Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Хорар за любов  (Прочетена 411675 пъти)

zikovu

• Редовен участник
  • Публикации: 2311
    • Блог на Линда
Re: Хорар за любов
« Отговор #5560 -: Януари 17, 2014, 09:32:11 am »

Мати - дай ми град в Норвегия.

Tromsø

Зикову, благодаря ти много!

Мати сложила си карта с час 3 и нещо п.м, а когато си питала въпроса и когато ти се е въртял той в главата беще 1:45 някъде п.м- така, че аз с този час и твоето място гледах картата. Ацендента се променя, но нещата остават същите.
Не мисля,че този човек ти е голямата любов в живота, до няколко месеца съвсем ще се откажеш да имаш взимане даване с него :-\ Не виждам развтие при вас, макар, че много се харесвате- за симпатиите към теб не се съмнявай. Може да има опити за нещо- но в крайна сметка ще се окаже нещо като нищо. Ако до май, юни не си се отказала от него ще построиш нов хорар да видим какво ще е развитието в оставащата половинка от годината. ;)
Активен
"Любовни антагонизми- all day, every day"

zikovu

• Редовен участник
    • Блог на Линда
« Отговор #5561 -: Януари 17, 2014, 09:43:29 am »

Пак покрай ретро Венера някакви стари любови... Х има ли желание да подновим контакти, заинтересован ли е от някакво развитие в тази насока, комуникация или среща?  Всъщност за въпроса ме подтикна това че си писахме отново, но той и друг път се е появявал и изчезвал.. дали този път ще има развитие?

много те харесва, но и този път до по- сериозно романтично развитие няма да се стигне, май тука става дума основно за секс- това му краткосрочния текущ интерес, романтичната връзка не му е цел- макра, че МНОГО МНОГО те харесва...хм- върви ги разбери мъжете. :-\

Много ти благодаря зикову! Аз виждам, че съм екзалтирана при него и предположих, че той ме харесва, но аз него повече, след като той при мен е на трон. А дали всъщност предстои още комуникация или срещи според картата? Защото желанието е едно, но дали ще има контакт ?  :blink:

Ами мисля, че срещи и комуникация ще има- да. Дай обратна връзка задължително,че сатурна е в първи дом- да я проследим тази работа.
Активен

zikovu

• Редовен участник
    • Блог на Линда
« Отговор #5562 -: Януари 17, 2014, 09:51:53 am »

Здравейте, може ли помощ при този хорар - Харесва ли ме Иво? Бяхме колеги и имахме приятелски отношения. След това замина извън България. Обеща, че ще пише, направи го, ама едни такива сухи писма.... за разлика от тези на другите колеги. И днес изненада... съвсем неочаквано се появи. Поговорихме и ме заля вълна от приятни емоции и спомени, но... Иска ми се да разбера дали изпитва нещо към мен или просто не разчитам правилно индикациите. Извинявам се за многословността, но в момента съм много развълнувана.

ти самата даваш много объркващи сигнали на иво и той също като теб се чуди харесваш ли го като мъж или си просто мила. Не излиза нещо между вас да стане, въпреки,че я има искрицата и тръпката
Активен

zikovu

• Редовен участник
    • Блог на Линда
« Отговор #5563 -: Януари 17, 2014, 09:55:07 am »

Може ли въпрос и от мен "Ще се възстанови ли комуникацията между мен и (назован по име)? Не знам какво му стана на този мъж в един момент просто изчезна, нито телефон, нито скайп.. Всичко преди това беше добре. Просто не разбрах какво стана  :'(

не, съжалявам- тази работа не се вижда да стане- да подновите комуникация в близко бъдеще.  :-\

Какво е възможно да се е случило- да е подновил отношения с жена от миналото си, връзката им е тайна.
Активен

viktoriamihailova

• Новак
  • Публикации: 17
« Отговор #5564 -: Януари 17, 2014, 10:27:25 am »

