Здравей Гост

Хорар за любов

• 6260 Отговора
  • 462726 Прегледи
*

Nova

• *
  • 353
Re:Хорар за любов
« Отговор #80 -: Април 06, 2011, 06:47:54 pm »
Еее, хареса ми "принципния въпрос" на Марая ;D- Ще срещна ли скоро любовта??? Помощ?
;D ;D....

Да....

До две седмици се оглеждай.... ;) ;D

Много "овнешка" история в тази карта.... :P

*

Stella

• 7765
« Отговор #81 -: Април 06, 2011, 10:28:20 pm »
Еее, хареса ми "принципния въпрос" на Марая ;D- Ще срещна ли скоро любовта??? Помощ?

Луната е без курс и в разходящ аспект с Плутон. Липсата на сходящи аспекти на Луната не може да даде отговор "ЩЕ". А може би вече си я срещнала, но да не знаеш? - Луната е в разходящ тригон с У5.
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

*

Nova

• *
  • 353
« Отговор #82 -: Април 06, 2011, 10:30:48 pm »

Луната е без курс и в разходящ аспект с Плутон. Липсата на сходящи аспекти на |Луната не може да даде отговор "ще". А може би вече си я срещнала, но да не знаеш? - Луната е в разходящ тригон с У5.
Май май....

*

Stella

• 7765
« Отговор #83 -: Април 06, 2011, 10:31:54 pm »

Луната е без курс и в разходящ аспект с Плутон. Липсата на сходящи аспекти на Луната не може да даде отговор "ЩЕ".

А може би вече си я срещнала, но да не знаеш? - Луната е в разходящ тригон с У5.
Май май....

Значи познах, така ли?
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

*

Stella

• 7765
« Отговор #84 -: Април 06, 2011, 10:38:50 pm »

Луната е без курс и в разходящ аспект с Плутон. Липсата на сходящи аспекти на |Луната не може да даде отговор "ще". А може би вече си я срещнала, но да не знаеш? - Луната е в разходящ тригон с У5.
Май май....

Значи познах, така ли?
ами мисля, че да....но от друга страна мисля, че всичко е още проекция ;D По- скоро май трябваше да те питам какво съм срещнала ;D ;D ;D

Не можеш да поставяш така въпроса. на него трябва да може да се отговори с да или не.

*

Milkyway

• 3770
« Отговор #85 -: Април 07, 2011, 04:02:51 am »
Може ли Стела или някой друг да ми разясни,в хорарната астрология когато луната е без курс какво ще рече.

« Отговор #86 -: Април 08, 2011, 02:30:47 am »
Здравейте!
Много ме вълнува любовта..Въпросът е обича ли ме моя човек?
Жизнено важно е за мен в момента..Благодаря!

*

Uran

• 6041
« Отговор #87 -: Април 09, 2011, 02:06:48 am »
Скарани ли сте в момента? :blink:
Иначе...те обича. :blink:

« Отговор #88 -: Април 09, 2011, 05:08:13 am »
Благодаря Uran!
Не просто скарани конфликта е голям.. :(
Мислиш ли че нещата ще се оправят?

« Отговор #89 -: Април 13, 2011, 05:42:24 pm »
Привет ,  УРАН ,  от  известно  време  наблюдавам  твоите  прогнози  по  различни теми -  много  ми  допадат  /ясни , точни,  разбираеми /  би  ли  се  заела  с  моите карти  имам  доста  голям  конфликт  в  момента  /  между  развод  и  нови / стари любови ,и  скандали, и  бебе и  не  само това ... т.н. / Вече  три  месеца  търся  отговор  от  сърцето  си,  но  ... без  успех ,  още  повече  се  замотавам.  Като  удавник  за  сламка  / знам  не  е  мн. разумно / ,  но  ми  се  иска  поне  мъничко  светлина  от планетите  за  да  си  поема  пътя.
Приемаш  ли  ?  
Няма  да  разсърдя  и  на  никой  друг  ако  се  отзове  -  Благодаря  Ви
Кои  карти  е  най - умесно  да  покажа ?

