Здравей Гост

Хорар за любов

• 6260 Отговора
  • 457366 Прегледи
*

Stella

• 7765
Re:Хорар за любов
« Отговор #60 -: Март 03, 2011, 09:31:11 pm »
Ето един хорарен въпрос от мен. Влюбен ли е г-н X (споменат по име) в мен? Господинът е старо гадже, което ме потърси преди известно време. Проблемът е, че аз нямам романтични чувства към него, а не искам да го нараня в случай, че той има такива към мен. Ако ви се занимава, можете да хвърлите едно око на картата.

Не мисля, че е влюбен, няма такива индикации. То, ако е стара връзка, няма как да е влюбен...може да търси друго.
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

*

Moonlady

• **
  • 1112
« Отговор #61 -: Март 03, 2011, 09:32:21 pm »
Да не би да сте имали някакви бизнес отношения, защото
Луната във 2-дом и Венера там ( упр.на 5- дом ) съвсем
не ми говорят за " романтична" връзка   :-\
Естествени минерали и амулети

*

abroad

• 2187
« Отговор #62 -: Март 03, 2011, 09:52:19 pm »
Ето един хорарен въпрос от мен. Влюбен ли е г-н X (споменат по име) в мен? Господинът е старо гадже, което ме потърси преди известно време.

сякаш те интересува бъдещо развитие на тези отношения :-\, но Луната е без курс
може би го интересуваш и се сеща за теб, за любов не знам
но стоиш някак си по-уязвима...

*

Uran

• 6041
« Отговор #63 -: Март 03, 2011, 09:52:49 pm »
Сигнификaторите на 5-тите ви домове нямат мажорен аспект по м/у си. Отделно самите домове са също празни за сметка на приказливите 3-9 домове. :blink:

« Отговор #64 -: Март 03, 2011, 10:33:14 pm »
Благодаря ви много за отзивчивостта, Лили, Стела, Мунлейди, Аброуд и Уран! :wub: :wub: :wub:

Имали сме делови отношения и делово общуване с добър тон, но без да става дума за пари (което е класическото разбиране за бизнес отношения). Сега се замислих, че Луната (негов У2) е във 2-ри дом, защото той предлага помощ и подкрепа в знак на благодарност за дребни услуги, които съм му правила в миналото. Също така може и да търси помощ от мен.
Много сте прави, че няма да има бъдещо развитие тук, най-малкото той не би трябвало да предприеме действия, защото неговият управител и управител на 3-тия му дом, Меркурий, няма предстоящи аспекти (по класиката). Иначе има съвпад с Уран съвсем накрая на знака - е може внезапно да се откаже да ме търси, например. А изгарянето на Меркурий може да показва, че аз не го окуражавам по никакъв начин (което е точно така).
Защо аз изглеждам уязвима според вас?... Сега, предполагам, че в неговите очи може да изглеждам така, но аз питам по принцип.
« Последна редакция: Март 03, 2011, 10:44:25 pm от Mirabella »

« Отговор #65 -: Април 04, 2011, 08:35:26 pm »
Да се отчета и аз по моя хорар.
Благодаря ви, момичета, за точните отговори! :wub:
Засега на фронта е тихо и спокойно (няма развитие въпросът) и се надявам така да си остане.

« Отговор #66 -: Април 05, 2011, 12:35:55 am »
Здравейте,момичета!
Приятелката ми има проблеми със съпруга и.Ако имате възможност моля да погледнете картат и-Въпросът беше" Как ще се развият отношенията"?
Благодаря предварително!

« Отговор #67 -: Април 05, 2011, 01:00:10 am »
Първо да предупредя, че не съм професионален астролог.

Лули, струва ми се, че С. има чувства (поне симпатии) към теб. Последният аспект на Луната (сигнификатор на въпроса и негов У5 - колко подходящо) е съвпад с Меркурий (теб).