Здравейте :) Посъветваха ме да изчакам януари и тогава да си задам въпроса. Та търпението ми издържа до днес  ;D
Ще бъдем ли отново гаджета ? /c назован по име/ Съжалява за простият подбор от думи, не искам да има двусмислици. Искам да разбера дали за него наще взаимоотншения са останали в миналото и ако е така аз да ''изкореня'' моите чувства и емиции. Хубав ден на всички  :blink:
Активен
Вдигайте се пак и пак, докато агнетата станат лъвове!!

zikovu

• Редовен участник
    • Блог на Линда
« Отговор #5565 -: Януари 17, 2014, 10:36:09 am »

Здравейте :) Посъветваха ме да изчакам януари и тогава да си задам въпроса. Та търпението ми издържа до днес  ;D
Ще бъдем ли отново гаджета ? /c назован по име/ Съжалява за простият подбор от думи, не искам да има двусмислици. Искам да разбера дали за него наще взаимоотншения са останали в миналото и ако е така аз да ''изкореня'' моите чувства и емиции. Хубав ден на всички  :blink:

Вики, възможно е, но няма да стане въобще скоро.Този човек все още изпитва чувства, не те е забравил, но към момента има нова жена в живота му, излизат, нещата отиват към връзка. В близките месеци по- скоро виждам разочарование и невъзможност за развитие при вас.
Но има тенденции в картата, които сочат, че не всичко е приключило, ако все още мислиш за него и го желаеш- юни, юли там- пускай следващ хорар. И преди това може да има индикации за оправяне на положението, но нека погледнем тогава. Всъщност има вариант до юни юли да е почнало вече вашето "събиране". ......Да, хорара показва, че ще бъдете заедно обаче се зареди с търпение- няма да е в близките месеци.
« Последна редакция: Януари 17, 2014, 10:41:51 am от zikovu »
Активен

vanina

• Новак
  • Публикации: 29
« Отговор #5566 -: Януари 17, 2014, 01:02:16 pm »

Ще навреди си Х на положението ми или на мен по някакъв начин? става въпрос за това, че преди няколко месеца прекратих връзката си с този човек, но ние имаме почти ежедневен контакт. Аз искам да започна наново, защото така или иначе връзката ми с този човек е обречена и няма да има развитие. Мисля обаче, че той не се е примирил да приключи с мен, това показват и неговите действия. съответно той има някой неща за мен, които по-принцип могат да ми навредят, а и той ако иска е способен на това. Искам да продължа напред....но малко се страхувам от неговите действия евентуално. мислите ли, че е основателно според хорарната карта.
Активен

zikovu

• Редовен участник
    • Блог на Линда
« Отговор #5567 -: Януари 17, 2014, 01:17:19 pm »

Ще навреди си Х на положението ми или на мен по някакъв начин? става въпрос за това, че преди няколко месеца прекратих връзката си с този човек, но ние имаме почти ежедневен контакт. Аз искам да започна наново, защото така или иначе връзката ми с този човек е обречена и няма да има развитие. Мисля обаче, че той не се е примирил да приключи с мен, това показват и неговите действия. съответно той има някой неща за мен, които по-принцип могат да ми навредят, а и той ако иска е способен на това. Искам да продължа напред....но малко се страхувам от неговите действия евентуално. мислите ли, че е основателно според хорарната карта.

не, не се притеснявай. няма да ти навреди. това в момента просто са твои страхове и паранои- няма смисъл- опитва се да те накара да се върнеш- това са негови манипулации- ти и общественото ти положение не сте застрашени
Активен

vanina

• Новак
  • Публикации: 29
« Отговор #5568 -: Януари 17, 2014, 01:40:04 pm »

благодаря, zikovu. поуспокоих се от отговора. 
Активен

dess7

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 100
« Отговор #5569 -: Януари 17, 2014, 03:09:48 pm »

Може ли въпрос и от мен "Ще се възстанови ли комуникацията между мен и (назован по име)? Не знам какво му стана на този мъж в един момент просто изчезна, нито телефон, нито скайп.. Всичко преди това беше добре. Просто не разбрах какво стана  :'(

не, съжалявам- тази работа не се вижда да стане- да подновите комуникация в близко бъдеще.  :-\

Какво е възможно да се е случило- да е подновил отношения с жена от миналото си, връзката им е тайна.

