitsa

• Новак
  • Публикации: 24
« Отговор #5851 -: Февруари 10, 2014, 11:21:55 pm »

Здравейте!

Моят въпрос е: Харесва ли ме К.? /назован по име/

Благодаря ви!
Активен

zikovu

• Редовен участник
    • Блог на Линда
« Отговор #5852 -: Февруари 11, 2014, 10:11:13 am »

Здравейте!

Благодаря ви!

да
Активен

desislava

• Новак
  • Публикации: 21
« Отговор #5853 -: Февруари 11, 2014, 05:51:34 pm »

Здравейте,
ще има ли раздвижване между мен и бившият ми приятел К?-все още имам тръпка

имаше добър старт след година и половина раздяла,после зациклихме,до днес,когато имахме сблъсък-аз започнах,той не остана длъжен :'(напече се ситуацията и предпочетох да замълча,защото иначе щеше да стане зле положението..Сега ближем рани всеки в ъгъла си.Чудя се има ли нещо към мен този мъж,или ме приема приятелски,не се оплаквам от липса на мъжко присъствие в живота си,но К ми липсва осезателно...Вижда ли се по картата наличие на някакви емоции от негова страна или след днешния скандал отношенията прекъсват....
Извинете за дългите словоизлияния ,просто съм в емоционален ступор :'(
Активен
Човек наднича в бездната....но и бездната наднича в човека

LibrawithTaurus

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 588
  • Искам истинска, взаимна и споделена любов.
« Отговор #5854 -: Февруари 11, 2014, 05:59:52 pm »

Много моля за отговор :( чувствам се ужасно, искам да знам какво става. Звънях му преди 2 часа на 3-те номера и никакъв отговор, дава свободно. :( Ще успея ли да говоря с Ники? Супер гадно ми е; ( още малко ще рухна ...Разбрах от трети човек, че е отишъл преди 3 дни при бившата си в друг град...
Активен
Искам истинска, взаимна и споделена любов. Без тайни, без лъжи, без игра на гоненица. Лоялни и предани отношения. С много фантазия, въображение и хумор.
https://www.facebook.com/RadostArt - ръчно изработени декоративни къщи :)

Resnitsa

• Новак
  • Публикации: 24
« Отговор #5855 -: Февруари 11, 2014, 06:02:50 pm »

Здравейте!

Благодаря ви!

да

zikovu, благодаря ти!  ;D Жива и здрава да си!  Ако той го признае и има по-нататъшно развитие, непременно ще дам обратна връзка.
Активен

Mirabella

• Пристрастен
  • Публикации: 5209
« Отговор #5856 -: Февруари 11, 2014, 09:17:58 pm »

Либра, как толкова често успяваш да попаднеш на момчета, неразрешили въпроси с минали връзки? Нищо ли не ги издава в началото преди да хлътнеш по тях? Този ми изглежда точно такъв. Управлява се от ретрограден Юпитер в 5-тия си дом. Не мисля, че е готов за връзка с теб, ако това е истинският въпрос зад въпроса за разговора.
Активен

Shreya

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 414
« Отговор #5857 -: Февруари 11, 2014, 09:36:37 pm »

Вероятно отработва гадни аспекти в наталната си карта :unsure:
Активен

LibrawithTaurus

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 588
  • Искам истинска, взаимна и споделена любов.
« Отговор #5858 -: Февруари 12, 2014, 07:08:39 am »

Либра, как толкова често успяваш да попаднеш на момчета, неразрешили въпроси с минали връзки? Нищо ли не ги издава в началото преди да хлътнеш по тях? Този ми изглежда точно такъв. Управлява се от ретрограден Юпитер в 5-тия си дом. Не мисля, че е готов за връзка с теб, ако това е истинският въпрос зад въпроса за разговора.

;( нямам обяснение, предполагам след всяко разочарование се опитвам да залича всичко, за да излекувам раните по-бързо, но с това забравям и поуката, и опита...или просто съм глупава и не мога да си науча уроците ;( Трябваше да запомня този съвет на Лили отпреди:
Либре, приятелски съвет от кака ти  :blink: (вряла и кипяла в живота) - не си губи времето и енергията с мъж, който не е съумял да се отърси от сянката на бившата и във всяка друга жена търси нейно отражение... Каквото и да се случи, тя винаги ще стои между вас.
Разбирам, че е лесно да се каже, трудно е да се направи, когато сърцето ти диктува друго.

Звънна ми ..след като ми затвори няколко пъти. В петък аз си дойдох вкъщи, а на следващия ден тя го поканила и той отишъл. Решили да опитат отново. И довчера не ме потърсил, защото не знаел как да ми го каже, а аз от самото начало го помолих да не ме лъже никога, да ми казва винаги истината, и ако реши, че не иска да се вижда с мен, да ми го каже, а не да върши неща зад гърба ми, но предупреждения и договорки не важат, като някой реши да те нарани. Дали от от първия миг, в който ме е видял, си е казал ...тази е лесна, ще я прецакам...Не го заслужавам.Бях предпазлива, пазих се, не съм се втурвала с големите очаквания, но след 2 месеца прекарани с някого, как да не влезе в сърцето ми? :( Твърдеше, че не иска да е с нея, че трябва да продължи напред, затваряше й постоянно телефона...а всъщност ме е изиграл.
Активен
Искам истинска, взаимна и споделена любов. Без тайни, без лъжи, без игра на гоненица. Лоялни и предани отношения. С много фантазия, въображение и хумор.
https://www.facebook.com/RadostArt - ръчно изработени декоративни къщи :)

sia

• Новак
  • Публикации: 31
« Отговор #5859 -: Февруари 12, 2014, 09:04:54 am »

Здравейте,
В близките месеци, ще срещна ли любов споделена?

Виждам те да се влюбиш определено и съжалявам, че ще го кажа, за жалост мисля, че няма да е споделено. Човекът няма да е в адекватното състояние да отговори на емоциите ти- влюбен в друга или обвързан.
Внимавай как и по какъв начин изразяваш чувствата си и дори и да се увлечеш- не си го слагай много на сърце. Изчакай да пукне пролетта ;)

zikovu,
Права се оказа. Чак влюбена, не. Но похлътнах ненадейно в един обвързан младеж. Сега остава да следвам съвета ти и да не си го слагам на сърцето.
Благодаря!
Активен