Мая, кой задава въпроса? Ти или приятелката ти? Или ти задаваш въпроса, асоциирайки се изцяло с нея?

« Отговор #68 -: Април 05, 2011, 01:05:45 am »
Тя го зададе,аз само и казах каде да влезе и как да го направи :-[

« Отговор #69 -: Април 05, 2011, 01:19:38 am »
Мая, тогава тя се управлява от Плутон или Марс, а съпругът - от Венера. Марс и Венера нямат аспект помежду си, а Плутон и Венера имат разходящ хармоничен аспект - секстил. Така че не виждам да е имало проблеми между тях. Странно. Но тя пита за бъдещо развитие, така че да не гледаме миналото.
Венера е в екзалтация в 10-тия дом на съпруга - може би той е прекалено кариерно ориентиран в момента. Плутон е в Козирог, във 2-рия дом на питащата - може би тя търси по-голяма финасова сигурност.
Сигнификаторите на 1-ви и 7-ми дом нямат апликиращ аспект помежду си, което би трябвало да показва, че в момента няма да имат развитие отношенията - нещата ще останат такива, каквито са.
Луната като сигнификатор на въпроса има предстоящ съвпад с ретро Меркурий на К6 - може имат да разрешат стари битови проблеми.
Извинявам се, ако съм в грешка. Пожелавам им успех!

*

Uran

• 6041
« Отговор #70 -: Април 05, 2011, 01:26:35 am »
Не виждам "развитие" и причината е деца (ако имат такива).

*

missKapriz

« Отговор #71 -: Април 05, 2011, 01:44:22 am »
мая,твоята приятелка ли е причината за проблемите между двамата,някакво нейно действие или изказване да е породило напрежението?

« Отговор #72 -: Април 05, 2011, 01:59:27 am »
Благодаря,Solar!
Да,след нейна постъпка отношениятя се променят..в смисъл отчуждават се,дори в момента живеят разделени от скоро време и тя е притеснена дали има шанс нещата да се върнат в изходно положение понеже момичето има все още чувства,за момчето не мога да кажа.

*

missKapriz

« Отговор #73 -: Април 05, 2011, 02:09:14 am »
Да,има шанс.развод няма да има,вс ще се оправи според мен

« Отговор #74 -: Април 05, 2011, 02:44:54 am »
Благодаря момичета !Uran мисля си каква може да е причината в децата?

*

Uran

• 6041
« Отговор #75 -: Април 05, 2011, 03:54:50 am »
Благодаря момичета !Uran мисля си каква може да е причината в децата?
Няма да има "развитие" т.е. раздяла заради тях.

*

Stella

• 7765
« Отговор #76 -: Април 06, 2011, 12:11:42 am »
Здравейте!
Преди известно време писах в темата за синастрия.... за новата ми връзка.... Сега имам хорарен въпрос.
С. има ли чуства към мен?
http://www.prikachi.com/images/389/3178389C.gif
Благодаря ви предварително! :blink:

Лули, ти си много хлътнала по този човек- твоят сигнификатор е Меркурий в съвпад с Луна в неговия 7-ми дом. това означава, че ти си изцяло зависима от чувствата си към него. Опозицията по оста 1-7 означава, че вашите отношения няма да са никак лесни- ти се управляваш, освен от ретрограден Меркурий, но и от ретрограден сатурн в 1-ви дом, ръководиш се от миналото и ще ти дойде друг акъл след време (имам предвид след като твоите сигнификатори обърнат посоката). Тогава може да станеш по-смела и по-уверена в себе си. В момента той е силен и в много изгодна позиция - управлява се от Марс на трон в съвпад с Уран (момчето, не само че е непредвидимо и неуправляваемо, но и ревностно пази личната си свобода), Той се характеризира още и от екзалтираното Слънце в Овен, което е в съвпад с Юпитер - още едно потвърждение за неговото свободолюбие.