Благодаря много за отделеното време и внимание. Явно трябва да приема, че всичко свърши. Между другото нашите отношения бяха тайни, т.е. криехме ги от другите.
Активен

zikovu

• Редовен участник
    • Блог на Линда
« Отговор #5570 -: Януари 17, 2014, 03:22:57 pm »

Благодаря много за отделеното време и внимание. Явно трябва да приема, че всичко свърши. Между другото нашите отношения бяха тайни, т.е. криехме ги от другите.

той явно така поддържа отношения- сега пак има такава връзка. ами виж- ако все още го мислиш след няколко месеца- пусни нов хорар- това право важи докато краткосрочното развитие на отношенията с някой те интересуват.
Активен

caraly

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 112
« Отговор #5571 -: Януари 17, 2014, 08:10:16 pm »

Добре, в такъв случай искам да попитам- очертава ли ми се някаква връзка в близко бъдеще?
Активен

zikovu

• Редовен участник
    • Блог на Линда
« Отговор #5572 -: Януари 17, 2014, 08:44:53 pm »

Карали- забелязвам, че често питаш- еди кой си харесва ли те, мисли ли за теб, ще се чуете ли. Няма смисъл от честото и редовно задаване на хорарни питания, особено в личните отношения или повече и най- различно формулирани въпроси за един човек.
Хорарната астрология трябва да е от помощ във малко или много по- важни моменти или за да разбереш повече за важните за теб хора. Поне така е препоръчително.Иначе ти може да публикуваш 1000 карти с дребни въпроси и аз да ти дам 1000 отговора- въпроса е те ще са верни ли и ще ти помогнат ли.

Ще имаш емоции и романтични изживявания в близките месеци с човек, когото вече познаваш. За връзка не съм сигурна, поне не такава, която да е много сериозна. Успех!
Активен

_perla_

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 218
« Отговор #5573 -: Януари 17, 2014, 08:45:58 pm »

Искам да попитам скоро дали ще срещна нова любов? Не че сега ми е до любов, нито до нова нито до стара, любопитна съм само. Чувствам се изчерпана емоционално и в момента нямам сили и желание да се занимавам с никой, ама знае ли се–понякога, когато най-малко я искаш тогава идва
Питаш за любов, но с тази отминала опозиция между Венера У1 и Уран У5, който е ретро, както и фактът, че Венера У1 е У8, а Луната като втори твой сигнификатор е в палавите близнаци, въпросът ти се отнася сякаш повече за флирт, отколкото до сериозната любов, описана от Сатурн У5 в 1д, който е екзалтиран в знака на везни, в които Венера у1 е на трон.
Луната е в сходящ куинконкс със Сатурн У5, съУ1, така че любов в смисъла на това да хлътнеш дълбоко не се очертава, но пък ще извърши хармоничен аспект с Уран У5, кацнал на ДСЦ, тъй че най-неочаквано може да срещнеш някого, в когото да се влюбиш, но няма да е скоро, поради ретроградието на Уран. При всички положения, новата ти любов ще е с някой лъскав мъжкар, с който ще се фукаш- Марс У7 в 10д, в знак лъв.

Давам ОВ по този хорар. Няма нова любов на хоризонта и все още си чакам лъскавия мъжкар  :blink: Мога ли вече да си направя нов хорар или по-добре да почакам още малко?
Активен

zikovu

• Редовен участник
    • Блог на Линда
« Отговор #5574 -: Януари 17, 2014, 08:48:37 pm »

перла- от август до сега е минало достатъчно време- може да питаш пак ;)
Активен

_perla_

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 218
« Отговор #5575 -: Януари 17, 2014, 09:03:26 pm »