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #90 -: Април 13, 2011, 06:38:21 pm »
Привет ,  УРАН ,  от  известно  време  наблюдавам  твоите  прогнози  по  различни теми -  много  ми  допадат  /ясни , точни,  разбираеми /  би  ли  се  заела  с  моите карти  имам  доста  голям  конфликт  в  момента  /  между  развод  и  нови / стари любови ,и  скандали, и  бебе и  не  само това ... т.н. / Вече  три  месеца  търся  отговор  от  сърцето  си,  но  ... без  успех ,  още  повече  се  замотавам.  Като  удавник  за  сламка  / знам  не  е  мн. разумно / ,  но  ми  се  иска  поне  мъничко  светлина  от планетите  за  да  си  поема  пътя.
Приемаш  ли  ?  
Няма  да  разсърдя  и  на  никой  друг  ако  се  отзове  -  Благодаря  Ви
Кои  карти  е  най - умесно  да  покажа ?

В хорарната тема се поставя хорарна карта... ;D
В темата за натални карти можеш да поставиш натала си.....и да търсиш отговори на всички въпроси , които те вълнуват.... ;D

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

« Отговор #91 -: Април 13, 2011, 06:41:45 pm »
Ако ,  ми  дадете  насоки  и  как  и  къде  да  я  сътворя  хораната  карта ... :-[
Моля !

*

Марая

• 28282
« Отговор #92 -: Април 13, 2011, 06:50:10 pm »
Ако ,  ми  дадете  насоки  и  как  и  къде  да  я  сътворя  хораната  карта ... :-[
Моля !

Час и място на задаване на въпроса....В астрокома можеш да я сътвориш... ;D

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

« Отговор #93 -: Април 13, 2011, 07:07:39 pm »
Ето  я  картата   :'(с  много  въпроси
индикации развод
скандали
индикации брак  
любови
работа
и  т.н.
Имам  усещането  ,  че  след старта на моя  развод , човекa  до  мен  го  достраша  от  връзката ни  и  ...  незнам  какво  да  правя / при  него  притесненията  -  семейството  му - аз  съм  по - голяма и  разведена ,  а  той  млад  и  неженен до  момента  и ...  после  знаете  / кото  пояснение той  няма  връзка  с  моя  развод , въпреки , че  се  познаваме  от  доста  преди  това,  
Поради  тази  причина  нямам  ясно  формиран  въпрос  -  може  би  ДА  БЪДА  ЛИ  С  НЕГО ?  или   ЩЕ  БЪДЕ  ЛИ  С  МЕН?
« Последна редакция: Април 21, 2011, 07:30:51 pm от valski »

*

Nova

• *
  • 353
« Отговор #94 -: Май 10, 2011, 08:58:30 pm »
;D ;D....

Да....

Мараяяя, нищо не срещнах, много съм заспалааааа ;D ;D ;D

*

Марая

• 28282
« Отговор #95 -: Май 10, 2011, 09:02:10 pm »
;D ;D....

Да....

Мараяяя, нищо не срещнах, много съм заспалааааа ;D ;D ;D

дАЛИ НЕ СИ СЕ РАЗМИНАЛА , ЩОМ СИ ЗАСПАЛА.... ;D ;D

« Отговор #96 -: Май 10, 2011, 09:13:17 pm »
Здравейте ,
Нали  провенето  на  деца  е  любов ? ;)
Имам  един  въпрос  свързан  с  любов  и  деца. Постарах  се сама  да  чета  по  картата,  но  нещо  не  ми  отдава...
ЩЕ  СИ  ИМАМЕ  ЛИ  БЕБЕ  С  Д.?
Ще  погледнете  ли ?

*

Uran

• 6041
« Отговор #97 -: Май 11, 2011, 02:12:05 am »
Dobromira, ДА.

« Отговор #98 -: Май 11, 2011, 05:02:20 pm »
Я да попитам и тук за сестра ми.
Ще срещне ли скоро мъж, с който да създаде семейство?
10:55 ч., София

« Отговор #99 -: Май 11, 2011, 05:16:58 pm »
Dobromira, ДА.

Благодаря, Uran ,  за  това  голямо  "ДА"  хареса  ми  и  го  приемам   символично  като  100 % сигурно и  категорично  :blink: :blink: :blink:
Аз  като  се  опитвах  сама  да  "тълкувам"  се  притесних  от  аспекта  Слънце  - Плутон  и  незнаех  как  да  го  разчета.