Лули, твоят сигнификатор Меркурий ще направи последователно съвпад с всичките планети в 7-ми дом. И поради това, че меркурий се движи ретроградно, а другите планети директно, може да се каже, че те вървят ЕДНИ КЪМ ДРУГИ. Вашата връзка тепърва ще се задълбочава, вие сега се опознавате, дай му време.
Възхищавам се на сърцето ми, защото дори да е ранено в приятелството или любовта, намира сили да победи, защото все още вярва в истинските стойности ♥ ♥ ♥

*

Stella

• 7765
« Отговор #77 -: Април 06, 2011, 03:58:31 pm »
А какво би се случило примерно при срещата на меркурий с юпитер... слънце ... марс и уран които все него описват ....

От това което пишеш разбирам че само аз съм човека с чуствата... За съжаление обаче не се устисках и не му дадох много време.... снощи му казах че не ми харесва отношението му към мен ...не го възприемам за подходящото и приключих нещата... той не възрази особенно ... и така ...  :'(

Много ти благодаря за коментара  :blink: :88:

Ти си решаваш. Но с тези ретроградни сигнификатори, които те характеризират тебе, да не се окаже друго после?

Цитат
А какво би се случило примерно при срещата на меркурий с юпитер... слънце ... марс

Ми, ще се срещате, това ще стане (до към 24 април). А какво ще произтече, зависи от твоята нагласа. Според тази карта ти си много емоционална - Меркурий в съвпад с Луна и вземаш решения, според емоциите си (Луната е емоция, не е чувство). Но след като не усещаш себе си конфортно в тези отношения и нямаш търпение да градиш в тях, може би е по-добре така. Съжалявам, Лули. Винаги се натъжавам, когато чувам, че някой се е разделил с някого. Понякога е за добро. Слушай вътрешния си "барометър"  :wub:
« Последна редакция: Април 06, 2011, 06:50:10 pm от Stella »

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #78 -: Април 06, 2011, 06:45:06 pm »
Еее, хареса ми "принципния въпрос" на Марая ;D- Ще срещна ли скоро любовта??? Помощ?
;D ;D....

Да....

До две седмици се оглеждай.... ;) ;D

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

« Отговор #79 -: Април 06, 2011, 06:46:07 pm »
С тази любов...присетих се за някого от миналото и ще си задам въпроса, макар да не е хубаво човек да чопли стари неща, но за себе си искам да си изясня нещо. Човекът Х имал ли е някакви чувства, не просто симпатии, към мен? 5.04.2011г. 3:18:37 гр. София.

картата
Но като гледам какъв е асц, сигурно много самозаблуди си правя :rolleyes:
Какво е Time и какво Univ. Time, в смисъл нормално ли е да са еднакви? Гледам по другите карти са все различни часове...

UTC или GMT - време по Гринуич. Не би трябвало да са едни и същи при положение, че въпросът е зададен в София. Лятното часово време в източна Европа е UTC+3.

Направих карта на въпроса ти и излиза съвсем друго. Да обвиним ли ретро Меркурий за тази работа? :rolleyes:

Сега ти си под управлението на ретро Сатурн, което отговоря на връщане към стар въпрос. Ако отнеса него по 7-мия ти дом, тогава между вашите управители не е имало аспект в рамките на знаците, в които се намирате. Но пък е имало съвпад между управителите на 5-тите ви домове (Меркурий и Юпитер), което говори за романтични чувства помежду ви и който е на път да се повтори. Заради разходящата опозиция между Юпитер (негов У5) и Сатурн може да си останала с впечатление, че той няма чувства към теб. И двата сигнификатора се намират в 3-тия дом на другия - може би търсите контакт един с друг. Луната се отделя от секстил с Нептун. Мисля, че човекът има нещо към теб, но и той в момента не е съвсем наясно какво. В добра позиция сте, за да изясните нещата.
« Последна редакция: Април 06, 2011, 07:04:40 pm от Mirabella »