Благодаря, Zikovu  :blink: Веднага си направих нова карта. Само че този път скам да попитам дали ще започна нова връзка  :blink:
Активен

zikovu

• Редовен участник
    • Блог на Линда
« Отговор #5576 -: Януари 17, 2014, 09:15:04 pm »

и при тебе като при Карали предстоят много емоционални моменти - има пак някаква стара тръпка, която ще те вълнува, като цяло ще е много напрегнато. Много чувства, емоции, разкъсване кое, какво, с кой. Защото при теб и нещо ново може да се появи- старите болежки ще се обаждат обаче....но пък този бивш не го виждам да е много желаещ да се обвърже, някак си няма да може и ...после може пък да размисли и ти ще мислиш...и драми общо взето- няма да ти е скучно- ша има любов. Стабилна връзка в близките месеци - не, заформяне на такава и лека полека напред- нещо такова по- може.
Активен

Matti

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 53
« Отговор #5577 -: Януари 17, 2014, 09:16:10 pm »

Мати - дай ми град в Норвегия.
Tromsø
Зикову, благодаря ти много!
Мати сложила си карта с час 3 и нещо п.м, а когато си питала въпроса и когато ти се е въртял той в главата беще 1:45 някъде п.м- така, че аз с този час и твоето място гледах картата. Ацендента се променя, но нещата остават същите.
Не мисля,че този човек ти е голямата любов в живота, до няколко месеца съвсем ще се откажеш да имаш взимане даване с него :-\ Не виждам развтие при вас, макар, че много се харесвате- за симпатиите към теб не се съмнявай. Може да има опити за нещо- но в крайна сметка ще се окаже нещо като нищо. Ако до май, юни не си се отказала от него ще построиш нов хорар да видим какво ще е развитието в оставащата половинка от годината. ;)

Много си добра, и то за две неща
1. че имаш търпението да отговаряш - Благодаря ти, за което!
2. в това, което казваш - аз за първи път се сблъсквам, така да се каже :) с хорарната астрология, но съм изумена от точните ти отговори. Според ме освен познания, имаш и талант и интуиция.
Да, този човек не е  голямата ми любов, невъзможно е :) Имаме проблем с комуникацията, и цялата ни връзка ( ако дори може да се нарече, че имаме връзка е нещо като нищо)
Дай Боже да се откажа от него до няколко месеца. От половин година това не се случва и само той ми е в ума и сърцето в момента, а знак никакъв нямам от негова страна за какъвто и да е интерес. А аз го искам този човек - дори за малко, дори само секс - все мие тая ...искам го. Много го искам, а той ...ох, как ми се иска да повярвам,ч е има симпатии и взаимност, но поведението му показва друго.
Прочетох те, че няма смисъл от често задаване на хорарни въпроси, но аз цял ден мисля за този въпрос и за него, защото го видях днес и ще направя последен ( надявам се :))
Благодаря ти предварително!

Той ли ще ме потърси пак или аз да го направя?
Активен

zikovu

• Редовен участник
    • Блог на Линда
« Отговор #5578 -: Януари 17, 2014, 09:26:23 pm »

благодаря Мати :wub:

Не е нужна нова карта- кой кого ще потърси не знам, срещи ще има, но някакво развитие кой знае какво нали ти казвам не виждам...ама след като си съгласна на нещо за бързо и за кратко- може и това да свърши работа...
Активен

Matti

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 53
« Отговор #5579 -: Януари 17, 2014, 09:43:18 pm »

благодаря Мати :wub:

Не е нужна нова карта- кой кого ще потърси не знам, срещи ще има, но някакво развитие кой знае какво нали ти казвам не виждам...ама след като си съгласна на нещо за бързо и за кратко- може и това да свърши работа...

Благодаря ти и аз :)
Съгласна съм, защото не може да ми даде нищо повече, затова.
Ама ние се срещаме два пъти в седмицата, в градината на дъщеря ми, защото работи там - но това не са любовни срещи, а само здравей - здрасти за 1 мин.  Картата ми сигурно това е показала :)
А за друг мъж, кога мога да си направя хорар?
Активен